mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 00:09 
Cytuj  
na moje to hns jest na krocej niz dobry rpg ;d


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 00:14 
Cytuj  
Na palcach jednej reki moge wyliczyc gry w ktore gralem ponad 300h... ... i to sa gry ktore wedlug mnie sa zajebiste.

Tak odbiegajac od tematu, wiekszosc singlowek teraz to ~10/20h i z dyńki (ostatnio po ilu? 12h gość zamieścił, że przeszedł GTAV???)

A tak swoja droga, mam chyba dwie gry ponad 1000h.

Jedna to World of Warcraft, gdzie swoja przygode zaczalem w uj czasu temu i co jakis czas wracam i bawie sie nowym kontentem (vide. teraz) a druga to wlasciwie nie gra a styl gier - MUD, pisane rpgi.

Tak swoja droga, skoro tak bardzo was jara zlozonosc hacknslashy to dlaczego nie pojdziecie do starych dobrych MUDow, gdzie to o czym piszecie bylo esencja?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 06:47 
Cytuj  
@High to kwestia gustu jaki gatune jest dla ciebie najlepszy. Ty masz swoje fps i nie mam zamaiaru z Toba dyskutowac ktory jest lepszy a ktory nie bo masz w tyl tacie wieksze doswiadczenie.

@Sshador gralem w mudy i nie za bardzo mnie krecily. Wole jednak walenie w myche niz klawiature.

A co do ilosci przegranych godzin to jest jak dla mnie w sumie malo istotne bo mozna obejrzec fajny film co trwa 3h i juz do niego nie wracac a mozna obejrzec 1,5h film n razy i jest zawsze ciekawy. Dla mnie miara fajnej gry jest to ze nawet po przerwie mam ochote w nia pgrac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 08:57 
Cytuj  
puchacz napisał(a):
Wole jednak walenie w myche


Tyle dobrego.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 09:23 
Cytuj  
Co Ojciec lubisz takie slowne smaczki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 09:31 
Cytuj  
Hellgate: London, to mógł być godny następca diablo2, jednak ekipa mimo że pracowała przy tworzeniu diablo2 to jednak przy nowej grze wymiękła dość szybko.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 09:49 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A tak swoja droga, mam chyba dwie gry ponad 1000h.

Jedna to World of Warcraft, gdzie swoja przygode zaczalem w uj czasu temu i co jakis czas wracam i bawie sie nowym kontentem (vide. teraz) a druga to wlasciwie nie gra a styl gier - MUD, pisane rpgi.


mudy->wow->ffix co będzie kolejne? dragon ball? :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 10:15 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja pierdolę ludzie - 200-350h i pisanie, że nie można się zmusić. O kurwa no. Przecież to są 4 miesiące grania po 3h dzień w dzień.

Nie sposób się nie zgodzić. Dawno nie miałem nowego (dla mnie) tytułu w który bym przegrał 200h.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 10:23 
Cytuj  
sula napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Ja pierdolę ludzie - 200-350h i pisanie, że nie można się zmusić. O kurwa no. Przecież to są 4 miesiące grania po 3h dzień w dzień.

Nie sposób się nie zgodzić. Nie miałem w ciągu ostatnich ~dwóch lat tytułu w którego bym przegrał 200h.

Po prostu nie jesteście krippem czy innym człowiekiem bez życia. U mnie absolutnym hitem jeżeli chodzi o ilość przegranych godzin jest "Guild Wars 2" gdzie na liczniku mam ponad 450 godzin. To mój rekord jeżeli chodzi o gry.

W "Diablo 3" mam gdzieś dwa razy mniej, bo tam po prostu po jakimś czasie wkradła się paskudna nuda. Dociągnąłem 2 postacie do 60 levelu - mniszkę i szamankę. Na tym jak na razie zakończyła się moja przygoda z tym tytułem. Zobaczę co będzie po premierze dodatku. Nie wiem czy przegrałem tyle samo w dwójkę. Miałem wtedy o połowę mniej lat i nie mam aż tak dobrej pamięci jak inni tutaj. Może niektórzy grali z zegarkiem obok i zapisywali do dzienniczka każde posiedzenie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 11:14 
Cytuj  
Jako czlowiek bez zycia (550h barbem w d3) moge smialo zaryzykowac stwierdzenie, ze to zalezy od czlowieka ile poswieca czasu na dany tytul a nie "zycia", jak ktos ma "pasje" to zawsze znajdzie na nia czas.

btw. krip to zly przyklad, bo granie to jego praca i chopak zapierdala w robocie 10h dziennie ;p

