mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:12 
Cytuj  
Barbarzyńca w wilczej skórze nie ukatrupi grubego Azmodana i innych stworków. To nie ten lore imo... Barbarzyńca z Sanktuarium to nie Conan czy marauder z Poe. Takie jest moje zdanie... po prostu nie chcę szukać chujowych rozwiązań w grze na którą czekam od lat :) Od tego jest Kabra i mu podobni ;))

Ninja edit:

Kabraxis napisał(a):
lol


See? Już tu jest ;)


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:16 
Cytuj  
B - chyba najlepiej pasujące do klasy zestawy. Chociaż żadna rewelacja.
WD - na początku bardzo fajnie i klimatycznie. Pod koniec to jakiś predator a nie szaman.
W - mag w płytówce? Nie jestem fanem takich rozwiązań.
M - jak z kilkunastoma kilogramami żelastwa ta klasa może wykonywać te wszystkie szybkie i skomplikowane kombinacje ciosów? Zło.
DH - łuczniczka w płytówce. Kolejne nieporozumienie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:18 
Cytuj  
osobiscie warlord dla baby podoba mi sie dlatego ,ze kojazy mi sie z
http://2nddisk.files.wordpress.com/2010/03/sauron.jpg


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:19 
Cytuj  
wodny napisał(a):
DH - łuczniczka w płytówce. Kolejne nieporozumienie.


Zadna łuczniczka, ale w nagrode chodzi w szpilkach. I jest pr0.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:21 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Barbarzyńca w wilczej skórze nie ukatrupi grubego Azmodana i innych stworków.


Do 10 tier masz w większości takie "wilcze" skóry (z wyjątkiem plate mail), mało zakrywające. Więc ubijesz Azmodana, Diablo i pewnie jeszcze po raz kolejny Azmodana na koszmarze.


Lukas24MwO napisał(a):
To nie ten lore imo...


To dlaczego WIĘKSZOŚĆ jego armorów wygląda dokładnie tak jak z tego lore?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:31 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
wodny napisał(a):
DH - łuczniczka w płytówce. Kolejne nieporozumienie.


Zadna łuczniczka, ale w nagrode chodzi w szpilkach. I jest pr0.

Łuk czy kusza - jedna suka. :D

Te szpilki to są do przebolenia. Po prostu nie rozumiem tych wyborów designerskich. To miałoby sens. WD nie musi zmieniać się w predatora by stawić czoła Diablo. No błagam. Fajne klimaty voodoo zostają zastąpione przez niepotrzebne elementy. Poziom wykonania tych setów może i jest OK, ale ich design to coś do czego chyba nigdy się nie przekonam.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:35 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Do 10 tier masz w większości takie "wilcze" skóry (z wyjątkiem plate mail), mało zakrywające. Więc ubijesz Azmodana, Diablo i pewnie jeszcze po raz kolejny Azmodana na koszmarze.
To dlaczego WIĘKSZOŚĆ jego armorów wygląda dokładnie tak jak z tego lore?


Ojej no czepiasz się. Od czegoś musi zacząć. Nie od razu jest w stanie udźwignąć ciężkie, kosmiczne płytówki. Nie wyobrażam sobie aby w lore Diablo przez całą grę, barbarzyńca nosił skórzane zbroje, no ni chuja w tym lore. Głupio by to wyglądało, gdyby barbek w skórze, niszczył 10 demonów 2 razy większych od niego, jednym shockwavem. Chociaż muszę Ci przyznać, że masz po części rację, z tym że wiesz... grając w grę, w dużej mierze używasz swojej wyobraźni, przynajmniej ja tak mam. Jako, że dla mnie te pancerze są do zaakceptowania w tym lore, to nie gryzie się to z moją wyobraźnią. Jest to jednak bardzo indywidualna sprawa, i Ty możesz już mieć troszkę inną wyobraźnię.

PS: Wybacz, w pracy jestem i nie mam czasu zbyt sensownie sklejać zdań :) Mam nadzieję, że wiesz co miałem na myśli w mojej wypowiedzi.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:37 
Cytuj  
Wiem o co ci chodzi, ja i tak nie gram Barbem więc mi to w sumie rybka.

Nie podoba mi się tylko DRASTYCZNA zmiana w koncepcji w przypadku dalszych setów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:40 
Cytuj  
roball napisał(a):
wodny napisał(a):
M - jak z kilkunastoma kilogramami żelastwa ta klasa może wykonywać te wszystkie szybkie i skomplikowane kombinacje ciosów? Zło.


DLACZEGO WIZARD CASTUJE CZARY. TO NIE JEST REALISTYCZNE.

O co chodzi? Co ma jedno wspólnego z drugim? Monk kojarzy mi się z lekkimi ciuchami. To klasa nastawiona na szybkość, zwinność i mordercze kombinacje ciosów. Wiadomo, gry nie są realistyczne. Barb to chodzący czołg także jego zbrojom się nie dziwię. Jednak od świętego karateki oczekuję ubioru, który nie będzie mu tych wszystkich akrobacji utrudniał. Jak widać Blizzard uważa, że z 20kilogramami na sobie można fikać koziołki.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:42 
Cytuj  
roball napisał(a):
wodny napisał(a):
M - jak z kilkunastoma kilogramami żelastwa ta klasa może wykonywać te wszystkie szybkie i skomplikowane kombinacje ciosów? Zło.


