mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 gru 2003, 18:00 
Cytuj  
Na oficjalnej stronie Ultimy X pojawilo sie kilka baaardzo ladnie wygladajacych screenow.

Oto niektore z nich:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



_________________
Jestem niewychowanym, wulgarnym, gnuśnym, dwulicowym oraz obłudnym chłopcem.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-12-12 18:00 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-12-12 18:01 ]</font>

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 02:57 
Cytuj  
Ładna trawa i pixel shader na wodzie, ale reszta jak Morrowind... btw ciekawe czy na jednym obrazku koles w plycie tez ma 60 STR :razz:


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 20:32 
Cytuj  
A moze uzywaja engine z Morrowinda? Hmmm.
W ogole jakby goscie od Morra zrobili MMO na swoich zasadach i engine to byloby fajne po prostu.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 04:08 
Cytuj  
afaik to jest na silniku Unreala robione.


Posty: 32
Dołączył(a): 3.12.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 12:24 
Cytuj  
Szczerze mówiąc, to zawsze marzyłem o Ultimie Online z widokiem z pierwszej albo trzeciej osoby. Jeżeli rozwijanie postaci było by podobne do UO, to cała masa ludzi przejdzie ze starej Ultimki na nową, a my z kumplem zakładamy gospodę i zapraszamy na wypitkę i pieczyste. :grin:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 13:29 
Cytuj  
nie przejdzie bo ta gra nie bedzie podobna do uo w niczymy. Nawet podobno pvp ma nie byc.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 14:43 
Cytuj  
IMO 'endzajn' Morrowinda jest tak niedopracowany, ze zeby mogl obsluzyc MMORPGa szybciej by napisali nowy...

Gra raz chodzi swietnie na dobrym sprzecie a tak samo na sporo slabszym, potem sie wywiesza i chodzi lepiej na slabszym itp.
Cyrki sa ogromne i gdyby nie pixel shader na wodzie nic rewolucyjnego by w tej grafice nie bylo :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 17:16 
Cytuj  
Jeżeli rozwijanie postaci było by podobne do UO, to cała masa ludzi przejdzie ze starej Ultimki na nową

Ale niestety nie jest, bo EA porzucilo wszystkie najlepsze rozwiazania z UO, a w zamian zdecydowalo sie pojechac na sukcesie EQ i zrobic kolejna gre z levelkami i biciem potworkow. Obliczyli sobie pewnie, ze niezaleznie od tego jak bedzie wygladal, sequel Ultimy Online i tak sprzeda sie jak swieze buleczki... Mam nadzieje, ze sie porzadnie przejada tak jak np. Turbine ze swoim AC2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 19:38 
Cytuj  
ano , mnie znowu taki zachwyt nad grafika AC2 nie ogarnal , a o enginie powiem tyle
: gowno rzadkie . Ja nie twierdze ze z procem 1,6 i 512 ram z gf4 mam wymagac by kazdy mmorpg mi hulal z 60 fps na max detail , z 100 online players zergujacych mi pod nosem ale bez przesady , mam dobry komputer i chce by mi mmorpg dobrze chodzily w mid detail chociazby.Planetside tez mi nie chodzi jak maselko ale nadrabia chociaz grywalnoscia . Devsi jak chca zdeklasowac konkurencje to niech zrobia taki silnik graficzny co zadowoli sie i mniej uber hardwarem . A zreszta musialbym w konsole grac zeby mnie na to kur..ca nie brala :sad:

wracajac do tematu watku to rzeczywiscie zostawiajac naprawde dobre rozwiazania
( zaryzykuje stwierdzenie ze Orgin debiutem
zdeklasowal nawet dzisiejsza konkurencje jesli chodzi o system stat&skill) + oprawa graficzna modna na anno domine 2003 moglaby znow przyniesc UO korone zwyciescy...moglaby ale nie przyniesie a dlaczego to juz konrador napisal

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2003-12-17 19:47 ]</font>

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2003, 21:22 
Cytuj  
Sad but true:<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 00:03 
Cytuj  
To jest bankowo engine Unreala, bo przeciez z 2 lata temu szukali programistow ze znajmoscia wlasnie tego silnika. :smile:

UO:X z premedytacja nie korzysta z wielu zajebistych rozwiazan UO, poniewaz nie chca sami sobie robic konkurencji. Moim zdaniem, ma to jakis tam sens, ale mnie to nie przekonuje. Powinni zrobic nowa gre w full 3D ze wszystkimi zajebistymi rzeczami z UO. Dla mnie bylaby to ewolucja gatunku, a tak prezentuja nam jakiegos kolejnego klona mmorpg.

Teraz zaczelo sie wyrazne mielenie na rynku. Wypuszczaja podobne do siebie gry. Najwiekszy nacisk ostatnio klada na oprawe i klimat, jaki wlasnie ona tworzy. Maja takie zapedy z singlowek, gdzie wystarczy raz zajarac ludzi i sprzedac produkt.

