mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 16:29 
Cytuj  
Obrazek

Jak wiadomo gry MMORPG nadal są bardzo popularną formą rozrywki polskiego społeczeństwa internetowego. Coraz częściej nasi gracze sięgają po gry, które zapewnią im rozrywkę na długie godziny wśród innych graczy. Te właśnie gry dokonały podziału. Różnią się grafiką, stylem, klimatem czy fabułą. Jednym z takich podziałów są gry MMORPG utrzymywane w grafice 2D. Jak wiadomo niektóre tytuły przewyższają najładniejsze graficznie wykonania 3D. Dotychczas takim tytułem była Tibia, której niesamowita grywalność zwabiała tysiące graczy. Teraz nadszedł jej godny następca. Mowa tutaj o Terra World Online.

Terra World Online to gra MMORPG utrzymana w konwencji fantasy. Jest to autorski świat stworzony przez autorów gry. Oferuje nam olbrzymie możliwości, które zapewnią zabawę na długie miesiące.


POSTAĆ

Budowę postaci rozpoczynamy od wyboru jednej z trzech podstawowych klas:
-wojownik
-łowca
-mag
Podczas gry klasa twojej postaci będzie się formowała i przynależeć będzie do jednej z wielu pod klas. Punkty rozdzielamy pomiędzy pięć różnych cech. Każda odgrywa inną rolę.

-siła – odpowiada za siłę uderzenia oraz określa jakie przedmioty możemy nosić

-stamina – reguluje poziom głodu, określa ile twoja postać może żyć nie jedząc

-inteligencja – określa w ilu dziedzinach nasza postać może zdobyć mistrzostwo

-mądrość – szybkość wzrastania punktów cech

-mistycyzm – siła czarów, które używamy oraz jak potężne czary możemy używać

Czym różni się gra od innych?





System umiejętności, w których można osiągnąć mistrzostwo. Mistrzostwo przynosi korzyści materialne jak i cechowe

Różnorodność umiejętności i różnorodność ich nauki. Parowania uczymy się gdy wrogowie nas atakują, podczas łowienia ryb możemy złapać różne ich rodzaje i je ugotować. Później zjeść lub sprzedać

System wypadania różnych przedmiotów z potworów. Nie koniecznie wypadnie pieniądz czy mięso danego potwora, które możemy ugotować i sprzedać, może to być na przykład unikatowy przedmiot

Na początku ułatwienia dla graczy w postaci wyspy, w której możemy poćwiczyć podstawowe umiejętności bez większego zamartwiania się o życie postaci. Dopiero gdy gracz wyrazi zgodę i wykona formalności może przenieść się w naprawdę ogromny świat

Liczne questy, które urozmaicą rozgrywkę

Różnorodność ekwipunku wliczając w to przedmioty tworzone lub ulepszane przez graczy

Możliwość zakupienia własnego domostwa na terenie świata, w którym mieszkamy

Banki, w których możemy bezpiecznie gromadzić pieniądze

Skrzynie, w który możemy bezpiecznie gromadzić przedmioty

Znakomicie rozwinięta magia


Terra World Online jest grą bezpłatną. Jednak twórcy wprowadzili coś płatnego ale nie koniecznego do zakupienia. Jest to bonus dla zapalonych gracz. O takich nie trudno w tak wspaniałej grze. Mowa tu o drobnym dofinansowaniu twórców gry w zamian za unikatowe przedmioty lub pieniążki w grze.

Więcej o grze dowiemy się pod tym ( http://www.terragaming.net ) adresem


Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 17:44 
Cytuj  
sodzac po screenach to jest to kolejna tibiopodobna gra ja juz na samym poczotku podziekuje i raczej nie bede(na 99% nie bede gral)ale brawa za to ze chociaz cos prubowales nowego pokazac ;p

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 18:26 
Cytuj  
Cytuj:
Jak wiadomo gry MMORPG nadal są bardzo popularną formą rozrywki polskiego społeczeństwa internetowego


moim zdaniem to ten rodzaj rozrywki dopiero raczkuje na świecie, a tym bardziej w Polsce, gdzie 90% graczy nie wie co to jest mmorpg lub za najlepszy tytuł uważa Mu Online/Tibię :)


Posty: 6
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 18:34 
Cytuj  
Patrząc na wszystkie gry fpp możemy powiedzieć a to nastepna gra Doom'o podobna. Grafika a rozwiązania w grze to diw eróżne rzeczy :) . Tibia nie była pomysłodawcą gier 2D ani MMORPG :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 18:56 
Cytuj  
Wez przestan. Widziales ty kiedys MMORPGa?
Zreszta, jakbys widzial, to bys tego czegos tu nie reklamowal.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 18:57 
Cytuj  
Zessalem to... :lol: , srry ale nic wiecej nie moge powiedziec... :roll:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 19:11 
Cytuj  
hehe ta gra ma za duże wymagania. Mój komputer nie da rady :lol: :lol: :lol: :lol: , nie wspominając o wzroku i mózgu.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2004, 22:30 
Cytuj  
OMG!
Czy to MMORPG na "Pegasus'a"?? No comment...


