mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:20 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Ja gdzies czytalem ze Blizz zakladal sprzedaz 5,5 mln kopii ale chyba po tym co sie dzieje to ten wynik spokojnie przebija albo podwoja :O rekord maja jak w banku.

Na pewno przebija. Samych preorderów było ponad 2 mln.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:22 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Rozgrywka w PoE nie jest slaba, tak samo jak nawet atm rozgrywka w Diablo 2 nie jest slaba ale whatever...

Pisalem wielokrotnie tutaj przed premiera ze rozjebywanie jednym skillem polowy ekranu i latajace zombie to nie wszystko - byl flame. No coz.... sami teraz widzicie. Myslem tylko ze narzekanie pojawi sie troche pozniej niz niecaly tydzien lol.


W D2 tez rozjebywales pol ekranu mobow jednym skillem, your point being?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:24 
Cytuj  
chińskie diablo > grim dawn (czy jakoś tak) > d3 > poe > t2


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 20 maja 2012, 18:30 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:25 
Cytuj  
Gra blizzarda pod masowego odbiorcę? Nie może być. Dowiedziałem się od was czegoś nowego.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:27 
Cytuj  
Nie mozna porownywac GW2 z D3 , to inna gra.Oczywiscie mozna porownac POE , T2 i D3. W porownianiu do PoE D3 dla mnie jest zdecydowanie lepsze , w T2 nie gralem.

Jedno jest pewne , narzekac kazdy moze i nikt nikomu tego nie zabroni ale plakac ze sie pieniadze w bloto wywalilo to juz przegiecie.Kazdy mial mozliwosc w open becie przetestowac D3 i za to duzy szacun dla Blizza ze dali taka mozliwosc i kazdy wiedzial na co sie pisze.

Diametralnie inaczej wyglada sytuacji z GW2 gdzie wpierw kazali zamowic gre i za nia zaplacic zeby moc ja potestowac , jak dla mnie troche malo powazne traktowanie klienta i jeszcze oczywiscie bronienie daty premiery jak prezydenta USA.

Moim zdaniem Blizz byl pewien sukcesu dlatego dal open bete , gdyby wiedzieli badz mieli watpliwosci co do sukcesu D3 to open bety by nie dali.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:30 
Cytuj  
@inside

Nie trolluj.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:32 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
@inside

Nie trolluj.

Stwierdzam fakty. Moje fakty.

Cytuj:
Diametralnie inaczej wyglada sytuacji z GW2 gdzie wpierw kazali zamowic gre i za nia zaplacic zeby moc ja potestowac , jak dla mnie troche malo powazne traktowanie klienta i jeszcze oczywiscie bronienie daty premiery jak prezydenta USA.

Kiepskie porownanie. Premiera D3 zostła ogłoszna na pewnika bardzo krótko przed jej datą.
Do CB D3 mieli dostęp tylko ci co zostali wylosowani.
Nikt ci kupować GW2 nie każe.
Data premiery GW2 nie jest znana. Tak samo jak D3 nie była znana przez większość czasu.
Co będzie na miesiac przed premiera GW2 to możemy tylko spekulować.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 20 maja 2012, 18:37 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:33 
Cytuj  
Można się logować

2 minuty Error37 i wbiłem.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:43 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Można się logować

2 minuty Error37 i wbiłem.


prawda to, danke za cynk


_________________
you are already dead

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:56 
Cytuj  
zdarzyli mi konto ojebać w 2 godziny :D ani jednej postaci a świeży system lololo

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:58 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Jestem właśnie po sesji z torchlight 2. Na pierwszy rzut oka gra podobna do d3, też łazisz postacią, robisz q, siekasz setki mobów, tylko jakoś nie chce mi się grać dalej, zaglądać w każdy kąt, masakrować wrogów robiąc widowiskowe aoe itp. po prostu gra nie ma pierdolnięcia jak diabeł. Może bym pograł jakby była na androida i bym się bardzo nudził, oczywiście w co-op. A tak nie chce mi się dalej tego odpalać nawet jak nie ma w co grać - d3 down.
Rozumiesz już różnicę ? ;>


ee... nie o to mi chodzilo, tylko o to, ze jak tak jak ktos wyzej napisal to mozna dojsc do wniosku, ze wszystkie gry nie maja sensu. Bo przy kazdej grze mozesz napisac cos w stylu "tylko idziesz i zabijasz, bez sensu"...
Jedne gry maja cos w sobie, inne nie, ale to kwestia indywidualna. Gry maja sprawiac fun i tyle.

