mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:23 
Cytuj  
czy mozesz mi podac swoj build na shadowa?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:31 
Cytuj  
Kabra - nie rozumiem. Jesli mialbys wybor miedzy PoE z dynamicznym combatem i lepszymi animacjami, to wolalbys to co obecnie? A z cancelowaniem animacji to nie wiem o co chodzi, zakladam, ze o to co pisal Ojciec.
btw. D3 hejtowales, a PoE fanbojujesz i usprawiedliwiasz we wszystkim.

w ogole to "hardcore hns", lolz. Każual jak każda inna gra.


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 sty 2013, 13:31 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:31 
Cytuj  
Purchasable helmet effects - http://www.youtube.com/watch?v=3eyombJR ... 0ddreYesHS

Zastanawiam sie czy nie dowalić sobie bronze kiwi zamiast zwyklego dzisiaj ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:33 
Cytuj  
@up,

On cos daje w ogole, czy tylko biega za Toba? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:36 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kabra - nie rozumiem. Jesli mialbys wybor miedzy PoE z dynamicznym combatem i lepszymi animacjami, to wolalbys to co obecnie? A z cancelowaniem animacji to nie wiem o co chodzi, zakladam, ze o to co pisal Ojciec.
btw. D3 hejtowales, a PoE fanbojujesz i usprawiedliwiasz we wszystkim.

w ogole to "hardcore hns", lolz. Każual jak każda inna gra.


Combat jest dynamiczny, aniamacje sa dla mnie bardzo dobre. Wole tak jak jest teraz niz zmienianie na sile i spelnianie zachcianek D3/LOL/casual crowd ktory i tak pogra tydzien i se pojdzie.

Usprawiedliwiam bo PoE jest gra swietna a D3 gra chujowa. End Of Story.

Ofc ze wszytko mozna ulepszyc ale nie ma sensu robic tego na sile. Jeak cos nie jest zepsute to nie naprawiaj. A tu nie jest nic popsute i nie bede rozmawial na temat combatu z ludzmi ktorzy pewnie nawet nie grali albo doszli do 20 levela, ew. uwazaja ze D3 jest dobrym HnS. Tyle.


EDIT: Mendol moj build: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/64424
DRZEWKO

Bede wprowadzal pare zmian ale minimalne.

http://www.youtube.com/watch?v=xnvY5ArNpl4


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 sty 2013, 13:39 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:37 
Cytuj  
Kiwi oprócz biegania blokuje sloty w inventory :]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:38 
Cytuj  
Nie blokuje, jest w microtransaction $tash. Odpala sie go i chowa właśnie tam, nie ma wplywu na EQ - jak skrzydełka w diablo np. ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:40 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mozecie wyperdalac z tymi jakze waznymi dyskusjami an temat przyszlosci boardu do do pogawedek?
A ignoranci ktorzy chca animation canceling w HnS albo efekciarski combat to wypierdalac wogole?
Kurwa tego jeszcze brakowalo zeby gracze LoLa chcacy animation cancelingu w HnS z PvP i kolo uwazajacy D3 za swiatna gre wypowiadal sie na temat jak powinien wygladac combat w hardcore HnS. Niggaz plx.


Masz w spoilerze.

Spoiler:


Wracając do tematu bo do jakiegokolwiek posta tego śmiecia więcej odnosić się nie będę.

Imo forum ma jakiś stały userbase pomimo, że większość działów jest martwa, każdy plebejczyk może sobie postawić własny board i spora część wiary się rozeszła.
Przemianowanie D3 na HnS jest ok posunięciem ale mimo wszystko powinno być raczej jako większy dział board aniżeli sticky dicksucker jak jest teraz.
Nawet jeśli miałoby to zastąpić Darmówki.

Jak to w końcu będzie z tym PvP w OB? Będzie dane na starcie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:46 
Cytuj  
dzieki kabra.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:46 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Masz w spoilerze.


bauauaahah nie posraj sie. Jestes ignorantem wypowiadajacym sie jakbys pozjadal rozumy (jak kazdy zreszta na tym forum z tej grupy 'veteranow' to tak tez jestes traktowany. Deal with it. Wracaj grac w LoLa i juz mi nie odpisuj bo to jak rozmowa ze slepym o kolorach. STFU and Cya i wiedz ze obelgi starego dziada z mania wielkosci splywaja po mnie jak po kaczce.
A podstawoiwoa roznica miedzy nami jest to ze ja pisze tylko o tym na czym sie znam i przewaznie mam racje a ty pierdolisz bo myslisz ze jestes madry i zabawny i lepszy niz inni.

No i racz zauwazyc ze mielismy tutaj fajna dyskusje na temat buildow i gry samej w sobie dopoki nie przylazles pierdolic idotyzmy o animation cancelingu, blandamed nie zaczal pierdolic herezje o Diablo, ze o spamerze highlanderze juz nie wspomne.

Won ze swoimi herezjami, ktore byly juz obalane wielokrotnie.

Cytuj:
dzieki kabra.


