mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2012, 18:48 
Cytuj  
@mark: po cholere ty grasz tak w ogole w diablo skoro po twoich postac widac ze gra kompletnie ci sie nie podoba? o_0


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2012, 20:23 
Cytuj  
bo nie ma nic innego.



Bloodleaf napisał(a):

Srsly za dużo wymagasz od bądź co bądź prostej gry HnS.


rotfl odnośnie cc... mam nadzieję, że inni nie zaczną tego kopiować ;)


no to srsly niech mi jakiś głąb nie pisze, że gra w party to takie cudo. Owszem ktoś tam biegnie obok i też sobie klika na te same mobki... Ahh wait - w przypadku śmierci nie trzeba biec od checkpointa bo kolega może kliknąć na nasz grób...


Ostatnio edytowano 29 cze 2012, 20:26 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2012, 20:25 
Cytuj  
Mimo wszystko grać w grę która kompletnie nie sprawia nawet odrobiny przyjemności to masochizm, można poczytać książkę, obejrzeć film, wyjść na spacer itd. wszystko lepsze niż się katować.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2012, 20:27 
Cytuj  
A gdzie napisałem, ze gra kompletnie nie sprawia mi nawet odrobiny przyjemności? Daj linka.
To Ty na zmianę z tym przygłupem Buffchefem sądząc po waszych postach to pewnie macie mokro w gaciach przy graniu w D3. Opanujta się - zwykła prostacka klikanka jakich wiele.

To, że nie jestem przygłupem i widzę też wady to masochizm? Coś ci się pomieszało w głowie..

Na moby można poklikać - czemu nie. Dobry odstresowywacz po pracy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2012, 21:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Opanujta się - zwykła prostacka klikanka jakich wiele.

Na moby można poklikać - czemu nie. Dobry odstresowywacz po pracy.



O i do tego co napisałeś powinieneś sie zastosować zamias sie spinac i wymagać bóg wie czego od prostackiej klikanki.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2012, 23:26 
Cytuj  
Od 3 dni nie mogę NIC sprzedać na RMAH, wystawiam rózne itemy zawsze tanio,za gold wiekszość udaje się sellnac za euro ni cholery. Widać, że zainteresowanie spada na łeb na szyje. Najlepsze itemy są warte kosmiczne pieniądze, podczas gdy już nawet bardzo dobre idą za grosze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 00:35 
Cytuj  
Nic dziwnego, sprzedawac itemy bedzie coraz ciezej, szczegolnie na RMAH. Gra coraz mniej osob, dropuje wiecej itemow, boty robia tez swoje i rynek sie nasyca coraz bardziej, nie ma kto tego wszystkiego kupowac :) Poza tym europejski RMAH byl od poczatku lekko martwy, podejrzewam, ze w USA wciaz mozna krecic dobra kase.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 02:07 
Cytuj  
Na RMAH trzeba wystawiac specyficzne itemy.
Praktycznie wogle nie schodza itemy klasyczne(str+vit+allres itp), ktore nie sa totalnie top notch w swojej kategori.
Weapony, bizuteria i modne itemy(rece, bracki, glowy z bonusowym statem w postaci kryta) nadal sie bardzo dobrze sprzedaja.

Ja dzis sprzedalem jakies 4 crapy za lacznie okolo 21 euro po odliczeniu oplat.

Ogolem taki tip - zawsze warto trzymac 4-5 itemkow na tym RMAH wystawione, bo i tak nic nas to nie kosztuje. Poprostu wybieramy ze wszystkich dropow itemki, ktore sa decent(decent, czyli 200-500k na GMAH) i wrzucamy po 2-4 euro. Niby nic, ale sprzedasz takie 3 itemki i juz masz 10 euro, za ktore mozesz chociazby kupic 5-6 milionow golda.
Swoja droga, mysle ze jakby komus chcialo sie bawic w skupowanie perelek do 500k z GMAH i potem wystawianie ich na RMAH po kilka euro to moglby sobie sporo euro/golda zdobyc w taki sposob. Co prawda powoduje to, ze zamiast grac w gre spedzamy caly playtime na AH, ale wiem ze sporo jest freaqow, ktorzy wyciagaja satyskacje z zabawy na AH.


