mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 04:41 
Cytuj  
ale przyspamowales koles ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 04:47 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
po inferno powinien byc jakis challegen - wchodzi do dunga i kilka bossow w boxach z roznymi umiejetnosciami ala bossy w wowie. cos zeby ludzie mieli co robic po przejsciu gry.


nie gralem w d2 i moze to dlateg, ale nie ogarniam dlaczego handel mialby sie krecic, dlaczego ludzie mieliby kupowac itemy skoro poprostu lecac przez kontent mozna skonczyc gre.
takie posiadanie dla posiadania?


Jak wprowadza PvP to pewnie i beda laddery, wiec bedzie po co grac.


_________________



****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 04:57 
Cytuj  
ktos usunie te posty, dunno why tyle sie postnelo.


pvp ma byc casualowe bez zadnych ladderow itp z tego co mowili GC.

anyways 90% skilli jest tak op ze nie wyobrazam sobie pvp z czyms takim.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 05:15 
Cytuj  
nom, jesli nie bedzie ladderow ani zadnych rankingow, to nie wiem po co oni w ogole chca wprowadzac PvP :)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 05:21 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
anyways 90% skilli jest tak op ze nie wyobrazam sobie pvp z czyms takim.


Z tego co słyszałem to skille będą osobno balansowane pod PvP.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 07:18 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Ale o co chodzi? co mnie interesuje bicie samych bossow ze skipowaniem trashy przez totalnych nolifow nie sypiajacych tydzien? Ja mam fun z gry jak 99% ludzi i mam w dupie kabraxis ze masz jakis problem znowu.


Koles zrobil to solo, legit. W tym threadzie postuje gear i "builda":

http://www.diablofans.com/topic/42662-s ... n-inferno/

Thread dotyczy Actu 3 a hijackuje go koles co juz prawie zabil Diablo. :)
Do konca tygodnia gra pada na 100% a mialo byc inferno nie do przejscia przez miesiace. Sam tak pisales... Zreszta nie pierwszy raz pokazales ze lykasz PR jak 5-ciolatek, zabolek to samo.
Inferno nie jest trudne per se... poprostu mobki maja ustawiony mnoznik HP x 50 i z dobrze dobranymi skillami (no ale ofcw tej grze kazdy build jest viable nie tylko wybrane cookie cuuter co nie? - heheheh...) i odrobia ogarniecia mozesz je napierdalac przez X czasu az padna. Jak solowanie elitek w WoWie Death Knightem...

Nie mam problemu - po prostu pokazuje ci jakie glupoty pierdoliles przed premiera wierzac wypowiedziom wilsona i jego bandy przydupasow z PRki. Zreszta moglbym przytoczyc jeszcze w uj takich przykladow dotyczacych wielu elementow gry.


Kabra, inferno nadal jest na "miesiące" tylko Ty chyba nie pojmujesz o co w tym kaman. Content WoWa dostępny też ludzie w miarę szybko czyścili i czy to oznaczało, że gra była łatwa albo chujowa? Nie i nie. Po prostu są ludzie, którzy mają o wiele więcej czasu od innych i na theorycraftingu spędzili więcej czasu niż my w grze online. Na dodatek kupa ludzi skipuje content. Gra solo też praktycznie zawsze jest łatwiejsza(rare packi mają enrage i w grupie 3-4 ludzi ciężko się je bije a potem one biją ciebie). Poza tym nadal ludzie piszą o exploitach co pozwalają "skipować" content ale nie za bardzo wiadomo jak.

Masz chyba jakiś problem z tym, że ludzie się dobrze bawią:). Ja pewnie inferno nie przejdę w ciągu kilku miesięcy bo braknie mi czasu albo będzie rage, że padam etc. W ogóle grasz w tą grę, że się wypowiadasz czy tylko taki teoretyk jestes;]?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 08:03 
Cytuj  
Cisnie ostro przeciez na koncie "kumpla"... ;) srsly Kabra co ci przeszkadza w tym ze ludzie maja fun z tej gry?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 08:44 
Cytuj  
Pewnie gdyby nie dało się wskrzeszać kompanów w czasie walki z bossem to nawet piekła by nie przeszli.

