mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 19:05 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Blad Mareczku.


Torba jednak zajrzał na AH? w którym miejscu ten błąd?


Posty: 41
Dołączył(a): 8.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 19:10 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
bo moge robic wiecej eurosow

Szamotula napisał(a):
ze na ich exploitowaniu robi sie pienioszki).

ja pierdole

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 19:11 
Cytuj  
Kogo?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 19:11 
Cytuj  
Srsly szmotula ale ty to bys mial fun bawiac sie cegla z napisem Blizzard i to nawet gdyby ta zabawa polegala na napierdalaniu cie nia w glowe. :) True Story m8 - wystarczy poczytac twoje posty broniace crapowatego WoWika i doszukujace sie w nim skomplikowania czy trudnosci (zreszta w D3 podobnie, szukasz na sile tego czego tam poprostu nie ma za grosz w porownaniu z dowolna inna gra w gatunku).

I skoncz juz o tych pieniazkach i uwierz ze dla niektorych (wiekszosci btw) RMT i granie w AH a nie w gre to wada a nie zaleta jak dla ciebie proplayera w RMAH czy botera i cheatera zabolka.
I przestan nas uczyc o tym jakie Diablo byc powinno i na czym polegaja HnSy bo ja to wiem lepiej od ciebie.
To ze D3 jest jakie jest to nie znaczy ze takie byc powinno - po prostu jest skaszanione na wlasciwie kazdej mozliwej plasczyznie. W tym na plaszczyznie endgame, ktorym mialo byc reklamowane i zachwalane chyba na kazdy mozliwy sposob inferno - okazalo sie jednak ze dla Blizarda endgame w HnSie to rajd wyciety z WoW w rzucie izometrycznym i farma itemkow, ktorych progres jest rowniez zywcem wyciety z WoW. GG.

Kazdy czekal na co innego i wlasnie z twojego postu wynika jakim ludziom D3 sie podoba.... takim, ktorzy nie czekali na nic. Ot... klient idealny - zero wymagan.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 19:27 
Cytuj  
Skoro Twoj przyslowiowy 'kazdy' jest przyjebany/opozniony i nie gral w bete/nie czytal informacji, czy tez krytyki o grze przed jej premiera to jestem rad, ze jednak nie jestem 'kazdy', bo wtedy musialbym sie naprawde ostro okladac ceglami po glowie, ale nie w celu wybicia z lba glupoty, a zajebania siebie co by innym ulzyc.

PS. Ja sie ostatni raz tak zawiodlem na NBA 2k12. Kurwa chcialem se pograc Tiger Woodsem, a tu chujnia - nie dosc, ze kolesia nie ma to i nawet w golda sie grac nie da.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 19:46 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
To po kiego chuja grales?


Bo każdy grał, bo nie ma co innego i dlatego że trzeba było w to zagrać. Ale jak ktoś dalej męczy to gówno po 100h gry to życzę powodzenia :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 19:56 
Cytuj  
Widze juz tutaj wchodzimy w powazne sfery.
Uzaleznienie - gram, bo nie ma w co innego grac. Nie lepiej tak dla odmiany zajac sie czyms innym, skoro nie ma gry godnej uwagi?
Presja osob trzecich - bo kazdy gral, bo trzeba bylo w to zagrac. Kurwa co? Bales sie, ze zostaniesz wykluczony ze spoleczenstwa jak nie zagrasz czy co?


Wysoce niepokojace.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 20:42 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Wysoce niepokojace.


jest to, że to chyba Ty masz problem jakiś skoro dalej w to grasz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 20:52 
Cytuj  
Dobry kontrargument...