Jeszcze odnosnie tego zastoju na RMAH, ktory wedlug was jest rzekomo spowodowany tym, ze jest coraz wiecej itemkow, czy tez masa ludzi przestala grac. Wedlug mnie powod jest inny, a mianowicie Blizzardowy selfown w postaci nerfa inferno w 1.0.3.
Nie wiem jak to wyglada u innych klas, ale ja moim monkiem poki nie trafi sie firechain pack to moge doslownie stac w miejscu i trzymac tylko lewy przycisk myszki wcisniety, a wartosc mojego gearu oscyluje w granicach 15-20milionow, czyli jakies 30-40 euro.
Jesli lookniemy na RMAH to tam jeden bardzo dobry item po tyle chodzi jak nie wiecej, a slotow w inventory jest 12(chyba).
Na taka przyjemnosc pozwola sobie chyba tylko ci, ktorzy nie maja co robic z kasa, badz osoby lubiace miec dopieszczona postac, bo przeciez jedyny gain wynikajacy z tego gearu, to moze szybszy clear o 10-15min i tyle - ot zdobywamy/kupujemy gear, ktory nie jest nam do niczego potrzebny atm, bo nie ma contentu, ktory by takiego sprzetu wymagal.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 06:14 
Cytuj  
Ja nie zauważyłem zastoju na RMAH a sprzedaję normalne itemki vit+ressall+stat, a że boterzy psują ekonomię to normalne w każdej grze która zezwala na ich używanie.

Ja z kolei gine tylko jak trafie te pier... flame constucrty co spamują kulki robiace aoe pod nobami, jak trafisz na taki pack + ma illu to pozamiatane.

I stać i tankować w skillach rare packów to mogłem jeszcze przed nerfem, problemem dla mnie były białe mobki zabierające mi po 15k autoatakiem przed nerfem, nadal jest wiele white mobków mających silniejszy autoatak niż skille z rare packów.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 06:49 
Cytuj  
bo to nie jest żaden zastój. Po prostu w pierwszym tygodniu ludziska z ciekawości korzystali z RMAH - ciekowość została już zaspokojona. Nie sądzę by jakikolwiek naród na świecie (może oprócz US) był gotowy na masowe zakupy na RMAH. Dlatego tak brechtałem bodajże z Szamotuły (??) który już przeliczał ile to on będzie miesiecznie z diablo wyciągał...
Nie chodzi o zarobki - ale zakup broni 1000dps za 200euro lub zakup X360+PS3/PSViTA lub wyjazd na tydzień do Portugalii khmmm. Co wybrać...

No i faktycznie gra coraz mniej osób - widze po liście znajomych, nie tylko z tego forum.


Na taka przyjemnosc pozwola sobie chyba tylko ci, ktorzy nie maja co robic z kasa, badz osoby lubiace miec dopieszczona postac, bo przeciez jedyny gain wynikajacy z tego gearu, to moze szybszy clear o 10-15min i tyle - ot zdobywamy/kupujemy gear, ktory nie jest nam do niczego potrzebny atm, bo nie ma contentu, ktory by takiego sprzetu wymagal.

ale rozciągnij to na inne klasy please - i nie pisz głupot. Monk od początku był najłatwiejszą do prowadzenia klasą i przy takim sprzęcie jaki ty posiadasz np. wizzard padałby już w II akcie inferno, a na pewno by padał przy twoim playstyle - stanie i trzymanie lewego przycisku myszy.
Ja np. odwrotnie - nie widzę sprzętu na żadnym AH bym mógł ubrać swojego wizarda na tyle by pójść do aktu IV - a już na pewno bym mógł stać w miejscu i trzymać lewy klawisz myszy. Ba obawiam się nawet, że takiego sprzętu nigdy nie będzie...

O i do tego co napisałeś powinieneś sie zastosować zamias sie spinac i wymagać bóg wie czego od prostackiej klikanki.

jak tylko ty i tobie podobni fanboje przestaną piać z zachwytu nad zwykłą prostacką klikanką ok?


