mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 12:10 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Do Warlocków
Mam alta lock'a na 34 lvlu i problem z questem na 'szczura'. Zrobiłem całego chaina na enchanted bloodrobe (czy jak sie tam nazywa) a nie mogę dostać questa na felhuntera.. Nie wiem co jest grane, z tego co czytałem to zaczyna się u warlock trainera w UC i trzeba pogaać z tym kolesiem w ratchet. Żaden nie chce ze mną gadać... Any clue? Jest jakiś prequest czy coś?
Z góry dzięki za pomoc :))

Co prawda dosyć dawno robiłem ten quest, ale o ile mnie pamięć nie myli, wszystkie questy 'petowe' lock zaczyna u trenera.
Edit:
Wdg thottbota Strahad Farsan (Barrens) i Gakin the Darkbinder (Stormwind) dają początek line'a na Felka.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 13:24 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Wdg thottbota Strahad Farsan (Barrens) i Gakin the Darkbinder (Stormwind) dają początek line'a na Felka.

Strahad Farsan.. Kolo stoi w rathet koło takiego domku.. Obok niego babka dająca questa na bloodrobe... No i właśnie ten pajac nie chce ze mna gadać... Nie ma mi nic do powiedzenia i cześć...

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 14:51 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Wdg thottbota Strahad Farsan (Barrens) i Gakin the Darkbinder (Stormwind) dają początek line'a na Felka.

Strahad Farsan.. Kolo stoi w rathet koło takiego domku.. Obok niego babka dająca questa na bloodrobe... No i właśnie ten pajac nie chce ze mna gadać... Nie ma mi nic do powiedzenia i cześć...

Próbowałeś nawijać z ludźmi z Orgri, tam gdzie stoją trenerzy lockowi (wyleciała mi z głowy konkretna nazwa dzielnicy)? Może jest jakaś popierdółka quest, który cię wyśle do tego kolesia. Wiem, że ja nie miałem z tym żadnych problemów.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 15:19 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Próbowałeś nawijać z ludźmi z Orgri, tam gdzie stoją trenerzy lockowi (wyleciała mi z głowy konkretna nazwa dzielnicy)? Może jest jakaś popierdółka quest, który cię wyśle do tego kolesia. Wiem, że ja nie miałem z tym żadnych problemów.

Próbowałem gadać ze wszystkimi w okolicy trenerów lock'ów w OG, UC i silvermoon... Nie wiem co jest grane....

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 22:41 
Cytuj  
Zmieniam speca Warriorem z 2h swordow na 2h axe i stad moje pytanie...
Gdzie najlepiej i najszybciej podniose skilla broni ? Axe mam aktualnie na 176...
Do tej pory wchodzilem na AV i tluklem moby w jasknini, ale moze jest jakies lepsze miesjce i taktyka ?

dzieki za pomoc

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 22:45 
Cytuj  
Nieśmiertelne moby w blasted lands

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 23:10 
Cytuj  
Czy mogę prosić link do stronki która podaje ile otrymie punktów areny za dany rating w 2/3/5 teamach ? Przeglądałem szukaj i nie mogłem znaleźć. Dziękuje i pzodrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 00:16 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Czy mogę prosić link do stronki która podaje ile otrymie punktów areny za dany rating w 2/3/5 teamach ? Przeglądałem szukaj i nie mogłem znaleźć. Dziękuje i pzodrawiam
http://www.boxspherical.com/arena/

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 14:35 
Cytuj  
Jakoś nie mogę znaleźć takiej porady nigdzie.
Koledzy w gildii chcą iść do Karazhan, zatem trzeba robić attunement questy. I mam pytanie takie: na którym levelu mogę zacząć robić te questy?
Pomijając Durnholde. Jest sens lecieć do Deadwind Pass mając 68 lvl i 18 bąbelków, czy jeszcze dobić do 70?


_________________
O.o

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 14:49 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
A skad moge sobie zalatwic miniona (jakas sowe, kruka, borsuka, czy cos w tym stylu) i czy wogole moge ?



Jasne ze mozesz, papuga leci w DM z piratow :P a kilka innych mozna kupic, w Westwall mozna tez chyba cos dostac u NPC

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 14:53 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Jakoś nie mogę znaleźć takiej porady nigdzie.
Koledzy w gildii chcą iść do Karazhan, zatem trzeba robić attunement questy. I mam pytanie takie: na którym levelu mogę zacząć robić te questy?
Pomijając Durnholde. Jest sens lecieć do Deadwind Pass mając 68 lvl i 18 bąbelków, czy jeszcze dobić do 70?


Dobij 70 te questy pod kharazan wcale nie sa jkaies bardzo latwe ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 15:09 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
Mroczny napisał(a):
A skad moge sobie zalatwic miniona (jakas sowe, kruka, borsuka, czy cos w tym stylu) i czy wogole moge ?



Jasne ze mozesz, papuga leci w DM z piratow :P a kilka innych mozna kupic, w Westwall mozna tez chyba cos dostac u NPC


dlaczego odpowiedziałeś na pytanie ktore było na stronie 1 zadane dwa lata temu? :D


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 16:12 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Brodaty napisał(a):
Jakoś nie mogę znaleźć takiej porady nigdzie.
Koledzy w gildii chcą iść do Karazhan, zatem trzeba robić attunement questy. I mam pytanie takie: na którym levelu mogę zacząć robić te questy?
Pomijając Durnholde. Jest sens lecieć do Deadwind Pass mając 68 lvl i 18 bąbelków, czy jeszcze dobić do 70?


Dobij 70 te questy pod kharazan wcale nie sa jkaies bardzo latwe ;)


pod karazhanem jeszcze ujda ale do shadow lab go raczej nie wezma przed 70 i tak wiec nie ma sie co spieszyc.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 16:35 
Cytuj  
oezu, co za głupia dywagacja... Jedna część klucza jest w Arkatraz, macie może pomysł jak się tam dostanie przed lvlem 70?

*

Posty: 81
Dołączył(a): 15.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 17:33 
Cytuj  
chopin napisał(a):
oezu, co za głupia dywagacja... Jedna część klucza jest w Arkatraz, macie może pomysł jak się tam dostanie przed lvlem 70?



jak gra drooooooooooooootem to da rade

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 17:37 
Cytuj  
True, my bed :P

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 20:42 
Cytuj  
WTB Help!

http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=24189

To tak, żeby nie robić nowego topica a ludzie z tutejszego zaglądneli.

Za pomoć Dzienx z górki.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 20:45 
Cytuj  
Jak sie tam dostanie? Znajomy Lock go zsumonooje.
Inna sprawa ze lepiej tam ta 70 miec.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 20:47 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Karoid napisał(a):
Mroczny napisał(a):
A skad moge sobie zalatwic miniona (jakas sowe, kruka, borsuka, czy cos w tym stylu) i czy wogole moge ?



Jasne ze mozesz, papuga leci w DM z piratow :P a kilka innych mozna kupic, w Westwall mozna tez chyba cos dostac u NPC


dlaczego odpowiedziałeś na pytanie ktore było na stronie 1 zadane dwa lata temu? :D


Hah na wlasnie nie wiem co ja zrobilem - Self Owned :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 21:45 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Jak sie tam dostanie? Znajomy Lock go zsumonooje.
Inna sprawa ze lepiej tam ta 70 miec.


Jestes pewny ze sie da ? :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.