mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 17:25 
Cytuj  
Od pewnego czasu krążą pogłosko o tym że bliżej niezidentyfikowani ludzie tworzą sharda którego chce nazwać SC2 :/

Niech sobie tworzy , ale używanie nazwy SC wydaje sie dlamnie nienamiejscu , jest to dla mnie profanacja legendy polskich freeshardów :/

Jeśli te osoby chcą nadal bezcześcić tą nazwe i jechać na jej sławie będę zły :/ powinni przynajmniej pierw porozmawiać z Szerszeniem i innymi twórcami SC :/

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 18:34 
Cytuj  
Przyznaje racie, powini powiedziec na jakiej posdstawie chca sie tak nazywac?


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 18:37 
Cytuj  
Dupa - i tak im nie wyjdzie :smile:

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 18:42 
Cytuj  
SC to SC Jest tylko jedna czesc tego Shardu. Nie ma zadnych kontynuacji . Zgadzam sie z Shinjim. Jesli ktos chce zrobic taka profanacje to najpierw musi z Szarym pogadac.

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 18:45 
Cytuj  
XXX (19:03)
pytalismy Szerszenia o pliki z NOX SC ale nie dal

Bez komentarza....

Niech robią sharda jakiego chcą ale niech niekorzystają z nazwy :/


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 19:31 
Cytuj  
Pff co za lud sc juz nie istnieje i nie bedzie istniec a sc2 to czysty plagiat i napewno nikt ze starej ekipy tam nie bedzie gral bo po co? Shard sc2 bedzie tylko przykrywka do starej wersji owego soa czy jak mu tam. Nic z tegonie wyjdzie wiec nie macie sie co meczyc ludki. Dodajcie wlasne pomysly i nie kopiujcie innych!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 20:21 
Cytuj  
Jezu ludzie, dajcie se spokoj, to "cos" pochodzi kilka dni i umrze smiercia Tragiczna... O co tyle krzyku? :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 20:26 
Cytuj  
nazwa raczej zarejestrowana nie jest... moge nia nazwac swoja kupe... btw. kto robi tego szarda?

*

Posty: 55
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 22:04 
Cytuj  
No fakt nazwa zarejestrowana nie jest ale tez fakt ze SC2 troche smierdzi ale jako ze znam ekipe to tworzaca wiec proponuje nazwe CockSuckers albo Fools' World. te dwie nazwy uzywane zamiennie mysle ze beda idealnie odzwierciedlac ten nowy piekny free shard :grin:

Pozdrwiam FW Team :razz:


_________________
Give It To Me or I'll Take It Myself
Don't Be Afraid, Death is Your Friend


Posty: 5
Dołączył(a): 27.09.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 22:31 
Cytuj  
Hmmm co do SC to było i mineło a wogule to nikt nie powiedzial ze SC2 to skrut od Strefa cienia , pozatym co niekturzy przesadzaja, pozatym shard powsaje dopiero i nie jest powiedziane ze bendzie to taka a nie inna nazwa, pozatym Decado jestes chujem, smieciem itd. szkoda słów co do twojej osoby, pozatym Shinji niewiem co ty tu masz do gadania jestes GM od niedawna i huja wiesz a sie tu bulwersisz- zreszta wiesz co mysle o tym ze = GM. A wogule reszta sie wpierdala a nic nie wie wiec niewiem o czym tu wogule rozmawiace plotki to plotki a nie prawda. pozatym to niewpierdalaj sie tam gdzie ciebie niecha i to tyle narazie

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 22:34 
Cytuj  
Podpisuje sie pod tym co napisal Spider. Zgadzam sie z nim w kazdym slowie co napisal.
SC2 to nie skrot od Strefa Cienia 2. A Shinji nie wpierdalaj sie w nie swoje sprawy bo ktos cie kiedys skruci o glowe.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*

Posty: 55
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 22:42 
Cytuj  
Oczywiscie podpisuje sie pod tym co powiedzial Spider bo skrot SC2 moze znaczyc np. Ssace Cipy 2 wiec macie racje :grin: Co do dalszej wypowiedzi szanownego przedmowcy Spiderka na moj temat to ciesze sie ze tak twierdzisz choc moze nie dlugo bedziesz mial mi okazje to powtorzyc ale juz w innych okolicznosciach :grin: :grin: :grin:

