mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 11:28 
Cytuj  
[CUT]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 12:45 
Cytuj  
alucardxxx:
Jesli chcesz odpoczac od forum to mozesz zakomunikowac to w inny sposob.

Dalsze generowanie flame zaowocuje zamknieciem tematu.


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 13:25 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
alucardxxx:
Jesli chcesz odpoczac od forum to mozesz zakomunikowac to w inny sposob.

Dalsze generowanie flame zaowocuje zamknieciem tematu.

Tak odpoczolem od forum ze 5 miesiecy bo juz mi sie zygac chcialo jak czytalem takie pierdolenie i weszlem wczoraznowu a tu sie nic nie zmienilo dalej pierdola :]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 13:41 
Cytuj  
alucardxxx napisał(a):
Tak odpoczolem od forum ze 5 miesiecy bo juz mi sie zygac chcialo jak czytalem takie pierdolenie i weszlem wczoraznowu a tu sie nic nie zmienilo dalej pierdola :]


Coz za wies. :O


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 13:56 
Cytuj  
Drogi Alucardxxxsie
Nie wiem w jakim celu napisales nastepny post, mysle ze nikogo nie interesuja Twoje problemy zoladkowe wystepujace po lekturze forum, jak rowniez czas rehabilitacji. Mam nadzieje, ze byl to ostatni Twoj post Off-Topic. Jesli nie, to postaram sie dla Ciebie o bilet do sanatorium. W jedna strone.


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 14:15 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
alucardxxx napisał(a):
Tak odpoczolem od forum ze 5 miesiecy bo juz mi sie zygac chcialo jak czytalem takie pierdolenie i weszlem wczoraznowu a tu sie nic nie zmienilo dalej pierdola :]


Coz za wies. :O
Ahha to ten oto Pan moze se offtopic strzelic a ja nie ok sorry ponioslo mnie chcialnym wszystkich przeprosic za moje uniesienie ale niech roball i inni trzymaja sie swojich forum ok??

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 15:00 
Cytuj  
Co to znaczy "swoich forum"? Kazdy tu zostal przypisany na stale do jakiegos dzialu?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 15:01 
Cytuj  
Nie, Xanth. Koledze nie chodzilo o wlasne fora, tylko o 'swo'jich for'a'.

Pewnie jakis z http://islam-in-poland.org/forum/index.php :o


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 6 lis 2004, 15:03 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 15:02 
Cytuj  
heh... no ja na przyklad wchodze tylko na pogawedki, flames i SWG(*ale to z własnej woli)


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 16:26 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Co to znaczy "swoich forum"? Kazdy tu zostal przypisany na stale do jakiegos dzialu?

X.
Nie chodzi mi oto ze np nikt z darmowego forum nie wchodzi na FF XI i go nie zasmieca typu bo FF jest do dupy a najlepsze sa darmowe mmorpg

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 16:28 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Nie, Xanth. Koledze nie chodzilo o wlasne fora, tylko o 'swo'jich for'a'.

Pewnie jakis z http://islam-in-poland.org/forum/index.php :o

:wtf: jesli urazilem twoja islamska rodzine i wujka bin ladena to przepraszam :wtf:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 16:55 
Cytuj  
Polecam nauke czytania ze zrozumieniem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 17:00 
Cytuj  
Ja pierdole... jeszcze troche poczytam takich wypocin i sam tak bede pisac.. a przede mna nauka gramatyki jezyka polskiego na egzamin wstepny na studia (japonistyki sie zachcialo..)

Trzeba ograniczyc przegladanie mmorpg.pl :S

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 17:47 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Ja pierdole... jeszcze troche poczytam takich wypocin i sam tak bede pisac.. a przede mna nauka gramatyki jezyka polskiego na egzamin wstepny na studia (japonistyki sie zachcialo..)

