mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 14:48 
Cytuj  
Jak juz wspominalismy na LSie o EFach tak tez proponuje zrobic troche tych jakze dla funu wypraw :))

Krotko napisze co i jak.

1. Wymagania:
- job minimum 20lvl
- wszyscy podroznicy ;) musza byc z tego samego miasta (dla nas to Bastok)
- mozemy wziac zadanie tylko w Bastok
- zrobiony Rank 3
- druzyna musi miec conajmniej 5 czlonkow (nawet w alliance)

2. Step by step czyli krok po kroku co i jak:
- idziemy do gostka przy bramach z przyrostkiem I.M. czyli do tego od signetu
- wybieramy EFa na ten sam region kazdy z uczestnikow
- po wybraniu zadania zostaniemy teleportowani do odpowiedniego regionu (otrzymamy rowniez glyph - na powrot do domq;)
- w tym regionie musimy znalezc flage
- po donalezieniu najplepiej aby postac z najwiekszym defem i iloscia HP kliknela na fladze
- wowczas nastepuje lvl cap i spawniecie NMow (ilosc ich jest zalezna od statusu w tally za 1 miejsce 6, za 2-gie 5 a za 3-cie 4)

3. Nagroda:
- 3000 CP lub wiecej dla kazdego uczestnika ekspedycji (to jest rowniez zalezne od regionu i poziomu trudnosci)
- exp :)
- zwiekszamy dominacje na danym terenie naszego miasta
- no i jakas Treasure Chest jesli zabijemy wystarczajaca ilosc beastmenow (prawdopodobnie bo to wyczytalem :)

To krotko na temat EFow

To be continued ....


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 14:53 
Cytuj  
Nie IDE, Nawet wołem mnie nie zaciagniecie na EF-a

Chętnie natomiast pojde zabic szkieleciki, zrobic bcnm-a czy też Garrison, ale nie EF


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 14:57 
Cytuj  
A ja chętnie! Proponuję w ten weekend.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 15:35 
Cytuj  
EF ? [Thanks for the offer, but i have to pass]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 15:39 
Cytuj  
PROPONUJE o SKASOWANIE POSTU PANA STOKROTKI BO ZASMIECA NAM WATEK ;P

A tak na powaznie Stok czy musiales takimi wielkimi pamaranczowymi bukwami napisac ?? Nie chcesz to nie, nikt cie nie zmusza ale czas zaczac robic cos dla funu a nie tylko farmowac i expowac :P

Op - zobaczymy jaka bedzie chec :)) Ja tam na EFa moge isc zawsze :) Mysle ze najlepiej bylo by pojsc tak na 40lvl capa to wtedy Drac bedzie mogl usypiac Horde lullaby :)) Cos na wzor BCNMow


A tak przy okazji czy wie ktos jakie lvl capy sa na poszczegolnych regionach ?? Nigdzie nie moglem wyczytac :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 15:42 
Cytuj  
malo jest rzeczy do zrobienia ?
mintrel dla draca
cancer dla gala
optical dla kilku z nas
Misjem ZM i CoP Misje
Harpe dla mnie ;)
itd...
efy mozemy sie pobawic jak naprawde nie bedzie co robic
poza tym garrison jest duzo ciekawszy wg mnie, nie spominajac ballisty czy bcnm a i nagrody realne


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 15:49 
Cytuj  
Sait z calym szacunkiem, ale kampowanie NMow mnie nie bawi !
Nie mowiac ze sam chcialem Shaman's Cloak to mnie wszyscy olali :((
Nawet watek zalozylem :/

A tu jest frajda idziesz i robisz a nie czakasz albo kilujesz mnostwo mobow aby sie ten NM w koncu spawnal, nuuuda !!!

