mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 13:20 
Cytuj  
Imo monk tańszy do ubrania teraz, codziennie jestem na ah szukając okazji dla mojego barba i sprzętu z dexem widzę więcej i tańszy, że str ostatnio malo jest albo sie wszyscy z nim na rmah przerzucili.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 13:28 
Cytuj  
Próbował ktoś wystawiać gold na RMAH? Mi wyskakuje jakiś błąd, tez z wyszukiwarki nie mogę znaleźć żadnych aukcji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 13:30 
Cytuj  
Bo RMAH jest dla itemków tylko póki co. Nie ma dla golda i innych stackowalnych rzeczy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 17:19 
Cytuj  
jest jakiś cheat/trick na pokonanie GHOM-a (?? tego skurwysyna trującymi zielonymi mgłami) w akcie III na inferno?

Przy 850 resach zjadają mnie te jego mgły w kilka sekund, a generalnie po jakiejś 1-2min cała plansza jest dokładnie zamglona... Na razie mój rekord to 30% i nie widzę szans na poprawę...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 17:41 
Cytuj  
Kurwa Blizzarda zawsze uważałem za takie apple świata gier - ale po tym Diablo 3 jestem totalnie do nich zrażony. No kuzwa mać - przecież to jest totalny gniocik, a o ile w miarę normalnie się grało do patcha 1.3 to wszystkie zmiany w tym patchu są na gorsze - nerf dps, nerf dropów, boost bossów, boost packów (chodzi o rage mode - gdy jedynym ratunkiem jest reset pack-a) itd.

A do tego GHOMA to chyba trzeba z 5000 poison resistance zestackować, bo nie widzę żadnego sposobu na jego pokonanie... No albo 250k dps.

PORAŻKA.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 17:42 
Cytuj  
moze ktos sprawdzic, czy moze wyszukac na AH [Design: Flawless Star Amethyst]?

ja swoj wystawilem za ~2kk, bo od kilku dni zadnego na AH nie widze i o dziwo nikt go nie kupil, wiec zastanawiam sie czy moze cos jest zjebanego z wyszukiwaniem.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 18:41 
Cytuj  
Szamotuła - nie ma jej.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 20:41 
Cytuj  
istnieja 2 opcje

1. ah jest zmarszczone, i wyswietla itemy tych ktorzy mieli farta. (czesto mam tak ze crap mi sie sprzedaje w 5 min po wystawieni za znacznie wygorowana cene [bo blizz go wyswietlil a jakis nieogar go kupil, a wartosciowy item za cene znacznie ponizej sredniej musze 3 - 4 razy wystawiac zanim ktos go kupi])
2. ktos stworzyl bota skrypt, ktory w przeciagu kilku (ms) kupuje i anuluje aukcje, co czyni item niewidocznym ? item sprzeda sie (bot\skrypt go kupi) w momencie kiedy cena w goldzie\euro bedzie pozwala uzytkownikowi tego ustrojstwa zarobic odpowiednia ilosc golda/euro w pozniejszym terminie.

osobiscie sklaniam sie bardziej ku opcji pierwszej, ale blizz pokazal juz jakie z nich nieogary w chwili gdzie zmiana czasu systemowego pozwalala na anulowanie aukcji.

wczesniej czy pozniej sprawa "niewidocznych" itemow na AH wyjdzie na jaw, i bedzie gruba afera, bo chodzi tu juz nie tylko o wirtualna kase, w gre wchodza realne pieniazki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 21:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
A do tego GHOMA to chyba trzeba z 5000 poison resistance zestackować, bo nie widzę żadnego sposobu na jego pokonanie... No albo 250k dps.

PORAŻKA.

Hehe, tez sie z nim dzisiaj meczylem. Max go do 40% zjechalem, ale nie ma szans zeby go zabic jesli nie poprawia tych chmurek, o ile poprawia...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 21:07 
Cytuj  
hehe własnie podglądałem na youtube jak to wyglądało przed ostatnim patchem na inferno - piece of cake..

