mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 10:01 
Cytuj  
Jako, iz musze ten AF wykonac to mam prosbe o pomoc, jak i wszelkie informacje od tych, ktorzy go go wykonali.
W Toraimarai Canal wszystko jest aggro na hear (czyli sneak potrzebny) oraz tylko beetle sa na sight (czyli invisible potrzebny)
Czytajac fora sa rozne opinie na ten temat, pisza ze potrzeba 12 asob, a najlepiej jak najwiecej BLMow. Tank PLD ma najlepiej uzywac "Spirits Within" - najbardziej skuteczny !

Reasumujac z tego co wyczytalem to najlepszy sklad to 4 x melee oraz min. 4 x BLMs i 1x WHM.
Prosze o potwierdzenie przez tych ktrzy robili owego AFa badz tez pomagali.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 10:05 
Cytuj  
Najlepiej zrob cala poczatkowa czesc sam lacznie z uzyciem Manafont w odpowiednim miejscu do ostaniej walki.

Nie wiem jaki team najlepiej. Ja szedlem w 18 osob i w tym 5 blm.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 10:10 
Cytuj  
Ano wlasnie jak to jest jesli uzyje manafont i examine ??? to po cut scence pojawia sie ten NM i jesli odejde to on znika.
OK. ale jak potem ponownie go przywolac ??
Powtorzyc z uzyciem manafont ten ostatni ??? point ?


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 11:05 
Cytuj  
EEE chyba zle czytales info na temat tego AF`a.

Taki skrot:
1) Egzaminujesz ??? - H-7
2) Egzaminujesz ??? - I-9. Po gadce uzywasz Manafont i jeszcze raz egzaminujesz ten sam ??? - I-9
3) I tu walka z gostkiem ale w innym miejscu niz te ??? - J-8 :>

Walke mozecie odbyc raz dla wszystkich BLM - trik polega na tym ze dotykasz tego miejsca gdzie pojawia sie Magic Sludge i jak sie pojawi to od razu sie cofasz i czekacie az zniknie - potem po 5 minutach robi to kolejny BLM i tak az do konca. Zabijacie tylko dla ostatniego BLM :> Jak zginie egzaminujecie ten punkt z ktorego sie pojawil i kazdy BLM ma zaliczony i nowy kapelusz ^^

_________________
FFXI: Nimloth - TaruTaru - Jobs: BLM 62 / WHM 40 / SMN 8 / WAR 5
* Cooking 53 / Smithing 17 / Goldsmithing 13 / Fishing 27 *
http://ffxi.allakhazam.com/profile.xml?2492

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nimloth dnia 2004-07-23 12:08 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 11:34 
Cytuj  
OK to wiem !
Natomiast jesli sam bede to robil z pozostalymi osobami to jesli wczesniej uzylem manafont i checknalem ten ??? to pojawi sie NM, a wtedy mam rzekomo odejsc i przyjsc tu ponownie z ekipa. ok to po powtornym przyjsciu, mam znow uzyc manafont aby NM sie spawnal ?? (nie bede mial np nastepnego BLMa ktory chce AF3)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 11:38 
Cytuj  
BODZIU czy ty przeczytales te punkty co napisalem ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Jak zrobisz 2 punkt - ten z Manafont - to 3 nie rob tylko z party wtedy ^^

Nie bedziesz juz musial robic tego 2 jeszcze raz jak potem przyjdziesz.

_________________
FFXI: Nimloth - TaruTaru - Jobs: BLM 62 / WHM 40 / SMN 8 / WAR 5
* Cooking 53 / Smithing 17 / Goldsmithing 13 / Fishing 27 *
http://ffxi.allakhazam.com/profile.xml?2492

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nimloth dnia 2004-07-23 12:38 ]</font>

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 11:40 
Cytuj  
Cytuj:
Natomiast jesli sam bede to robil z pozostalymi osobami ...


WTF moze ja czegos nie rozumiem.
Czy ta wypowiedz ma jakis sens ??

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 12:05 
Cytuj  
Nie wiem Nim dlaczego sie tak pieklisz ??
Widze ze nadal nie rozumiesz pytania ??
Ale po twoich frustracjach juz sam sie dowiedzialem i mimo to dziekuje ci serdecznie, aczkolwiek niepotrzebne bylo te twoje "WTF...."
No coz jak ktos juz jest jakims cholerykiem to nic na to nie poradze :razz:


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 12:14 
Cytuj  
Az sie wkurzylem, tez jestem cholerykiem !!!

