mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 09:49 
Cytuj  
dobra jedziemy:

1. pare dni temu zabol w diablo: piszpan daj kase prosze prosze (debil nie wie ze sie nie da), napisalem mu co ma selowac, co zbierac zeby szybko zrobic kasa ktora tak naprawde i tak malo do czego jest teraz potrzebna. no ale kasy nie dostal widac go zabolqowalo. To ze mam 261 lvl paragona i odpalona gre bo przerwa na rundke w smite, o tak napewno botuje. Dropy? popatrz debilu ze tak naprawde nie ja mam najwiecej dropow ale rozumiem sciska cie tam zal polaczka bo komus cos w grze wypadlo no ja jebie jak mozna byc tak spierdolonym.

2. pytanie po co siedzisz z nami na ts zaboleq? widac lubisz sobie podsluchiwac (jakies zomowskie korzenie?) powiem ci krotko: spierdalaj, to samo ci potworze na ts a w irl dostalbys jeszcze w twarz to jesli chodzi o cywilna odwage ( o tak irl :D)

3. masz pewnosc ze botowalem i kupowalem w poe? co za niedojebany zjeb szukajacy okazji zeby sobie poprawic pieskie zycie szkalujac kogos. jesli ktos kiedykolwiek napisalby bota do poe ktory ogarnalby hardcore, exile, bossy typu corrupted itd. to daj znac idioto. kupowalem w poe? wiekszosc dropow mialem praktycznie grajac z kims w party. a zreszta czemu ja sie tlumacze przed jakims niedojebanym smutasem.


Powiem krotko wkurwilem sie. Siedzisz z kims na ts od czasu do czasu nawet pogadasz (chociaz z zabolem po 15 sek mozna isc szukac liny bo to sa smutne rozmowy) pomozesz w jednej czy drugiej grze. ba nawet pamietam jak kiedys hurri chcial zebym wszedl do zabolka w diablo bo on botuje to mu powiedzialem zeby sie odp. no nic . Na koniec ktos ci psize takie cos bo mu nie dales golda jak chcial i go zabolalo ze cos ci polecialo... no zesz co za jebany zlodziej kabli.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 10:00 
Cytuj  
He he he. He.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 10:02 
Cytuj  
Ja mam wrażenie, że jak jakaś gra podoba się zabolkowi to potem wychodzi gówno. Luźna uwaga w wątku.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 10:06 
Cytuj  
EHEHEHEHEHEHEHE
a jak mowilem, ze zabolek to cziter i debil, to mi piszpan nie wierzyl :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 10:39 
Cytuj  
AhaHahaha jaki selfown


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 10:41 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
AhaHahaha jaki selfown


Trzeba było to powiedzieć kaaxowi na tsie, a nie tak przy wszystkich


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 10:48 
Cytuj  
Wtf niahu?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:15 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
pare dni temu zabol w diablo: piszpan daj kase prosze prosze (debil nie wie ze sie nie da)


A to chyba nie tylko ciebie, z tego co pamiętam to ten tekst z prośbą o golda poleciał parę razy na chacie klanowym - uzasadnienie było takie, że "AH zamykają i to ostatnia szansa żeby w sprzęt się okupić"... Pozostaje pytanie "po co" no ale właściwie to nie moja sprawa.

A tak przy okazji tuż przed zamknięciem AH zerknąłem na ceny golda - skoczyły do 5 euro za 50 mln. Wcześniej cena oscylowała w granicach 1,5 euro. Ot, taka dygresja luźno związana z tematem..


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:17 
Cytuj  
Przecież on kiedyś botował i robił miliardy golda dziennie to teraz już nie może ? No i po co się ubierać przed dodatkiem, skoro te wszystkie graty będą nic nie warte w kilka minut po odpaleniu gry.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:22 
Cytuj  
Czyli jednak kaxu botuje bo sie wkurwil ostro. Sorry ale taka sciema ksxu ze nir bocisz to wisz.... pokaz screena z achirvemntow z goldem np chociaz w sumie to nie koniecznie musi byc dowod jakis bo znam osoby co same podniosly 100 kk golda. Napierdalasz caly czas w cos i moze masz czas wbijac 261 paragon w d3? Wolne zarty kurwa :D. Na pewno w przerwie ba smitw albo sranie wbijasz paragony i na pewno w ten sposob wbiles 261 :d. Bocisz ale nie przyznasz sie i tyle.


O kablu to sheep sie moze wypowiadac co najwyzej. Chociaz w sumie jebie mnie to, mozecie sobie gadac bo o tak na trolli mam wyjebane :).


Podsumowujac Kax boci i kupuje currency w necie ale nie ma jaj zeby sie przyznac ze na ktoryms kompie sobie lata bocik i regularnie oplaca premium na owned core albo moze czyms tam jeszcze. Ja tam sobie tez bocilem ale to bylo dawno jak gra byla broken. Tak czy inaczej bot to czit takze yes, bylem cziterem :). Jednak Ty z kupowaniem currency in game i bootowaniem w d3 pokonales mnie :d.


Nie oczekuje ze taki dziadek to zrozumie ale jest a na pewno bylo kilka osob ktore mialy podobne podejrzenia. Nie bede ich wymienial bo po co w sumie. Jak beda chcialy to sie same ujawnia :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:25 
Cytuj  
Pytalem sie o golda co by sie ubrac na szybko aby od razu moc na torment biegac i szybxiej wbic lvl. Sheep mi cos tam pomogl z gearem ale golda nikt nie dal bo chyba nawet sie nie da? Chcialem miec latwiejsza farme i tyle ale dorabiajcie sobir teori tyle ile chcecie:). Pewnie szykowalem gruby biznes jakis z tym goldem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:38 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
C... bo sie wkurwil ostro. Sorry ale taka sciema ksxu ze nir bocisz to wisz.... pokaz screena z achirvemntow ...


