mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 38
Dołączył(a): 20.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:05 
Cytuj  
Witajcie. Jak wszyscy wiemy WoW bedzie gra platna to znaczy ze za korzystanie z serwerow Blizzard'a bedziemy placic i to droga. Dla naszych zachodnich braci 10$, 15$ czy 20$ to moze mala roznica ale dla nas juz nie. Kiedys wpadlem na strone www.petycje.pl jest tam mozliwosc stworzenia takiej petycji. Wystarczy ze jedna osoba zrobi ta petycje na siebie (najlepiej zeby byla pelnoletnia i dobrze znala jezyk angielski) a zadaniem reszty graczy bedzie umieszczenie linka do tej petycji na roznych "slowianskich" forach o grach, przynajmiej ja tak to widze. Bo spojrzmy prawdzie w oczy - jezeli nie znaczniemy dzialac to Blizzard sam z siebie na pewno nie obnizy cen abonametu. Czekam na wasze kometrze tego pomyslu.

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:07 
Cytuj  
HEHEHE w cuda wierzysz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:10 
Cytuj  
tiaaa... a blizz wezmie pod uwage opinie tych 1k slownianskich graczy i obnizy nam abonament stawiajac przy okazji serwer w polsce


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:11 
Cytuj  
Spox pomysl, kupie pare konto na wszystkich w domu i na ebayu bede sprzedaal ;P
Najlepiej wg mnie to jakby ktos napisal posta na jakims forum blizzarda. Co do petycji, to nas Polakow to chyba b.malo bedzie grac w wow'a z tego co widze. A zeby petycja miala sile przebicia to by musialo byc duzo osob ja popierajacych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:14 
Cytuj  
Coraz lepiej...
Niedawno na jakims forum czytalem "masterow" mowiacych o tym jak to w polsce ma byc mniejszy abonament na WoW... Zreszta z tego co mi sie wydaje to o FF tez tak mowili przed premiera o.0 Umm... poprostu no comment. Tak wogole to inne kraje powinny wszystko dawac Polsce zadarmo bo my to tacy biedni jestesmy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:15 
Cytuj  
tak astutus niech ktoś napisze tylko pls powiedzcie, że jesteście z litwy, białorusi, uzbekistanu lub innego biednego kraju - mam dość wstydzenia się za to, że pochodzę z biednej polski.

<litwa to już chyba zresztą bogatsza niż Polska ;)>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:16 
Cytuj  
I mercedesy do polski za 30% ceny niemieckiej do nas sprowadzać ! 8)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:17 
Cytuj  
Mark double post ? :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:18 
Cytuj  
Niemcy tyle nam wisza za 2wojne, ze powinni nas przez kolejne 10 lat sponsorowac ;]

edit: a rosja za PRL


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:56 
Cytuj  
Najlepiej, zlecic te gadanie cdprojektowi.
Hehe Mark no to masz problem, ze sie wstydzisz za swoich rodakow, ktorzy sa tacy biedni. Dziwne masz podejscie. Wiekszosc bogatych Europejczykow wie, ze Polacy sa biedni czy Ci sie to podoba czy nie i kozakowanie i chec placenia za uslugi tyle samo co inni bogatsi, niczego nie zmieni. I tak cie bede mieli za biedaka, jak jestes taki bogacz, to wez sie przeprowadz z Polski do innego kraju.


Ostatnio edytowano 20 lis 2004, 15:00 przez astutus, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:58 
Cytuj  
A zreszta mnie to wali ile bedzie kosztowac abonament, dlatego nie chce mi sie pisac do cdprojektu (ale jak ktos napisze i cos zdziala, to tez bedzie dobrze). Co prawda wolalbym, zeby byl tanszy, ale wolalbym zeby inne rzeczy byly tansze na ktore mnie nie stac :).

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:05 
Cytuj  
geez, jak ty sobie to wyobrazasz? zeby obnizyc cene musieli by postawic serwer w polsce. Co by to zmienilo? Nic... wiekszosc z nas by grala w US albo EU.

takze dream on...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:06 
Cytuj  
Buuuhahaha co za topic :lol:
Naiwne dzieciaki wierza, ze blizz obnizylby abo dla paru polakow. To tak samo jak mrzonki o polskim realmie na jakims forum. Pozatym wole placic 15 euro i miec spokoj w grze od polskich kretynow i dysmozgow :lol:

X.