Reasumujac Nim sprawa cala wyglada tak:
cyt. "Najlepiej zrob cala poczatkowa czesc sam lacznie z uzyciem Manafont w odpowiednim miejscu do ostaniej walki."
musiz przyznac ze troche to ogolnikowo napisales ??? Moglem to zrozumiec i zrozumialem tak, ze mam sam zrobic wszystko wlacznie z uzyciem manafont po ktorym spawnuje sie NM w innym pomieszczeniu J-8 (o tym wszystkim wiedzialem nie wiem po co o tym pisales)
Nastepnie zobacz co ci odpisalem a co ty mi ??? Troche brak logiki i nadal nie otrzymalem konkretnej odpowiedzi :razz:
nastepnie zaczynasz sie pieklic .... :sad: (niepotrzebnie!)

W sumie cala dyskusje o wykonywaniu zadania mozna bylo skonczyc twierdzac:
Jesli sam bedziesz wykonywal zadanie to robisz wszystko do momentu az w pomieszczeniu J-8 examine ??? point celem przywolania NMa ( o ktorym nic nie napisales )

koniec !

I tylko o to mi chodzilo wiecej nie mam pytan, a jesli masz sie przy tych odpowiedziach tak bardzo stresowac to oszczedz sobie tego - bardzo Cie prosze !

_________________
!!! Only The Games let us free from tiresome Reality !!!
FF11 -> Bodziu - BLM 57 / WHM 30 / BST 21 / THF 20 / NIN 14 / MNK 3 / RNG 10 (for now :wink:)
* fishing 31, smithing 3, cooking 53, clothcrafting 4 *

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bodziu dnia 2004-07-23 14:11 ]</font>

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 13:31 
Cytuj  
Wqrzam sie bo nie mam w domu netu a przez to 3 bloki i dziennie mam po 15 telefonow kiedy to naprawie ...

To nic skierowane do Ciebie - ja jestem spokojny czlowiek :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 13:36 
Cytuj  
he he ok ok :smile:
Jednak na Mystery Tour jest o wiele lepiej opisane anizeli na Allakazam:
After talking to Chumimi, go trade some Silk cloth to Koru-Moru (E-7). Now you will need to go to the Toraimarai Canal. You will have to pass the Magic Gate to enter. To do this, you need 3 types of Mage (BLM, RDM, WHM), or you can trade a Rolanberry to Kupipi (Heavens Tower) if you are past Mission 8 to get a Pass for the door. Once in the Canal, investigate the <???> on a wall around (H-7), then investigate <???> around (I-9) while you have Manafont active. Now, head to the circular room at (J-8), be ready to fight, and investigate the <???> there to spawn An NM Magic Sludge. Defeat him and investigate the <???> again. Go back and talk to Chumimi for your reward. (information for this Quest may be wrong, help me correct it if necessary)

Hmm...
Z tego wynika ze sam tego nie zrobie bo nie dostane sie do Toraimarai Canal, chyba ze wiecie o jakims innym sposobie ???


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 13:41 
Cytuj  
Dostaniesz sie sam - jest quest w Wind dzieku ktoremu dostajesz pozwolenie na wejscie do Canala od strony Wind.

Lind do opisu:
http://ffxi.allakhazam.com/db/quests.ht ... fquest=401

Wystarczy ze zaczniesz quest - od razu na wstepie dostaniesz przepustke - nie musisz ukonczyc questu.

Aby dostac ten quest co wyzej napisalem, musisz skonczyc te questy:
1) Food For Thought
2) Overnight Delivery
3) Water Way To Go!
4) Blue Ribbon Blues
5) Toraimarai Turmoil

Pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2004, 13:56 
Cytuj  
Aaaaa ! to nie wiedzialem, musze zaczac te zadania porobic :grin:

Dzieki !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2004, 23:44 
Cytuj  
OK dziekuje wszystkim za ppomoc w tymze jak dla mnie najtrudniejszym zadaniu :)) 2 tygodnie ponad szukania ekipy do zrobienia go a jak sie okazalo to nie byl az taki trudny :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.