mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 22:12 
Cytuj  
Jak levelować Wiedźmę? Na co się nastawiać? ES, rezy?


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 22:34 
Cytuj  
evansion i attack speed - imho


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 22:45 
Cytuj  
Evasion jeżeli nie idziesz w CI tak?


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 23:01 
Cytuj  
Wybierz sobie cos stad moze i jedziesz wg guide: http://www.pathofexile.com/forum/view-forum/22

pytaniami 'w co isc jako Witch' daleko nie zajedziesz bo to troche za malo danych jak na ta gre. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 23:51 
Cytuj  
Ale dzisiaj przyfarmilem, lol... Jakies 5 uniq mi droplo, ale chyba tylko dwa fajne, buty w sumie ciekawe i na koniec wisienka czyli Andvarius :D

Buty takie:

Rarity: Unique
Windscream
Reinforced Greaves
--------
Armour: 144 (augmented)
--------
Requirements:
Level: 33
Str: 60
--------
Sockets: R
--------
Itemlevel: 64
--------
52% increased Armour
+11% to all Elemental Resistances
10% increased Movement Speed
10% increased Elemental Damage
Enemies can have 1 additional Curse
--------

Warte cos, jak myslicie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 28 cze 2013, 02:15 
Cytuj  
Windscream, nie wiem jak na SC, ale na HC są warte koło 1 exa. Twoje są dalekie od perfów (mają prawie najniższy roll dla AR i Armour), ale na Onslaughtcie by poszły za 10-15 chaos.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2013, 19:34 
Cytuj  
Opchnalem za 8 chaosow, moze byc :) A dzisiaj znowu 2 unikaty w ciagu 5 minut, lol. Kaom's ring i jakies rekawiczki z +40% rarity, hehe. Na Frenzy pod single target mam teraz w sumie 180% Rarity :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 18:48 
Cytuj  
Przypomnialem dzis sobie o fajnym farm spocie, o ktorym zdaje sie pisal kiedys Kabra, a mianowicie II akt Merci i wycieczki z miasta na Gneissa. Calosc zabiera 3-4 minuty max., a po drodze trafia sie czesto na kilka rare mobkow i championow + sporo chestow. W sumie ze 139% rarity wypada naprawde sporo rare itemow (od 2-3 do 6-7 na jedna wyprawe) + waluty, do tego stopnia, ze scrolle identyfikacji ida jak woda :D Polecam przetestowac na wlasnej skorze :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 19:07 
Cytuj  
No to jest dobra trasa bo wystarczy biec po drodze.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 21:02 
Cytuj  
Ragna ty grasz melasem teraz? Daje rade? Mam ochote zagrac melee w Anarchy ale jak dalej posys jest to pierdole tracic czas. Czytam forum i podobno damage spike'i sa tak duze chwilami ze boss moze ci i tak odpicowana postac oneshotnac i mozesz sie cmoknac (i nie mowie to o 'vall smash') i ze dalej ranged > melee pod kazdym wzgledem. No i FOTM Discharge. :)

PS. Cleave na pol ekranu to nie melee. ;) Jakby co.

PS. Pomijam desync bo to mam wliczone. Ze tez kurwa jeszcze tego nie fixneli jakkolwiek to mnie poporstu przerasta.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 22:05 
Cytuj  
Gralem Duelista 2H (a potem DW) Phys. Cleave do 62lvl i rerollnalem na Physical Crit Bow Rangera i na razie ciagne jego (lvl73, atm). Jak mowisz, melee dalej z dupy w porownaniu z ranged - generalnie imho life based postacie sa teraz totalnie gimped w porownaniu do CI. Moby bija dalej mocno, a mniejsza ilosc zycia powoduje, ze bufor na desynca masz mniejszy + chaos dmg. caly czas napierdala jak traktor, a ze masz mniej zycia to jestes na jeszcze gorszej pozycji niz przed tym patchem. Dla swojego rangera juz zbieram gear na CI :) Mowiac krotko: grajac tym Duelista nie czulem w ogole, ze melee dostalo jakiegos buffa do przezywalnosci, z tym, ze ja mam najwieksze zastrzezenia do Chaos DMG. - powinni cos z tym zrobic, bo w tym momencie to jest po prostu debilizm ze mam na Merci jebane -60% i prawie nie istniejace szanse, zeby cos z tym zrobic (cale 3 nody w drzewku i chaos resist na gearze, ktore jest rzadkie w chuj).

