mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2012, 15:47 
Cytuj  
to tak zapytam ...
jak zrobiłem wszystkie questy w 2 akcie to co dalej?
kiedy ten cruel się odblokowuje ?
mam 28 lvl i nie wiem czy mam dalej chodzić w kółko po tych lokacjach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2012, 16:16 
Cytuj  
Konczysz gre i ladujesz na poczatku gry na nastepnym poziomie trudnosci. Nie ma co stac w miejscu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2012, 16:27 
Cytuj  
w sensie że co? :)
jak się kończy gre na 2 akcie i rozpoczyna wyższy poziom?
nigdzie jakoś nie widze takiej opcji , albo ślepy jestem ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2012, 16:39 
Cytuj  
Jesli nic sie nie zmienilo to konczysz questa na amulet, dochodzisz do last lokacji aktywujesz (jak laske horadrimow^^) i zabijasz last bossa. Tam tez jest przejscie na next lvl.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2012, 16:57 
Cytuj  
aaa tego w Piramidzie?
ok dzieki :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2012, 17:01 
Cytuj  
Zmienilo sie tylko tyle ze wczesniej w Vaal Ruins psujesz jakies magiczne bling-bling i robi sie ciemno (jak quest z wezoidami z D2 ;)) i po pokonaniu bossa aktu drugiego robi sie znowu jasno.

Przejscie do nastepnego poziomu trudnosci otwiera sie po pokonaniu bossa w jego komnacie, zas sam boss jest na szczycie lokacji o wdziecznej i nic nie mowiacej nazwie: Ancient Piramid. :)

PS. Jutro mo byc patch zmieniajacy na lepsze drop rate unikatow. Ma byc jak w D2 - 'common unikaty' maja byc duzo bardziej common a 'rare unikaty' maja byc jeszcze bardziej rare. Nie wiem jak to sie bedzie dzielic i jaki bedzie drop rate dokladnie ale podobnie dzialalo to w D2 (od poziomu powiedzmy Czako zaczynaly sie naprawde rzadkie itemki).

PS. ragna... to ty mi wyslales zapro do friendsow? Dodalem cie i pisalem wczoraj ale chyba byles afk. Bede w grze dzis wieczorkiem na 100% jak chcesz jeszcze te buty.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2012, 18:03 
Cytuj  
heheh.... Diablo 3 ze swoim i tak chujowym i nudnym dropem nerfi co sie da zebym ludziom czasem itemy nie dropily......... meanwhile in Path of Exile:

http://pl.twitch.tv/thearioc/b/327862309

od 39 minuty pladrowanie skarbca :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2012, 18:12 
Cytuj  
Tak to ja. Bede tez wieczorkiem, kolo 22.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 01:25 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
heheh.... Diablo 3 ze swoim i tak chujowym i nudnym dropem nerfi co sie da zebym ludziom czasem itemy nie dropily......... meanwhile in Path of Exile:

http://pl.twitch.tv/thearioc/b/327862309

od 39 minuty pladrowanie skarbca :P


Haha, masakra, "Ooo, there is whole another room. Holy shit" :D Ciekawi mnie jedno, czy nie lepiej jakby te skrzynki otwierala osoba z najwiekszym +rare find i +item quantity czy to nie ma znaczenia. Duzo skrzynek otwieral ten koles bez zadnego gearu... No nic, dzieki za butki Kabra, ide spac :P Jutro do wbicia 4lvl i tym samym 4 nodesy dajace w sumie +34% HP. W00t!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 10:47 
Cytuj  
Kabra, nie chcesz pobiegac dzis wieczorem w party?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 12:22 
Cytuj  
Z mila checia, tylko jak bede. Bo dzis albo PoE albo Firefall. :)

BTW. Polecam przejrzec temat z unikatami na forum (doszlo dzis duzo nowych). Poprostu masakra jakie cuda bedzie mozna robic jak itemizacja bedzie juz w miare pelna. Co jest piekne w rozbudowaniu PoE ze ja widze itemek unikatowy i na dzien dobry widze ze dwa sposoby na abuse go tak zeby az micha sie cieszyla. : )
Do tego calkiem prawdopodobne ze to jest intended i nie zostanie znerfione. ;)

Np cos takiego to ejst calkowita masakra i to na lvl 5:

