mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 17:47 
Cytuj  
Powinno byc tak ze kazda klasa ma przeciwna klase ktora ja latwo pokonuje naprzyklad lucznicy latwo sobie radza z magami magowie z wojami a wojowie z lucznikami to by zmuszalo do pomyslenia nad dobraniem odpowiedniej drozyny a nie jak jest teraz ze magowie wszystko jada i nieda sie ich niczym zatrzymac a jeszcze teraz kiedy magia jest wzmocniona wjownik jest na 2 zaklecia a slabszy na jedno lucznik po zmianach (dzieki chaosowi :razz: ) zabiera najwyzej 10 dmg za jednym strzalem trzeba zmienic nazwe serwera z SoA na SM - Strefa Magow rozumiem ze lucznik byl za dobry bo walczac w zwarciu mogl zabierac nadal tensam dmg

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 17:53 
Cytuj  
LOL wczesniej zabieral 20dmg teraz 10 po prostu musisz sie wiecej nabiegac a nie ze stoisz w miejscu i zanim do ciebie ktos dojdzie to juz dead.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 19:07 
Cytuj  
dobra juz dobra poprostu mnie denerwoje to ze magowie sa potega :sad: ale widac tak byc musi ze nie bedzie czegos takiego jak druzyna ktora trzeba zlozyc tylko wystarczy byc magiem i wszystko sie zleje


Posty: 3
Dołączył(a): 7.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 19:32 
Cytuj  
HMM... Chaos jesli twierdzisz ze przedtem bylo 20 a teraz 10 ta ja chyba nieumiem liczyc do 10 , bo przedtem mialem szkielet na 1 gora 2 trafione strzaly , a teraz musze trafic ok . 10 ( wcale nie przesadzam )probowalem dojechac goarda , ale nic mu nierobilem ( nawet twoich 10 hp ) wiec poprostu przesadziles. Owszem przedtem elfi exp luk byl przesadzony ( gyard na 3 machy to przesada ) ale mozna bylo zmniejszyc dmg luko dwu krotnie a nie 10 ! :sad: . Jezeli magowie az tak sie boja o swoje dupska , to trudno , ale w takim razie ten server mozna bedzie nazwac zamiast Shadow of Ancient , to Shard of ArchMages bo ( nieliczac wyjatkow ) tylko magowie sie tu teraz licza . [ a lukiem to sie mozna podrapac po dupie ]

*

Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 21:35 
Cytuj  
zdecydowanie sie z wami zgadzam ,teraz magowie kazdego w sumie bez problemu zjadą ,jakie szanse ma wojownik jak mu mag walnie 3 czary doslownie i kazdego najlepszego wojownika zjedzie jak chce?
Niby lucznicy byli za dobrzy ,no ok ale co z tymi magami? jak ma byc rowno to rowno ,chyba ze są rowni i rowniejsi?
Jestem za obnizeniem damage czarow maga...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 21:39 
Cytuj  
DeeGenerate to jest mniej wiecej tak
Mag kopie Woja jak chce
woj moze skopac maga ale potrzeba tactyci a jak nie to liczebnosci
Archer napierdala jak z karabinu i zwiekszenie DMG lukow bylo by nie najlepszym rozwiozaniem


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 22:31 
Cytuj  
ale zmniejszenie dmg do tego stopnia to przesada to nie jest o polowe tyko o jakies 10 razy

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2002, 23:16 
Cytuj  
dmg bedzie zwiakszony, ale nie tak jak na poczatku


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 16:56 
Cytuj  
Magowie sa przesadzeni i trzeba bedzie cos z tym zrobic.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 17:16 
Cytuj  
Kara widzialas co bylo z lukami? ludzie ze skillem na 35%(vide TeDe) zabijali trolla 1-3 strzalami


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 18:00 
Cytuj  
Totez nie bedziemy wzmacniac lucznikow, tylko oslabiac magow.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 20:28 
Cytuj  
Karanira nie obraz sie ale to... glupota...
Mag jest i bedzie zawsze postacia nastawiona na PvP, co wiecej magia zawsze byla potega... wszedzie... zawsze..
Wezmy takie OSI, tam prktycznie kazdy PK to mag, i tak trzymac bo jest ciekawie :smile: Dopiero jakies 30% to woje, oczywiscie polowa magow to Tank Mages ale co tam :smile: U nas sie tank maga nie da zrobic :smile:

