mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 01:18 
 
UO jest jenka z niewielu gier ktorych jeszcze nie sprobowalam, jednakze nie chce kupowac gry w www sklepie czy jakos tak, ale sciagnac ja i zaplacic. Poprostu nie chce kupic i czekac na przesylke.
Wiem, ze jest teraz darmowy 15 dni trial i sie zastanawiam czy jedyne wyjscie to zakup nowej kopii.


Posty: 16
Dołączył(a): 21.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 09:49 
 
jak bys poszukal to bys znalazl odpowiedz na to pytanie.Scagnij tego 15 dniowego triala i juz.


Posty: 49
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 10:04 
 
Sciągnij tego triala i po sprawie a nastepnym razem jak dasz jakiś temat to poszukaj może wcześniej był podobny.


Posty: 49
Dołączył(a): 25.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 10:28 
 
Linki z poprzedniego threadu juz nie dzialaja. Najwiecej informacji o UO znajdziesz pod uo.stratics.com

http://dlx.gamespot.com/pc/ultimaonline ... index.html

http://www.gigex.com/pc/title/downloads ... urce=00001

PS
Yalsi is a women, morons :sad: Jakbyscie czytali posty, ktore juz byly to byscie wiedzieli.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: per dnia 2004-06-24 11:38 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 10:48 
 
Przynajmniej pyta sie w odpowiednim dziale i chce za gre placic.

STFU noobs.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 13:48 
 
Owszem przegladalam forum i co znalazlam wczesniej to byly linki do miejsc gdzie mozna kupic gre a nie download. Czyzbym patrzyla niedokladnie??

Dzieki takze zyczliwym osobom Per i Mac za odpowiedz a nie darcie mordy jak inni :smile:

Niestety liki ktore mi podales Per nie dzialaja. Na pierwszym nie ma download klawisza a jak probuje download z drugiego to nic sie nie dzieje, tak jak by tam nic nie bylo. Te linki dostalam takze z VN Boards i takze wiele ludzi na nie narzekalo :sad:

No nic, jeszcze troche postaram sie poszukac jakiegos sposobu aby to sciagnac.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yalsi dnia 2004-06-24 14:49 ]</font>


Posty: 49
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 14:35 
 
Ten link napewno działa bo ostatnio sam zniego ściągalem:
http://www.gigex.com/pc/title/downloads ... urce=00001


_________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 20:34 
 
Hey Reynart z tym linkiem wlasnie mam problem, bo jak klikam aby download to pojawia sie nowe okno na dole ekranu i nic sie nie rusza, nawet sie mnie nie spytalo gdzie che to sciagnac. JAk zamykam strone to mowi, ze jak zamkne to przerwe download ale to wcale nei wyglada jak by tam cos sie sciagalo.
Jak to wygladalo u ciebie? Moj maz i ja sprobujemy chyba zostawic to na noc (na jego kompie bylo tak samo jak na moim) i zobaczymy czy cos cie sciagnie :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yalsi dnia 2004-06-24 21:34 ]</font>


Posty: 49
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 20:43 
 
Niepotrzebnie zamykałeś strone.
Daj jescze raz na dowload i potem zobacz na sam koniec strony, tam powinno być szybkość transveru i czas do ściągnięcia. Poza tym
utworzy ci się na dysku plik o nazwie "Gigex dowloads" i tam powinna byc UO :]


_________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 01:37 
 
Hmmm w tym wlasnie problem.
Nic sie nie pokazuje na jakiej predkosci sie sciaga i ile czasu pozoatalo itp. Dlatego mnie to zdziwilo i mysle, ze cos sie porobalo z tym linkiem. Jest tak poprostu ze klikam na download, te male okno na dole sie otwiera i sie nic nie dzieje. Nic sie nie rusza, nie ma zadnych numerow, niczego :sad:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 11:27 
 
Moj maz zostawil download na noc na swoim kompie. Chcielismy sprawdzic czy cokolwiek sie sciagnie czy cos i nic. Problem polega na tym, ze program nawet sie nas nie pyta do jakiego folderu chcemy to download ani nic.
Cos jest nie tak :sad:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 11:40 
 
Ten program tworzy sobie folder na dysku c (GigexDownload cyz cos w tyms tylu) i tam przechowuje sciagniete dane. Nie wiem tylko czy nadal dziala to tak samo jak kiedys, bo jak ja cos Gigexem ostatnio sciagalem, to byl to zewnetrzny, wykonywalny program, ktory sciagalo sie i uruchamialo z dysku... Teraz przekombinowali.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 12:25 
 
teraz dziala jak ten z fileplanet i poszukaj na dysku c moze tam cos juz bedzie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 16:43 
 
no i znow problem, moze poprostu ja nie mam jakiegos tam programu wspolpracujacego z tym download. Probowalam sciagnac z tej samej stronki inna gierke i bez problemu po nacisnieciu download wyskoczylo jak zwykle okienko z open, save, cancel ale w przypadku UO nic nie wyskakuje i to wydaje mi sie dziwne.
No nic, ja sie poddaje, ja i tak gram w AC1, choc chcialam sprobowac cos na stronie, ale moj maz sie uparl, ze koniecznie chce sciagnac UO :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 17:07 
 
UO mozna zassac z http://www.suprnova.org, tylko pytanie czy nie jest to jakas wersja zmodyfikowana pod free shard... No ale zawsze mozna sprobowac i sie przekonac. Tutaj info nt. bittorrent, jak nie wiesz co to.


Posty: 49
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 20:49 
 
UO da się ściągnąć ze stronki którą podawałem wcześniej ponieważ przed chwilą ściągnełem ją :]
Faktycznie nie ma już podanej prędkości i czasu ściągania ale za to na dole strony powinnien być żółty pasek, który powoli zmienia się na zielony więc po krótkim czasie ściągania powinnien ci sie utworzyć plik (Gigex dowloads) na dysku gdzie będzie dalej pobierać.


_________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.


Posty: 16
Dołączył(a): 21.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2004, 07:27 
 
ja wlasnie skonczylem sciagac z tej stronki.Mialem pokazna predkosc i ile jescze czasu do sciagniecia zostalo.
Tylko co dalej po scuagnieciu??
Mam dysku C jeden plik.Jak w niego w chodze to sie zawiesza...

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2004, 13:16 
 
u mnie sie nawet nie pokazuje speed ani ile zostalo, ani zolty pasek, ktory powinien sie zmienic na zielony :sad:
Nie ma kompletnie nic!!!!

MOj komp sucks!


Posty: 16
Dołączył(a): 21.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2004, 13:54 
 
Ja tez atk mialem na poczatku.Ale potem sie mnie spytalo czy cos tam akceptuje to zrobilem ze tak i juz bylo spox!!!


No ale dalem niewiem co zrobic.Mam ten plik na dysku i co??nic sie z nim nie da zrobic!!!!!!!!!!!!!!!!


Posty: 49
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2004, 16:09 
 
Żeby ściągało trzeba mieć otwartą tą strone.

Jeśli plik będzie miał już 615mb wtedy można juz stronke zamknąć a następnie zainstalować ściągniętą UO


_________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.