mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 18:18 
Cytuj  
Podajcie jakies ambitniejsze niekoniecznie darmowe MMORPG w ktorych nie jest najwazniejsze siekanie potforkow. Szukam czegos w stylu Ultimy powiedzmy z nowsza grafika. Taki temat juz byl ale autor okazal sie imbecylem i zostal zjechany od stop do glow wiec licze na konkrety.


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 19:46 
Cytuj  
8) Prawie wszystkie platne i free mmorpg polegaja na zasadzie zabij i zbieraj exp ale sa pewne wyjatki "perelki; FF XI, SW:G, L2, Dark Age of Camelot, No i oczywiscie nowa ultima (ta o samurajach nie pamietam nazwy "lol" 8)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 19:49 
Cytuj  
L2 tez polega na siekaniu...


_________________
Obrazek

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 20:21 
Cytuj  
World of Warcraft, ani razu nie farmowałem tylko cały czas robie questy ale ofkoz US jest płatne a EU będzie płatne.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 20:43 
Cytuj  
Wsumie to oprucz UO nima gry polegajacej na nie zabijaniu innych, bo wsumie gry w ktorych masz jakis zawod np. kowal, drwal, itp. szyko sie nudza i sa baaardzo monotonne. Proponuje w takim razie MUDY a bardziej Barsawie, ja zaczolem grac. Wystarczy ze zagrasz raz a zapewniam ze cie wciagnie, ja na poczatku myslem ze to szit patrzysz tylko jak ci jakies literki lataja, ale zagrasz sobie to zobaczysz ze te MUDy maja cos :D(w ten co ja gram: http://www.barsawia.prv.pl ).
Pozrdo.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 22:14 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
L2 tez polega na siekaniu...

Sims Online :(


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 23:26 
Cytuj  
http://www.arkadia.prv.pl/ - inny znany mud <gralem w niego troszke jak mialem modem - to bylo wieki temu>. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:12 
Cytuj  
A Tale in the Desert - powinno ci się spodobać, ciężko określić gatunek, zajmujesz się raczej tworzeniem niż rozwalaniem czegokolwiek, link poniżej.
(można zagrać w trialu)
http://www.atitd.com/

[edit]
alucardxxx napisał(a):
8) Prawie wszystkie platne i free mmorpg polegaja na zasadzie zabij i zbieraj exp ale sa pewne wyjatki "perelki; FF XI, SW:G, L2, Dark Age of Camelot, No i oczywiscie nowa ultima (ta o samurajach nie pamietam nazwy "lol" 8)


Wszystkie które wymieniłeś polegają w większym lub mniejszym stopniu na killowaniu mobów i łapaniu expa. L2 to już zupełnie nie wiem jak dobrałeś ;)
Jeśli porównywać do Ultimy a właściwie do sposobu pozyskiwania umiejętności to proponowałbym też Horizons - http://www.istaria.com/
również można spróbować w trialu.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:18 
Cytuj  
O... Śniegu.. nowy temat:)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:31 
Cytuj  
tak szczerze mówiąc to FFXI i SWG na pewno polegają na nudnym grindowaniu mobów. Z tym że to dokładnie 2 przeciwności.
FFXI - walka w bardzo dobrze skompletowanym party
SWG - buff, buff, buff, buff, buff, buff i przez 3h jesteśmy prawie nieśmiertelni więc napieprzamy moby solo ;)
w L2 nie grałem..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 14:01 
Cytuj  
Dodaj, ze w SWG tyczy sie to tylko profesji walczacych, ktorych jest z 30% wszystkich, no i nie dziala to w kosmosie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 15:10 
Cytuj  
Pan i Wladca napisał(a):
Wsumie to oprucz UO nima gry polegajacej na nie zabijaniu innych, bo wsumie gry w ktorych masz jakis zawod np. kowal, drwal, itp. szyko sie nudza i sa baaardzo monotonne. Proponuje w takim razie MUDY a bardziej Barsawie, ja zaczolem grac. Wystarczy ze zagrasz raz a zapewniam ze cie wciagnie, ja na poczatku myslem ze to szit patrzysz tylko jak ci jakies literki lataja, ale zagrasz sobie to zobaczysz ze te MUDy maja cos :D(w ten co ja gram: http://www.barsawia.prv.pl ).
Pozrdo.