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 08:41 
Cytuj  
więc tak gra MMORPG

Massively Multiplayer Online Role Playing Games

Czym sie rozni np od Knights Online? Grafiką i ilością stworków do zabijania bo ról grania tam nie widze, to samo MU. Więc przedstaw mi co to jest według ciebnie gra MMORPG. W temacie pisze Darmowe gry MMORPG więc zamieszczam. Jeśli to złamanie regulaminu proszę o punkt lub przedstawienie mi co to jest naprawde gra MMORPG. Ja dosłownej jeszcze nie znalazłem nie liczac kilku serwerów Neverwinter Nights.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 08:59 
Cytuj  
Navarro napisał(a):
więc tak gra MMORPG
Massively Multiplayer Online Role Playing Games

"40 Users Online"
Faktycznie, massively. To nie jest zaden MMO, tylko zwykly multiplayer z grafika sprzed 10 lat.

Smiesza mnie ludzie, ktorzy na gierke z 40 graczami wolaja "massively".

X.

PS. To takie MMORPGi na 10 tysiecy graczy jak bys nazwal? Ultra hiper super big? ;)


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:49 
Cytuj  
Cytuj:
To takie MMORPGi na 10 tysiecy graczy jak bys nazwal? Ultra hiper super big?

Nie, na to sie mowi "huge lag". :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 11:51 
Cytuj  
Bez przesady. Jest kilka takich gier, a laga nie widac :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 12:02 
Cytuj  
Ja mowie o free mmo, serwer na max 1000 osob i 10K zalogowane(zalagowane? 8) ).
W takim przypadku admin kreci kebaba kolo kompa.
Dziwie sie ze jeszcze 2D gierki sa w modzie..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 12:03 
Cytuj  
Eve Online np. z tego co się ostatnio chwalili.
Ale inne to tak 3k - 6k i przy 6k już czuć że serwery niezbyt się wyrabiają.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 12:07 
Cytuj  
No co do Eve to mozesz se leciec....i z niewiadomo jakich przyczyn "nie doleciec". Nie wiem jakby to bylo na dzis z nowym netem ale gralem sebie na mojej starej osiedlowce, lagi sa czasem takie dlugie ze moznaby pomyslec ze to sa przerwy na reklame. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 12:08 
Cytuj  
I nadal nazywanie "massively" gry w ktora gra 40 osob jest dosc sporo na wyrost :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 12:17 
Cytuj  
Tak tylko zajrzalem z ciekawosci na strone....
Obrazek
Jak dla mnie "la bomba!" przypomina mi sie Zelda na gameboy jakies 10 lat temu, w to sie gralo! +Mario Bros 2 +Warioland i takie tam podobne.
Widze ze polscy internauci sie juz mocno rozwineli, z gameboy'a przeszli na gameboy "kolorowy" za nastepne 10 lat bedzie 16 bitowy (32?) advance!

PS. Na obrazku mamy typowego GM ktory ma wszystkie statsy na max :o

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 14:01 
Cytuj  
Teraz ja cos napisze z mojego doświadzczenia gralem w ta gierke dopuki nie ozstalo mi zablokowane porty w niej.
Wojownik- ma na poczatku 1 czar ktory nie wiem jak dzilalal
Łowca- ma najlepszy czar na poczatkowej wyspie ktory dostaje na samym poczatku Fire ball mozna nim na wyspie zabijac Gigant slimy ktore daja battle helmeta
Mag-posiada czar leczniczy;]

Odnoscnie czarrów kazdy czar wymaga jakiegos klejnota ktore mozna zdobyc kopajac w gorach (taki9e male kamienie w grotach)
Fishing najprostrzy skill do zrobienia go na 100 ja go zrobilem tak.Wsadzilem zapalke w tabulatora i ludzik mi sam rybki lowic (bo komu by sie chialo trzymac taba)gdy wylowil juz wszystkie rybki zbeirami i idziemy usmazyc 2 skille w jednym mozna wycwiczyc.

Jeśli jakiegos skilla bedziemy miec na 100 w naszym iinfo pojawia sie obrazek ktory widza inni gracze.
!00 danego skilla dodaje nam do statystyk nie pamietam juz jakie do jakich.

Gdy juz bedziemy na drugiej wyspie(najpier musimy questa wykonac)uwazajmy zeby nas nikt nie zaczol atakowac i za nikim nie idzmy za miasto jesli go nie znamy ja tak 1 raz padlem gosc mnie z luku zatakowal i zabil.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 14:04 
Cytuj  
Gra musi być wciągająca ;)


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.


Posty: 6
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2004, 14:17 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Navarro napisał(a):
więc tak gra MMORPG
Massively Multiplayer Online Role Playing Games

"40 Users Online"
Faktycznie, massively. To nie jest zaden MMO, tylko zwykly multiplayer z grafika sprzed 10 lat.

Smiesza mnie ludzie, ktorzy na gierke z 40 graczami wolaja "massively".

X.

PS. To takie MMORPGi na 10 tysiecy graczy jak bys nazwal? Ultra hiper super big? ;)


No widzisz, wyciagasz wnioski po jednym zobaczeniu ilke graczy. Powinienes isc na polityka. O dziwo wieczorami graczy jest okolo 300.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.