mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 20:51 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
3 akt miazga.


Gdzie to można obejrzeć?


http://pl.twitch.tv/nl_kripp/b/356141767

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 20:58 
Cytuj  
Gra w 3 akcie? Podpis jest że gra w jakąś wersję alfa


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 21:11 
Cytuj  
Nie ma to jak ciągłe napieprzanie Freezing Pulsem.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 21:35 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Nie ma to jak ciągłe napieprzanie Freezing Pulsem.



No i 5 godzin tak napierdalal i mu sie nie znudzilo - niesamowite jaka chujowa gra gdzie sie jebie jednym skillem. ;)

Swopja droga wydaje mi sie ze Cold Dmg i Freeze jest troche OP w porownaniu do innych elemental dmg - moze to tylko Cold Snap i normal ale idzie jak przecinak (dzieki temu ze zamraza moby bardzo czesto - moze powinni nieco zwiekszyc wartosc dmg od jakiej trigerruje Freeze).

Jak to ogladam to az mi sie chce zrobic taki build na poczatek - proste, latwe i przyjemne do przejscia bezstresowego contentu i farmienia itamz - do tego szalenie efektowne wizualnie (PoE ma najlepszy efekt Shatter ever :)). Do bardziej zaawansowanych buildow trza niestety albo gear uzupelniajacy albo skillgemsy wiec na poczatek odpadaja.

PS. Fajne sa te moby z jaks klatka (?) na glowie co sie laduja elektrycznoscia i maja wbudowane Frenzy Charge za kazde zdjete 1/4 HP a potem jebia Discharge (tak jestem mmaniakiem i pauzowalem zeby przeczyac :))... kilkakrotnite prawie go oneshotnely. :)

Ogolnie to beda kurwa dluuuuuugie dwa tygodnie :/ Jak to zobaczylem w koncu na wlasne oczy to hype mi wzrosl o 400%... a to jeszcze podobna mniejsza polowa aktu i wg ludzi w Alphie ta gorsza polowa.
No i jeszcze Chris polecial do USA robic wywiady i PR wiec pewnie zaraz teasow bedzie co nie miara na stronkach.

Ja widze jaka jakosc gry GGG osiagnelo z wlasciwie randomowymi ludzmi, ktorzy jeszcze 6 lat temu nie mieli nic wspolnego z Games Industry i z crowdfundingiem nawet bez pomocy Kickstartera to nie moge sobie wyobrazic jak ta gra bedzie wygladac za rok-dwa (o ile im kasa nie odjebie na pale - to jedyna mozliwosc zeby POE failnelo... 'zdrada' community i pojscie na latwa kaske casuali). Oby nie.... bo imho (a widzialem naprawde ich sporo i gralem jeszcze wiecej) jestesmy swiadkami narodzin najleszego HnS w historii gatunku (tak juz teraz moge to powiedziec w sumie z dosc duza pewnoscia). Doskonaly przyklad ze gry sie robi sercem i umejetnosciami a nie iloscia roboczogodzin, liczebnoscia teamowi i pieniedzmi.
Ofc (zeby nie bylo) nie uwazam ze gra jest idealna i sa rzeczy ktore mnie wkurwiaja ale uwazam ze PODSTAWA DO ROZWOJU juz teraz jest lepsza (czy tez bardziej obiecujaca) niz taka sama podstawa w postaci Diablo 2 wersja 1.0 (a co sie z tego niezbalansowanego i dziurawego jak rzeszoto D2 v1.0 wyklulo to chyba kazdy PC Gamer wie) :).

heh.. ale sie rozpisalem. Sorry. :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 21:43 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
wodny napisał(a):
Nie ma to jak ciągłe napieprzanie Freezing Pulsem.

No i 5 godzin tak napierdalal i mu sie nie znudzilo - niesamowite jaka chujowa gra gdzie sie jebie jednym skillem. ;)

Gra nie jest chujowa, tylko ten cały kripp chujowo ją pokazał. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 21:57 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
wodny napisał(a):
Nie ma to jak ciągłe napieprzanie Freezing Pulsem.

No i 5 godzin tak napierdalal i mu sie nie znudzilo - niesamowite jaka chujowa gra gdzie sie jebie jednym skillem. ;)

Gra nie jest chujowa, tylko ten cały kripp chujowo ją pokazał. :)


Nie zgodze sie. Jego streamy to nie jest nastawiony na causali trailer, ktory ma pokazac gre z ladnych katow kamery i nie ma nic wspolnego z realnym gameplayem (jako przyklad podam trailery GW2). TBH to nie da sie pokazac POE od lepszej strony niz Kripp pokazuje - jak nie ogladam zadnych letspleji i innych bzdur tak jego ogladac lubie - wlasnie za to ze on wie ocb w tej grze (theorycrafting i te filmiki jak napiera na Excala i oblicza Armory :P).

