mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 16:19 
 
1.Czy Taki przydomek Lord czy tam Hrabia to mozna otrzymac od GM'a za np. posiadanie zamku lub czegos w tym stylu....
2.Czy komus przeszkadzać będą japońsko brzmiące imiona?
3.Mniej więcej po ilu godz/dniach grania bedzie mnie stac na domek?
Ile jest gildi na DZ i co trzeba zrobic zeby takową założyć???
No to tyle... a ultime zamawiam w pn 35zł bez pudełka instrukcji... samo pudełko CD... i jeszcze bez darmowego mieśąca... ale cóż to tylko 35zeta


_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2001, 16:56 
 
1. nie wypowiem sie za wszystkich ale chyba nie.
2. hmn... jesli bedzie rozsadne.. a nie OsraMwaszeFlakiIzrobieHaraKiri ...
to chyba nie... jak cos to zglosi sie do Ciebie mily czlek w ofniu i blyskawicach i poprosi o przemyslenie nad zmiana imienia :smile:
3. im wiecej bedziesz gral.. tym eeee nie wiem... jesli sam.. to troche Ci zajmie... mam nadzieje ze po najnowszych zmianach cen bedzie to kiiiiiilka dni...
4. gildii jest z 8... i potrzeba miec dom oraz kamien gildii.. ktory tez troszke kosztuje...
Pozdrawiam


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 10:09 
 
A są na DZ jakieś areny dla graczy typu gracz VX garcz??? If tak tHen Jakie zasady???Hmmm co by tu jeszcz aha... Duzo jest Przedmiotów magicznych???? I czy są skrzynie na klucz... ile jest typów ubioru (szaty buty kapelusze)??? Czy da sie je farbować?


_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 10:39 
 
Cytuj:
2001-12-30 10:09, Cybrasty napisał:
A są na DZ jakieś areny dla graczy typu gracz VX garcz??? If tak tHen Jakie zasady???Hmmm co by tu jeszcz aha... Duzo jest Przedmiotów magicznych???? I czy są skrzynie na klucz... ile jest typów ubioru (szaty buty kapelusze)??? Czy da sie je farbować?

Proponuje zaloz sobie konto i sam sprawdz :razz:
lianka


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 12:20 
 
Konto mam... ale Ultimy jeshcz nie :grin:


_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 14:56 
 
Cytuj:
2001-12-30 10:09, Cybrasty napisał:
A są na DZ jakieś areny dla graczy typu gracz VX garcz??? If tak tHen Jakie zasady???Hmmm co by tu jeszcz aha... Duzo jest Przedmiotów magicznych???? I czy są skrzynie na klucz... ile jest typów ubioru (szaty buty kapelusze)??? Czy da sie je farbować?

1.jeszcze nie ale bedzie
2.jw
3.troche jest - szczegolnie w wykopanych skarbach
4. tak
5. sporo
6. tak
Gadget


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 16:37 
 
Dzięki bardzo........i jeszcze:
Czytałem sobie inne rzeczy i dowiedziałem sie ze na osi są takie przedmioty dla weteranów....czyli jak mash powiedzmy pół roku konto to dostajesz jakis nie magiczny ale rzadki przedmiot.... a na DZ moze cos takiego jest??? Bo fajnie by było mieć jakiś powiedzmy płaszcz dziwnego koloru
=========================================
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Cybrasty dnia 2001-12-30 19:05 ]</font>

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 22:49 
 
hehe wlasnie kilka dni temu zastanawialismy sie nad czyms takim
i powiem tak... postaramy sie aby cos takiego bylo, dla najlepszych graczy... zeby bylo wiadomo...
i wcale nie dla pakerow.. tylko dla tych ktorzy potrafia sie wczoowac w ten swiat
Gadget