Niby piszpan sie wkurwił, a to tobie sie ręce na klawiaturze trzęsą lawl :F
Dalej czekamy na coś wiecej niz czcza paplanina.

Shp to sie akurat wypowiedział, osobiscie przy alkoholu o kablu i wyszło ze jesteś złodziejem. Człowiek po alkoholu nie kłamie;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 12:34 
Cytuj  
Ej fajnie jakby jakaś soczysta drama przez forum znowu przeleciała, ale jednak nie na każdym bezrybiu rak ryba. To wygląda tak: były botter wkurwia się, że ktoś botuje w grze, w której wszystko teraz jest acc bound, wiec teoretycznie jest to single player? Zabol nie wiem jakie są Twoje pobudki (Kaaxu nie sprzedał Ci materiałów budowlanych po zaniżonej cenie, czy po prostu wkurwia Cię jak na czacie co chwila identyfikuje uniqa a Ty nie?), ale jednak trochę dziwnie to wygląda, że wchodzisz na luzaku na "Salę Kaaxa" na ts, normalnie gadasz i nagle jebiesz na forum mięsem ni z gruchy ni z pietruchy. Inb4 ja jestem boterem, bo sobie od czasu do czasu czytam ownedcore. A gdybym tego nie robił, to wczoraj byś się nie dowiedział np o farmieniu questa z matkami, bo tam jest najlepsze ratio na drop legendarek. Z tego co wiem, to Kaax ma o tyle wygodnie, że od zawsze, w każdej grze semiafk siedzi w firmie z rana i farmi. Całe forum wie, że to nolife ;F Normalnie w tym czasie z nim piszę sobie, więc musi mieć bardzo mądrego tego bota :wink:

Swoją drogą, odkąd w tej grze nie da się zarobić real cashu ani żadnych fizycznych korzyści mieć, to może sobie i całe mmorpg.pl bocić. Ja mam to w dupie, bo to tak jakbym się czepiał ludzi używających kodów czy trainerów w singlówkach.
Liczyłem na dobrą dramę, ale jednak temat średni, już lepsze były płacze Kabry nad chujowością d3.



tomugeen napisał(a):
Shp to sie akurat wypowiedział, osobiscie przy alkoholu

Jezu, kiedy to było! Ze 3-4 lata temu... kiedy w Wawce będziesz? ;[


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 12:42 
Cytuj  
Mirtul zaprosił ludzi po czym olał, przyjedź jutro z aldą do pozania ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 13:03 
Cytuj  
Czy ja wiem czy takim miesem rzucam? Też liczyłem na większą dramę :/...

Wszystko przez to, że KAX nie chciał się goldem/sprzętem podzielić :-? W sumie materiałów też mi nie sprzedał i chłopak za dużo itemów znajduje w d3. Pisałem, że chciałem się wymienić boterskim doświadczeniem.

Zabolało mnie to, że KAXU po prostu nie chcę się podzielić i sam teraz muszę robić research bo jak tutaj biegac z innymi skoro sprzętem/paragonem się odstaje? Ja ledwo 105k dpsu mam a on na tym paragonie 26x to pewnie 2x tyle :(.

Co do TSA - jakie to ma znaczenie? Długo nie wpadałem, bo było kilka osób które mnie wkurwiało, np mendol z tym swoim zdziadziałym pierdoleniem. Potem wpadłem na trochę, posiedziałem ale stwierdziłem, że czemu by nie napisać na forum tego i owego.

Na OwnedCore to sam siedzę ale ostatnio mniej niestety bo czasu brak aczkolwiek widziałem tam tematy o dropach etc. Fakt, dzięki za cynk bo coś tam wczoraj dropło ale podobnie ludzie piszą o queście na killa azmodana a potem milion postów, że był nerf a tak naprawdę nie było :). Taki jest OwnedCore.

Mnie też w sumie jebie, kto botuje bo sam botowałem kiedyś i każdy ma swój powod po co i dlaczego. Dawno jednak nie było dramy na forum to stwierdziłem, że może coś się uda zdziałać... Boot + kupowanie currency + exploity = zapowiadała się niezła drama :(

No jak widać. nie ma takiego hejtu jak po premierze diabolo.

Kaxu bedzie miał przynajmniej z głowy mnie na tsie i nie bedzie chciał się powiesić od tych rozmów(chociaż nie wiem o co tutaj kaman).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 13:13 
Cytuj  
Wzruszające;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 13:14 
Cytuj  
Zajebiste niektórzy mają prace, że cały dzień mogą napieprzać w gry. Też bym tak chciał.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 13:18 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Zajebiste niektórzy mają prace, że cały dzień mogą napieprzać w gry. Też bym tak chciał.


Trzeba było się uczyć :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 13:28 
Cytuj  
No szczerze to zazdroszczę Kaxowi - rucha, pije i jeszcze gra jak jakiś dzieciak z gimnazjium(24h) z tym, że dzieciaka z gimnazjum nie stać na bota i currency i te wszystkie gry. Taki to ma życie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 13:39 
Cytuj  
Tak apropo tego, ze Kaax pewnie boci, bo mu cos leci jak jest semi-afk: info o dropie pojawia sie momencie identyfikacji, a nie podniesienia itemu, rownie dobrze moze identyfikowac itemy, ktore mu wypadly dzien wczesniej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.