mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 23:35 
Cytuj  
Od pewnego czasu bardzo polubiłem gry MMORPG , zaczeło sie od SWG wiec jeszcze nie pograłem se we weszystkie ( kiedyś w EQ )...

Możecie może doradzić co lepiej wybrać Final Fantasy XI czy World Of Warcraft .... Bardzo mi natym zależy ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 23:42 
Cytuj  
Musisz wypisac, czego oczekujesz od gry, a z pewnoscia dostaniesz mase konkretnych odpowiedzi.
Poskacz tez po forach konkretnych gier, jezeli chcesz wiedziec z kim mniej wiecej bedziesz gral.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 23:47 
Cytuj  
Hmmm od gry oczekuje Miło spędzonego czasu , jakiejś jakby to powiedziec "Baśniowej Fabuły" no i tego "Klimatu " , szukam GRY W KTÓREJ MÓGŁBYM MIEĆ KUMPLI ( oczywiscie int.) , i żeby mnie nie irytowało to że czegoś nie dam rady zrobić , poprostu czegoś naprawde extra a ciągle nie wiem co wybrać WoW czy FFXI .......... I don't know mumy HELP !!! pozatym niewiem czy stara udostępni swoje konto w banku , a wiec gry z Card Gamem ( ALE TO KOŃCOWE ROZWIĄZANIE).

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 01:15 
Cytuj  
Do FFXI nie ma gamecardow. Pozatym zajrzyj tu, oni sie bardziej znaja:
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=17498

- Wow jest bardzo user-friendly dla nowych graczy
- nie trzeba inwestowac w ta gre duzo czasu
- mozna grac zarowno solo jak i w teamie kazda klasa
- duzo contentu ktorego nie trzeba specjalnie odblokowywyac
- ciekawe pvp
- latwo kupic, prepaidy kupisz nawet w polsce


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 01:28 
Cytuj  
Cytuj:
wiec jeszcze nie pograłem se we weszystkie


MMORPG to nie pokemony, nie musisz mieć ich wszystkich ;).

edit : Jak przeczytałem twoje posty dokladniej to doszedlem do wniosku ze jednak WoW.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 02:36 
Cytuj  
Cytuj:
- Wow jest bardzo user-friendly dla nowych graczy

Tu sie zgodze.
Cytuj:
- nie trzeba inwestowac w ta gre duzo czasu

Bzdura.
Cytuj:
- mozna grac zarowno solo jak i w teamie kazda klasa

Bzdura - predzej czy pozniej nic solo nie zrobisz.
Cytuj:
- duzo contentu ktorego nie trzeba specjalnie odblokowywyac

bzdura, odblokuj sam polowe contentu to bedziesz.... n/c.
Cytuj:
- ciekawe pvp

HAHA. Zerg ganking i bg farming to ciekawe PVP? Aha.
Cytuj:
- latwo kupic, prepaidy kupisz nawet w polsce

Tu sie zgodze.

omg :[


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 03:54 
Cytuj  
- w kazda gre inwestujesz tyle czasu ile chcesz

- solo da sie zrobic lvl cap


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 14 sty 2006, 03:59 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 03:54 
Cytuj  
Nie gralem w ffxi ale z tego co slyszalem ma dobre community ;p przynajmniej lepsze niz wow ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 03:59 
Cytuj  
Dlatego wlasnie sadze ze wow ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 11:41 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
- w kazda gre inwestujesz tyle czasu ile chcesz



Ta... ale nie ma sensu grać w wow'a na 60 levelu mniej niz godzine , dwie dziennie - a najlepiej po 8. Musisz byc w gildii , siedziec z nimi non stop zeby widzieli ze jestes aktywny i chodzic na raidy - jak nie bedziesz na kilku to wezma kogos kto ma wiecej czasu dla nich , i cie wywala. Teoretycznie to do 60levelu mozesz grac i po pol godziny dziennie , ale jezeli nie masz go wiecej na 60'tym to gra sie dla ciebie konczy.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 12:12 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
...


