mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 34
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 09:30 
Cytuj  
Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś osoby NOWE które by grały w Final Fantasy XI.

Niebawem podłącza się do gry:
-Savotar(prawdopodobnie war/pal)
-Drag(prawdopodobnie blm/whm)

Jacyś chętni? Hmm, a może ktoś z zaawansowanych graczy ma jakieś propozycje, co do klas jakie powinniśmy wziąść żeby dobrze wystartować? Oczywiście wiem że potem około 6 osób w składzie trza mieć ale te 2 albo więcej osób jak się znajdzie :smile: mogłyby być takim mini sqadem, któremu np bedzie potrzebny only dobry damage dealer, albo dobry leczacy, albo tank... Wszystkie propozycje proszę pisać poniżej :grin:

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 09:33 
Cytuj  
War/Pal to nie jest dobre combo... Pal/War to juz lepiej. Co do wyboru joba... zastanowcie sie co lubiece i co chcielibyscie robic. Na przyklad decydujac sie na Pala rezygnujesz z zadawania dmg itd.


_________________
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 09:39 
Cytuj  
Wiem, ze pal/war ma byc tankiem, ale wlasciwie to myslalem jeszcze nad dobrym kolesiem od dmg, dark knight? Ja chcialbym byc na pewno kims pokroju warriora, jaka łączonka jest najlepszym dmg dealerem? Wtedy pomysle czy bede tankiem czy dmg dealerem :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 10:33 
Cytuj  
Panowie musze, naprawde, przykro mi, nie wytrzymam, jeden wielki BIG lol :lol

1. Zeby miec job/sjob o trzeba dobic do lv 20 i zrobic quest na subjob
2. zeby miec job typu Nin, Drk, Drg, PLD to trzeba dobic do lvl 30 i zrobic odpowiedni quest na advaced job
3. Nie dzielcie misia na niedziwedziu czy jak to sie mowi, pograjcie, obadajcie itd.

Party typu static od lv 1 jest nie do zrealizowania, zacznijcie grac, dojdzcie grajac solo do tego lv 10-12 iddzcie do valcrum dunes szukac party i tam montujcie sobie squad wg potrzeb. To tyle :grin:
Jeszcze mi sie smiac chce :smile:
No ale inicjatywa dobra :smile:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 10:38 
Cytuj  
Hihihi! Suba od lvlu 18 sie robi hihihi :smile:


_________________
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 10:44 
Cytuj  
No tyle wiem ze zanim dojdziemy do subjoba itd to jeszcze kupa drogi, no ale trza wybrac ta pierwsza, podstawowa postac.

A sqad... dzieki za info ze mozna szukac kolesi :smile: Ale ja bym chcial cos takiego jak ten static czy jak mu tam :grin:

I powiedz, co w tym takiego smiesznego, ze o tym juz teraz mowie? Lepiej all pozalatwiac na poczatku chyba, nie? A nie za te kilkadziesiat dni kiedy juz bede mial ten 12 lvl :grin:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 10:53 
Cytuj  
początkowe (12-30, a nawet 12-40) levele znacznie lepiej/szybciej robi się w random grupie. Ludzi na tych levelach jest od groma (przynajmniej było :smile: ) i znaleźć grupę to kwestia kilku minut do pół godziny.
Staticy są ok, ale mają to do siebie, że trzeba się umawiać. A terminy nie zawsze pasują każdemu. Walka w 5 już ma mały sens (moby w FFXI są kuuuuurewsko wymagające i każda walka to stres bo można paść). Są delevele i można się nieźle wkurzyć jak po 5h tłuczenia mobów z ledwością wychodzi się na zero :grin:
Aha na serwerze jest od 3000 do nawet 6000 ludzi (nie wiem jakie są twoje doświadczenia w płatnych mmo)


Posty: 34
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 11:13 
Cytuj  
Znikome raczej, ale dzieki na info ze ze znalezieniem sqadu w grze nie ma problemu, heh...

