mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 13:50 
Cytuj  
ale jaki rage?

Wyzywanie kogoś że nie ma skilla w pure item based game to chyba żart a nie jakiś rage? Prawda?


Ostatnio edytowano 30 cze 2012, 14:18 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 13:51 
Cytuj  
MF mam 120 wiec jak na ten lvl ok

gdy przechodziłem wizem zawsze coś leciało i do tego hotfixa altowi tez cos z kazdego bossa wylecialo - nawet po 3 rare- wiec to ostania zmiana na 100%- troche szkoda ze zmienili drop na niższych lvl- jesli dla Blizza gra liczy sie tylko od 60 lvl to coś nie tak

a z Diablo na koszmarze wylecialy mi 3 blue itemki z lvl 31,32,38 :)- tylko przypomne , ze na hell trzeba miec 50 lvl zeby moć grać :)
coś chyba nie tak- zakaraćkali się z tymi dropami kompletnie- rozumiem zmiany dla hell i inferno ale do koszmaru tez zrobic?
coś im się popieprzyło we łbach jak nic :)

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 14:00 
Cytuj  
To ze mareczek pierdoli od rzeczy to pikus. Z tego co pamietam to praktycznie zawsze tak bylo.

Zastanawia mnie natomiast jedna rzecz. Jak smutne musi byc zycie typa, ktory co chwile sie zali jaka ta gra jest chujowo, a i tak w nia gra bo rzekomo "nie ma nic innego". Moze Marku wyjdz na dwor? Do znajomych? Aaaa, nie masz bo wszystkich wkurwiasz swoim belkotem? Czemu mnie to nie dziwi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 14:16 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
MF mam 120 wiec jak na ten lvl ok

gdy przechodziłem wizem zawsze coś leciało i do tego hotfixa altowi tez cos z kazdego bossa wylecialo - nawet po 3 rare- wiec to ostania zmiana na 100%- troche szkoda ze zmienili drop na niższych lvl- jesli dla Blizza gra liczy sie tylko od 60 lvl to coś nie tak

a z Diablo na koszmarze wylecialy mi 3 blue itemki z lvl 31,32,38 :)- tylko przypomne , ze na hell trzeba miec 50 lvl zeby moć grać :)
coś chyba nie tak- zakaraćkali się z tymi dropami kompletnie- rozumiem zmiany dla hell i inferno ale do koszmaru tez zrobic?
coś im się popieprzyło we łbach jak nic :)


Mieli to zmienic ponoc i za pierwsze zabicie bossow na Night/Hell tez mialy leciec rare, ale albo nie zdazyli, albo zapomnieli, albo sie z tego wycofali. Dla mnie to jest tez totalny debilizm, ale co zrobic, tak sobie pan Wilson wymyslil i tyle.

Anyway, wpadlem wlasnie zrobic runa w akcie I i wytrzymalem w grze 30min :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 14:20 
Cytuj  
revange napisał(a):
To ze mareczek pierdoli od rzeczy to pikus. Z tego co pamietam to praktycznie zawsze tak bylo.

Zastanawia mnie natomiast jedna rzecz. Jak smutne musi byc zycie typa, ktory co chwile sie zali jaka ta gra jest chujowo, a i tak w nia gra bo rzekomo "nie ma nic innego". Moze Marku wyjdz na dwor? Do znajomych? Aaaa, nie masz bo wszystkich wkurwiasz swoim belkotem? Czemu mnie to nie dziwi.


zajrzyj do działu trade człowieku zamiast bawić się we wróżącego cygana. Konto jest do sprzedania od 20 czerwca.

Owszem czasami jeszcze się lognę, zrobię runa Beliala lub Butchera, przejrze oba AH i wyjdę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 14:24 
Cytuj  
Heh dalsze nerfy drop rate lol? Rowniez uwazam ze byl za duzy.