Sprawa jest prosta, chcesz walczyc PvP rob maga lub woja, teraz woje i magowie maja rowne szanse, a z tego co widzialem lucnicy wcale tacy dobrzy nie byli, wystarczyli obnizyc sredni dmg o jakies 5-8 pkt i juz, specjalnie sprawdzalem wiec nawet nie macie sie co klucic, inna sprawa ze lucznik ktory w cos trafil powinien prawie zawsze zabijac :smile: ale to tylko uo :smile:

Dobrze radze, idzmy w strone OSI, przynajniej jezeli chodzi o walke... bo bedzie zle... Co jak co ale walce na OSi nic nie mozna zarzucic... A tak... potem sa takie numery...

PS: Wiem ze mnie nikt nie wyslucha jak zwykle ale nie moglbym spac gdybym bez walki taki blad odpuscil...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 20:46 
Cytuj  
tez nie jestem za oslabianiem maga. jeszcze skonczy sie na tym ze magowie zostana sciagnieci do roli latarki i automatu do leczenia/wskrzeszania. i nie mow ze maja summony itp, bo w PvP za lame i pokonanego uwazany jest ten kto sie chowa za demony lub elemki.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 21:06 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-15 21:46, lobo_17 napisał:
magowie zostana sciagnieci do roli latarki i automatu do leczenia/wskrzeszania.


No ja dziekuje za taka latarke co idzie przedemna z pochodnia, z ktorej i tak gowno widzac. A do wskrzeszania to sluzy healing :razz:
Wychodzi na to, ze magowie wogole pojda w odstawke :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 01:44 
Cytuj  
Zostawcie magów jak są......

Wlasnie sobie robie postac zeby pokazac ze da sie wojem wygrac z magiem i to z palcem w.... :smile:

Jak mi sie uda to co planuje i ludzie zaczną tego uzywac to zacznie sie zeby wojów pogorszyc :razz:

I to niezadna ameryka ale rzeczy które powinni wiedziec bardziej doswiadczenie gracze :/

_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-08-16 02:48 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 04:56 
Cytuj  
1. shin mag tez moze uzyc twojej tajnej broni (juz nie tajnej) :smile: tylko ze ma ta przewage ze wali na odleglosc, jesli zdazysz podbiec zanim zginiesz to mag jest detka, w najlepszym wypadku obaj lezycie a noob was lootuje :razz:
2. wojowie maja teraz nowe potionki, ktore madrze uzyte moga duzo zmienic (nie chodzi mi o elkiksirek zmiany w lisza :razz:)
3. to ze woj jednak ma szanse z magiem pokazal chocby ....... volo, podczas siege (wczoraj wieczorem) wykosil magow (a conajmniej jednego :smile: ) jakos udalo mu sie przezyc chyba z 6 mb, ktore powinny go 3 razy polozyc
3. i co do nieszczesnych lukow to chyba sami lucznicy przyznaj ze dmg byl przegiety - guarda lucznik (wcale nie wypasiony) zdejmowal 3 strzalami podczas gdy woj (bardzo dobry) musial go trafic kilkanascie razy podobnie jak mag


_________________
THC RULES

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 10:35 
Cytuj  
volo uzywal bandazy dlatego order przegral :grin: co do oslabienia magow: SERRO CARRES ZADA DOSTEPU DO MORZA :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 12:03 
Cytuj  
o tym mowie przeciewz w normalnej walce moga uzywac bandazy, po to cwicza ten healing


_________________
THC RULES

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 12:07 
Cytuj  
niektorzy cwicza zeby sie pochwalic ze maja gm healing :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 14:08 
Cytuj  
No ale ja cwicze poto, zeby mnie nie zajebali tak szybko, dlatego mam nadzieje, ze na nastepnym turnieju bedzie mozna uzywac bandazy... :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.