Mnie na przyklad nudzi nieustanne siekanie stforkow dla expa. Gra MMORPG mosi miec swoj swiat z rozwinieta gospodarka tak jak to jest na swiecie w ktorym zyjemy. Kazdy powinien miec wolnosc wyboru i sam decydowac kim chce byc bo wlasnie po to sa gry, zeby oderwac sie od tej monotoni codziennego zycia...
A co do barsawi to swietny MUD. Gralem w niego dosc dlugo ale teraz szukam czegos w tych klimatach tylko ze z grafika.
OPRAVCA napisał(a):
O... Śniegu.. nowy temat:)

Co to mialo znaczyc?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 15:56 
Cytuj  
Jak Ty chcesz niby oderwac sie od monotonii rzeczywistosci skoro usilnie starasz sie ja odnalezc w grach?
WTF?


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 16:26 
Cytuj  
Jak mozna porownywac gre typu powiedzmy UO do rzeczywistosci? Jak juz mam w cos grac to chce zeby byla to z duzym realizmem co nie znaczy ze ma wygladac tak jak prawdziwe zycie lol
Boshe podaje przyklad Ultimy bo bardzo duzo ludzi w to gra i jest to pozycja kultowa wiec musi sie podobac nie? Ja tylko prosze o gry o podobnej tematyce czy to az takie trudne?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 17:55 
Cytuj  
Mało dostałeś odpowiedzi ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 18:41 
Cytuj  
Nie no spoko ale wiekszosc ludzi wogule nie wie o co chodzi. Ruszcie glowami!


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 18:45 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Nie no spoko ale wiekszosc ludzi wogule nie wie o co chodzi. Ruszcie glowami!


Napisales to w taki sposob jakby "ktos" musial ci pomodz, a jest calkowicie inaczej.

"Do not request...ask please" Taka mala rada.

Co do mmo jaki szukasz to AC2 jest dobre i jak juz mowili wczesniej Tale In The desert oraz Horizons.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 18:52 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Ruszcie glowami!

A moze to ty łaskawie rusz glowa? Nie ma na tym forum opcji "szukaj"? Zawsze oczekujesz ze ktos wszystko zrobi za ciebie? Na tym forum znajdziesz az naddto informacji ktore cie interesuja.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 20:55 
Cytuj  
Ja nie powiedzialem ruszcie glowami w takim kontekscie ze macie dawac odpowiedzi tylko zebyscie uwaznie czytali co pisze bo wiekszosc wogule nie wie o co chodzi... To nie byl zaden rozkaz i od tego jest forum zeby pytac ludzi o rozne rzeczy i jesli ta dyskusja ma sie przerodzic we flame'a to zamykam temat dzieki serdeczne za pomoc.


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 00:17 
Cytuj  
Przykro to pisac o grze ktora mi sie starsznie podoba, ale z 90% questow w WoW tez polega na napierdalaniu mobow. Dobrze ze czasami jest to jakis ciekawie obudowane. Ale mimo wszytsko questow jak z singlowych crpg nie uswiadczysz tam.

Z jakis crpg nie wymagajacyh nawalnia non stop... pzoa UO... ciezka sprawa.

Obawiam sie ze nie ma takich gier wiecej. Tylko nie piszta ze everquest i daoc bo umre ze smiechu.

Po prostu zostaje ci Ultima albo offline, a mmo to nie jest dzial ktorego szukasz. Moze jeszcze sprobuj triala horizons, tam troche mozna, ale za krotko gralem aby stwierdzic co sie tam na dluzsza mete robi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.