Ale ja oczywiscie pomoge wszystkim potrzebujacym :)) Choc tego nie cierpie, znaczy sie tego kampowania :))


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 15:52 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
A tak przy okazji czy wie ktos jakie lvl capy sa na poszczegolnych regionach ?? Nigdzie nie moglem wyczytac :)

+10 lvl od minimalnego na ten lvl. NP: Kolshuhu lv 20 { nie radze, i naprawde nikomu nie radze tam iść na lv 20 } lv cap 30 i tyle trzeba miec, +- 2 lv [28-30]


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 15:57 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
malo jest rzeczy do zrobienia ?
mintrel dla draca
cancer dla gala
optical dla kilku z nas
Misjem ZM i CoP Misje
Harpe dla mnie ;)
itd...
efy mozemy sie pobawic jak naprawde nie bedzie co robic
poza tym garrison jest duzo ciekawszy wg mnie, nie spominajac ballisty czy bcnm a i nagrody realne


Popieram przedmówce, garrison to jest jakies tam wyzwanie, bcnm to tez jakis fun, misje zilart, i misje miasta, itd, jakis NM, czy chocby ten spawnik ktorn jest rozpracowany a nie zrealizowany pana glutka. Choćby avatarki to też jakies nowum, ale bieganie aliancem ze spotu do spotu i rombanie zespawnowanych mobkow .... ktore sa naprawde wykurwiscie mocne ... a im wyzej tym mocniejsze ... hmm, no moze na lv 60 to bym jeszcze poszedl dla praktiki do misji ale jest potrzebne zgranie zespolu, a naprawde ciezk zgrac 18 osob z czego zwyjle 6-10 jest z lapanki, na takie hece trzeba chodzic zaufana grupa na cap ponad 30


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 16:03 
Cytuj  
Kurwa ale z was partioci! :) EF się robi dla państwa, a nie dla siebie czy też swojego funu. Zresztą na pierwszych kilku EFach też jest fun i to spory.
Nikt oczywiście wam nie każe iść, ale lepiej jak byście zachowali milczenie zamiast innych zniechęcać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 16:12 
Cytuj  
Bodziu poprawki do twojego postu inicujacego temat :

Lv min 30, najniższy EF jest na lv 20, musisz przynajmniej raz odwiedzic dany region aby muc wziąść EF-a tam. Nie ma beastemn chestow, od chwili kiedy bierzesz ef-a dostajesz key item, dajcey ci status gwardzisty, kazdy chest "normalnie" spawnowany jaki otwożysz w danym regionie podbija conquest dla twoje panstwa. Insygnia sa wazne do tally. Ilośc osob w party zleży od miejsca Panstwa w tally : I miejsce min 4, 2 min 5, 3 min 6. Po wzieciu EF-a trzeba z npc jeszcze raz pogadac i wtedy jest opcja z tele, musi zaczac i pierwszy wziac EF-a party/aliance leader.

To co sie spawnuje to sa Silne mobki, typu NM, z jobami graczy, np beastmaster, whm itd. Uzywaja swoich 2-h. Nie spotkałem wsród goblinów SMN, ale są oni wsród np Yagudo, SMN potrafi rozpieprzyć cały aliance swoim 2-h, bst potrafi harmowac mobki wokolo, dodatkowo spada ci lvl wiec wszystko co jest aggro na danym lvl jest aggro na ciebie w okolicy.

Nagroda : jest nia tylk : CP, od 2 do 4 tyś CP, zlezy od pozycji panstwa w danym tally.

EF-ik ktory robilismy na dunsach byl banalnie prosty z grupa 18 osob, ale to byly gobliny i naprawde wszyscy sie starali, zdazaly sie zgony. EF w buburimu nasz ls-owy - 3 death, raz SMN nas rozpieprzyl w 10 sek po spawnie, raz bst harmnol zajaczka i inne sie dodaly, a raz padl tank na dzien dobry a reszta latala w kolko rwac wlosy z glowy


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 17:43 
Cytuj  
Z chęcia gdzieś pójdę. Może to nie jest wyjątkowo pociągajace ale zawsze nowe doznanie :)

Cap 30, 40 najlepiej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.