mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 15:25 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Bo jest dobrze zrobione, bez bugów, ot co.
Dziwię się, że ktoś się może spuszczać nad ESO albo AA i jebać WS. Naprawdę.


Sorry, ale dla mnie i TESO i AA ma o wiele lepszy feeling przy combacie.


Nie wiem , nie gralem w AA ale jak bym mial porownywac feeling combatu z TESO i WS to tak jakbym porownywal gowno z miodem :D

Ale jak widac kazdemu podoba sie cos innego.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 15:29 
Cytuj  
Ale tu nie ma czego porównywać, taki jest fakt. To tak samo jak z D3 - każdy ma różne zdania na jej temat, ale żadne inne h&s, nie ma tak świetnego feelingu w combacie jak D3. Oczywiście mówię o pryzmacie walki melee.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 15:33 
Cytuj  
Ja wole PoE ... jedyny co w D3 jest lepsze to te wodotryski graficzne , reszta ssie pale.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 15:35 
Cytuj  
Dobra gra, bedzie dobry sandbox.


_________________
.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 15:46 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Ja wole PoE ... jedyny co w D3 jest lepsze to te wodotryski graficzne , reszta ssie pale.


No to chyba nie grałeś melee w PoE.

Highlander napisał(a):
Dobra gra, bedzie dobry sandbox.


:roll: :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 16:06 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Bo jest dobrze zrobione, bez bugów, ot co.
Dziwię się, że ktoś się może spuszczać nad ESO albo AA i jebać WS. Naprawdę.


za takie teksty to ignora powinienes ociec wylapywac. aa>tesco>ws jak juz.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 16:13 
Cytuj  
Że niby co?
Przecież to kompletnie inna gra, inny setting.
ESO mógłby się uczyć tego jak można napisać poprawnie grę zamiast serwować zbugowane "maintenance mode" ścierwo z dutnymi questami i brakiem open pvp :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 17:21 
Cytuj  
To dla tych ktorym telegrafy sprawiaja tak wielki problem i czuja sie jak na disco w latach 80 :

I feel like I can get overwhelmed in a raid with the massive amount of red, blue and green telegraphs. Any suggestions on combating this? I haven't pre-ordered the game because of this.

CRB_Beepz: There are a ton of options in game for how you want telegraphs displayed. You can hide things like other friendly player's telegraphs, change the colors, and change the opacity as well. I recommend hopping in beta and playing around with them to find what works for you!


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_


Posty: 27
Dołączył(a): 9.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 09:38 
Cytuj  
Jedno mnie w tej grze na razie irytuje, tregicznie niska ilosc fps'ow jak na taki typ grafy. A pieprzenie producenta ze caly czas nad tym pracuja na niecaly miech przed wyjsciem gry jest dosc zalosne.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 09:48 
Cytuj  
wilq napisał(a):
Jedno mnie w tej grze na razie irytuje, tregicznie niska ilosc fps'ow jak na taki typ grafy. A pieprzenie producenta ze caly czas nad tym pracuja na niecaly miech przed wyjsciem gry jest dosc zalosne.


No tu stanę w ich obronie, bo zdarzyły się o wiele bardziej wydajniejsze buildy, także na pewno nad tym pracują. Wydaje mi się, że w obecnej wersji mają spierdzielone coś z cieniowaniem i przez to jest dość niski fps (w porównaniu do poprzednich).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Posty: 48
Dołączył(a): 8.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 10:11 
Cytuj  
w tej chwili jest jakis memory leak, duzo osob ma spadek fps.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 18:05 
Cytuj  
Jest jeden knyf ktory poprawie fps srednio o 30-50 fpsow , na reddit trzeba poszukac, dziala kazdemu.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 18:17 
Cytuj  
http://www.reddit.com/r/WildStar/commen ... _5060_fps/


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 18:33 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Jest jeden knyf ktory poprawie fps srednio o 30-50 fpsow , na reddit trzeba poszukac, dziala kazdemu.


Nie, nie działa każdemu. I nic nie poprawia. No, chyba, że chodzi o coś innego niż link TobiAlexa.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2011
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 19:20 
Cytuj  
macie gdzies liste jak sie bedzie polskie community rozkladac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 19:37 
Cytuj  
Poza IX Kohorta i gildia w ktorej jestem nie ma nic...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 62
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 22:45 
Cytuj  
Hej, ktoś może ma jakiegos linka z "core" abilities klas ? Chodzi mi o te pod R-ką. wiem ze tank klasy mają różne stance'y, spellslinger bonus efekty ale co do reszty nie moge się dokopać :/ .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2014, 12:16 
Cytuj  
Musze powiedziec, ze Carbine zjebalo feeling niektorych klas dosc glupimi rozwiazaniami 'graficznymi'. Warrior machajacy greatemswordem jedna reka, rasy, ktore w stealth poruszaja sie jak uposledzone, Esper healer po cascie podskakuje jak retard, ktory dostal pralizatorem.
Moze inni maja na to wyjebane, ale tak jak ja chcialem grac esperem healerem i dopiero po respecu na 20tym zobaczylem jak wygladaja jego animacje to odrazu stwierdzilem, ze klasa nie dla mnie.