J/k Rowling.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 22:17 
Cytuj  
Ja bez kitu jestem ciekaw co ludzi dalej trzyma przy tej grze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 22:25 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja bez kitu jestem ciekaw co ludzi dalej trzyma przy tej grze :)


To samo co w koreańskich F2P MMO slasherach. Niektórzy mają po prostu ciągoty do płytkich gier (Mu online, Metin - tego typu gierki), a że ta ma akurat logo Blizzarda, to nie ma aż takiego wstydu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 22:34 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja bez kitu jestem ciekaw co ludzi dalej trzyma przy tej grze :)


Najgorsze jest to, że tylko ja przyznałem rację rebelowi tego forum ;P a reszta z Was albo udaje że wszystko jest ok z tą grą, albo przestała w ogóle pisać :] nie chce nickami sypać ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 22:38 
Cytuj  
niektorzy dalej nie kupili, łyso Ci sob? kekeke :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 22:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
niektorzy dalej nie kupili, łyso Ci sob? kekeke :P


Nie kupiłeś bo Ci szkoda kasy było, jakbyś akurat miał to byś kupił ;P

BTW High, co sądzisz o tym nowym MoH? imo znowu dostaniemy kotleta tylko że w lepszym wydaniu graficznym, co myślisz? będzie to modowane jak CoD 4?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2012, 23:04 
Cytuj  
mialem, ale ja az tak najarany na hns nie jestem.

nowy MoH? Obawiam sie, ze poza akcentem z GROMem to nic ciekawego tam nie bedzie. Poprzedni MoH to byla jakas totalna tragedia. Modowalny frostbite? Przeciez to za trudne wedlug devsow xD Nie liczylbym na to. Imo to taki na sile CoD co widac. Zreszta motyw w tej grze jednostki specjalne vs j. specjalne? wtf?

http://gry.wp.pl/videoSD/medal-of-honor ... ,4800.html sprej end prej.
http://www.youtube.com/watch?v=Ne9Yqh3lrEk
http://www.ultima.pl/medal_of_honor_war ... lc/i11391/ day 1 DLC

kuniec OT.


z nowych szuterow? CSGO, tribes, shootmania ewentualnie warte sprawdzenia.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 00:04 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Ja bez kitu jestem ciekaw co ludzi dalej trzyma przy tej grze :)


Najgorsze jest to, że tylko ja przyznałem rację rebelowi tego forum ;P a reszta z Was albo udaje że wszystko jest ok z tą grą, albo przestała w ogóle pisać :] nie chce nickami sypać ;P


Co ty gadasz, powiedzialbym, ze prawie wszyscy sie zgadzaja, ze D3 to fail, pare osob tylko broni tej gry.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 00:34 
Cytuj  
ja miałem nie kupować, serio, HnS to nie moje klimaty.. Diablo? w poprzednie części grałem łacznie ze 30min (a i to może... jako kuzwa 17-letniemu pierdowi klikanie na mobki się szybko nudziło)

Ale jak zobaczyłem, że całe forum wyjadaczy mmorpgowych łyka i sobie chwali, to myślę ch... spróbuję jak to smakuje...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 06:44 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8ATfJ,C6_40_god ... jwanu.html

"D3" zabija!


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 08:49 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Ja bez kitu jestem ciekaw co ludzi dalej trzyma przy tej grze :)


Najgorsze jest to, że tylko ja przyznałem rację rebelowi tego forum ;P a reszta z Was albo udaje że wszystko jest ok z tą grą, albo przestała w ogóle pisać :] nie chce nickami sypać ;P


Co ty gadasz, powiedzialbym, ze prawie wszyscy sie zgadzaja, ze D3 to fail, pare osob tylko broni tej gry.


Gra jest zajebista. Na miesiac grania starcza na luzie. Prawie wszyscy na forum grali tyle.

Jak ktos oczekuje od zwyklego h'n's gry na lata w dzisiejszych czasach to szczerze wspolczuje.
Zreszta jak wyjdzie dodatek to pewnie wszyscy wroca do d3.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 20:21 
Cytuj  
Tyle ze diablo obok mmo nawet nie lezalo, no i skoro h&s w ogole ci nie leza... a najlepsze to juz jest tlumaczenie ze nie bylo w co grac. :]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.