mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 23:59 
Cytuj  
tylko staty z shielda (itemy) blocki, resy, staty, armor, es itd.

jak dziala party? w sensie exp drop itd? po prostu warto chodzic z randomami w party czy lepiej solo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 00:03 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tylko staty z shielda (itemy) blocki, resy, staty, armor, es itd.

jak dziala party? w sensie exp drop itd? po prostu warto chodzic z randomami w party czy lepiej solo.


Jeśli liczysz na loot (a wiem, że Ty tak) to nie bo dostaniesz kurwicy od 3sekund na reserved loot a potem jest up for grabs.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 02:38 
Cytuj  
qrwa! Zabiłem Piety i nie zaliczylo mi questa... wczesniej 3 razy do niej dochodzilem i 3 razy dostalem con losta tuz przed albo w trakcie... wypadl mi jakis klucz na co to?

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 02:42 
Cytuj  
@Bahamut
W lokacji Barracks klucz otwiera drzwi prowadzące na wyższy stopień trudności.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 09:47 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Piszpan napisał(a):
tylko staty z shielda (itemy) blocki, resy, staty, armor, es itd.

jak dziala party? w sensie exp drop itd? po prostu warto chodzic z randomami w party czy lepiej solo.


Jeśli liczysz na loot (a wiem, że Ty tak) to nie bo dostaniesz kurwicy od 3sekund na reserved loot a potem jest up for grabs.


jezu ociec zyda ze mnie robisz jakiegos. w poe moze pogram jeszcze tydzien dwa chyba ze faktycznie sie okaze ze mnie wciagnie. party to bardziej pod lvlowanie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 09:53 
Cytuj  
w party jest ciekawiej, chociaż jak było 6 osób w party to kocioł straszny. Dla mnie w trzy osoby najprzyjemniej.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 10:36 
Cytuj  
Wszyscy już trochę pograli, więc chyba czas na jakieś podsumowania. Bez wątpienia gra wymaga jeszcze polerowania, każdy ma pewnie jakieś uwagi ale... jestem pod wielkim wrażeniem co grupka kolesi z NZ zrobiła. Mechanika, itemizacja, klimat, pomysł na currency... . Nie jestem fanem h&s, przed 2012 grałem ostatnio w Dungeon Siege 1 ale nie mogę nie docenić świetnej roboty. Może długo nie pogram, ale zrobię chłopakom jeszcze jakiś donate. Jedna z lepszych gier jakie widziałem od dawna.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 10:47 
Cytuj  
a ja narzekałem , że mi nic nie leci dla shadowa- , w końcu zrobiłem relog na dueliste
tuz przed tym crashem po 1 w nocy wypał mi wreszcie zajebisty łuczek: +47 % dmg, + 15 % atack speed i cos tam jeszcze jeszcze- żółty ale staty świetne
oczywiście dzis rano go nie ma
jak pech to pech :(

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 10:47 
Cytuj  
Dokładnie, ja też jestem pod wrażeniem. Oby tylko GGG jak najszybciej naprawiło krytyczne bugi oraz nie zaprzestało rozwoju gry o nowy content:) Aha, w party wolałbym mieć system lootu taki, jak w D3, gdzie każdy ma inwidualny drop dla siebie:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 11:01 
Cytuj  
no przez loot system nie da sie grac z randomami,albo bardziej pazernymi friendsam ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 11:26 
Cytuj  
Dalej jeszcze szlifuję swój build i jak na razie wyszło mi takie coś: http://www.pathofexile.com/passive-skil ... -g8Nny4f-T przy 75 punktach. Petem chyba dam te 10 punkcików w evasion/reflexes.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 11:29 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
no przez loot system nie da sie grac z randomami,albo bardziej pazernymi friendsam ;)


Wystarczy stosowac w party ze znajomymi prosta zasade: drop z twoim imieniem jest twoj, reszta to wolna amerykanka :P Jak ktos sie nie stosuje to wiadomo co z takim delikwentem zrobic - ostracyzm :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 12:10 
Cytuj  
giera wkreca jaja w imadlo i powoli miazdzy:) Ostatni raz w "robienie ludzika" tak sie wkrecilem przy okazji Skyrima. Najbardziej podoba mi sie swoboda tworzenia.
Wczytuje sie teraz troche dokladniej w mechanike i mozg paruje;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 12:49 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Piszpan napisał(a):
tylko staty z shielda (itemy) blocki, resy, staty, armor, es itd.

jak dziala party? w sensie exp drop itd? po prostu warto chodzic z randomami w party czy lepiej solo.


Jeśli liczysz na loot (a wiem, że Ty tak) to nie bo dostaniesz kurwicy od 3sekund na reserved loot a potem jest up for grabs.


jezu ociec zyda ze mnie robisz jakiegos. w poe moze pogram jeszcze tydzien dwa chyba ze faktycznie sie okaze ze mnie wciagnie. party to bardziej pod lvlowanie.