Pozdrawiam


_________________
Give It To Me or I'll Take It Myself
Don't Be Afraid, Death is Your Friend

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 22:47 
Cytuj  
Dobrze Spiderku i Butcherku :wink: ja wyraziłem opinie nieobrażając nikogo , a wy musieliście już ludzi poobrażać :/

Patrzcie kto tu pisał , Psyche , Mennel , Eldi , Decado , Taunis no i Mar który był na SC od początku , tutaj wyraziły opinie osoby które grały na SC dłużej od was :smile:

Z tego co słyszałem to to miała być Strefa Cieni 2 :smile: ale teraz możecie zmienić nazwe jak was zgnoili veterani :smile:

SC jest i bedzie póki jest SOA :wink: Szerszen niedał wam plików to was niepopiera :/ zmiencie nazwe i niejedzcie na popularności SC :sad:

A ty mi Butch niegroź :razz:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 22:49 
Cytuj  
Shinji nikt nikgy nie powiedzial ze SC2 to Strefa Cienai 2. WIdocznie masz zlych informatorow :grin:
Decado watpie zebysmy sie kiedys spotkali.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."


Posty: 5
Dołączył(a): 27.09.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 22:53 
Cytuj  
Decado smieciu niezgadaj sie z moiom opinija bo smierdzisz na odległość nawet tu u mnie czuej twuj odur a co do SC2 to shard bendzie duzop lepszy od od niekturych shardów na któruch w tydzien robi sie GM w czym sie chce, pozatym niebende rozmawial z kims kim gardze i żałuje ze kiedykoliwek poznalem i usłyszalem, smieci takich jak ty jest za duzo w swiecie ultimy. Pozatym niemam zamiaru rozmawiac ze smieciami takimi jak ty czy Shinjim bo to szkoda czasu.

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 22:55 
Cytuj  
Ikari po pierwsze to nie blizej niezidentyfikowani ludzie bo wiesz dobrze o kogo chodzi, po drugie to ty akurat grales na sc BARDZO dlugo, po prostu nie podpba sie to nie graj nie gadaj nie mysl zreszta rob co chcesz, podoba sie wam gra na obecnym soa i co sie z nim stalo to fajnie powodzenia i milego grania i gmowania


_________________
I can see, what you see not,
vision`s milky than eyes rot,
when you turn, they will be gone,
whispering their hidden song,
than you see what cannot be,
shadows move where light should be,
out of darkness, out of mind,


Posty: 5
Dołączył(a): 27.09.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 22:56 
Cytuj  
hmmm huja wiesz jak słuchasz plotek shinji
i tyle.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 22:56 
Cytuj  
Oj Butcherku kochany nie mowilem tego do ciebie tylko do twojego przyjaciela ale twoja wypowiedz, cytuje: "Decado watpie zebysmy sie kiedys spotkali." uznaje za oznake strachu przed tym spotkaniem :razz:

Pozdrawiam


_________________
Give It To Me or I'll Take It Myself
Don't Be Afraid, Death is Your Friend

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 23:01 
Cytuj  
Po pierwsze to nie pierdolcie mi teraz ze SC2 to nie milabyc kontynuacja Strefy Cienia. Gdyby tak nie bylo to po Chuja Pan X, ktory byl Gmem na SC prosilby Szarego o pliki(ktorych chwala bogu nie dostal)? Zreszta o co ta dyskusja? Znow powstaje maly shard, ktory sam nie ma szans przezyc. Nie rozumiem tego, potraficie sie tylko dzielic, zero checi wspolpracy, zero poswiecenia. To juz chyba taka mentalnosc... :sad:
Po drugie, to niech go se nazywaja jak chca. Taka uroda idei wolnosci slowa i mysli, ktora notabene w naszym pieknym kraju sie nie sprawdza :/
Po trzecie to najbardziej z tego wszystkiego dziwi mnie zachowanie Spidera. Co sie z toba stalo stary?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 23:01 
Cytuj  
Decado nie moge sie doczekac :grin:
Ja sie nie boje. Powiec mi dlaczego mialbym sie bac ciebie :grin:
A i skad wiesz ze spotkamy sie na BANK ???


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.