Niah napisał(a):
chińskie diablo > grim dawn (czy jakoś tak) > d3 > poe > t2

chinskie diablo?


https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 3677_o.jpg hehe fajny ekranik do d3

a pierdolniecie to ma tez ten caly lineage ethernal czy jakos tak. przynajmniej na yt.


_________________
.


Posty: 6
Dołączył(a): 12.05.2012
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 19:05 
Cytuj  
Lineage ethernal to własnie to "chińskie diablo" ale jego grywalność to narazie teoria.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 19:26 
Cytuj  
Widze ze nie musze sie spieszyc ze swoim zakupem diabla, bo i tak narazie sie grac nie da :)

Widzialem juz na allegro konta z diablem po ~180 zl, ale jednak nie ma to jak nowka funkiel nie smigana.
Za tydzien 2 beda w media lezaly nowiutkie po 179 + allegrowidcze ktorzy teraz szukaja frajerow za 250+ tez sie osraja w gacie i beda zenic po kosztach :)

Tak wiec wy naprawiajcie serwery, a jak juz bedzie dzialac to Ziolo wkroczy w doline Diablowej rozpusty z pelnym pierdolnieciem :]


_________________
Be cool,be Ziolo.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 19:41 
Cytuj  
@high
nie do konca high. wszystkie gry z dobrym pvp maja nieskonczony sens - endless rywalizacja.
to samo maja naprzyklad mmorpgi jak wow - nieskonczona rywalizacja o kille na swiecie/serverze. czyscisz content, potem farmisz gear nie for lulz, tylko zeby byc gotowym na nowy content itp.

a jak wyglada diablo? w 5 dni czyscisz dostepny content i wiesz ze nowego szybko nie bedzie ( i nie, nie chodzi mi o napierdalaczy i mam na mysli 5 dni played, wiec ile kto gra dziennie na tyle mu sie czasu rozlozy).
bossy nie sa wyzwaniem, wiec nie ma rywalizacji, bo kogo obchodzi ze zabilismy super extra ciezki randomowy pack z mega pojebanymi affixami? nie mozemy mu tego udowodnic, nie mozemy kazac mu walczyc przeciw temu bo to random itp.
czyli jedyne co pozostaje to farmienie/kupowanie gearu dla samego posiadania. ba, gearu ktorego nigdy nie bedziemy mogli w pelni zlozyc bo przez super randomowe itemy doslownie ZAWSZE bedzie mozliwe zdobycie broni z wiekszym benefitem do dpsu.
no i dobra - mamy cel jakim jest farmienie coraz to lepszego gearu, ale po uj, skoro moglismy czyscic wszystko z gearem gorszym?

ja rozumiem, ze sa ludzie ktorzy takie cos robia, tak samo jak sa debile co potrafia zaplacic 1k zlotych za WoW postac w bis gearze 2 tygodnie przed wyjsciem nowego dodatku - ja poprostu tego nie ogarniam.



co smieszne to to, ze doslownie nolifeuje w diabolo, a moje uczucia sa mega skrajne - z jednej strony d3 jest dla mnie zajebiste i mega fajne, ale z drugiej strony tak chujowe ze sie odechciewa grac. puki bije moby to jest spoko i fun, ale jak tylko sobie przypomne, ze robie to od tak dla samego bicia/posiadania to automatycznie motywacja opada.