DLACZEGO WIZARD CASTUJE CZARY. TO NIE JEST REALISTYCZNE.


Też uważam to za niezgodne z naukami Hogwarthu.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:45 
Cytuj  
wodny napisał(a):
roball napisał(a):
wodny napisał(a):
M - jak z kilkunastoma kilogramami żelastwa ta klasa może wykonywać te wszystkie szybkie i skomplikowane kombinacje ciosów? Zło.


DLACZEGO WIZARD CASTUJE CZARY. TO NIE JEST REALISTYCZNE.

O co chodzi? Co ma jedno wspólnego z drugim? Monk kojarzy mi się z lekkimi ciuchami. To klasa nastawiona na szybkość, zwinność i mordercze kombinacje ciosów. Wiadomo, gry nie są realistyczne. Barb to chodzący czołg także jego zbrojom się nie dziwię. Jednak od świętego karateki oczekuję ubioru, który nie będzie mu tych wszystkich akrobacji utrudniał. Jak widać Blizzard uważa, że z 20kilogramami na sobie można fikać koziołki.


No to wyobraz sobie, ze zbroja barba jest zelazna, a Monk ma zbroje z aluminium. Lekka, ale wyglada jak plyta. :D


_________________
Pawson#2704

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:47 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
No to wyobraz sobie, ze zbroja barba jest zelazna, a Monk ma zbroje z aluminium. Lekka, ale wyglada jak plyta. :D

To weź załóż na siebie tyle aluminium i idź sobie pobiegaj. :wink:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:50 
Cytuj  
wodny napisał(a):
To weź załóż na siebie tyle aluminium i idź sobie pobiegaj. :wink:


Tylko zanim to zrobisz, przejdź przez morderczy 20 letni trening w klasztorze mnichów.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 11:55 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
wodny napisał(a):
To weź załóż na siebie tyle aluminium i idź sobie pobiegaj. :wink:


Tylko zanim to zrobisz, przejdź przez morderczy 20 letni trening w klasztorze mnichów.


Zeby tylko 20...

Co racja to racja, mnich moglby miec jakies zwiewne szaty, ktore dawalyby mu duzo armora, ale wtedy bylby problem, ze dlaczego on ma szmaty, a tyle armora. Takze i tak zle, i tak niedobrze.


_________________
Pawson#2704

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 12:00 
Cytuj  
a dlaczemu każdą zbroję którą znajdziemy możemy od razu założyć?
pasuje jak ulał bez przeróbek! czy wszyscy ludzie w tym świecie mają te same wymiary?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 13:59 
Cytuj  
Jakoś nie pamiętam, żeby komuś przeszkadzała zbroja płytowa na sorce w D2... Mi na pewno, sporo taką biegałem :)

To co jest w tych setach straszne to ich wygląd. Dla mnie wiekszosc ich jest zwyczajnie kiczowata...
Taki Barb na ten przyklad praktycznie traci wygląd Barba w tych wielkich wypasionych dark knight'owo paladynowych zbrojach. Z drugiej strony co mial Blizzard zrobić, skoro jedyna heavy klasa to wlasnie Barb....


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 14:36 
Cytuj  
Anyway, dlaczego ostatni set monka niema hełmu?


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 14:37 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Z drugiej strony co mial Blizzard zrobić, skoro jedyna heavy klasa to wlasnie Barb....


Mógł pójść bardziej coś w stylu tego setu o nazwie Battle armor który ma ciężki wygląd ale jednocześnie jest imo klimatyczny.

Te cztery ostatnie sety Barba są dramatyczną zmianą w koncepcji, to widać.

No ale co mnie to, mi bardziej przeszkadza wygląd setów Demon huntera (Archon, Doom, Warlord, Balor dla przykładu)

Za to odwrotnie jak Wodnemu - mi bardzo podoba się ostatni set WD, taki Full Metal Voodoo siejący rozkurw i zniszczenie na którego widok Diablo popuści z wrażenia.

Kwestia gustu jak widać.

Lukas24MwO napisał(a):
Anyway, dlaczego ostatni set monka niema hełmu?


Dla mnie jako osoby która będzie grała Monkiem, wszystkie hełmy (no może oprócz tego z Battle armora) to będzie instant vanishing Dye. ;) Już bym wolał się zgimpować i biegać bez hełmu, niż w takim chujostwie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 14:48 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Dla mnie jako osoby która będzie grała Monkiem, wszystkie hełmy (no może oprócz tego z Battle armora) to będzie instant vanishing Dye. ;) Już bym wolał się zgimpować i biegać bez hełmu, niż w takim chujostwie.


Ja również zamierzam grać Monkiem, dlatego właśnie pytam ;). Zbroja ogólnie jest trochę dla niego za szeroka i ma zbyt wiele metalowych elementów... zastanawiam się więc jaki będzie hełm, mam nadzieję, że nie coś ala:
Obrazek

:o


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 14:48 
Cytuj  
Gram.pl odpowiedziało mi na pytanie, czy w związku z premierą 00:01 w Polsce jest szansa że wyślą w piątek EC a nie 14 dopiero. Okazuje się, że nie i wyślą 14, więc pudełkowe wersje będą dostarczane dopiero pomiędzy 8 a 16 15 maja.

Trochę chujnia, zastanawiam się czy nie zrezygnować z EC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.