Jak chcesz zagrac melasem to imho Shadow, CI, 1H+Shield i idziesz w Phys. DMG. Crit Daggery, tylko ze to wymaga dobrego gearu, a glownie broni.

A co do desyncu to jak wczesniej pisalem, ze prawie nie mialem, to teraz kurwa mnie meczy w chuj, ale do dlatego, ze moj ranger rusza sie bardzo szybko, mam jakies 40% move speed. Wyklucza to robienie niektorych map, np. Dunes, gdzie Blackmsith zabil mnie teleportujacym sie nagle Leap Slamem z 20 razy jak nie wiecej. W pewnym momencie jest za ekranem, sekunde pozniej jestem trupem. Bullshit jak chuj i imho oni tego nie sa w stanie naprawic... :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 22:19 
Cytuj  
Padłem 46lvl Onslaught...templar, elemental cleave, Brutus na Merci :/ Kurwa, dwa strzały, podbiegłem jebs jebs i baj baj.
Teraz czas na coś innego. Wiedźmin, dual spork, totem coś tam ;) Jak znów padnę, to ranged.


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 12:15 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Gralem Duelista 2H (a potem DW) Phys. Cleave do 62lvl i rerollnalem na Physical Crit Bow Rangera i na razie ciagne jego (lvl73, atm). Jak mowisz, melee dalej z dupy w porownaniu z ranged - generalnie imho life based postacie sa teraz totalnie gimped w porownaniu do CI. Moby bija dalej mocno, a mniejsza ilosc zycia powoduje, ze bufor na desynca masz mniejszy + chaos dmg. caly czas napierdala jak traktor, a ze masz mniej zycia to jestes na jeszcze gorszej pozycji niz przed tym patchem. Dla swojego rangera juz zbieram gear na CI :) Mowiac krotko: grajac tym Duelista nie czulem w ogole, ze melee dostalo jakiegos buffa do przezywalnosci, z tym, ze ja mam najwieksze zastrzezenia do Chaos DMG. - powinni cos z tym zrobic, bo w tym momencie to jest po prostu debilizm ze mam na Merci jebane -60% i prawie nie istniejace szanse, zeby cos z tym zrobic (cale 3 nody w drzewku i chaos resist na gearze, ktore jest rzadkie w chuj).

Jak chcesz zagrac melasem to imho Shadow, CI, 1H+Shield i idziesz w Phys. DMG. Crit Daggery, tylko ze to wymaga dobrego gearu, a glownie broni.

A co do desyncu to jak wczesniej pisalem, ze prawie nie mialem, to teraz kurwa mnie meczy w chuj, ale do dlatego, ze moj ranger rusza sie bardzo szybko, mam jakies 40% move speed. Wyklucza to robienie niektorych map, np. Dunes, gdzie Blackmsith zabil mnie teleportujacym sie nagle Leap Slamem z 20 razy jak nie wiecej. W pewnym momencie jest za ekranem, sekunde pozniej jestem trupem. Bullshit jak chuj i imho oni tego nie sa w stanie naprawic... :(


heh po poczytaniu forum i two0jego posta odechcialo mi sie :) Pewnie zagram w wersje 1.0 ale na serio nie moge pojac why oni robia to co robia i dlaczego nie robia tego co powinni robic. :/

Z HnSow musze skonczyc Synergies do T2 wiec mam co robic. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 13:22 
Cytuj  
Trzeba pamietac, ze to jest caly czas realtywnie male studio z wciaz mocno ograniczonym budzetem. Ostatnio pisali np. ze nie maja pelnoetatowego programisty od grafiki zeby zajac sie na 100% optymalizacja i chyba dopiero w najblizszym czasie ktos taki dolaczy do ich ekipy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 13:30 
Cytuj  
Nie przecze temu. Uwazam jednak ze po starcie Open Bety calkowicie pojebaly im sie priorytety i 'zgubili droge'. Mam nadzieje ze do premiery wroca na prosta, choc nie zanosi sie na to.

