mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 18:32 
Cytuj  
Dostaniesz nowe strony 'read only' itemki beda tam wisiec dopoki ich nie wyciagniesz. Po oproznieniu taby 'read only' znikaja.

Tak wiec nie boj - nic nie stracisz.


Cytuj:
Chodzilo mi o noty serwisow growych, bo jak gra oficjalnie "wyjdzie" to sie posypia recki.


Nie wiem jakie beda oceny, ale jestem pewnien ze niektore recenzje beda przekomiczne. Wystarczy poczytac wypowiedz zabolka zeby wiedziec czego sie spodziewac. Polewka w grze i na forum PoE bedzie wyborna.
Cant wait.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 18:37 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Nie wiem jakie beda oceny, ale jestem pewnien ze niektore recenzje beda przekomiczne.


Bez kitu, to samo chciałem napisać.

Oj będzie zabawnie i smutno jednocześnie.


Ja osobiście chciałbym nowy akt, female/male dla wszystkich klas (facio wiedźmin, babka ninja), no i rozwiązaną kwestię desyncu.

Po prostu dalszego rozwoju dobrej obecnie gry. Poprawa i zwiększenie różnorodności animacji też by nie zaszkodziły.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 19:37 
Cytuj  
Wspomnicie moje słowa. Myślę, że gra sama w sobie nie będzie się różniła od tego co macie do tej pory. Nie mówię, że gra jest zła. Po prostu uważam, że za dużo oczekujecie. Spodziewacie się jakiś mega zmian, ale nie oszukujmy się - gra w dniu wydania 1.0 będzie różniła się MOŻE kosmetycznie, niż w dniu poprzedzającym "premierę".

Będziecie mieli "Witajcie w moim sklepiku". Będą nowe itemy, nowe oczojebne animacje i pewnie cała masa innych rzeczy, bez których można spokojnie grać. Sama rozgrywka, animacje postaci, wygląd ogólny, feeling samej gry itd. pozostaną na tym samym co teraz poziomie.

Ludzie! Zejdźcie na Ziemię!


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 59
Dołączył(a): 10.03.2013
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 19:41 
Cytuj  
Dokładnie, nic sie nie zmieni drewno pozostanie drewnem...

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 20:13 
Cytuj  
Song napisał(a):
Dokładnie, nic sie nie zmieni drewno pozostanie drewnem...


Juz lepiej jak walka wyglada w miare naturalnie a nie jak popisy akrobacji malpek w cyrku.

No tak najlepej sie czepac tego na czym gra zarabia czyli itemki w sklepie :) to moze niech wystawia kubek na drobne przed siedzibe firmy i napisza co łaska. Te unikaty co wyszly ostatnio to tez nic waznego po prostu sie pojawily. Ogolnie nic z gra nie robia te dwa duze patche we wrzesniu to tez jedno wielkie urojenie. Jak sie nie ma ekipy za 50 mil $ to cudow nie ma ale przynajmniej pomysl jest i dobrze sie gra.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 20:53 
Cytuj  
GGG daje w jednym patchu wiecej niz Blizzard przez 6 miesiecy ale i tak zjeby beda narzekac ze smia probowac zarabiac na grze, ktora 5 lat robili za darmo (i ktora udostepniaja w 100% za darmo) i ze animacje sa gorsze niz w grze za 50 milionow dolarow.

Szkoda komentowac. I nie wiem skad lamoonowi sie wzielo ze ludzie oczekuja uj wie jakis zmian. Ja oczekuje wiecej tego samego bo to co jest jest zajebiste i w 100% spelnia wymagania targetu gry. Ofc balans i lekkie zmiany sa potrzebne (i beda - min. w mechanice MF, bedzie balans unikatow, itd... ale to wszystko).

I wiecej takiego 'drewna' plz. Skaczacych, migajacych malpek z cyrku (thx puchacz za okreslenie) jest az za duzo na rynku.

Tal wiec podsumowujac - NIE, ta gra nie bedzie sie drastycznie roznic w dzien launchu od gry, ktora byla dzien wczesniej. I bardzo dobrze.

Tylko z desynciem mogliby cos zrobic ale uj tam... nawet to moge wybaczyc bo wiem ze ta gra (o ile bedzie dalej tak rozwijana jak jest do tej pory - a nei widze powodow aby nie byla) jest nowym Diablo 2 LOD.
A malpki niech zostana w cyrku i na konsolkach - tu ich nie potrzeba.

Najlepsze jest to ze non stop dodaja unikaty... to najbardziej kocham w patch day. :) Odkrywanie unikatow i dyskusje o buildach jakie one umozliwiaja itd... cos pieknego. Mam nadzieje ze to bedzie kontynuowane (chyba maja jeszcze z ponad 100 od supporterow do skonczenia plus na forum Mediana XL BrotherLaz pisze, ze on sam wyslal do GGG koncepty na KILKASET itemow i czekaja one na akceptacje, balans i nadanie arta... miod i swietlana przyszlosc dla loot maniakow :) )

Ciekawi mnie takze to ze Chris hintnal ze beda inne sposoby levelowania past ~70 oprocz random mapek. Ciekawe co wymysla.