Np jakbys mial pytania co do mechaniki czy gearu itd.. to wal. odpowiem z checia zeby zakopac pierdolenie wszytko wiedziacych noobow. :) Z tym ze tam w guide jest all ladnie opisane.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 sty 2013, 13:50 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:47 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Jak to w końcu będzie z tym PvP w OB? Będzie dane na starcie?


Będzie to co było w becie jako standard (czyli 28lvl arenki i potem bez limitu juz open tak zwane).
Mam nadzieje ze cutthroat ligi od razu odpala - tam sie gra normalnie i wkazdej chwili ktoś ci może wlecieć i zasiec, Full lewt etc.


Kabra spokój FFS...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:52 
Cytuj  
Sorry Kabra, nie umiesz dyskutowac. Wlasciwie nic zlego o PoE nie napisalem, o D3 wypowiadalem sie gorzej. Jedynie skrytykowalem aspekt gry, ktory mi sie mniej podoba. Ale nie... juz musze wypierdalac. gg.

Moze i nie lubie bf3, ale nei sadze bym komus powiedzial, ze ma wypierdalac, bo gra w chujowa gre.


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 sty 2013, 13:56 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:53 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Jak to w końcu będzie z tym PvP w OB? Będzie dane na starcie?


Będzie to co było w becie jako standard (czyli 28lvl arenki i potem bez limitu juz open tak zwane).
Mam nadzieje ze cutthroat ligi od razu odpala - tam sie gra normalnie i wkazdej chwili ktoś ci może wlecieć i zasiec, Full lewt etc.


Kabra spokój FFS...


Czyli muszę dingnąć 28 żeby było open pvp? :( No nic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:55 
Cytuj  
HIGH -> No to jeszcze sie muszisz nauczyc co to jest KONSTRUKTYWNA krytyka anie spam nie poparty niczym moj drogi highlanderze..

Tlumaczylem z argumentami dlaczego combat jest taki a nie inny i dlaczego na poczatku jest wolny i dlaczego animacje sa takie a nie inne i dlaczego raczej combat sie nie zmieni bo jest zgodny z zamyslami tworcow ap zredewszytkim z zamyslami gatunku. Taka roznica miedzy nie potrafiacym dyskutowac mna a wszytkowiedziacym i krytykujacym randomowym userem mmorpg.pl.

Dyskujsa m8 to nie napisanie 'animacja jest chujowa' i potem patrzenie ja ludzie ci przytakuja. Pomyliles z polityka.


Dobra eot bo nudne to jest.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 sty 2013, 13:59 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:56 
Cytuj  
@oy

Nie nie, to 28 to taki fixed lvl arenek, zeby ludzie sobie buildy testowali. Potem dołożą inne brackety, ten open to to samo ale bez ograniczen, wiec raczej tam high lvle siedza (jak duele w D2).

Open w sensie biegania po PvE świecie, mordowania sie i zabiera lewtu odbywa sie w niezależnych ligach. Czyli tych trybach gry/ladderkach - kwestia kiedy je odpalą. Fajne to jest na low lvl bo w pierwszej zonie przy drzwiach sie 5 levelowcy napieprzają heavy strikiem ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 13:58 
Cytuj  
Zeby grac PvP tzreba dojsc do 2 aktu - jedyne wymagania. Po 28lvlu przechodzicsz do innego bracketu. Tyle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 14:00 
Cytuj  
Tak o to pytałem.
Czyli tego na starcie nie będzie? Będą dopiero dokładać ligi/laddery?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 14:03 
Cytuj  
Kabra- To nie jest kwestia argumentu, nie podoba mi sie i juz. I gdyby to poprawili to dla gralbym chetniej. Jest po prostu drętwo, imo na wyzszych levelach tez (jest szybciej,ale czegos brakuje). A jak widzialem jakies pvp to tez za ciekawie to nie wygladalo. Chodzi o sam efekt, wyglad, nie o mechanike.

ofc, jak na swoje mozliwosci to chwala im za to co jest. Co juz podkreslalem nie raz. A zachowujesz sie tak jakbym pisal, ze PoE to szajs.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 14:08 
Cytuj  
To ejsli to nie jest kwestia argumentu to nie ma tez dyskusji. Tobie sie nie podoba - mnie tak. Roznica jest taka ze ja wiem ze wlasnie tak powinien wygladac HnS a tobie sie wydaje ze powinien wygladac inaczej. I nie - nie jest dretwo. To nie jest kurwa FPS ani LOL.

Tyle. EOT z mojej strony na ten temat.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2013, 14:16 
Cytuj  
Coz, imo siecz&rąb powinno byc glownie dynamiczna napierdalanką. Nie wyjezdzaj mi tu z FPSami czy z LoLem (w ktorego moze raz zagralem). Piszesz tak jakby hns to byly jakies komplikowane gry, a przeciez są generalnie prsote, bo takie maja byc. eot. Wiecej zaszkodzisz grze takim pierdoleniem, wiec tez nie bede tego ciagnal.

edit: D2 nei jest skomplikowane. W takim razie Quake tez jest skomplikowany.


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 sty 2013, 14:39 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.