Poprostu nie jest wodny targetem..i dla niego i dla POE. Nie probuje cie opbrazic czy cos - stwierdzam fakt.

I zeby nie bylo - ja tam jebania jednym skillem nie uwazam za nic zlego.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 22:16 
Cytuj  
No jak widzę tego całego krippa to... Jest w sumie totalnym przeciwieństwem mojego nastawienia do gier.

No trailery mają to do siebie, że pokazują wszystko trochę inaczej.

Jak zwykle musiałeś wrzucić gdzieś wzmiankę o "GW2". Chyba za dużo razy zrobiłeś Toypocalypse. ;)

Już jesteś nudny z tym targetem. Ja już wiem w co będę grał i w "PoE" z pewnością zagram znowu jak wejdzie w fazę OB. Gra ma kilka prehistorycznych rozwiązań, ale na rynku action RPG panuje totalna posucha. Będę mógł na zmianę pykać w "D3" i "PoE". :)

Walenie jednym skillem to nuda na maksa. No chyba, że mamy do czynienia z FPSami.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 22:22 
Cytuj  
Nudny, nie nudny - mam racje. :) Ale to jest jalowa dyskusja wiec olejmy temat.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 22:54 
Cytuj  
Kabra są jakieś archiwa ladderów z Race-ów gdzieś ? I btw. są jakieś fajne toolsy, fansajty ? typu ten spreadsheet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 23:01 
Cytuj  
http://en.pathofexilewiki.com/wiki/Path_of_Exile_Wiki warto sobie tez zbookmarkowac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 23:06 
Cytuj  
W D2 też napierdalało jednym skille i w sumie fajne to to było :D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 23:06 
Cytuj  
Nie wiem jak innymi klasami, ale wizardem w D3 tez sie wali jednym skillem... :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 23:07 
Cytuj  
lucky napisał(a):
Kabra są jakieś archiwa ladderów z Race-ów gdzieś ? I btw. są jakieś fajne toolsy, fansajty ? typu ten spreadsheet.

http://templeofexiles.com/

Innych tbh nie znam...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 23:34 
Cytuj  
Elegancka stronka, thx.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 18:16 
Cytuj  
Fuck, juz mialem gotowy build na OB, a tymczasem stworzylem dzis cos takiego:


Co o tym sadzicie? To bylby w zalozeniu build na Etheral Knives i mysle ze moze sie fajnie sprawdzic - z jednej strony niesamowita przezywalnosc (ponad 200% do zycia, 4.5% life regen, wiecej HP z flaszej, mniej crit dmg) + duzo sily, ktora z odpowiednimi key nodes wspomagalaby swietnie EK.

Swoja droga zaczynam sie bac ile czasu z zycia wyrwie mi ta gra ^ ^

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 18:47 
Cytuj  
Blood Drinker się nie opłaca czy nie działa z EK?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 19:31 
Cytuj  
EK to spell, a na spelle ten nodzik nie dziala.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 19:37 
Cytuj  
Ale w jego opisie nic nie ma o tym ze nie dziala na spelle a ze dziala na physical dmg a EK to wlasnie taki dmg

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 19:41 
Cytuj  
W opisie masz 'attack', a to oznacza, ze to sie odnosi tylko do skilli czyli do drugiej grupy aktywnych umiejetnosci w PoE. Tak samo np. masz noda "+15% to attack speed" i on tez nie zadziala na EK.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 20:01 
Cytuj  
Na EK nie działa Iron Grip tylko Iron Will, Projectile attacks w drzewku odnoszą się do ataków z łuku i projectiles skilli które nie są spellami, a EK to spell. Point Blank też nie powinien działać z tej samej zasady co Iron Grip. Co prawda nie dam sobie za to głowy uciąć, ale innego sensu istnienia support gema Iron Will (który aplikuje bonus z str do spelli) nie widzę. Nie polecam blood magic noda, lepiej wziąć support gema na EK i do tego jakieś Aury (polecam Vitality i Haste, jak jak zostanie Ci jeszcze many to może Determination żeby więcej armora mieć). Na Twoim miejscu odpuściłbym sobie hp regen z flaszek a wrzucił te nody w jakieś HP regen albo w ten obozik Armor + Eva na dole (dziwi mnie że w ogóle tego nie wziąłeś wcześniej, przecież robisz build pod Iron Reflexes). Generalnie musiałbyś sprawdzić czy projectiles dmg skaluje sie z ek, bo jesli nie to ten build jest bez sensu kapke. Nie powinno być to trudne, zacznij levelować shadowa, na 4lvlu dostaje EK i ma blisko nody do projectile dmg.


_________________
steam: Deathel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.