mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 20:23 
Cytuj  
Zychoo tak jak chciales jest nowy topic - i kontynuujemy rozmowe z ropicu "KO"

dobra jestem totalnym n00b'em w KO wiec moze dacie jakis podstawowe komendy, wytlumaczycie krainy, jak wyslac PM itd.? - bylbym bardzo wdzieczny. mam zamiar grac czlowiekiem, magiem o specjalnosci lod-piorony lub piorony-lod, a tak przy okazji jakie sa jeszcze szkoly magi bo wiem o ogniu i czyms tam jeszcze - poza tym slyszalem ze powyzej jakiegos tam lvl jest klasa czrujaca prestizowa czy jakos tak i czy jako nisko lvl mozemy brac udzial w walkach na Middle-Ground (czy jakos tak :P )? serio w tej chwili sciogam tego clienta i bardzo potrzebuje wszystkich info. o grze (lub prawie wszystkich ) bo chcem wiedziec jak najwiecej. gdzoe mozna szybko nabic lvl?, a co do party to zglosze sie na pewno :D - a tak przy okazji Zychoo dlczego nie warto dawac w pioruny tylko w ogien???


Ostatnio edytowano 22 kwi 2006, 21:14 przez Dhoro, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 12:34 
Cytuj  
Wyjasnie pokrotce dzialanie wszystkich klas:

1. Pioruny - niewielki damage, ale dziala przez jakis czas. Przydaje sie gdy walniesz czarem w kogos mocnego i bedziesz przed nim spieprzac. Zanim Cie zlapie to jest szansa, ze rozwala go dodatkowe pioruny ktore trafia w niego. Poza tym jest szansa, ze go ogluszysz.

2. Lod - sredni damage, ale zamraza zawodnika na jakis czas, albo spowalnia jego ruchy. Dobrze wybrac to jako druga specjalizacje.

3. Ogien - najwiekszy damage. Zadaje znaczaco wieksze obrazenia niz blyskawice. Dobrze korzystac w polaczeniu z lodem. Uderzasz lodowym czarem, ktory go spowalnia, a potem jak juz idzie do Ciebie walisz na zmiane Fire ball i Fire Spear (chyba tak sie nazywaly te czary).

Pokrotce. :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2004, 12:55 
Cytuj  
Co do komend - masz na dole przycisk COMMANDS czy jakoś tak i otwiera sie okno z najczestszymi.
Co do levelowania - ja łażę na Death Knighty, Meganthereony (XP) i Gobliny (kasa i goblin armor), czasem na robaki do Abyss (kasa i Abyss Gems), a po 40 levelu do Eslant.

A czasem łażę do Moradonu i pomagam noobom, o! :P


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 00:28 
Cytuj  
a z tego co slyszalem to piorony zabieraja wszystkie bonusy lod dodatkowo spowalnia i mozesz siepac :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 09:05 
Cytuj  
Z tego co ja zaobserwowałem to lód spowalnia, a pioruny potrafią sparaliżować na jakiś czas. Ogień zadaje największy dmg, ale nie posiada działań dodatkowych. A taki lód albo błyskawice... cholera, nic tak nie wkurza jak spowolnienie albo paraliż, wrrrr :[


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 09:43 
Cytuj  
a na tym serverze sa kolonie?? :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 10:27 
Cytuj  
Ja mialem taka taktyke jak pisalem.
Taki Megadog (pamietam ze w skrocie sie tak na to mowilo, bo dluga nazwa byla skomplikowana) jest bardzo szybki. Jak go pierdzielniesz lodem, to zanim doleci to mu walniesz ze dwa fire speary. Spieprzac, znowu lod, znowu firespeary i tak do usranej (Twojej albo jego:) )

To chyba dobra taktyka bo do 60 levelu sie nia dochrapalem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 10:41 
Cytuj  
A po co tak uciekałeś? Tylko nie mów że sam na nie polowałeś :D
Z tego co zaobserwowałem dobra taktyka na Meganthereony to party złożone z 6 magów, 1 archera i 1 kapłana (buffera):

archer luruje psy, magowie stoją w miejscu i tłuką na potęgę. Z własnego doświadczenia wiem że taki mag czasem nawet nie zdąży strzelić w psa, bo ten już pada. W zalezności od mocy magów rouge luruje po 2,3,4 psy jednocześnie. Kapłan wiadomo co robi :)
Exp idzie tak szybko że nie ma czasu na rozdzielanie punktów po zrobieniu levelu :) Miałem maga, zrobiłem tak chyba od 25 do 29 lvl i dopiero mogłem punkty rozdzielić :D


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."