Trzeba ograniczyc przegladanie mmorpg.pl :S
:o no nareszcie jais inteligentny czlowiek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 18:53 
Cytuj  
To bylo do ciebie. A dokladnie na temat twojej pisowni. Nazywa sie to ironia. http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=20561

X.

PS. Akurat ludzie grajacy w platne grali i widzieli takze i darmowe. Wiec maja pelne prawo sie na ich temat wypowiadac w miejscu na to przeznaczonym, czyli w dziale "darmowe". I nie dziwie sie, ze grajacy w darmowe nie wchodza na fora gier platnych. Nie maja przeciez nic do powiedzenia o grze, ktorej na oczy nie widzieli. Teraz zrozumial? Czy drukowanymi wytlumaczyc?


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 19:23 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
To bylo do ciebie. A dokladnie na temat twojej pisowni. Nazywa sie to ironia. http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=20561

X.

PS. Akurat ludzie grajacy w platne grali i widzieli takze i darmowe. Wiec maja pelne prawo sie na ich temat wypowiadac w miejscu na to przeznaczonym, czyli w dziale "darmowe". I nie dziwie sie, ze grajacy w darmowe nie wchodza na fora gier platnych. Nie maja przeciez nic do powiedzenia o grze, ktorej na oczy nie widzieli. Teraz zrozumial? Czy drukowanymi wytlumaczyc?
Aha ok.. nie wole zebys mi to na niemiecki przetumaczyl nie zartuje taki joke ale wiecie co mnie najbardziej wnerwilo u was glownie u ciebie i roballa... ze chlopak chce dobrze chce serva postawic a wy go juz musicie go zjechac wiem wiem ten serv nie bedzie nawet w 0.1 % tak dobry jak blizzarda ale dajcie mu chociaz szanse a nie zniechejcajcie go odrazu a tak na off topic zawrzemy rozejm i zamkniemy wreszcie ten topic

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 20:46 
Cytuj  
alucardxxx napisał(a):
Aha ok.. nie wole zebys mi to na niemiecki przetumaczyl nie zartuje taki joke ale wiecie co mnie najbardziej wnerwilo u was glownie u ciebie i roballa... ze chlopak chce dobrze chce serva postawic a wy go juz musicie go zjechac wiem wiem ten serv nie bedzie nawet w 0.1 % tak dobry jak blizzarda ale dajcie mu chociaz szanse a nie zniechejcajcie go odrazu a tak na off topic zawrzemy rozejm i zamkniemy wreszcie ten topic


A nie popolskiemu umiesz pisac?

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 20:53 
Cytuj  
Kedrigen napisał(a):
alucardxxx napisał(a):
Aha ok.. nie wole zebys mi to na niemiecki przetumaczyl nie zartuje taki joke ale wiecie co mnie najbardziej wnerwilo u was glownie u ciebie i roballa... ze chlopak chce dobrze chce serva postawic a wy go juz musicie go zjechac wiem wiem ten serv nie bedzie nawet w 0.1 % tak dobry jak blizzarda ale dajcie mu chociaz szanse a nie zniechejcajcie go odrazu a tak na off topic zawrzemy rozejm i zamkniemy wreszcie ten topic


A nie popolskiemu umiesz pisac?
tak noobie a co ty nie umiesz nie chce rozpoczynac znowu wszystkiego odpoczatku idz se pograc w mu czy co tam grasz szczylu :har: bloob prosze zamkinij ten topic bo nie bawi mnie takie bez sensowne nabijanie postow


Ostatnio edytowano 6 lis 2004, 21:01 przez alucardxxx, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 20:58 
Cytuj  
Cytuj:
tak noobie a co ty nie umiesz nie chce rozpoczynac znowu wszystkiego odp oczatku


nie no pewno że umiesz ;P


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 21:02 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Cytuj:
tak noobie a co ty nie umiesz nie chce rozpoczynac znowu wszystkiego odp oczatku


nie no pewno że umiesz ;P
hmhmhmhmhm lepiej ci??? :roll: oh ide se pograc w cs: s bo juz nie moge

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.