Ostatnio edytowano 30 cze 2012, 06:58 przez Mark24, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 06:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak tylko ty i tobie podobni fanboje przestaną piać z zachwytu nad zwykłą prostacką klikanką ok?


Jeżeli ja jestem fanboyem D3 ( lol ) to ci napisze tak, przestaniemy jak ty i tobie podobni hejterzy przestaną płakać na każdym kroku wymagając nie wiadomo czego od prostackiej klikanki, ok?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 06:55 
Cytuj  
a ja będę w dalszym ciągu krytykować te rzeczy i te posty które mi się nie podobają. Szczególnie jak ktoś pierdoli od rzeczy. Nie podobają ci sie moje posty - gdzieś tam kiedyś była opcja ignore. Polecam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 07:14 
Cytuj  
Możesz zrobić to samo, zanim zaczniesz wymagać od innych zacznij może od siebie, my też mamy prawo komentować posty które nam się nie podobają i to o zgrozo nie czyni z nas fanboys, zawsze masz temat we flames o D3 gdzie możesz opowiedzieć swoją historię jak to wredny Blizzard sabotując konkurencję i wpływając na twoją podświadomość zmusił cię do zakupu i grania w D3.

Skoro kupiłeś D3 bo jak sam napisałeś nie ma nic innego ciekawego na runku, to widocznie D3 jest dla ciebie najciekawszą pozycją którą oferuje w tej chwili rynek a jeżeli w najciekawsze wg ciebie pozycji na rynku znajdujesz same negatywy to może czas skończyć z graniem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 07:31 
Cytuj  
No a jeżeli dla was Diablo 3 jest aktualnie najlepszą pozycją na rynku to chyba pora udać się do lekarza :D Chociaż nie wiem czy nie jest za późno...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 07:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
No a jeżeli dla was Diablo 3 jest aktualnie najlepszą pozycją na rynku to chyba pora udać się do lekarza :D Chociaż nie wiem czy nie jest za późno...


Nie dla nas ale dla ciebie Mareczku wnioskując z twoich słów że nie ma nic ciekawszego na rynku, ale spokojnie zazwyczaj chorzy ludzie nie przyznają się że są chorzy, niedługo dojdziesz do fazy drugiej.

I btw proszę zacytuj te moje posty w których jak to ładnie się wyraziłeś "pieję z zachwytu nad Diablo 3"


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 08:04 
Cytuj  
ja pierdolę przeczytaj jeszcze raz swoje posty...
i przemyśl swoje zachowanie - jeżeli ktokolwiek napisał cokolwiek minimalnie krytycznego zaraz pojawiał się Bloodleal - szybkiej reakcji oddział specjalny naczelny fanboj Diablo 3 na forum mmorpg.pl.

Daj sobie siana człowieczku.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 08:12 
Cytuj  
Pamięć jest ulotna, ale z tego co pamiętam to Blood pisał krytyczne posty na temat tej gry.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 08:13 
Cytuj  
A już myślałem że masz coś na poparcie swoich słów, myliłem sie :(

No ale cóż można sie było spodziewać po takim troll-hejterze który najwidoczniej nie wie co znaczy piac z zachwytu nad czymś.

@up dokładnie za co zresztą zostałem zjechany aż tomu musiał interweniować.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 08:52 
Cytuj  
dopiero potem mu tak odbiło na punkcie D3?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 10:11 
Cytuj  
Nie on ma calkiem racjonalne podejscie, za to Ty uparles sie zeby hejtowac na sile.
On przytacza argumenty, a Ty sie placzesz w zeznaniach.

D3 jest gra przecietna, nie wybitna i nie bardzo slaba...przecietna. Ma bardzo przyjemny gameplay, duza grywalnosc i jednoczenise zjebana itemizacje ustawiona pod RMAH, brak socjalu, pvp i brak losowosci w generowaniu map, co sprawia ze generalnie przez cirka 100h da sie pograc z przyjemnoscia ubierajac lalke (szczegolnie ze znajomymi) i tyle.

Poza farma itemow w celu sprzedazy na RMAH nie ma co robic jak juz sie skonczylo inferno. Do alta w ogole nie ciagnie :/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.