Kabraxis napisał(a):
http://img21.imageshack.us/img21/9989/infographiclarge.png


pkt 2 mocno z dupy, dps nie jest najwazniejszy na broni, jakbym znalazl 1h 1400dps z affixami +23pink ribbons etc to bym go jebnal na ah, a jakby sie nie sprzedal(co jest bardzo prawdopodobne) to wyjebal do npc. Na pewno bym go nie uzywal, majac 1h 1100dps z sock/str mialbym wiekszy dmg. (wlasnie sobie porownuje w grze, moja bron 1150dps sock/str vs 1450 bez niczego, roznica to niecale 20000 dps na niekorzysc tej drugiej)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 11:36 
Cytuj  
puchacz napisał(a):
Tobi przyznaj ze lubisz proste, rutynowe nie wymahgajace gry przy ktorych mozesz sie sformatowac po calym dniu pracy. W sumie tu nie chodzi o trudnosc gry tylko o jej zlozonosc. Mozna to poruwnac do szachow czy brydza.Gry sa same w sobie proste i czlowiek szybko sie uczy ale daja taka mozliowsc kombinacji ze praktycznie kazda partia jest unikatowa. Tak powinny wygladac gry ogolnie bo rutyna zabije kazda gre. Jak juz wczesneij pisalem sam przegralem w D3 350h. Mialem troche fanu troche irytacji ale po tym wszystkim zostal mi tylko wstret do tej gry. nie moge sie po prostu zmusic zeby w nia zagrac bo juz nie mam co w niej robic.


Lubię gry, lubię grać. Skłamałbym pisząc, że mało gram, wręcz przeciwnie. Ale nie spuszczam się nad jakaś grą jaka ona to ble. Jak mi się nie podoba, to gram w inną. Za dużo tego wychodzi, aby spuszczać się nad jedną grą. Pewnie, napiszę gdzieś na forum, że coś mi się tam nie podoba, odeprę (bądź nie) parę zarzutów i to wszystko. Po dwóch dniach już nawet nie wchodzę na dany wątek, bo mam wyjebane na grę, która mi się nie podoba. Już gram w co innego. Nie płaczę przez 1500 postów jakie to jest fuj. Jak już wyżej napisałem, są setki innych gier (do tego jeszcze gry mmo, w które też lubię pograć).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 12:03 
Cytuj  
Morgul napisał(a):

Kabraxis napisał(a):
http://img21.imageshack.us/img21/9989/infographiclarge.png


pkt 2 mocno z dupy, dps nie jest najwazniejszy na broni, jakbym znalazl 1h 1400dps z affixami +23pink ribbons etc to bym go jebnal na ah, a jakby sie nie sprzedal(co jest bardzo prawdopodobne) to wyjebal do npc. Na pewno bym go nie uzywal, majac 1h 1100dps z sock/str mialbym wiekszy dmg. (wlasnie sobie porownuje w grze, moja bron 1150dps sock/str vs 1450 bez niczego, roznica to niecale 20000 dps na niekorzysc tej drugiej)


czyli socketujesz MAINSTATEM. mysle ze wiecej pisac nie musze. dla mnie zadna roznica - i tak all sprowadza sie do comba mainstat / dps.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 12:09 
Cytuj  
Co dla ciebie jest mainstatem bo ja juz nie ogarniam, kiedys myslalem ze chodzi ci o str dla barba/int dla wizza itd? W bron laduje sie crit dmg albo min/max dmg, zalezy od itm, odkad buffneli rubiny to albo rubin albo emerald. Moze bez znaczenia, ale ten pkt jest z dupy. Poza dps na broni liczy sie tez LL, przynajmniej dla barba.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 12:23 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
czyli socketujesz MAINSTATEM. mysle ze wiecej pisac nie musze. dla mnie zadna roznica - i tak all sprowadza sie do comba mainstat / dps.


Tak w kwestii mainstata w twoim PoE...

http://www.pathofexile.com/classes


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 12:45 
Cytuj  
:roll: przestan plz :roll: blaznisz sie. w poe (mimo ze atrybuty daja bonusy) nie istnieje mechanika "jebania w mainstat".
odpusc sobie plz... zastosuj sie do swoich rad bo az zal to czytac.


@morgul - sorry, zrozumialem ze socketujesz +str, czyli +mainstat. Ale ogolnie to naprawde nic nie zmienia. i tak dps musi byc. w innych hns niekoniecznie. o to chodzi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 13:00 
Cytuj  
a tak swoja droga, odpalilem sobie d3 na x360 i fun prze chuj.
gra dziala plynnie (nie jest oczywiscie az tak pikna jak na pc), widac, ze dopracowana pod konsole.
wypas w chuj, wiec mozna wylozyc lache na marudzacych i pierdolacych w kolko to samo jakie to d3 jest zle i fe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 13:50 
Cytuj  
Powinni wersje padową slasherkową na kompach tez dać.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 18:33 
Cytuj  
Diablo III Loot Comparison - PC vs Console

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 18:38 
Cytuj  
Drusek napisał(a):

To jest tak głupie, że wyłączyłem po pierwszym zdaniu.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 18:53 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Drusek napisał(a):

To jest tak głupie, że wyłączyłem po pierwszym zdaniu.


A to dlaczego?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.