mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 23:44 
Cytuj  
Kurcze, ja nie widze w grim dawn nic lepszego. Moze kwestia kamery - w poe jest dosc blisko.
Swiat jest calkiem fajny, spluwy, cos chociaz troche innego, niz typowe fantasy.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 23:47 
Cytuj  
Czy gra jest tak samo grinderska jak PoE (zbieranie waluty na crafting, mapki, chuje muje)?
Już chyba jestem za stary na takie napierdalanie, nudzi mi się szybko.
Graficznie GD mi się bardziej podoba niż PoE, ale to kwestia gustu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 23:57 
Cytuj  
Nie jest, idziesz do przodu i sobie klikasz. Dla mnie akurat :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2015, 00:15 
Cytuj  
Jakaś biedna ta gra przy PoE się wydaje. Nuda trochę, ja się na razie odbiłem.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2015, 00:59 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
PoE ma na pewno gorszy combat.


Pod jakim względem ma gorszy combat? Graficznym? Bo na pewno nie pod względem możliwości kombinowania z buildem :)

TobiAlex napisał(a):
candidoser napisał(a):
Kupilem. Ale pierwsze wrazenie takie sobie. Kombat drewniany w stosunku do poe (o d3 juz nie mowiac).


Bo to jest gra przede wszystkim dla fanów Titan Quest. Ale na pewno kombat nie jest drewniany (szczególnie w stosunku do PoE, bo D3 to i tak nic nie pobije, jeżeli idzie o feeling).


D3 ogarnęło się w ostatnich patchach, są jakieś tam sensowne buildy ale nadal jest to bieda :( 2 sensowne buildy na klasie to IMO porażka. Fakt poprawili itemizacje i inne wkurzające aspekty, ale nadal ze swoimi możliwościami mało dają :(

A co do TQ to nigdy się w ten tytuł nie wkręciłem, gdy było na wyprzedaży to kupiłem... ale grafika nieco odstraszyła :(

Co takiego jest zajebistego w tej grze, że się wszyscy zachwycają? tzn. serio, może czegoś nie zauważam a z chęcią bym w coś popykał nowego H&S.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2015, 17:07 
Cytuj  
Shador a ile grałeś w GD? Możemy popykać razem jakbyś chciał - raźniej zawsze.

Opowiem z mojej pespektywy co mnie przyciąga do GD:

1. System klas postaci i ich rozwoju. Nie dość, że mamy całkiem świeże klasy postaci takie jak Occultist i Demolitionist(poza Warriorem, Nightbladem i Arcanistom) to jeszcze od 10 lvlu możemy je dowoli łączyć. Jeśli dodać do tego fakt, że każda klasa ma 30 skilli/pasywów a niektóre z nich całkiem zmieniają działanie danego skilla to nie muszą mówić o ilości kombinacji buildów:). Dodajmy do tego fatk, że kolejne co najmniej kilkanaście skilli to te z itemów i enchantów. Może jest tego więcej ale nie chce mi się szukać.
Polecam http://grimcalc.com/ - możecie sobie obadać poszczególnie kombinacje. Obecnie lvl cap to 40. Na release ma być bodajże 70 także będzie można używac "ulti" skilli spokojnie.

2. Gra jest jakimś wyzwaniem i nie chodzi tu o wyzwanie w stylu dajmy dodatkowe 200% hp i dmg jak w diabolo. Tutaj grze jest znacznie bliżej do PoE. Trzeba zbierać resisty, kombinować ze statami, wspomagać się klatwami/buffami etc.

3. Klimat, ciężki mroczny - ta muzyka, idealnie skomponowana do całej histori, która też jest niczego sobie. Żadnego ratowania świata, ot chcemy przeżyć i często to my decydujemy czy ktoś przeżyje czy też nie. Ja grając czuję, że mam przejebane czasami:).

Poza tym mamy hidden areas w stylu roguelike(zdobywasz klucz i wchodzisz, jak padniesz do zaczynasz od zera a jest w uj ciężko:)). Takich lokacji jest kilka i będzie ich jeszcze więcej.
Mamy system craftu.
Mamy system frakcji(który będzie jeszcze rozbudowany)
Jest jeszcze veteran mode - lepsze dropy ale trudniej. No i HC też jest.

Ja wiem, że gra będzie jeszcze lepsza. Po prostu niech idą drogą która obrali i w końcu będzie jakaś miła odmiana od PoE.

