mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 10:40 
Cytuj  
No i git! Idealnie pasuje ;]

Tak serio to, nie widze problemu, przyzwyczilem sie juz do ich trybu pracy, najwazniejsze jest to ze nie przesuwaja czegokolwiek "bo tak" tylko aktywnie działają, co patch gra sie rozwija.
Nie boją sie nawet duzych zmian pod koniec (arrows jako projectile a nie ranged melee atack) itd - jezeli chca wypuscic OB po której nie bedzie juz wipe, to trzeba sie do niej jak do release przygotowac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 15:19 
Cytuj  
Kura wodna...a tak się szykowałem na święta - papiery rozwodowe, brak prezentów dla dzieci, brak choinki. No nic, trzeba będzie spędzić normalne święta, jak człowiek :)

Pomimo mega zawodu, gdzieś tam przez złość przemawia fakt, że mają jak najbardziej racje podejmując taką, a nie inną decyzję.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 12:59 
Cytuj  
Nowy ficzer w ramach mikrotransakcji: http://youtu.be/FbEZrJxJx_M

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 20:37 
Cytuj  
Serio? Chcą kasę za zmianę nazwy i kolorku? To powinno być defaultowo ingame w jakimś małym patchu.

Rozumiem kupno dodatkowych zakładek, ale kurwa nie taką pierdołę.

Weak w chuj. :)

Jak już zrobili f2p model, to niech przynajmniej robią z nim coś sensownego.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 20:44 
Cytuj  
Dzisiaj złapałem kluczyka. Gra jest genialna, D3 przy tym to jakieś badziewie dla upośledzonych umysłowo :> Chętnie z kimś zagram/pogadam w grze, mój nick Deathel


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 20:54 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Serio? Chcą kasę za zmianę nazwy i kolorku? To powinno być defaultowo ingame w jakimś małym patchu.

Rozumiem kupno dodatkowych zakładek, ale kurwa nie taką pierdołę.

Weak w chuj. :)

Jak już zrobili f2p model, to niech przynajmniej robią z nim coś sensownego.


+1

Ja cos takiego moge kupowac jedynie jako ugrade konta za np 10 dolcow. Place raz i moge malowac all taby (lacznie z kupionymi w przyszlosci). Srsly.. mam atm 10 tabow i odlozone ponad 100 pkt, pewnie kupie drugie tyle pozniej i mam placic za kazdy tab zeby sobie go nazwac? NO WAY. Nawet jesli by to bylo 1$ tylko.. grosz do grosza i wiecie co sie dzieje. :)

Niczym to sie nie rozni od sprzedawania przz Bioware quickbarow na skille. Ogolnie feature fajny ale jak pojda na sprzedaz pojedyncza to pierwszy spory fail i cash grab. Zobaczymy.


"Dzisiaj złapałem kluczyka. Gra jest genialna, D3 przy tym to jakieś badziewie dla upośledzonych umysłowo :> Chętnie z kimś zagram/pogadam w grze, mój nick Deathel"

Jak bede w grze to rzuce ci friend request... gram teraz bardzo malo ale nie zaszkodzi. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 gru 2012, 20:56 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 20:55 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Serio? Chcą kasę za zmianę nazwy i kolorku? To powinno być defaultowo ingame w jakimś małym patchu.

Rozumiem kupno dodatkowych zakładek, ale kurwa nie taką pierdołę.

Weak w chuj. :)

Jak już zrobili f2p model, to niech przynajmniej robią z nim coś sensownego.


No ale właśnie o to chodzi - że to mają być takie badziewia, które kupi ktoś kto będzie chciał.
Nie wpływają one w żaden sposób na gameplay.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 00:05 
Cytuj  
Yup, Oyciec ma racje. Poza tym watpie zeby kazali bulic za KAZDY tab, come on :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 00:51 
Cytuj  
Cytuj:
Lionguild wrote:
For the premium tabs, do you have to buy them per tab or do you just buy it once and are able to rename any tab you want.


Probably the former. This may change.


I przypuszczalnie sie zmieni bo nie bardzo sie to ludziom podoba. Nie zmienia to jednak faktu ze:

- sprzedaja UI
- chcieli to sprzedawac na sztuki
- trzeba bedzie parokrotnie placic za taba zeby miec pelna jego funkcjonalnosc

Jak na razie mnie sie to niezbyt podoba i niewazne ze to wplywa na gameplay, zwlaszcza ze mam juz kupione 10 tabow i jakbym mial do kazdego teraz doplacac to bym sie wkurwil :)

Natomiast jako account unlock za 10$ to nie mam nic przeciwko (choc nie oszukujmy sie - cos takiego powinno kosztowac max 2-3 dolce). Ogolnie itemy char bound a nie Acc Bound i unlocki na chary a nie na konto SA CHUJOWE i mam nadzie ze bedzie czegos takiego jak najmniej (np w sensie ze jak sobie kupie zielonego fireballa za 5$ to bedzie to item wielokrotnego uzytku i acc bound a nie jak np w cash grabowym sklepiku GW2 - jednorazowy).