Ja po jakichś 30s miałem planszę w 90% zieloną...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 21:53 
Cytuj  
Yarrow napisał(a):
istnieja 2 opcje

1. ah jest zmarszczone, i wyswietla itemy tych ktorzy mieli farta. (czesto mam tak ze crap mi sie sprzedaje w 5 min po wystawieni za znacznie wygorowana cene [bo blizz go wyswietlil a jakis nieogar go kupil, a wartosciowy item za cene znacznie ponizej sredniej musze 3 - 4 razy wystawiac zanim ktos go kupi])
2. ktos stworzyl bota skrypt, ktory w przeciagu kilku (ms) kupuje i anuluje aukcje, co czyni item niewidocznym ? item sprzeda sie (bot\skrypt go kupi) w momencie kiedy cena w goldzie\euro bedzie pozwala uzytkownikowi tego ustrojstwa zarobic odpowiednia ilosc golda/euro w pozniejszym terminie.

osobiscie sklaniam sie bardziej ku opcji pierwszej, ale blizz pokazal juz jakie z nich nieogary w chwili gdzie zmiana czasu systemowego pozwalala na anulowanie aukcji.

wczesniej czy pozniej sprawa "niewidocznych" itemow na AH wyjdzie na jaw, i bedzie gruba afera, bo chodzi tu juz nie tylko o wirtualna kase, w gre wchodza realne pieniazki.

blablabla - wszystkie itemy są wystawiane - wystarczy umiejętnie korzystać z filtrów, aby znaleźć własny
boty do ah hunting są dostępne praktycznie od 3 tygodni.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:17 
Cytuj  
znalazłeś tą recepturkę? Bo mi pokazało 0 sztuk dostępnych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:31 
Cytuj  
Mowa o itemach. Recepturki należą do commodities.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:39 
Cytuj  
Dobra, chyba na razie koncze zabawe z D3. Dzis zalogowalem sie na standardowego runa w Akcie I i po zebraniu 20 rarow i sprzedaniu ich wszystkich do vendora nie mialem juz sily kontynuowac zabawy. Itemizacja jest tak spierdolona, ze mam po prostu dosc, lepiej chyba grac w totka. Inferno jest pierdolonietym pomyslem, w ogole caly pomysl z linearnym progressem w Diablo III to jest kurwa najwiekszy debilizm jaki mozna bylo wymyslic. No nic, licze, ze Torchlight II bedzie tym, czym moglo byc D3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:41 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Dobra, chyba na razie koncze zabawe z D3. Dzis zalogowalem sie na standardowego runa w Akcie I i po zebraniu 20 rarow i sprzedaniu ich wszystkich do vendora nie mialem juz sily kontynuowac zabawy. Itemizacja jest tak spierdolona, ze mam po prostu dosc, lepiej chyba grac w totka. Inferno jest pierdolonietym pomyslem, w ogole caly pomysl z linearnym progressem w Diablo III to jest kurwa najwiekszy debilizm jaki mozna bylo wymyslic. No nic, licze, ze Torchlight II bedzie tym, czym moglo byc D3.


Nareszcie bo już myślałem że ze mną jest coś nie tak :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:45 
Cytuj  
gra w której farma = skill to totalny fail, liczyłem na pvp ale jeśli oni tak spierdolili balans w glupim pve to ja pasuje

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:48 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Dobra, chyba na razie koncze zabawe z D3. Dzis zalogowalem sie na standardowego runa w Akcie I i po zebraniu 20 rarow i sprzedaniu ich wszystkich do vendora nie mialem juz sily kontynuowac zabawy. Itemizacja jest tak spierdolona, ze mam po prostu dosc, lepiej chyba grac w totka. Inferno jest pierdolonietym pomyslem, w ogole caly pomysl z linearnym progressem w Diablo III to jest kurwa najwiekszy debilizm jaki mozna bylo wymyslic. No nic, licze, ze Torchlight II bedzie tym, czym moglo byc D3.


Obrazek

No offence ofc. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 cze 2012, 22:49 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:48 
Cytuj  
Najgorsze, że gra i tak jest sukcesem. 60$ * miliony kopii sprzedanych za pośrednictwem DD + 15$ * miliony sprzedane klasycznie + 1$ * ilość transakcji na RMAH + 15% od transakcji na RMAH = WIN!
Tyle, że 1.0.3 chyba zmniejszył ruch na RMAH i będą musieli coś zmienić :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:51 
Cytuj  
Ej wlasnie co z PVP??? przeciez mialo byc jakos nie ostatnio? znowu przelozyli?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2012, 22:53 
Cytuj  
Miało być pod koniec roku.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.