Yyy nie, tylko napisałem, chill.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 12:51 
Cytuj  
U mnie w party jest tak, nie potrzebujesz dla tej postaci nie twoje, potrzebujesz wtedy się kłócimy czyje ;]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 13:18 
Cytuj  
Ja tylko jestem ciekaw czy ten ich sklepik będzie na tyle "wydajny", żeby mieli kasę na pompowanie w dalszy rozwój gry. Bo samymi efektami na broń i na głowę i takimi pierdółkami to skuszą graczy tylko na początku. Ma nie być P2W ale kurcze samo upiększacze to imo zamało na dłuższą metę. Zapewne mają jakiś pomysł ale póki co to się nie chwalili pewnie.

Swoją drogą design przeciwników, przynajmniej na początku drugiego aktu jest taki sobie (poszedłem wpierw w prawo a nie w lewo).
Jest tam jakiś przeciwnik na którego trzeba na HC konkretnie uważać :F??

I takie pytanie:

Czy etheral knives na Marauderze ma jakieś core gemy bez których nie wolno się w ogóle zabierać do tego buildu?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 13:25 
Cytuj  
etheral knives to duelist, shadow oraz ranger którzy dostęp do +% projectile damage


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 13:40 
Cytuj  
Niah napisał(a):
etheral knives to duelist, shadow oraz ranger którzy dostęp do +% projectile damage


Marauder na pewno lepszy niz Duelista do EK. Idziesz w sile i wrzucasz do EK support gema Iron Will (konwertuje STR na SPELL DMG), bo EK to czar.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 13:57 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja tylko jestem ciekaw czy ten ich sklepik będzie na tyle "wydajny", żeby mieli kasę na pompowanie w dalszy rozwój gry. Bo samymi efektami na broń i na głowę i takimi pierdółkami to skuszą graczy tylko na początku. Ma nie być P2W ale kurcze samo upiększacze to imo zamało na dłuższą metę. Zapewne mają jakiś pomysł ale póki co to się nie chwalili pewnie.

No to jest jedyne co mnie martwi, bo o ile nie zacznie mi się nudzić to się zanosi, że pogram dłużej, ale jestem bardzo 'wrażliwy' na chujowizne sklepikową i quituje jak coś mnie na tym polu wkurzy. Narazie muszą kasę trzepać bo dużo osób widzę z np. koroną na głowie, itd w miastach.
Na dłuższą metę też będą sprzedawać sporo stash tabów, bo naprawdę się przydaję. Ja mam 10 i przy jednej postaci w każdym tabie mam conajmniej połowe zapełnienia. Fakt część śmieciem, ale crafting a w zasadzie zbieranie rzeczy do niego tego wymaga.
Kosztów osobowych też dużych nie mają jeżeli team developerski rzeczywiście liczy te 20 osób. Kosztownego supportu w stylu Game Masters przecież nie ma afaik.

-------------
Podsumowanie samej gry:

Nie jestem wielkim fanem h&s, ale to póki co jedna z lepszych gier od dawna. Jestem pod wrażeniem póki co. Największe plusy gry to : fajny klimat i muza, swoboda przy tworzeniu postaci, trudne wybory i ich konsekwencje oraz najważniejsze chyba - nie traktowanie gracza jak retarda z iq 70 co jest powiewem świeżości.
Jedyny concern to ewentualne zjebanie modelu biznesowego. Mechanika jest przednia, bugi z czasem będą eliminowane także, klimat jest także o to się nie martwię.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 14:09 
Cytuj  
Tak z zapowiedzianych nieoficjalnie rzeczy ktore napewno przyniosa in duzo kaski jest efekt 'extra gore'. Kurde mam nadzieje ze bedzie w rozsadnej cenie.
Do tego tez podobno kiedys bedzie mozna kupowac swoje wlasne ligi z ustalanymi przez siebie zasadami gry (ale zawsze trudniej niz default, ktory jest wyjsciowa liga)..

Boosterow do expa czy MFa na 100% nie bedzie bo wtedy musieliby wyjabeac ladder itd.. i w ciagu pieciu minut straciliby caly wypracowany szacunek fanbase, ktory im juz zafundowal 2,5 banki nawet przed Open Beta (a ten jest spory trust me). Inne P2W rzeczy ciezko do HNSa wlozyc no bo w sumie co?

IMHO ceny w sklepiku sa za wysokie na dluzsza mete... stashe maja ok ceny ale ta cala kosmetyka jest tak ze dwa razy za droga (bo sorry ale 15 dolcow za glow na weapon to jest zart) i watpie zeby z takimi cenami powojowali jak ludziom sie skonczy currency z supporter packow... no ale coz... zobaczymy.

A co do klimatu... Sula doszedles do konca Aktu 3 juz czy nie? :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.