Podobno maja w planach zeby droil tylko jeden mob na mape i twoim zadaniem jest go odnalezc (ma miec 5% szansy na drop rare wiec sporo imho) i slyszalem ze maja wyjebywac inferno i wprowadzac nowy, bardziej ekscytujacy endgame. Znalazlem teaser:

Obrazek

:lol:

A na serio to caly Blizzard i caly design tej gry w pigulce: Dajemy 100% szans na rare z 5ma stackami NV a za to zabierzemy wogole szanse na rare z mniej niz 5cioma stackami. BALANS MUSI BYC KURWA. W koncu to az gra singleplayer z coopem, w ktorego de facto nikt nie gra. BALANS I AH FOR LIFE!1!!!1111
I w sumie racja ze 'blansujac' inferno zaopminaja ze przed inferno trzeba przejsc trzy razy dokladnie to samo - z obecnym drop rate jest to tak ekscytujace jak powyzszy obrazek.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 14:37 
Cytuj  
Ciekawe, biegam w 200mf gearze i bez stackow zawsze mi leci na inferno po 1-2 rare'y, a z 5 stackami sa to czesci 3-4 rare'y.
I zadziwie Cie - na akt3/4 moby doslownie sraja przedmiotami 62-63ilvl, takze try harder.

A whine o marne dropy na poziomach ponizej inferno to juz naprawde o pomste do nieba wola. Przeciez lvling do 60tki to 10-12h gry, a jak ma sie znajomych co boostna to kilka godzin i tyle. Naprawde przez ten okres ktos chce kompletowac sobie jakis idealny gear z rare'ow czy cos? A moze w twinkow sie bawicie lol?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 14:52 
Cytuj  
No ktoz by smial grac normalnie w gre, cieszac sie ciekawym i wymagajacym kontentem (albo chociaz zrandomizowanym choc w 10% zeby uniknac powtarzalnosci) przez cala gre, czestymi i ciekawymi dropami dajacymi upgrade postaci i mozliwosc jakiegokolwiek kombinowania i kustomizacja powodujaca ze to ja robie postac a nie gra za mnie. Czasem zapominam ze to nie HnS tylko WoWablo 3. Sorry. Moj blad.

Na deser Hitler: http://www.youtube.com/watch?v=cjv3Dm8HXKc

Jemu odpisz.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 14:57 
Cytuj  
Kabra nic nie nerfneli teraz (efekt placebo u niektorych co najwyzej wystepuje), tak samo mi rary dropily na 0, 1 czy 2 stackach jak i na 3. Jedyne co zmienili ze masz gwarantowany z bossa 1 rare majac 4 stacki i 2 rary majac 5 stackow. Wczoraj boostujac kumpla na nightmare i hellu dropilo mu i mi po 3-4 rare itemki z bossa, a jemu przeciez NV buff sie nie laduje... to samo zreszta z elit packami - pomiedzy ostatnimi 2 bossami w III akcie full bag rare itemkow z przedzialu 42-53ilvl.
Ogolnie to nie jest problem z dropem rare itemkow, bo jeden run na elity i bossa daje mi prawie caly plecak rare itemkow, zjebana jest itemizacja i to w jaki sposob losuje nam afixy na itemkach.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 15:01 
Cytuj  
Ravushimo - ma rację - leci w chuj żółtego syfu tak jak wcześniej, którego nawet nie chce mi się "identyfikować".. Zamiast tej masy żółtych śmieci (ostatnio nawet się zastanawiałem czy warto portnąć się do wioski, czy wywalić wszystko na glebę) mogłoby dropnąć ze 2-3 żółte ale z dobrymi affixami a zamiast tego całego crapu niech dropi kasa.

Te affixy musieliby poprawić zamiast grzebać w drop rate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 15:02 
Cytuj  
Zjebane jest duzo, duzo wiecej ale ogolnie to sie zgodze. :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 15:03 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):

A whine o marne dropy na poziomach ponizej inferno to juz naprawde o pomste do nieba wola. Przeciez lvling do 60tki to 10-12h gry,


jak Ty wbijasz 60 lvl w 10-12 godz , to nie chce mysleć jak grasz i co używasz

z tego co pamietam , mieli usunąc mozliwość bostowania postaci- nie wiem czy to zrobili - po prostu gram NORMALNIE, dla przyjemność i qrwa dla przyjemności chciałbym , zeby mi na koszmarze tez poleciąło cos ciekawego

jak ja lubie te posty tych co się "nachapali" za dobrych czasów a teraz udają asów

jak byś grał jeden z drugim jakby ci nic nie leciało na wcześniejszych poziomach?, skad kasa na itemki i same itemki?
bostnięcie nie problem , problem nagle taką 60 ubrać- skąd do cholery po 12 godzinach grania masz miec te miliony żeby taką postać ubrac?