Moze ja sie starzeje, ale malo tresci maja nowe gry. W mmorpgach jest to wyjatkowo wazne. Jesli autorzy chca, zebym siedzial miesiacami nad ich produktem.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2003-12-19 00:04 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 14:44 
Cytuj  
Nie Covalu to nie my sie starzejemy ale chyba sam rynek gier , kolejne produkty
nie dosc ze sa ludzaco podobne do pierwowzorow to jeszcze bezczelnie i ordynarnie widac ze dodano zaledwie pare
nowych rozwiazan na krzyz i smia zwac taka gre kamieniem milowym . Wymagania gier rosna
, wymagania graczy rosna , pomysly sie wyczerpuja ...w japonii ktora zawsze stawiala rozrywke elektroniczno - interaktywna wysoko ostatnio zaznaczyl sie duzy spadek zainteresowania grami i konsolami . Imo rynek gier zaczyna przypominac rynek muzyczny w ktorym malo co
thnie orginalnoscia .


Posty: 32
Dołączył(a): 3.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 21:02 
Cytuj  
No tak, nawet do głowy mi nie przyszło, że Ultima X nie będzie przypominać UO. :sad:
Skoro ma to być kolejny MMORPG (taki sam jak inne), to szkoda czasu i pieniędzy. Nie mówię, że jak będzie kilku dniowa darmówka, to sobie jej nie ściągnę i nie spróbuję. Dobrze jest wiedzieć co w trawie piszczy. Póki co, zamówiłem sobie razem z kumplem Horizonsa. Gierka nie do dostania jak na razie u nas w Polsce, więc ściągamy z zagranicy. W moim odczuciu jest inna od reszty. Polecam obejrzenie trailerów. :grin:
Wracając do tematu, Coval powiedział, że nie chcą sobie robić konkurencji. Jeżeli nie dokonają jakichś istotnych zmian w UO, to im sama zdechnie. Cała Sosaria zawalona jest domkami graczy, może jakby powiększyli obszar i zmienili zasadę budowania to by coś to zmieniło. Koszmarne lagi powodują nieoczekiwane podróże w zaświaty. Kiedyś myślałem, że to kwestia prędkości łącza (512kB), ale potem okazało się, że na szybszych (1 i 2 MB) podobnie chodzi. Może jednak, UX byłby godnym następcą UO tyle, że o niebo lepszym.
A gospodę zrobimy sobie w Horizonsie i tam będziemy zapraszać na wypitkę i pieczyste. :smile:
Pozdrawiam.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: All Beeno dnia 2003-12-19 21:05 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 04:35 
Cytuj  
Skoro ma to być kolejny MMORPG (taki sam jak inne), to szkoda czasu i pieniędzy. (...) Póki co, zamówiłem sobie razem z kumplem Horizonsa. (...) W moim odczuciu jest inna od reszty. Polecam obejrzenie trailerów.

Moze powiedz mi, w czym dostrzegasz innosc tej gry, bo mi ona chyba jakos umknela, jak zmuszalem sie do gry w bete przez pare miesiecy. Mi wyglada na to, ze jednak bezpowrotnie pusciles $50+ w bloto.

Leveling, klasy, slabe i nudne pvm - to wszystko bylo juz nie raz. Swego rodzaju nowoscia, albo raczej rzadkoscia, jest calkowity brak PvP, ale tego chyba nie mozna zaliczyc do plusow tej gry. Crafting... Crafting rzeczywiscie nie jest zly, bo jest rozbudowany, ale to tez juz bylo:( Housing? Super, ze jest. Szkoda tylko, ze juz w dniu premiery na wiekszosci serwerow zabraklo spotow na domki.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 07:30 
Cytuj  
hm fajne plany na mmorpg to mial shadowbane... ale wykonanie niestety juz nie, dzieki temu pewnie jeszcze bardziej zniechecili wydawcow do robienia takich gier...

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2003, 00:09 
Cytuj  
A tak w ogole coraz bardziej mi sie nie chce patrzec nawet na mmogi:< Szczegolnie jak czytam featursy tworcow gier na ich stronach:( Przeciez to w kolo to samo tylko inaczej podane:(
Jeszcze dojdzie do tego, ze znowu w UO pogram:E


Posty: 32
Dołączył(a): 3.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2003, 01:24 
Cytuj  
Cytuj:
Może powiedz mi, w czym dostrzegasz inność tej gry, bo mi ona chyba jakoś umknęła...


Hmm, no tego... miałem na myśli zakup ziemi, tworzenie przez graczy własnych miast, obrona ich, rozwijanie infrastruktury. Nawet jeśli wystąpiło to już w jakiejś jednej gierce, to nie jest to sztampa. A może po prostu czegoś nie wiem. Jak na razie, jestem zniechęcany, ale może ktoś powie coś dobrego o tej grze. Może nie do końca wywaliłem w błoto 50$.
Pozdrawiam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2003, 01:31 
Cytuj  
a graj nie sluchaj ich wazne zeby tobie sie podobalo. Sam pograsz, ocenisz, napiszesz, wyciagniesz wnioski.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2003, 08:32 
Cytuj  
budowanie miast i walka o nie byly w shadowbane..

jakbym mial tyle kasy i mialbym zamawiac teraz jakiegos mmo to raczej skusilbym sie na FFXI niz tracil kase na horizons

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-12-21 08:35 ]</font>


Posty: 32
Dołączył(a): 3.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2003, 15:59 
Cytuj  
Słowo się rzekło, kobyłka u płota, zostało zamówione i za ok. tydzień będę grać w Horizonsa. Jak powiedział Aenima, ważne żeby się mnie podobało, a PvP nie jest dla mnie ważny, więc nad nim nie będę płakał.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: All Beeno dnia 2003-12-21 15:59 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.