btw porownanie do tibii jest naprawde idealne.
sensem tibii jest bicie lvla, ktory nie ma capa, bicie skilli ktore nie maja capa, a wszystko tylko po to, zeby bic te same moby ale o 5% szybciej. a po co bijemy moby? zeby wbijac lvl i skille, a te wbijamy zeby...
co przemawia za tibia to to, ze bylo tam hardkorowe pvp, gdzie zabijajac koksa moglismy mu wjebac 2 tygodnie expienia + oblowic sie lootem.


swoja droga, chyba wiem dlaczego opinie sa tak rozne. kiedys gdy bylem ot takim casualem to gralem w gre i bylo fajnie. nie zastanawialem sie, co bedzie jutro i liczyl sie tylko fun dnia dzisiejszego bo i tak wiedzialem, ze w wiekszosci przypadkow do elementu koncowego nie dojde wiec to nie moj problem.
teraz natomiast moge siebie nazwac graczem hardkorowym, ktory dosc szybko dociera do elementow koncowych gier i juz w trakcie poczakowej fazy gry zastanawia sie nad sensem dalszej gry i elementow endgameowych.



PS. co mnie jeszcze mocno wkuriw ato efekty niektorych spelli - raz ze czesto maja animacje jak spell mobow z affixami przec co nie wiadomo co dodgowac, a dwa to niektore skille caly kurwa ekran zaslaniaja doslownie - patrz bomby huntera, miliony meteorow wizarda, wielkie biegajace nosorozce vodoomana itp.


PS2. co moim zdaniem by wybilo d3 na szczyt i nadalo miesiace grywalnosci?
1. wprowadzenie dungeona, ktory posiada bossy o poziomie trudnosci wiekszym niz najgorszy pack rarow z inferno - bossy ktorymi mozna flexowa, najlepiej rzucajace jakies zajebiste barwniki, albo itemy z mega wygladem.
2. arena pvp z death penalty - % na drop itemka (tylko jakos przemyslane tak, zeby ludzie musieli wchodzic ze swoim najlepszym gearem - moze jakies wpisowe na arene co by wymuszalo na graczach granie najlepszym setupem). i w sumie tyle w temacie pvp imo - jest drop itemow to i jest odrazu handel takimi itemami, jest drama, jest motywacja do farmienia/kupowania gearu i calosc sie zaczyna krecic.


Posty: 6
Dołączył(a): 12.05.2012
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 20:28 
Cytuj  
Obrazek Vs Obrazek


Kwestia gustu. Dla mnie 1:0 dla Diabełka.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 20:51 
Cytuj  
Zebrałem resztę itemów potrzebnych do wejścia do sekretnego poziomu.
Całkiem zabawny, ale szkoda, że da się tam wejść chyba tylko na normalu (na Koszu nie pokazał się NPC).
Screeny.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 20:58 
Cytuj  
Jesli ktos nie moze sie doczekac na druga fale pudelek w sklepach to zapraszam: viewtopic.php?f=30&t=40997


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 21:04 
Cytuj  
wiedzialem.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 21:08 
Cytuj  
:oops:

Jedna jest zasada dla mnie wazna: Jesli chcesz cos krytykowac to musisz to poznac. Teraz z lekkim sercem moge powiedziec ze D3 jest slabym HnS i kkthxbye.

Napewno jeszcze kiedys zagram - po patchach i dodatku. Zycze sobie, Blizzardowi i nam wszytkim zeby skok jakosciowy byl tak duzy jak D2 podstawka -> LOD. Bo gra tego potrzebuje. ATM przejsc i zapomniec, co zreszta (i to z przyjemnoscia w sumie bo gameplay jest fajny) zrobilem. Niestety nie ma tu nic co mnie zatrzymalo by na dluzej, zreszta przewidywalem to przed premiera.

Tyle w kwestii tlumaczenia sie.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 12.05.2012
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 21:14 
Cytuj  
Szacunek dla ciebie Kabraxis. Może się nie zgadzamy ale honor masz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.