PS. Dla ludzi narzekajacych na grafe/efekty... oni maja w planie dodanie nowego shadera wody, reflections, smug za ostrzami i innych takich pierdol tylko ze to jest low priority. To samo z 3D modelami dla kazdego jednego itemka w grze. Tylko na to tzreba in czasu - duzo czasu. Ja to akceptuje bo wiem jakie oni maja realia. Wole to niz gre AAA z pierdyliardem kiczowatych i chujowych modeli 3D (chyba kazdy wie o czym mowa). Wielokrotnie zreszta pisalem ze to NIE JEST gra dla niecierpliwych i dla ludzi skaczacych z kwiatka na kwiatek.

Na rozluznienie imba Zealadin w PoE: http://www.youtube.com/watch?v=E5lZV4txZ5k
Takiego sobie musze w koncu zrobic :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 21:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Szkoda komentowac. I nie wiem skad lamoonowi sie wzielo ze ludzie oczekuja uj wie jakis zmian. Ja oczekuje wiecej tego samego bo to co jest jest zajebiste i w 100% spelnia wymagania targetu gry.


Dokładnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 21:28 
Cytuj  
Tu jest jeszcze jeden movie tego Zealadinka:

http://www.youtube.com/watch?v=S750VL6yS1o

Hehe so much memories.... az chyba napisze do kolezki o gear i drzewko bo ma tylko 2.5k HP i wymiata niesamowicie.
Ogolnie to polew z ludzi, ktrzy tutaj na forum pisza o paru buildach na krzyz do endgame - jak widac nawet meele sie da wymiatac. ;) A po rebalansie bedzie tylko lepiej.

Tak ogladam te mapki 73+ i kurwa.. to akurat by mogli zmienic... niektore sa tak fajnie zrobione, trudne, satyskakcjonujace, nieoczekiwane kombinacje mobow, itd... szkoda ze sa tak slabo dostepne. To samo z unikatami.

Ja gram w te gre w uj czasu a mapek powyzej lvl 70 zrobilem naprawde niewiele... i to wiekszosc w party. Troche zbyt nerwowi sa na punkcie dostepnosci tego contentu. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 wrz 2013, 21:33 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 21:31 
Cytuj  
Nawet nie pytam jaki gość musi mieć attack speed i skąd taki splash dmg na tym skillu.
Ale ogólnie szacunek, gość naprawdę daje radę :)

EDIT.
Już wiem ocb. Poczytałem sobie gościa guide.


_________________
LaMoon#2988


Ostatnio edytowano 23 wrz 2013, 21:39 przez lamoon, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 21:39 
Cytuj  
To jest skill Double Strike + Multistrike + Meele Splash

Ale koles musi miec imba gear zeby wyciagac taki dmg z 1H broni mimo wszytkich mdyfikatorow -%dmg na skill gemach (zeby je 'zoverdmageowac'). Imho tam musi byc jakis gimmick - np. stackowanie shock debuffa albo cos.

PoE in its finest panie i panowie. ;)

Tutaj jest cos podobnego tylko z 2H i permafreeze z Glacial Hammer'a (tez fajne i mocno budzace nostalgie):
http://www.youtube.com/watch?v=tnow8jVFbXA

Ogolnie to dosc dawno nie gralem hardkorowo i jestem zaskoczony jak podpakowali meele - koles face-tankuje Kole'a z rare mobkami na plecach - co prawda HP goni w gore i w dol ale kiedys rzecz nie do pomyslenia. :)

PS. Na reddicie byl hint nowego supporta - 'Endurance Charge on Meele Stun' - hi! buildy meele z 95% redukcji physical i itemki z affixami do stuna beda wartosciowe. :)
To jest wlasnie piekne w tej gzre - daja jednego skill gema a ja juz mam chec zrobic pod to build.:) Konkretnie to mysle ze Leap Slam/Ground Slam Marauder z tym gemem bedzie miotl mocno.

I na serio nie rozumiem ludzi dojebujacych sie do visualu w tej grze - na tych filmikach to wyglada bardzo ok a przy tym nie overdone i klimatycznie w uj. No i wolno/anemicznie tez nie jest.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 22:18 
Cytuj  
Gore weapon effect zajebisty :D Fajnie wyglada jak siecze Harbringerow, hahaha, jakby lecialy krwawe wiora z jakiegos tartatku, zajebioza :D Ja robie w 1.0 wlasnie 1H+Shield, ale Dueliste i raczej Lightning Strike, chociaz po tym filmiku to Double Strike zaczyna kusic. Tylko, ze tutaj podstawa to ten jego helm - bez niego Dual S. chyba nie jest tak efektywny. A koles ma tylko 2.5k hp bo poszedl w Evasion+Blind (lvl 18blind ma z helmu wlasnie). Generalnie Bringer of Pain jest jednym z najlepszych unikatow w tej grze :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 01:03 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
I na serio nie rozumiem ludzi dojebujacych sie do visualu w tej grze - na tych filmikach to wyglada bardzo ok a przy tym nie overdone i klimatycznie w uj. No i wolno/anemicznie tez nie jest.

