mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:35 
Cytuj  
He he, z pewnością tego nie zrobię :) Już to widzę, co by się działo na tym forum. Jaki lament i jaka drama by się tutaj rozegrała :)


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:36 
Cytuj  
Tutaj filmiki z gry:
Spoiler:
:wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:37 
Cytuj  
He he :evil:

Teraz się zacznie.


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:40 
Cytuj  
Obejrzalem sobie te cinematici i ofc zaraz ojdzie na mnie flame ale ppo premierze przyznacie mi racje.

Fabula jest na poziomie 2548ej ksiazki Forrgotten Realms itd... choc sa dwa fajne twisty, ktorych sie niespodziewalem.
Zero, powtarzem ZERO klimatu D1 i D2 jest w cinematicach... sa malo mroczne, kolorowe, nie ma wogole krwi i umierajacych ludzi nie pokazali nawet...

Spoiler:


....ogolnie poziom brutalnosci, strachu i demonicznosci jest jak w slabszych odcinkach Supernatural. :/ Ogolnie jest to ewidentnie zrobione pod mlodszego odbiorce izeby sie rodzice nie zbulwersowali czasem co tam na ekraniku sie pojawia... troche fail.

Outro jest slabe jak chuj i tak napelnione patosem ze smialo przebija Starcraft 2 i moze konkurowac z Call Of Duty. Serio. Jest ZALOSNE.

Ogolnie slabo ale zajebiscie technicznie, milo sie nawet oglada jak sie wylaczy mozg i wmowi sobie ze nie ogladasz wlasnie gwaltu na klimacie serii Diablo.

Feel free to flame ale zobaczycie, ze przyznacie mi racje. :P Moze obrocz sobtainera bo on gustu nie ma.

PS. Wyglad Diablo = slaby zart. Jak sie na niego patrzy to czuje sie cos pomiedzy
politowaniem ze nie dojadal a rozbawieniem patrzac na budowe ciala.
Jesli tak ma wygladac Lord Of Hell to grzesze jak chuj od dzisiaj bo jak mnie straca do piekla po smierci to mu parskne w twarz i wyjde. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:44 
Cytuj  
Ja już ci przyznam rację. Fabuła D3 jest sztampowa, a PoE jest graficznie (klimat) o klasę lepsze. Nie przeszkadzało mi to dobrze się bawić w becie D3. Walka jest miodna, itemizacja spoko, a o to chyba chodzi. Może dla nerdów jak ty to za mało, ale to akurat mnie jebie.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:46 
Cytuj  
Ale mnie tez to jebie co ciebie jebie. Filmiki sa slabe i koniec. Widzialem i oceniam.

A itemizacja w zadnym razie nie jest spoko.. bo rowniez juz calosc leaknela do netu i powiem tez tyle ze byly tu osoby, ktore sie martwily o itemizacje na podstawie wczesniejszej bazy danych....
Fell free to be dissapointed bo prawie nic sie nie zmienilo. :)


PS. Filmik po pierwszym akcie
Spoiler:
jest najlepszy i jako jedyny jest wmiare ok.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 maja 2012, 15:49 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:47 
Cytuj  
Kto jak kto Kabra, ale Twoje zdanie jest naprawdę mało obiektywne. Ktoś ślepo zapatrzony w inne h&s i z gruntu uprzedzony do tej produkcji nie mógł wydać innej opinii na ten temat.

No offence ale tak właśnie jest.

Imo filmiki są zrobione ze smakiem i dobrym gustem. Graficznie jest to zupełnie inna gra i dlatego filmik są zrobione w innym tonie, ale klimat trzymają.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:51 
Cytuj  
dostalem kluczyk, wprowadzilem i jest ok :)

pytanie co z bonusami, ktore niby mielismy dostac z keye/goarena?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:51 
Cytuj  
Nie bede dyskutowal na ten temat (mojego podejscia). Obejrzalem i napisalem opinie - ta subiektywna.. no bo jaka inna?. IMHO juz w SC2 bylo slabo i tu jest jeszcze slabiej, choc dalej super technicznie. Porownujac to z D2 to zal i koniec.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:54 
Cytuj  
No fabuła w serii "Diablo" zawsze była, bo była. Zdarzały się fajne rzeczy, ale to tyle. W sumie w każdej części Diablo się pojawia i w każdej ginie. Taki stały punkt programu. To samo będzie w czwórce. Nie żartujmy, że wiele osób będzie grało w "D3" dla fabuły. Ta gra ma dawać ocean grywalności. :)

Tutaj fajny fragment wywiadu z twórcami:
Cytuj:
It’s also been over a decade since the last Diablo game came out. Do you think games have changed a lot since then? How are you adapting Diablo III to suit this?