Mimo wszystko szkoda że bossowie na inferno to jednak jakieś miękkie pipki gorsze od elite mobów :/

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 10:19 
Cytuj  
Czy ja wiem czy aż takie miękkie, 16min walki z bossem gdzie praktycznie dowolny skill robi ci one shot i wymaga koordynacji(4pp) nie wiem czy takie proste dla zwykłych ludzi. Jeśli zrobili by coś trudniejszego to nikt by tego nie przeszedł nawet po paru miesiącach.Ci ludzie co teraz siedzą w inferno i klepią bossów to już nawet nie hardcorowi gracze, jeśli oni by nie zabili ich to nikt by tego nie zobił i nawet gear by nie pomagał.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 10:32 
Cytuj  
Szczerze to mam wyjebane na to kto kiedy przejdzie gre na inferno, najwazniejsze ze mi gra sprawia ogromna frajde, solo jak i z kumplami. Kiedys moze przejde inferno, a narazie jest to gra na ktora warto bylo wydac pieniadze. Potem beda kolejne klasy, PVP, rankingi i zbieranie przedmiotow wiec jak dla mnie cool. :D


_________________
Pawson#2704

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 10:44 
Cytuj  
Cytuj:
F: Wyzwania, pojedynki... liga. Blizzard wielokrotnie oświadczał, że Diablo 3 nie będzie e-sportem, na pewno jednak powstaną nieoficjalne rankingi, stworzycie coś na kształt ligi?

J: Nie w tej chwili, z założenia jednym z największych atutów Diablo 3 poza co-opem, multiplayerem, singlem jest niewiarygodna ilość możliwych do stworzeni bulidów. Dosłownie mamy do czynienia z miliardami bulidów. Nie możemy podejmować takich decyzji (liga-red.) na obecnym poziomie grywalności oraz możliwościach dostosowywania postaci przez graczy. Nie możliwe jest również osiągnięcie idealnego balansu. Dlatego jest to niemożliwe. Gdybyśmy to zrobili wówczas była by to zupełnie inna gra, Twoja postać zachowywała by się wówczas inaczej niż w grze, Arena stała by się jedynie dziwnym dodatkiem do Diablo 3. Myślę, że nam zależy na tym, aby ludzie grali wraz ze swoimi przyjaciółmi tak jak to było w Diablo 2. Blizzard silnie popiera ideę e-sportu, ale odpowiednią grą jest Starcraft 2. Diablo oferuje inne doznania.


Takze sie nie napalajcie na te rankingi jakos specjalnie :D


Ostatnio edytowano 19 maja 2012, 10:45 przez lucky, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 10:45 
Cytuj  
Hehe: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149617219

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 11:11 
Cytuj  
Gdzie teraz jest najtaniej i w miare szybko (potrzebuje klucza online)? Potrzebuje kupic 3 kopie jeszcze, wbijam na keye.pl a tam diablo 250 zl. Jakies sugestie?


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 13:38 
Cytuj  
http://i.imgur.com/Fmokj.jpg

28 tysięcy obrażeń na sekundę - masakra. :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 14:06 
Cytuj  
http://www.diablofans.com/topic/42866-i ... erno-solo/


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 14:08 
Cytuj  
trolololol I beat diablo inferno solo , now I cry , cry , cry
..I have nothing to play :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 14:29 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
http://www.diablofans.com/topic/42866-i-beat-diablo-inferno-solo/


Na innym zdjęciu widać jakie przedmioty mu poleciały z bossa.. Ja bym się wkurwił, same blue gówno.

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 15:31 
Cytuj  
bossowie zdecydowanie potrzebują mocnych buffów, widać ze walka np z Azmodanem i Belialem ma potencjał, tylko czemu na hellu demony wychodzące z gejtów nie robią nic i mozna miec na nie wyjebane, po 10 sekundach od respa gate powinny wyskakiwać elity z pojebanymi affixami i w ogole wszystko powinno byc zbufowane, o ile jednego packa mozna robic po 30 razy z rzędu to bossowie sa smieszni

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 15:32 
Cytuj  
E, ale solo to pikuś jest w porównaniu do grania w kilka osób. :d (Mówię o grze ogólnie, nie o Inferno)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 15:39 
Cytuj  
hmmm wszystko zależy od rasy barb solo ma znacznie ciężej niż w teamie imo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.