Dobrze, ze chociaz PvE jest fajne(bazujac na 2 dostepnych instancjach).


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 16:32 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Mialem sie juz wiecej nie wypowiadac w tym temacie ale napisze cos bardziej OT.

To ze 99% uzytkownikow tego forum gra sie nie podoba i nie beda w nia grac to akurat najlepsza informacja dotyczaca tej gry i tym bardziej uswidcza mnie w przekonaniu ze ten tytul bedzie hitem ( to samo tyczy sie polskiego community ktore praktycznie nie istnieje poza 2-3 gildiami). Mam tylko cicha nadzieje ze nie bedzie tak ze wszyscy pierdola ze nie beda grali a i tak kazdy kupi.

Co do ilosci ludzi to nie ma sie co martwic bo chyba trafili w 10. W ostatniej closed becie bylo stworzyonych ponad 2 mln postaci. Dzielac nawet ze kazdy w ostatniej closed becie stworzyl ich po 4 to daje 500 tys preorderow TYLKO z ostatniej bety , trzeba dodac ludzi ze wczesniejszych closed bet i tych ktorzy nie beda brali w nich udzialu. Mysle ze spokojnie beda po miesiacu dysponowac okolo 2-4 mln aktywnych kont co chyba nigdy do tej pory sie nie wydarzylo pomijajac sukces WoWa.

A jeszcze na koniec.Nie wiem czy ja mam takie parcie na to zeby pograc w jakiegos mmo czy to jest kwestia gry. Mam nadzieje i jestem przekonany ze gry , bo ja stworzylem kolejnego warka ktorego sobie lvluje tylko po drugiej strony barykady zeby spradzic sobie qesty i sprawia mi to taka przyjemnosc jakiej nie sprawiala mi gra w zadne inne mmo nawet po releasie nie liczac WoW. A do tej pory zrobilem warek 24 lvl , Esper 26 lvl , spellstinger 18 lvl , stalker 12 lvl i teraz nowy warek.

Hmm czyli mieli mniej account creation niż chujowe f2p koreańskie grindery... no super wynik, brzmi jak olbrzymi sukces!
Zazwyczaj z bety do release przechodzi 10-30% populacji, takie są standardy, więc te wyliczenia są mało realne, chociaż życzę im 4kk subów!
Gra wyglada chujowo, bo to asian style zmieszany z western, żeby każdy mógł w to grać... no nic oby rzeczywiście gra była dobra, za 3 miesiace zapytam czy dalej jest tak super ;) ale fakt jest, ze wygląda chujowo...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 19:29 
Cytuj  
To ja sie skusze na takie male, krytyczne podsumowanie tego co widzialem w Becie.

Zaczynamy od tworzenia postaci i tutaj jak dla mnie juz jest mega fail. Zawsze gdy zaczynam gre w jakies MMO to pierwsze co robie to tworze wszystkie rasy/klasy i ogarniam ich animacje, aby potem nagle gdzies w polowie lvlingu nie obudzic sie ze stwierdzeniem, ze moja postac ssie(hi5 moj stworzony za malego dranei warrior, bo nowa rasa!). Tutaj MOIM zdaniem grywalne sa 4, maksymalnie 5 ras.
Osobiscie nie ogarniam jak mozna stworzyc tak pokretne rasy, czy ich animacje w dzisiejszych czasach i co najwazniejsze nie poprawic tego. Nie bede sie tutaj rozpisywal co i jak, ale jak ktos chce to niech sobie ogarnie jak biegaja i wygladaja Mechari i Mordesh(o ile sie nie myle to obydwie rasy maja identyczne ruchy i animacje), a jak macie ochote na niezla beke to prosze ogarnac sobie animacje ruchu w stealthcie tych ras w wersji male. Night elfy male przy tym co mamy tutaj to kurwa kunszt animacji
Niby nic, ale jednak niesmak pozostaje bo ja dla przykladu chcac grac medykiem zostalem 'zmuszony' to gry czlowiekiem, badz maskotka Chua.
Polecam tez wszystkim zainteresowanym ta gra ogarniecie na youtubie animacji wszystkich skilli klasy/rasy, ktora chcemy grac bo mozna sie niemilo zdziwic w trakcie gry, gdzie okazuje sie, ze jakies core skille, ktore odblokowujemy na 20-25lvlu wygladaja komicznie, kiedy wykonuje je nasza rasa.

Po stworzeniu naszej postaci nadchodzi czas na gre. Osobiscie nie wiem co za idiota wymyslil, aby pierwsza zona tutorialowa byl brzydki metalowy twor, bo to z automatu wywoluje u nas przeczucie, ze ta gra to typowe, czyste sci-fi, gdzie akcja dzieje sie na statkach kosmicznych i w metalowych miastach(kto gral ten wie, ze tak nie jest, a gra posiada unikalny i dosc uroczy setting). Podchodzac do tej gry po raz pierwszy wlasnie z tego powodu odpuscilem dalsze granie po wbiciu 2 lvla.
Wystarczylo wyjebac ta pozal sie Boze zone i przeniesc graczy do wlasciwych startowych zon, gdzie krajobrazy i muzyke mozna porownac do tych z WoWa.