Brak P2W to jedna sprawa - przekroczenie granicy taniego cash-grabu to inna sliska sprawa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 00:56 
Cytuj  
Hm, zobaczymy. Trzeba tez pamietac, ze wszystko jest tez kwestia ceny jaka sobie za dany ficzer zawolaja.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 01:14 
Cytuj  
Bedzie dobrze.. zawsze ogolnie feedbacku sluchali i pewnie teraz tez posluchaja.

Na pocieszenie:

Cytuj:
"
Russell wrote:
Iv actualy made a giant Mortal Combat blood impact for on hit for a microtransaction already. However the default one will get larger.


:D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 01:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Brak P2W to jedna sprawa - przekroczenie granicy taniego cash-grabu to inna sliska sprawa.

No ale wez tez pod uwage ze nie sprzedaja PoE za 70 dolcow sztuka jak GW2, dla mnie to jest naprawde taka pierdola ze mi to generalnie wisi jaka bedzie za nia cena, kupie jesli bede uwazal ze warto, jesli bedzie overpriced to nie. Skoro ma nie byc P2W to mysleliscie tylko ze na skinach, farbkach i tab/char slotach beda jechac? Poki nie uwalaja podstawowych funkcji UI zeby zarobic na item shopie (jak ostatnio w Tortaniku) to naprawde nie widze zadnego w tym problemu.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 01:42 
Cytuj  
Tez nie mam nic przeciwko, beda ludzie nie wydajacy ani grosza i tacy ktorzy wydadza na pierdoly naprawde sporo.
Jak dla mnie moga dodac nawet platne skrzydełka dla postaci i płonące miecze (oba jednorazowe do doklejenia na jeden armor/miecz) - niech ludzie placa ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 02:04 
Cytuj  
Wam wisi, mnie i innym nie wisi... i skonczmy moze na tym.
Pomine juz fakt ze wlasnie taki feedback 'wisi mi to' jest najlepsza przeslanka dla developera i designera ze cos jest nie tak. Chcac nie chcac potwierdzacie moja racje, myslac ze robicie dokladnie odwrotnie. ;)

Nie bede sie bardziej rozpisywal bo nauczony juz doswiadczeniem wole sobie odpuscic jakiekolwiek glebsze rozmowy na tym forum i zostawie moj feedback na forum POE (co zreszta juz zrobilem w sposob nawet mocniejszy niz tutaj i o dziwo nawet nikt sie nie oburzyl a przewaznie jak ktos napisze tam krytycznego posta to jest 5 stron przekonywania jak to nie masz racji i nie rozumiesz nic:)).

A zalezy mi na tym dlatgo ze mam zamiar wspierac ta gre jako pierwsza gre F2P w zyciu i nie chcialbym zeby to zjebali uragajac mojej inteligencji i kazac doplacac 2 razy do kazdego stash taba w momencie jak juz ich nakupilem pierdyliard albo robiac akcje jak w GW2 gdzie tydzien przed premiera zmieniaja cal;e systemy z Acc Bound na Char Bound. Taki jestem pojebany. :)
Pozatym dla mnie sprzedawanie UI = sprzedawanie UI i nie interesuje mnie jak malo to wplywa na gameplay albo jak biedne jest studio. Zgodzimy sie na to to w 2013 trzeba bedzie doplacac za regulacje gammy i glosnosci.

Poki co mam Kiwi Packa (25$) i dalszy support z mojej strony zalezy wlasne od takich pierdol bo ujowy cash shop moze nawet spoko gre zjebac (tu jako przyklad kolejny raz podam GW2 - tez bezposredniego Pay2Win ale za to z RNG i 90% rzeczy Character Bound/jednorazowki = CHUJOWO).

PS. Jednak wyszlo dlugo - sorry. Juz nie bede bo wlasciwie napisalem all co chcialem. :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 02:22 
Cytuj  
Nawet pazerny blizzard ze swoim kiepskim diablo 3 nie zrobiło takiego skoku na kasę. Miałem zamiar pograć, ale wprowadzając coś takiego, już nie zamierzam i każdy kto się szanuje zrobi tak samo


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 02:30 
Cytuj  
Sorry Niah, ale po prostu pierdolisz glupoty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 06:10 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Sorry Niah, ale po prostu pierdolisz glupoty.


+1

Gra defaultowo, bez wydania choćby grosza oferuje znacznie więcej, niż Diablo 3.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 08:23 
Cytuj  
Przeciez on trolluje, i tak by nie gral... :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 10:00 
Cytuj  
Miałem nadzieję, że potraficie wyczuć ironię, tym bardziej, że kabra... :roll:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 10:09 
Cytuj  
Ze co kabra? wypierdalaj stad w podskokach debilu ze swoimi linijeczkami. Trolowac trzeba umiec. A kabra ma jak zwykle racje.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.