Doh, dlaczego zakladasz ze pisalem to dla uber pro playera ktory wie ze bez epixow, 14 rank i gankowania newbies nie bedzie w grze szczesliwy?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 12:19 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
- w kazda gre inwestujesz tyle czasu ile chcesz



Ta... ale nie ma sensu grać w wow'a na 60 levelu mniej niz godzine , dwie dziennie - a najlepiej po 8. Musisz byc w gildii , siedziec z nimi non stop zeby widzieli ze jestes aktywny i chodzic na raidy - jak nie bedziesz na kilku to wezma kogos kto ma wiecej czasu dla nich , i cie wywala. Teoretycznie to do 60levelu mozesz grac i po pol godziny dziennie , ale jezeli nie masz go wiecej na 60'tym to gra sie dla ciebie konczy.



To juz nie jest do konca prawdziwe Smolik. Ostatnio powstaje coraz wiecej gildii dla casuali które raiduja 1-2 razy w tygodniu. Zreszta znam sporo ludzi ktorym wieksza przyjemnosc daje robienie kolejnej postaci od 1-60 niz zbieranie gearu. Znam ekipe graczy ktorzy spotykaja sie 2-3 razy w tygodniu by w stałym gronie pograc pare godzin i na tym koniec. Wszystko zalezy od ciebie ..


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 12:42 
Cytuj  
hmmm Grając w WoW'a to chyba najlepiej bedzie jak wybiore Server BurningLegion ..... tam najwiecej Polaków ......

Poczytałem wasze odpowiedzi ....... i ???? ... musze sie jeszcze dobrze zastanowić ...

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 13:08 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Peonz0r napisał(a):
...


Doh, dlaczego zakladasz ze pisalem to dla uber pro playera ktory wie ze bez epixow, 14 rank i gankowania newbies nie bedzie w grze szczesliwy?


Bo mu sie najnormalniej w swiecie znudzi :o


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 13:49 
Cytuj  
Ja osobiscie polecam:

Everquest 2 - Moim zdaniem, najlepsza MMO Fantasy dostepna na rynku, wielka z masa questow, owiele lepsza niz WoW, ale rowniez wymagajaca wiecej czasu oraz znajomosci angielskiego.

Final Fantasy XI - Jesli nie przeszkadzaja ci azjatyckie klimaty poleca ta gre bardzo goraco. Jest ona ciekawa i ma niezwykle fajne questy. Masa klas (dozwolona zmiana klasy niemal w kazdym momecie) oraz dosc itneresujacy crafting. Gra ma jedna wade (choc dla mnie jest to zaleta), jesli chcesz cos osiagnac musisz grac bardzo duzo, bo granie "dwie godzinki tygodniowo" sprawi ze daleko nie zajdziesz.

Star Wars Galaxies - To byl moj numer 1 jakis czas temu :) ale NGE zmienilo sporo, i juz nie daje mi tyle frajdy co kiedys, mimo to calkiem niezle sie gra, ale w tym moemecie traktowal bym to jako odskocznie od innych tytulow.

City of Heroes / City of Villains - Jesli lubisz porzadna akcje :) oraz komiksy, ta gra jest dla ciebie :P naprawde warto chociaz sprobowac. Warta polecenia gra :) ze wzgledu na klimacik

Neocron 2 - Nie wiem jak sie prezentuje po tym nowym updejcie, ale ta gra jest dla doroslych ;] PvP i Cyberpunk, to jest to co tygryski lubia najbardziej :P szkoda ze ta gra ma tak male comuntity.

To jest 5 gier ktore moge polecic, zaleta EQ2 oraz SWG jest to ze mozna za to placic jeden abonament, i grac w obie gierki, a takze inne wchodzace w sklad Station Acces.

Co do kart Prepay czy Payplay czy jak to sie tam zwie, nie polecam, owszem wygoda, ale naprawde owiele latwiej jest zalocyz konto w Inteligo (ZA DARMO) wypelnic forumlaz, jesli sie jest niepelnoletnim dac do podpisu rodzicowi i miec karte platicza, za darmo, oplaty utrzymania to chyba 25 groszy miesiecznie, a na karcie bedziesz mial tyle ile sie wplaci na konto, raz w miesiacu wplacis 50 zlotych i grasz w dowolnego MMOGA, nie musisz kolowac jakis kart i zdrapek :)


Jeszcze jeden maly PS:

WoW-a nie polecam, podchodzilem do tej gry juz 2 razy + raz beta. I stwierdzam ze gra jest po prostu nudna. Raz mnie przyciagnol (za pierwszym razem) na miesiac i 10 dni, za drugim razem nawet miesiaca nie wytrzymalem. Gra ladnie chodzi na slabych kompach, niezle sie gra z poczatku, ale poza Grindingiem (Robieniem questow i biciem mobow) oraz PvP w battlefieldach i rajdach (na 60 lvl-u ktory mozna osiagnac w poltora miesiaca) gra nie ofreuje nic. Crafting jest nudny i nie pozwala na "Kombinowanie", brak housingu to wszystko sprawia ze gra narzuca nam jeden styl rozgrywki, a ja akurat tego nie lubie, EQ2 tez to robi, ale pozwala na krodkie spacery innymi sciezkami, coz poradzic :) jestem dzieckiem Ultimy Online i SWG Pre-NGE. Tam robiles co chciales ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 14:06 
Cytuj  
Cytuj:
Bo mu sie najnormalniej w swiecie znudzi :o


Miesiac, dwa dobrej zabawy bedzie mial.

SniperX : topic mial byc o czym innym , ale widze ze niektorzy nie moga sie powstrzymac i musza zjechac jakas inna gre....


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 14:47 
Cytuj  
nasz kolega zapytal jaka gre MMO polecacie, to napisalem, polecaliscie mu WoW-a, a ja mu go odradzilem, wypisalem tez powody (wcale nie falszywe) dlaczego powinien przemyslec kandydature gry :) to jest tak jakbys promowal trawke ;]

Wez bo:
- Jest trandy
- Daje frajde
- mozna miec bongo itd.

ale zeby wszystko bylo ok, i miec czyste sumienie nalezy tez powiedziec co jest zlego w tym produkcie ;]

Wady:
- uzaleznia
- niszczy zdrowie

Tak samo, czesc osob tutaj przedstawilo zalety WoW-a a ja tylko napisalem wady. Na tym wlasnie polega rozmowa, ze sa 2 zdania na temat jedngo tematu, oba sa prawdziwe, ale ciezko jest zobaczyc druga stone medlu ;] Dzieki mojem wypowiedzi (Ktora wcale nie bylo atakiem w strone WoW-a ani jego gracz) nasz nowy kolega ma pojecie ze WoW to nie same superlatywy :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:12 
Cytuj  
Hmm mi sie zadaje ze polecanie powinno polegac na wypisaniu plusow gry ktora polecasz, a nie dyskredytowaniu innych (no chyba ze w pierwszym przypadku nie ma za bardzo co pisac ;) ). Pol biedy gdybys podal suche fakty , Ty jednak odniosles sie do oceny emocjonalnie a to prowadzi juz do kolejnego flamu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:25 
Cytuj  
Gdybysmy sie wyzbyli emocji nie bylibysmy ludzmi :P kazda rzecz, gre/film/osobe, oceniamy pod wplywem emocji, suche fakty mozemy wyczytac na profesjonalnych stronach o grach MMO, my tutaj jestesmy czlonkami forum, wiekszosc dyskusji prowadzimy pod wplywem emocji. Pozatym prawdziwa ocena polega na zweryfikowaniu zalet oraz wad danego produktu :)

gdybysmy zachecali uzywajac samych zalet okazalo by sie ze Serial Wiedzmin powinien byc hitem ;] W ocenie najwazniejsza jest krytyka :) inaczej ocena nie byla by dobra ;] musi byc postawione co jest dobre a co nie jest. i wtedy porownac zalety do wad i mamy ocene :P jesli wad jest wiecej, coz mamy kiepski produkt :P jesli jest wiecej zalet produkt juz jest niezly :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 15:31 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
gdybysmy zachecali uzywajac samych zalet okazalo by sie ze Serial Wiedzmin powinien byc hitem ;] W ocenie najwazniejsza jest krytyka :) inaczej ocena nie byla by dobra ;] musi byc postawione co jest dobre a co nie jest. i wtedy porownac zalety do wad i mamy ocene :P jesli wad jest wiecej, coz mamy kiepski produkt :P jesli jest wiecej zalet produkt juz jest niezly :)

Agreed. Jak wiadomo zawsze prawda lezy po srodku, wiec trzeba poznac i opinie na + i na -. Moze WoW nie jest najlepszym co mozna wymyslec ale na chwile obecna jest calkiem calkiem. Mi sie nie nudzi.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.