Jay: I think games have changed and gamers have changed, but not to the degree and in the way people think. A game like Doom would not cut it today. But I still like pointing a reticule at monsters, pushing the trigger, hearing the shotgun go off, and seeing the monsters go flying. The core of what makes a game fun doesn’t go away. It comes down to other elements: polish, reward, progression, expansion with RPG elements—really tapping into core fantasies that people have, what they want to do. A lot of the early first person shooters were awesomely fun games, but I don’t think it was a core fantasy of many players to be a medieval knight fighting aliens in stone castles with rocket launchers! It was just so discordant. We want a world that’s consistent, that has context. But we still want to shoot things in the face with rocket launchers.

Christian: A lot of the challenge was making sure we build on the legacy of Diablo II.

Jay: Yeah, one of the lessons that we learned in development was people’s memories of Diablo II were way different than the reality of Diablo II. They remember all kinds of stuff that never actually happened in that game.

Like what?

Jay: Well when you ask them about game challenge, they remember what it was like in hell difficulty. They don’t remember what it was like in normal difficulty. They remember something that visually darker than it ever was. They remember a variety and depth of monsters that was never there.

Christian: You are competing with people’s memories. And each person’s individual recollections, where they were ten years ago when they played it, that’s tough!

Jay: It’s one of those things where if you love a game, then the things that are bad about it become endearing. Everybody remembers Deckard Cain saying, “Stay a while, listen.” But the reason they remember it fondly now is because it was so damn annoying! He said it every time, and you had to talk to him so often!


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:54 
Cytuj  
@Kabra
Za dwa dni się przekonamy czy masz rację, czy nie :) Nie mówię, że możesz nie mieć, bo faktycznie może być kicha. Ja oceniam po tym co do tej pory oglądałem (trailery, filmik początkowy). Filmików spoilerów nie oglądałem.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:56 
Cytuj  
Fabularnie D2 było równie słabe. Liczba affixów wystarcza żeby móc pokombinować. A system rozwoju pustaci D3> D2 i gównianego drzewka. Szkoda tylko punkcików, może i były bez większego znaczenia ale lubię rozdawać.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 15:58 
Cytuj  
Do "D3" wyjdą dwa dodatki według tej leakniętej listy wydawniczej Blizzarda. Także itemizacja jeszcze rozwali "D2"+"LoD" na łopatki. Chyba wiele osób nie pamięta ile w kwestii itemów wprowadził dodatek do dwójki. No, ale lepiej udawać, że się nie pamięta i kolorować przeszłość. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 16:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dostalem kluczyk, wprowadzilem i jest ok :)

pytanie co z bonusami, ktore niby mielismy dostac z keye/goarena?


sam jestem zainteresowany -40% na tokena i koles z live chata powiedzial ze po premierze wysla do wszystklich maila z info

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 16:13 
Cytuj  
Obejrzałem filmiki. Rzeczywiście fabuła żałosna.
Spoiler:


No i w sumie to nie spoiler ,ale żeby nikt się nie pluł:
Spoiler:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 16:28 
Cytuj  
Ja pierdole, do premiery gry zostały niecałe 2 dni a wy oglądacie filmiki zdradzające fabułę itd.
Widzę że lubicie sobie pierdolić niespodzianki ;f

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 16:29 
Cytuj  
moze by tak temacik osobny o tych filmikach, bysmy sobie pogadali jak beznadzieje sa :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 16:48 
Cytuj  
tylko dla malego procentu graczy fabula czy tam filmiki w diablo maja jakies znaczanie. Tutaj chodzi glownie o bezmogzie ale miodne klikanie i zabijanie 100 mobow/sec

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 16:51 
Cytuj  
Dla mnie fabuła w Diablo 3 ma ogromne znaczenie. Mimo, że lore nie jest zbyt głębokie i rozwinięte, to lokacje i bossów z D1 i D2 do tej pory znam na pamięć. Na tym właśnie polega cała magia serii Diablo.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 16:53 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Dla mnie fabuła w Diablo 3 ma ogromne znaczenie. Mimo, że lore nie jest zbyt głębokie i rozwinięte, to lokacje i bossów z D1 i D2 do tej pory znam na pamięć. Na tym właśnie polega cała magia serii Diablo.


Ja mam tak samo, dlatego omijam szerokim łukiem spojlery. Będziemy mieli o wiele więcej zabawy podczas przechodzenia gry.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.