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 12:31 
 
Ja siem moim zdaniem niezle wczuwam w baardzo wkurzajecego ludka imieniem alegas, i sie do kazdego czarownika sie przypierdalam zeby sie w cos zamienil =]
malo mnie przez to nie rozwalkuja (*chichocze szatansko*) na chodniku ale siem bojom straznikow (hi Lianka i Ingrid) , ale az strach z miasta wylazic =]
Ostatnio zaczelem wyzywac straznika od glupich puszek i innych tam konserwantuff to jak sie odezwal to myslale ze mni z nog zwali =]
hihihi nie podejrzewalem tej gry o taka realistycznosc zeby mnie straznik odganial jak do niego powiem ty wieprzu w blachach.
ale jednak, zareagowal =]
szkoda ze nie widzieliscie tej sceny.
Nyo, a poza tym to sie wczoowam w role bardzo dobrze i gadam po takiemu sredniowiecznmemu, ale czasem to jest trudne bo jak gadaja po normalnemu i mnie o cos pytaja np Alegas cho posparowac
ja: ???
oni =] : No chodz do wiezy na sparing
ja: do wiezy? to chyba na trening
oni: mozna tez tak na to mowic *hahaha*
ja: wiec chodzmy
uaaau ale sie rozpisalem i do tego nie na temat
No, ale fajnie by bylo dostac takom magicznom zbroje ktora nie zabieraa by nic z mojego i tak szczuplego zasobu 11 dex.


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 15:37 
 
wiec... albo sam dopelnij sprawiedliwosci...
albo wezwij GM'ow...
kilka osob ostatnio dostalo wakacje na koszt GMow w 4 scianach ze swiecznikiem...
wlasnie za klimatyczne rozmowy, oraz hmn...
sugestie odnosnie psiego pochodzenia ze strony ojca, innych graczy.. jakby to tak delikatnie ujac...
Gadget


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 11:57 
 
Cytuj:
2001-12-30 16:37, Cybrasty napisał:
czyli jak mash powiedzmy pół roku konto to dostajesz jakis nie magiczny ale rzadki przedmiot.... a na DZ moze cos takiego jest??? Bo fajnie by było mieć jakiś powiedzmy płaszcz dziwnego koloru

Ja docenilam sie sama - mam rozowe butki i rozowe magiczny kapelusz :smile: wyroznia mnie z daleka :smile: mnie i mojego malego demonka :smile:
lianka


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 16:28 
 
A pomyśl jak byś tylko ty mogła używać tego różowego kolorka..... To wtedy by dopiero było :grin:


_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 10:05 
 
Cytuj:
2002-01-01 16:28, Cybrasty napisał:
A pomyśl jak byś tylko ty mogła używać tego różowego kolorka..... To wtedy by dopiero było :grin:

A pomysl sobie, ze likwiduja magiczne czapki, zeby bylo mniej zamieszania :sad:
lianka


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 20:26 
 
Co??????????? likwidują magiczne przedmioty.... to nie za ładnie panowie GMowie OY nie ładnie.... jeszcze robić to kobiecie......Pfff (bo co one teraz będą robić) :grin:


_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 23:15 
 
Cytuj:
2002-01-02 20:26, Cybrasty napisał:
Co??????????? likwidują magiczne przedmioty.... to nie za ładnie panowie GMowie OY nie ładnie.... jeszcze robić to kobiecie......Pfff (bo co one teraz będą robić) :grin:

Nie magiczne przedmioty tylko czapki... I nie jest tak zle, inne magiczne przedmioty zostaja :smile:
A kiedy bedziesz gral? Juz sie nie moge doczekac... moze poszczuje Cie demonem na powitanie, zebys poczul klimat :razz:
lianka


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 09:58 
 
Nie no co ty....... ja klime juz czuje nie trza mi demonów..... :grin:


_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 10:30 
 
czujesz klime?
czas wezwac serwis bo to znaczy ze klima sie psuje :razz:
Gadget


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 17:55 
 
Nie... nie trza serwisa wystarczy przykręcic klimę żeby z wiatraczków sie nie sączyła.... :wink:


_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 16:02 
 
Skoro topic o pytankach to ja tez mam jakies:
1. Czy carpentry rosnie od robienia czegos? I orientacyjnie ile trzeba wyrobic np. tarcz by troche urosl? Mam 50% carpentry i nawet glupiej pochodnie zrobic nie moge. :smile: A i wyrobilem juz z 20-30 tarcz i nadal zero wzrostu.
2. Jak sie karmi zwierzaki? Mam kotka, chce go nakarmic rybka albo filetem a tu nic. Nie chce jesc biedactwo :smile:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 16:10 
 
carpentry baaaardzo wolno rosnie
na poziomie 50% polecam robienie szaf :}
a co do kotow to nie wiem, nigdy nie jadlem :smile:
Gadget

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.