No ale ten topic jest poswiecony ludziom ktorzy sa nowi w finalu moze... hehe, ale widze ze takich nie ma :sad:

Dzieki za informacje wszystkim :grin:

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 11:52 
Cytuj  
Ważne jest aby do lewelu 18 dojść jak najszybciej - żeby mozna było zrobić quest na subjoba.

Jeżeli chcesz grać MELEE to bierz wara i szybciutko leweluj do 18, potem będziesz myślał dalej.

Jeżeli chcesz grać MAGIEM to bierz red mage i szybciutko do 18. Redem dużo szybciej się dochodzi do 18 poziomu niż białym czy czarnym magiem - wiem bo sam męczyłem się białym (niestety nie miałem tej wiedzy co teraz) :razz:

Powodzenia i czekam aż trochę podlweelujesz i zagramy we wspólnym party.


_________________
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 13:20 
Cytuj  
Hmm, dzieki wasze informacje na pewno mi sie przydadza. Mozliwe ze juz jutro, a najpozniej pojutrze zobaczycie mnie na serwerze :grin:

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 13:25 
Cytuj  
Taa.. to już słyszeliśmy.

EDIT: A ja się cieszyłam że Ed już prawie skończył gre i może niedługo odejdzie i będzie taki cudowny spokój...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Idril dnia 2004-08-11 14:26 ]</font>

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 14:25 
Cytuj  
Oj Idril nie bądź tak negatywnie nastawiona :smile:

"The more, the merrier" jak to mawiają a w razie czego istnieje taka komenda która pozwala na ignora danej osoby ale co ja Ci będe pisał, dobrze to wiesz :grin:


Posty: 34
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 14:56 
Cytuj  
Kuurde, Idril jak ci nie pasuje to naprawde sie nie odzywaj i walnij ignora mi w grze juz teraz(jesli mozesz)... moj login bedzie: Savotar.

Ehh, nawet nie wiem o co ci chodzi..., masz cos do mnie? Zapraszam na GG to mozemy pogadac, a jak nie to lepiej sie nie udzielaj jak tylko umiesz marudzic...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Savotar dnia 2004-08-11 15:57 ]</font>

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 15:00 
Cytuj  
uhh... Idril chyba nie chciala nic zlego powiedziec. Spokojnie... my tu sobie lubimy zartowac generalnie (tylko dlatego LS sie jeszcze nie rozpadl :wink:) NIe bierz wszystkiego zbyt personalnie plz.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 15:50 
Cytuj  
A czemu Idril taka cieta jest na Edwina?
Już wcześniej (przy zaproszeniu na ślub) przebąkiwała, że zaprasza wszytkich oprócz jednej osoby (prawie byłem pewien, że to EdwinPL :smile: )....


Posty: 34
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 16:03 
Cytuj  
Spoko, ja sie nie obrazam na nikogo, bo to bezsensu... a zreszta nie jest to moj problem jak sie ktos rzuca do mnie nie wiadomo o co :grin:

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 16:13 
Cytuj  
Hmmm :smile:) a ja muszę przyznać, że rozumiem Idril w 100% teraz :> mimo iż jest to wbrew odwiecznej teorii, że kobiet się nie da zrozumieć ;P
No, ale coż do zobaczenia w grze, jutro lub najpozniej pojutrze
P.S Oj Marti długo Cię nie było ^^ 2 miesiące w relacjach między ludźmi to dużo czasu jak widać :>


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 20:59 
Cytuj  
Idril napewno bez powodu nikogo nie atakuje. Po prostu Savotar wszedł na forum w stylu rodem z działu free mmorpg. :smile: W grze będzie miał możliwość się zrehabilitować, inaczej podzieli los niezbyt lubianego Edwina - do którego zresztą osobiście nic nie mam, parę razy mi pomógł, choć rozumiem, że jego styl wypowiedzi może niektórych drażnić.


Posty: 34
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 21:22 
Cytuj  
Wszystko bylo spowodowane tym ze sa wakacje i chcialem miec to zanim zacznie sie szkola, bo bedzie potem juz gorzej z graniem...

No a w grze... pozyjemy - zobaczymy :grin:

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 22:34 
Cytuj  
Pożyjemy-zobaczymy...

...zginiemy to nas wskrzeszą albo Home Point :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.