Moglbym pisac dlugo o tym ale nie ma sensu. :) atm jest pare tak wkurwiajacych rzeczy w tej grze (ktore jednak GGG uznaje chyba za ok) ze nie bede tracil na to czasu. Desync to niestety tylko czesc tego co jest zjebane w OB.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 13:58 
Cytuj  
A co jeszcze jest zjebane oprócz desynchu?


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 14:35 
Cytuj  
Balans skilli a wlasciwie jego brak gdzie polowa (75%?) skilli jest unviable w endgame (ze wzgledu na to ze te viable maja superior mechanike - np Freeze Pulse), niezbalansowane spiki damage'u u mobkow dzieki czemu mozesz zginac nawet nie wiedzac od czego i niezaleznie od skilla (to jest w polaczeniu z nieavoidowalnymi mobami - aka flicker-dischargers), drop rate currency zabijajacy jakikolwiek endgame crafting chyba ze grasz po 10h dziennie (plus masz zajebiste szczescie) albo pojdziesz 'kupic golda', balans melle-ranged-caster, podzielenie community na 4ry (4ry ligi rownoczesnie) dzieki czemu Standard i HC wlasciwie nie istnieja (say goodbye to stare postacie), endgame wlasciwie niegrywalny solo (GL&HF), )chujowy system nagrod w wyscigach (w CB byl lepszy) i pare innych, w dalszym ciagu nierozwiazane rzeczy takie jak: chujowy wyglad postaci i gearu (to boli bo czas na robienie itemkow do IS to maja - gz ze w koncu zrobili helmy... niestety reszty (armory) narazie nie bedzie - info z reddita), performance lossy, freezy, itd.. . :)

Wszystko to jest pisane z perspektywy postaci lvl ~70 (gdzie jak grasz solo to gra sie konczy wlasciwie chyba ze lubisz walic glowa w sciane) i w wiekszosc te wady nie wystepowaly w CB. :/
Gra jest super do tego 50-60 lvl - potem wylaza wszelkie wady konstrukcyjne i dziwna filozofia panow z GGG po OB.

Gra jest dobra ale ja jestem wymagajacy i czekam narazie na zmiany/rozbudowe. Ciekawe jak bedzie wygladala gra w 1.0.

No i co mnie osobiscie boli najbardziej to ze stracili lacznosc z community (oprocz tej przez IS lol) - Chris oprocz newsow postuje sobie pierdoly na reddicie a jedynym devsem postujacym na biezaco jest ten kolezka od Visual FX (wejdzcie sobie na jego forum - polowa threadow (te sensowne glownie) ma jego odpowiedz - respect).
Rozumiem ze napewno sa zajecie ale w CB tez byli a jakos znajdowali czas na kontakt z graczami na forum. Jednak prawda jest ze jak juz kaska splynie (a pare milionow splynelo - jesli nie wiecej) to sie 'odechciewa chciec'.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:07 
Cytuj  
Eh, pewnie tego nie odczułem, bo nie dane mi było dobrnąć do 7x lvl :/ Ale faktycznie możesz mieć rację. Najbardziej dobija mnie desynch i to jedyne co do tej pory mnie zirytowało :)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 23:59 
Cytuj  
Keke, przed snem postanowilem na szybko (bez zadnych modow) obadac pare tilesetow map, ktorych jeszcze nie widzialem. Na drugiej z koncowego bossa wlasnie mi wypadlo:

Rarity: Unique
Vaults of Atziri
Vaal Pyramid Map
--------
Map Level: 68
--------
Itemlevel: 69
--------
Chests have 1937% increased Item Rarity
Area contains no monsters
--------
"Should I depart this mortal coil,
so shall all of my treasures."
- Atziri, Queen of the Vaal
--------
Travel to this Map by using it in the Eternal Laboratory. Maps can only be used once.

:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 08:46 
Cytuj  
O.o

do /flexa z tym ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.