Ostatnio edytowano 27 sie 2004, 10:45 przez lordbolo, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 10:43 
Cytuj  
A zgadza sie, w party jest prosciej. Ale nie zawsze w jakies sie wkrecalem. A taki Megadog napierdziela dobrze, wiec wolalem zeby mnie nie sieknal.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 17:42 
Cytuj  
bolo sluchaj ja jutro z kumplem zaczynamy katowac a na tym servie w KO i liczymy na malo pomoc i party wiec jak bys mogl to bylbym wdzieczny - co do itemow to dodgadamy sie jakos.


dobra jest mały problem sciagnolem te instalke, zarejestrowalem sie na stronie - uruchamiam z katalogu glownego gry (bo pisales ze skrot nie dziala) probuje sie zalogowac, wyskakuje mi ze moge uzywac tylko luku ("you can equipment only a bow" czy cos w tym stylu), klikam ok wywala mnie z gry uruchamia sie IE i laduje sie strona glowna www.knightsonlineworld.com - co ja mam do cholery zrobic zeby to uruchomic! przy kolejnych probach zalogowanie juz nie wyskakuje to z lukiem tylko od razu sie IE wlacza.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2004, 16:17 
Cytuj  
Odpal plik Launcher.exe - sprawdzi i dociągnie łatki. I wogóle jakoś lepiej przez niego odpalać :)

A z tym łukiem... jeśli miałeś wymagane do niego atrybuty to nie wiem :|


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."


Posty: 8
Dołączył(a): 28.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2004, 17:12 
Cytuj  
Jeżeli chcecie moge postawić wam darmowy serwer KO PL :).
Niestety chyba ta tematyka na tym forum jest zakazana kto jest za niech powie za. a ie serwer około 15/7 :)

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2004, 18:13 
Cytuj  
a czy wszystki krainy, questy, skille tez beda dzialaly?? - jak tak to za...:D:P


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2004, 18:28 
Cytuj  
.....jebiście ?
;)

niebędzie wszystkiego bo niema takiego softu żeby było wszystko :P

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2004, 16:34 
Cytuj  
Dobra jush wiem czemu mi nie działało - to wina mojego systemu (najwyzszy czas żeby go w końcu przeinstalować). W każdym razie zacząłem grać na serwerze Ares 2 jestem magiem, 11 lvl, pioruny-lód, całkiem fajne itemki nawet zanalazłem - jak cos to walić do mnie na priv; imię ..... Dhoro :D, byłbym bardzo wdzięczny jakiemuś high lvl'cowi za przyjęcie mnie do party :)

Mam jeszcze pytankpo jak jest ten NPC u którego można wymieniać itemy między postaciami czy można go traktować jak pewnego rodzaju ... "przechowalnie"? - tzn. czy można tam na jakiś czas (nawet bardzo długi) zostawiać BEZPIECZNE itemy?

Adar ty tesh jak Ci się chce zacznij grać na tym servie, wszystko jest łacznie z Dungonem - dzisaj Mefi konczy robić kompa i rzeźnim we dwóch - a tak przy okazji: "Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam..." :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2004, 16:46 
Cytuj  
NPC do wymiany przedmiotów... chodzi o Hostess Inn ? Tak, ta skrzynia jest bezpieczna na 99,99%. Chyba że serw padnie czy coś ;)

11 lvl, hehe, 11 to zrobiłem w pół godziny :D

W grze mam ksywe Leidi, spróbuj PM jak będziesz potrzebował pomocy.


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2004, 20:58 
Cytuj  
Bolo Ty czasem nie grałes kiedyś jako Jyhad w klanie WitchCracft, który później zmienił nazwe na Tower jak tak to LukaszPL się kłania.

Jakoś gra kapłanem nie bawi mnie jak kiedyś :( Teraz będe grał łucznikiem. Jak by co to w grze jestem jako Necris_PL

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 09:32 
Cytuj  
Dobra jush mam 20 lvl i jest całkiem miło TYLKO czasem jak uruchamiam to wywala mi cos takiego: "Login Server Connection Failed! Please Retry Connecting!" - i za ch*** nie wiem dlaczego... :evil:

A Mefi jednak zrobił kapłana :P


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 09:49 
Cytuj  
Mefi napisał(a):
Bolo Ty czasem nie grałes kiedyś jako Jyhad w klanie WitchCracft, który później zmienił nazwe na Tower jak tak to LukaszPL się kłania.


No to mnie rozszyfrowałeś :] Witam starego druha! Przyzwyczaiłem się do kapłana i cholernie dobrze się nim gra. Czasem wciry w Abyss zbiorę, ale cóż, takie życie :D A ogólnie co się z Tower dzieje, bo z chłopaów to widuję anothera, raz widziałem Micze i Zgredzia, chyba chłopaki do Eslant się już przeprowadzili, cóż, mi jeszcze jeden level brakuje... A właśnie teraz chciałem poexpować i serwer leży, naprawiają.

Dhoro: jak mnie wczoraj zagadałeś w Moradonie to mój merchant stał, ja odwalałem pańszczyznę w pracy, dlatego się nie odzywałem :)


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 09:52 
Cytuj  
bolo nie mam ci tego za złe w zadnym wypadku - a tak przy okazji moze gildie zrobimy i wszystkim bedzie latwiej rzyc(sic!)

a tak przy okazji "naprawiaja serva"? - a nie strace itemkow z Inn Hostess? - bo ciezko by mi bylo sie z nimi rozstac... :cry:


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.