Lecimy dalej i mamy questing. Zony sa dosc dziwnie wykonane i wydaje sie, ze nie byly robione przez ta sama grupe ludzi. Questujac po stronie Dominion wszystko leci szybko i sprawnie jak w WoWie - lecimy od huba do huba i pozamiatane. Natomiast po stronie Exile questujac doslownie sie meczylem. Raz mnie wyjebywalo na zachod, raz na wschod, questow bylo najebane tyle, ze czlowiek nie wiedzial od czego zaczac i czesto zdarzaly sie sytuacje, ze przychodzac do jakiegos huba mialem 2-3 lvle za duzo, a w nastepnym juz questy byly 1-2 lvle wyzsze odemnie. Dobrym podsumowaniem tego jest fakt, ze questujac od 1-30 dla Exile zeszlo mi sie o kilka godzin dluzej, mimo ze robilem tam kilka postaci i teoretycznie znalem pierwsze zony na pamiec.
Na minus tez imo jest dlugosc tluczenia mobow - dla mnie optymalne to takie 2-3 casty i dobicie jakimis instantami. W WS natomiast czesto zdarza sie tak, ze wyjebiemy sie ze wszystkich naszych dobrych spelli i potem pozostaje nam spamowanie podstawowego skilla, czyli zamiennika auto ataku z innych gier. Niby znowu nic, ale traci sie plynnosc rozgrywki przez to.

O combacie duzo pisac nie ma co - albo ktos sie w nim zakocha, albo go znienawidzi. Ja osobiscie jestem mega hejterem free target combatu i uwazam go za totalnie nieskillowego i niefunowego jesli chodzi o PvP. W PvE roznicy nie ma pomijajac wkurwiajace zielone telegrafy(buffy, heale) naszych towarzyszy. Zrobilem kilkanascie runow dostepnych dungeonow i zdecydowanie przyjemniej mi sie gralo gdzie w teamie healerem byl Esper, badz Spellsinger(maja oni direct spelle jak i instant aoe przez co nie generuja oni tyle telegrafow), a grajac z Medykiem mialem ochote sie pociachac, bo bedac tankiem caly moj ekran byl zielony.
No i co oczywiste przy takim combacie nie moze zabraknac uczucia, ze nasza postac nie ma pierdolniecia - wystepuje to chyba w kazdej grze, gdzie mozna strzelac skillami w powietrze. Ot jedyna roznica czy trafimy czy nie sa cyferki nad przeciwnikiem, przez co zawsze mamy feeling jakbysmy przecinali powietrze.
Jesli chodzi o combat PvP to widzac filmiki z aren to combat i mechaniki wydaja sie byc tak samo 'competitive' jak w GW2 - na pierwszy rzut oka wyglada jak kupa, ale z drugiej strony podobny system istnieje w BLC, ktory jest mega gra wiec sie zobaczy jak ludzie wbija lvle i ogarna gre.
O combacie w PvE sie nie wypowiem bo raidy to zweryfikuja - mam nadzieje, ze cale PvE nie bedzie sie ograniczac tylko do omijania fancy telegrafow, a takie rzeczy jak minmaxing dpsu tez bedzie wystepowac. Ale grajac te poczatkowe instancje wiem jedno - tankowanie SSIE PALE. Mniejszego buttonmashingu wymaga rundka w Osu! na hardcore difficulty niz tankowanie w WS. Healowanie za to jest calkiem przyjemne.

Jak juz jestesmy przy combacie to warto omowic design klas. Tutaj tez jest taka rozbierznosc w jakosci wykonania, ze glowa boli. Dla przykladu taki stalker jest mega wyjebany - ma wyjebany design broni, jego animacje sa wyjebane, jego skille sa wyjebane, ma doslownie wszystko, a jego gameplay jest mega plynny. Dla przeciwwagi mamy takiego Espera, czy Engineera, od ktorych nuda az wieje w porowaniu wlasnie do Stalkera, czy Spellsingera.
Mimo, ze nie jestem fanem limitu skilli to ten system tutaj wydaje sie byc fajny i ciekawy, ale to juz endgame zweryfikuje jak sie on sprawdzi na dluzsza mete.

Sam swiat i setting gry jest bardzo fajny(swoja droga troche mi sie kojarzy z borderlandsami), zony sa w wiekszosci ladne i przyjemne, muzyka genialna, no i masa rzeczy, ktore tworza zaciesz na mordce jak frakcja Protostar i ich zabawne teksty.



Ja sam pewnie kupilbym gre, gdyby nie fakt, ze beta zakonczyla sie dla mnie ciagle chujowym performancem, wiec ryzykowac, ze przy releasie bedzie inaczej nie bede.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.