Obrazek

Dat Attack Speed... (to itemek dla tych co uwazaja ze postacie za wolno atakuja na poczatku gry:) )
Choc jestem pewien ze beda build 'abusujace' ten luk i na lvl 90.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 12:30 
Cytuj  
No ten łuk to byl od samego poczatku.
Jakie sa ciekawe buildy dla archerki teraz (takie z lukiem), czy moze duelist na luk fajniejszy? Z tego co drzewo przegladalem ciezko zrobic coś bardzo fikuśnego idac na zwykle nawalanie multishotem (split arrow czy jak to tam).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 12:40 
Cytuj  
Inny byl - ten doszedl dzis a stary by usuniety pare miechow temu. : ) Ten jest w sumie nawet batdziej OP. :)

Chcesz taki nobrainer build do farmy? To polecam Split Shot + Elemental Proliferation (AOE rozprzestrzenianie sie statusow od ELE DMG) + tri color DMG (buff do dmg od blyskow, spowolnienie od zimna i podpalenie+fear od ognia).

Ewentualnie np cos takiego: EXPLOSIVE ARROW WITCH

Mam taka witchke teraz i fajnie sie gra choc nawet jeszcze nie mam Explosive shota (to jest docelowy skill dla maxymalnego AOE) - nakurwim z lightning albo poison. Zaleta jest bardzo duzy mana poll wiec ja juz na 34 lvl moge spamowac skil co ma koszt many 50+ przez dluzszy okres czasu a mana regen (z aura) mam 36/s (full mana mi sie regeneruje w 12 sekund) bez flaszek.

Oprocz tego dowolnie mozesz sie bawic trapami i totemami - w chuj pomagaja i fajne kombinacje mozna wymyslac.

Oczywiscie nie musze mowic ze kazdy build powinien miec rowniez jakis defense bo bedziesz pozniej onehitowany (mnie ta witchke brutus cruel onehituje z blood ataku - trza duzo biegac :) )
do tego jakis corpse disposal nekrosow to jest mus (explozja corpse, summony, shattering)

Jak znajde filmik to wkleje z gameplajem tej witch zaraz.

EDIT:
Prosze: http://www.youtube.com/watch?feature=yo ... YhoE&gl=PL

Total nobrainer lucznik do farmy :) Ale i tak trza uwazac bo zero ES i malo HP wiec gra sie spoko.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 12:51 
Cytuj  
Pewnie nie bede nic robil (witchki nie mam, ale chesc archerkowa mam podobna jak na podanym buildzie) zaraz urlop, a potem to nie bedzie mi sie chcialo maja na uwadze nadchodzaca premiere.

Tak tylko zastanawialem sie jakie sa opcje. Np myslalem nad jakims control z luku (imba slowy/stuny/freezy) a dmg pochodzacy od totemow w ktorych to towarzystwo bedzie zatrzymywane itd.
Niestety jedyny high lvl char do niczego sie nie nadaje bo ma gear sprzed revampa i pada jak szmata (a nowego zeby chociaz sloty mial odpowiednie nie idzie znalezc, bo pada jak szmata^^).

Na premiere pewnie wymysle sobie cos na item-independent farme tak zeby pierwsza postac supportowala kolejne itemzorkami.
Albo sie przemeczyc i po dotarci do dobrego gearu miec ta glowna postac wlasnie wymiatajaca na mapkach.
Sie zobaczy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 13:26 
Cytuj  
Spoko :)

BTw z innej beczki:
http://i.imgur.com/cQhoY.jpg
Obrazek

Nie to nie jest loot wyrzucony na ziemie przez playerow :) to efekt paczki blue mobkow z affixem "wealth".
Az mnie korci zeby przytrolowac tym picsem forum D3. ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 13:28 
Cytuj  
Totemy sux. Strasznie wkurwia mnie ten delay/animacja przy ich castowaniu :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 14:32 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Totemy sux. Strasznie wkurwia mnie ten delay/animacja przy ich castowaniu :(

Ale to bardzo czesty zarzut, tak jak pisalem, moze zamiast tego dla lepszej plynnosci jakis delay by dali aktywacji 1sekundowy i byloby si.
Cale szczescie, gdy wiele osob zauwaza jakis problem GGG raczej tez sa jego swiadomi i ogarniaja temat po jakims czasie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 18:35 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
(...)Nie to nie jest loot wyrzucony na ziemie przez playerow :) to efekt paczki blue mobkow z affixem "wealth".
Az mnie korci zeby przytrolowac tym picsem forum D3. ;)

Stackniete IIQ czy ten affix zawsze taki hojny?


_________________
[ i rooted crap here ]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 19:53 
Cytuj  
Ile w sumie jest unikalnych kamykow umiejetnosci dostepnych w grze(pomijajac morphy z linked slotow)?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 19:57 
Cytuj  
73 z tego co się orientuję.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.