mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 10.01.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 22:21 
Cytuj  
Kupilem pudelko z gra w sklepie internetowym. Wszystko pieknie zainstalowane i jest "cacy". Zakladam konto i strona NCsoft prosi mnie o oplacenie abonamentu. Nie wiedzialem ze procz pudelka trzeba tez z gory oplacic abonament i tu rodzi sie moj maly zestaw pytan.

Kupilem gre w sklepie http://www.pripp.com/kody-Aion-26.html i wszystko odbywalo sie wzorcowo. Paczke dostalem dzisiaj - nawet dzwonil do mnie kurier z samego rana zapytac w jakich godzinach bedzie mi wygodnie by przyjechal. W pudelku znalazlem informacje ze wraz z kodem ktorym aktywowalem konto jest miesiac gry gratis/wliczony.

I teraz nie wiem czy wszystko dobrze jest zarejestrowane. Trzeba kupic dodatkowy kod na abonament i wtedy konto bedzie "do grania" przez 90 dni? (chce kupic kod na 60 dni i licze na 30 dni gratisu z pudelka - razem 90). Czy moze cos tak namieszalem ze te 30 dni gratis trzeba w jakis specjalny sposob aktywowac?

Chce byc pewien tego jak wszystko zalatwic by dodalo mi te 30 dni gratis - jesli rzeczywiscie przysluguje taka promocja to glupio bedzie ja tracic :P

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 22:38 
Cytuj  
Tyle razy było wałkowane...
System chce zarejestrować Twoją kartę kredytową - nic nie pobierając. Możesz także dokupić sobie prepaida (np. 2-tygodniowego) i w ten sposób zarejestrować grę...


Posty: 11
Dołączył(a): 10.01.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 22:47 
Cytuj  
Ale ja nie mam karty kredytowej. Wiem ze predzej czy pozniej trzeba kupic abonament i nie ma dla mnie roznicy czy zrobie to teraz czy za miesiac. Chodzi mi tylko o te 30 dni obiecane za zakup gry.

Kupie abonament aion na 60 dni w http://www.pripp.com/kody-Aion-26.html i wpisujac ten kod dostane 60 dni? A co mam kupic lub zrobic zeby wyszlo z tego 90 dni? Ten gratis jest tylko dla tych co maja karte kredytowa?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 23:03 
Cytuj  
30 dni dostaniesz tak czy siak - jeśli miałbyś kartę nie musiałbyś płacić nic bo można anulować subskrypcję przed upływem darmowego miesiąca, a kupując prepaid masz 30 darmowych dni i 60 za które zapłaciłeś.


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 10.01.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 23:05 
Cytuj  
Przed chwila taka sama odpowiedz udzielono mina pclab.pl wiec chyba musi tak byc ;)

Kupie zaraz ten abonament i trzymam kciuki zeby doliczylo to automatycznie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 23:09 
Cytuj  
Doliczy, bez obaw.


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 10.01.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 23:27 
Cytuj  
No i pieknie :D

Kupilem prepaid na abonament 60 dni i mam w pelni aktywne konto. Na oko wyglada ze aktywne przez trzy miesiace wiec rzeczywiscie doliczylo ten gratis/wliczony czas gry automatycznie.

Ale glupio to zorganizowali w tym NCsoft. Instrukcje w pudelku i na stronie tak glupio napisane ze nic na ten temat nie mozna zrozumiec. Albo jestem slepy ;)

Jeszcze najadlem sie strachu - wpisujac kod wyswietlil mi sie jakis dymek z bledem na stronie - ale wszystko zadzialalo...

Teraz tylko pobieram aktualizacje i zaczynam grac. Dziekuje za pomoc :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.