PS. Nie dziwie sie Markowi, ja tez sie wstydze wielu Polakow w grach MMO. Zreszta, wyraznie widac jacy oni sa na forum "darmowe".
PS2. Pozatym krotka pilka: nie stac cie, to nie grasz. MMOG to nie jest artykul pierwszej potrzeby. Czas wreszcie, by dzieciaki zrozumialy, ze to jest towar luksusowy, za ktory sie placi tyle, za ile sprzedaje go sprzedawca.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:18 
Cytuj  
Mam wieksze problemy niz przejmowanie sie obcymi ludzmi, nie lubie tego kraju, ale nie generalizuje jesli chodzi o ludzi.
A reszty nie bede komentowal Xant bo to co piszesz to na to nie zasluguje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:23 
Cytuj  
Nie generalizuje, tylko rozdzielam wyraznie 2 grupy graczy z Polski: normalnych, ktorzy placa i wiedza za co, umieja sie w miare zachowac i nie przynosic wstydu, oraz kretynow liczacych na darmowe granie, bluzgajacych co 2 slowo, nie umiejacych normalnie myslec i majacych pretensje do calego swiata, ze za towar luksusowy trzeba placic. Tych drugich mozesz w duzej ilosci spotkac wlasnie na tym forum w dziale "darmowe" albo na wielu czatach typu onet. I z nimi nie mam ochoty miec nic wspolnego. A dzieki temu ze gry MMO kosztuja ile kosztuja, nie musze ich tam spotykac (oczywiscie sa inne grupy graczy, ktorych nie mam zamiaru wymieniac, pokazuje tylko czarne i biale).

Pozatym jeszcze raz: nie stac cie, to nie grasz, a nie, ze ci sie nalezy. Nalezec ci sie bedzie, jak zaplacisz. A jak nie, to uciekaj na darmowe.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:45 
Cytuj  
Cytuj:
Temat postu: A moze by tak petycje?


A moze by tak do roboty?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:45 
Cytuj  
ujmujac to ladnie: "Zycie to sztuka wyboru"


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:48 
Cytuj  
astatus ale dlaczego starać się o obniżenie cen w takim bzdecie jak opłata za mmorpg?
Jak mamy walczyć i robić z siebie europejskich biedako-żebraków to walczmy w tej słusznej sprawie o coś bardziej konkretnego i namacalnego. Dlaczego czynsz w Wwie kosztuje tyle samo co czynsz w Monachium, chociaż w Monachium zarabiają 5x tyle? Dlaczego merc w polsce kosztuje drożej niż ten sam merc w Berlinie? Dlaczego galon ropy w Polsce kosztuje 3x drożej niż galon ropy w US?
przykłady można mnożyć, nie rozumiem tylko dlaczego mamy pisać petycję o głupie 15USD miesięcznie? Ja za to z chęcią bym kupił sobie mercedesa w 1/3 ceny w Niemczech i tankował go ropą za 1/3 ceny w US, oraz kupił i płacił czynsz za mieszkanie w Wwie zamiast za 200k zł to za 50k. Mnie stać na 15USD miesięcznie, a nie stać mnie na merca, ani własne mieszkanie.. :( A oszczędność na obonamencie rzędu 2-3USD miesięcznie mam w głębokim poważaniu i tyle.


Posty: 43
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:50 
Cytuj  
mysle tak samo jak powiedzial Xantx.
Ale nadal sadze ze ultima to mmog /greets from igorz :)

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:53 
Cytuj  
astutus napisał(a):
A zreszta mnie to wali ile bedzie kosztowac abonament, dlatego nie chce mi sie pisac do cdprojektu (ale jak ktos napisze i cos zdziala, to tez bedzie dobrze). Co prawda wolalbym, zeby byl tanszy, ale wolalbym zeby inne rzeczy byly tansze na ktore mnie nie stac :).

jak napisalem powyzej, wiec zbedny komentarz, sadze podobnie, ale sie nei wstydze tego, ze jakby bylo taniej to bym sie nie obrazil.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.