W diabolo itemizację może poprawili ale co z tego, skoro grze brakuje głębi i zróżnicowania.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 mar 2015, 09:53 
Cytuj  
zrobilem sobie wczoraj Nightblade'a i gra nabrala troche dynamiki. Zobaczymy, moze cos jeszcze z tego bedzie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2015, 11:24 
Cytuj  
Ja pograłem arcanistą i wojownikiem i tak średnio, ale za dużo leveli nie wbiłem. Jakoś mnie nie przekonuje gra. Sama oprawa etc jest bardzo fajna, ale feeling jakiś nie taki jak powinien.:[

No i w pizdu wielki minus za brak postaci na ich serwerze :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 mar 2015, 11:27 
Cytuj  
Ja przy pirotechniku (Demolitionist, czy jak to sie tam zwie) myslalem, ze z nudow jebne.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 mar 2015, 12:24 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Ja przy pirotechniku (Demolitionist, czy jak to sie tam zwie) myslalem, ze z nudow jebne.

No ja trochę pooglądałem na YT i twitchu i jednak zrezygnowałem.
Bez szału. W sumie taki Titan Quest z fajerwerkami.

Ale jakby ktoś chciał to na steamie jest teraz promo:
http://store.steampowered.com/app/219990/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2015, 19:10 
Cytuj  
Gra to póki co beta także sporo rzeczy dojdzie. Oceniałbym na release bo póki co gra nie jest skończona. Miła odskocznia od nudnego diabolo.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 mar 2015, 00:13 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
candidoser napisał(a):
Ja przy pirotechniku (Demolitionist, czy jak to sie tam zwie) myslalem, ze z nudow jebne.

No ja trochę pooglądałem na YT i twitchu i jednak zrezygnowałem.
Bez szału. W sumie taki Titan Quest z fajerwerkami.

Ale jakby ktoś chciał to na steamie jest teraz promo:
http://store.steampowered.com/app/219990/


dzięki za info o promocji :)


_________________
steam: Deathel

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 12:12 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
zrobilem sobie wczoraj Nightblade'a i gra nabrala troche dynamiki. Zobaczymy, moze cos jeszcze z tego bedzie.


Też zrobiłem i jakoś znowu mi się grać zachciało, bo gra leżała odłogiem. Nawet veterana odpaliłem na tej postaci :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 13:03 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
PoE ma na pewno gorszy combat.


Kwestia gustu i builda. Widac ze nie grales np. postacia nastawiona na multistrike, crity, dagger i np. melee splash. Fun w chuj :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 13:06 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
PoE ma na pewno gorszy combat.


Kwestia gustu i builda. Widac ze nie grales np. postacia nastawiona na multistrike, crity, dagger i np. melee splash. Fun w chuj :)


PoE i melee? Desync ftw!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 13:34 
Cytuj  
No nie bedac fanem H&S w ogole, uwazam ze POE jest definitywnie najbardziej rozbudowana gra tego typu, ale combat early game (1-~20 lvl) ssie :<

jako ze gralem na HC wylacznie to niestety rzygalem za kazdym razem jak mialem nowa postac robic
Diablo 3 jest zupelna odwrotnoscia, combat jest fajny, ale cala reszta slabiutka, no ale juz nie chce offtopowac, bo do Grim Dawn sie nawet nie zabieram.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 19:29 
Cytuj  
Zgadzam się w 100% PoE to nuda na low lvl ale zajebioza im dalej w las. D3 to fun od początku ale nuda im dalej w las :(

GD w sumie odpuściłem.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2015, 13:03 
Cytuj  
Jaka druga klasa fajnie do arcanista pasuje?;p

Coś z summonami?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 mar 2015, 13:23 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Jaka druga klasa fajnie do arcanista pasuje?;p

Coś z summonami?


Occultist. Summony to jedno, ja raczej zainwestowałbym w Solael's Witchfire - z modyfikacją Consecrated Blade robi całkiem niezły mix ;)


_________________
For the pony!

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 mar 2015, 15:38 
Cytuj  
soldier i pod tempesta robic postac.

i tak imho najbardziej op jest demolitionista, z fire strike robi w chuj dmgu aoe za praktycznie zerowy koszt energii. a granaty i bomby rozpierdalają system totalnie, to jaki dmg robią jest niesamowite. i przy tym wszystkim cały czas masz możliwość kite'owania.


_________________
steam: Deathel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.