Jak dla mnie PoE to prawdziwy Diablo 3, no może poza animacjami i wyglądem duelista.
Pewnie wszystkie branżowe dziwki dadzą recenzje na 7/10. To maksymalna ocena dla gier z których nie ma bakszyszu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 06:47 
Cytuj  
Ja bym chcial, zeby wyjebali niektore moby z tej gry i zastapili je innymi. te emu/kurczaki i kraby, serio, nie dosc ze sa to najchujowsze moby jakie widzialem w hns kiedykolwiek, to jeszcze dostajemy je na twarz na poczatku gry. Boss odkurzacz w a2, jakies te dziwne robale tam gdzie jest pustynny krajobraz (daaawno nie gralem). Ogolnie ja mam problem z ta gra taki, ze gram i kurde chwilami euforia bo jest klimat cud miod malina, a pozniej nagle dol jak widze co bije. Takie skoki sa dla mnie nieprzyjemne i nie chce mi sie grac, diablo jest slabe, ale przez cala gre jest to rowny poziom, a tutaj dostajesz obietnice cudownosci i za chwile z liscia w twarz - lipa :) To sa moje czysto estetyczne wrazenia.

No i mogliby zrobic glebsze podziemia, podobaja mi sie klimaty/muzyka - ale wiekszosc czasu spedza sie na powierzchni.

Btw. jest juz ww w poe? da sie tym grac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 09:23 
Cytuj  
Whirlwind? Jest Cyclone, ale czy warto nim grac to nie wiem. Co do mobow to rhoa sa jeszcze ok, ale kraby sa denne, zgadzam sie w 100% - szczegolnie, ze bije sie je zwyczajniej nieprzyjemnie, maja dziwnie dopasowane dzwieki i ogolnie sa meeeeeeeh. Moimi ulbionymi mobami sa za to te ogniowe wilki zaraz za Ledge - UWIELBIAM je rozpierdalac duzymi grupami, bo maja te zajebista i supersatysfakcjonujaca animacje smierci (dzwiekowo tez) :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 12:45 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tu jest jeszcze jeden movie tego Zealadinka:

http://www.youtube.com/watch?v=S750VL6yS1o

Hehe so much memories.... az chyba napisze do kolezki o gear i drzewko bo ma tylko 2.5k HP i wymiata niesamowicie.
Ogolnie to polew z ludzi, ktrzy tutaj na forum pisza o paru buildach na krzyz do endgame - jak widac nawet meele sie da wymiatac. ;) A po rebalansie bedzie tylko lepiej.

Tak ogladam te mapki 73+ i kurwa.. to akurat by mogli zmienic... niektore sa tak fajnie zrobione, trudne, satyskakcjonujace, nieoczekiwane kombinacje mobow, itd... szkoda ze sa tak slabo dostepne. To samo z unikatami.

Ja gram w te gre w uj czasu a mapek powyzej lvl 70 zrobilem naprawde niewiele... i to wiekszosc w party. Troche zbyt nerwowi sa na punkcie dostepnosci tego contentu. :)


A kiedy ten Rebalans? Bo wróciłbym zrobić jakiegoś HC melee.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 12:56 
Cytuj  
Nie wiem o czym Kabra pisze, bo duzy rebalans melasow juz byl :) I jest naprawde sporo buildow melee, ktorymi mozna siekac w end-game.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 13:14 
Cytuj  
No to mowie ze byl i ze jestem zaskoczony wynikami (bazujac na tych filmikach).
A kiedy byl to dokladnie nie wiem - od jakiegos czasu gram mocno sporadycznie (np. robie chara i przychodza tylko act1 itd.. bo tam jest najwyzszy drop rate currency - przynajmniej takie mam wrazenie czesto a potem go kasuje).

Ale ogolnie strasznie fajnie sie rozpedzaja przed release... 2 nowe skille, 2 supporty, 4 unikaty, zmieniony layout mapek, nowe skille/rebalans skilli mobow... all w minor patchu. Jak tu nie kochac tej gry?

PATCH NOTES


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 14:00 
Cytuj  
Mhm :] Dobra to poczekam do 1.0 i wtedy pogram konkretnie :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 14:07 
Cytuj  
Ja też chyba wrócę.

Można będzie po relase wyskoczyć na jakieś mmorpg.pl party i razem na HC przeciskać się przez akty. Kiedy to, 23 października?


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 14:08 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Ja też chyba wrócę.

Można będzie po relase wyskoczyć na jakieś mmorpg.pl party i razem na HC przeciskać się przez akty. Kiedy to, 23 października?

A będziesz mi handlował w nowych ligach?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.