mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 23:56 
Cytuj  
Czy ktos wie kiedy zamierzają podac skile każdej z postaci?
Bo wybieranie w ciemno mało mnie bawi:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 07:56 
Cytuj  
Nie rozumiem, chodzi Ci o skille czy charakterystyki ? bo skille to podają w grze normalnie. Charakterystyki chyba zresztą też. Pewnie jak ktoś juz zrobi jakiś high level to stworzy jakieś ścierzki przyrostu skilli/charakterystyk i poda. Wątpię czy SOE poda je oficjalnie.


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:29 
Cytuj  
O co mi chodzi:)
A o to, że nie ma podanych na żadnej stronce skli dla każdej z potaci,
Najbardziej mi chodzi, jaka postac bedzie miała najlesze buffy:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:41 
Cytuj  
hmm pomyslmy , moze dlatego ze jeszcze nie wszystkie klasy maja skonczone skille i sa jeszcze zmieniane i dostosowywane ..Hmm pewnie dlatego ze to jszcze beta ale moge sie mylic ...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 19:09 
Cytuj  
Str: NDA niestety jest, jesli nawet powstawnie jakas strona to raczej bedzie ja ciezko znalezc najwiecej info jest w tym momencie napewno na boardach wiekszych gildii - w czesci members only ;)


Viss:
Trzymaj link do opisu klas:

http://www.eqii.com/libclasses.php

W sumie "najlepszych buffow" nie ma raczej nikt :/ sa podzielone miedzy klasy tak ze jedna super buffuje umysl inna cialo inna ma super healingi a jeszcze inna montowane obrotowe dzialko o napedzie elektrycznym Vulcan :D ok z tym ostatnim przesadzilem ;) Decydujac sie na klase najlepiej przeczytac powyzszy opis i stwierdzic ktora najbardziej do Ciebie pasuje ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 19:19 
Cytuj  
Dzieki Tux, ale to czytałem jush dosyć dawno temu:) No i chyba zgodzisz sie ze mną, że to jest mało precyzyjny opis:)
Najbardziej zastanawiam sie nad enchanterem, no i zastanawiam sie czy bedzie miał np. enchant weapon czy cus w tym stylu.:)
Może ktos wie cos o czym ja nie wiem:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 19:49 
Cytuj  
To musisz poczekac do zakonczenia bety i zdjeciu NDA. Wczesniej napewno niczego oficjalnie sie nie dowiesz :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:27 
Cytuj  
Sa wielkie gildie amerykanskie - rekrutowali juz dluzej niz rok takze pewnie jesli bys sie dolaczyl i uzskal dostep do boardow... natomiast pierwszy wolnodostepny site przed NDA=zamkniecie site'u i sprawa.. nikt sie nie odwazy :(


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 22:42 
Cytuj  
Hehe przewalone troche:) bo jak narazie swoim magiem na 8 lev mam jakis cure costam grupowe:) Poczekam jest jeszcze ze 3 tyg do US wersji, no moze troche dlużej.


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 01:25 
Cytuj  
Viss my gramy na us wersji :P
Pozatym prawy klawisz myszki na ikone czaru i examine- masz opis co on robi.

juz.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 19:15 
Cytuj  
Niemoze byc? graszw retaila? hehe bo mi chodziło o to, że w retailu (za 3 tyg US) bedzie wiecej wiadomo o skilach na wyższych lev:) no i wiem jak sie używa examine hehe, tylko niepamietałem dokładnie opisu:).


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies


Posty: 30
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2004, 15:03 
Cytuj  
Visse
Teraz kazdy gra w Beta wersje
Znaczy sie nie kazdy =)
Co do buffs to Szaman Mystic dlatego ze napisane jest ze enhance capabilities a Defiler one boostuje tylko Cholera wie tak naprawde ktory z nich to prawdziwy buffer :o

PS.Jak sie masz wogole :)

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2004, 22:15 
Cytuj  
Dzieki Agar u mnie spoko:) A u was?
Teraz odnosnie tematu to mi sie w poprzednim poscie troche pokilebasilo i chodzilo mi o to ze Beta Eur bede za pare tyg, a ja wiem ze kazdy gra w Us bete, bo ja tez gram:) i mam maga prawie 9 lev ale na koncie kumpla:) Co do skilli to jest do bani, że nie ma jakichs dokładniejszych informacji, jak np WoW (teraz kryje glowe w ramiona w obawie przed kamieniami) to tylko taka drobna dygresja bo WoW niezbyt mi odpowiada:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies


Posty: 30
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2004, 08:50 
Cytuj  
My sie mamy OK
Mi te WoW tez jakos nie pasuje Brat mial kiedys Alpha i nic mnie tam nie pociagalo Na czacie jak sie paczuje EQ2 pytam sie ludzi co mysla o gierce Niktorzy mowia ze super a niektorzy ze do dupy i graja tylko ze wzgledu na to ze nie ma nic innego hehe ah i tak samo powiedzial jeden z Polakow wczoraj =) ciekawy jestem ile w tym prawdy i czy przypadkiem ocena gry nie zalezy od lag ci ludzie maja ze wzgledu na ich kiepskie komputery I to moze powoduje ich negatywne nastawienie na ocene gry Zobaczymy jak ocenia specjalisci obie gry Ah! Jest juz nowy 3dmark 05 Ja na swoim kompie mialem tam 2050 pkt hehe a klatek to miedzy 5 a 10 Ale kicha! Moim zdaniem to kupujac gre EQ2 trzeba od razu kupic X800 XT albo PRO Nie kupujcie Nvidii bo to crap =) Cya online!

PS. Visse jak sie nazywasz na eq2?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2004, 09:11 
Cytuj  
Agar nie porównuj Alphy na pirackim serwerze do komercyjnego produktu :/ Boże co za ludzie...


Posty: 30
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2004, 09:41 
Cytuj  
Nie co za ludzie tylko co za czlowiek
Sadze ze az tak duzej roznicy nie bedzie miedzy Alpha a gotowym produktem I nikt tu nie przklina WoW Kto wie moze kazdy z nas bedzie w to gral to sie wyluzuj Milego dnia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2004, 10:02 
Cytuj  
5% eventu na pirackim serwerze z 20graczami online porównujesz z 100% eventu z 3000+ graczy online. Faktycznie różnica zerowa :)
Miłego dnia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2004, 10:11 
Cytuj  
Szczegolnie, ze pomiedzy alfa, a aktualna beta jest przepasc jak stad do ksiezyca.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 30
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2004, 12:15 
Cytuj  
I rest my case :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.