sorki ale takie posty to już przesada- nie nie płacze , zauważam fakt, że zmiany Blizza posżly w złym kierunku- gra ma być fajna od początku, a nie od 60 lvl- to takie posty spowodowały , że Blizz nerfnął skrzynki , wazy i dropy- jeden przed drugim baran przechwalał się jakie to ma itemki, to devsi pomysleli- o w morde trzeba im nerfnąc , bo się za szybko obłowili

ludzie co się z wami dzieje?

ktos napisze post , że coś mu się nie podoba, to zaraz jest zjechany , że płaczek, bo tak ma być
przecież każdy ma prawo napisać co myśli- a prawda jest taka , że Blizz ciągle te grę zmienia- jednych nerfnie, innych bostnie, gra sie zmienia , wiec chyba można napisac co się w tych zmianach nie podoba

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 15:08 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
jak ja lubie te posty tych co się "nachapali" za dobrych czasów a teraz udają asów

jak byś grał jeden z drugim jakby ci nic nie leciało na wcześniejszych poziomach?, skad kasa na itemki i same itemki?
bostnięcie nie problem , problem nagle taką 60 ubrać- skąd do cholery po 12 godzinach grania masz miec te miliony żeby taką postać ubrac?


No jakto jak? Na instancje heroic mozesz chodzic i za marki kupic seta.... oh wait.. to nie ta gra.....


A moze jednak? :)

PS. Samo to jedno zdanie pokazuje jak daleko odeszlo D3 od prequeli i od tego czym gatunek hnS jest i jak bardzo gra jest 'influenced bo World Of Warcraft'. Smutne. :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 15:14 
Cytuj  
albo wykazać się skillem, przypomnę, że są osoby na tym świecie co same sobie sprzet wydropiły i zabiły diablo na inferno. Jak nie potrafisz ubierając się za 200k skończyć D3 - to cóż - brak skilla ;)
itemizacja ci się nie podoba - noob
gra w party zasysa - gówno się znasz

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 15:19 
Cytuj  
Bo raz to zadnych, ale to doslownie zadnych zmian jesli chodzi o dropy na wczesniejszych poziomach trudnosci nie bylo. No chyba, ze zaczniemy bawic sie w spiskowe teorie firmy Blizzard, gdzie to robia zmiany, ktorych nigdzie nie umieszczaja w patch note'ach, hotfix blogu.

Jak lvlowalem pierwsza postac to nie kupilem ani jednej rzeczy na AH, a wiekszosc pozyskiwalem z craftingu/dropow i nie mialem problemow z ukonczeniem gry.
Dodam tez, ze po wbiciu pierwszej 60tki mialem wymaxowanego BSa i czesciowo Jevelera, kiedy to przypomne ci ze full lvl BSa kosztowal poltora miliona, a JC chyba 500k.
Tak, ze dalem rade dojsc do inferno bez korzystania z AH + przez cala przygode zdobylem jakies 2-3 miliony kasy.

A jak lvluje alty? Kupuje op przedmioty na AH za grosze - srednio co 10lvli zmieniam caly sprzet(jedna taka zmiana wszystkiego kosztuje mnie 20-40k. jedynie OP weapon z -lvl requirement to koszt kilkuset tysiecy jak ktos chce sobie pozwolic na takie ulatwienie).


I tak, smieszy mnie to, ze ludzie teraz maja problem nawet z lvlingiem, bo przypomina mi sie okres 3 dni po wyjsciu d3 jak to hardkory progresowaly inferno. I tak, exploitowali jakies chesty i inne gowna, ale nie zmienia to faktu, ze potrafili polozyc Butchera majac maga i demon huntera, ktorych dps oscylowal doslownie w kilku tysiacach, a barb so called tank skladal sie na 1-2 strzaly.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 15:23 
Cytuj  
chciałbym zobaczyć taką walkę. Cała podłoga w ogniu (po 2-3min taka jest), a barb co się składa na 2-3 strzały mężnie dalej tankuje. Wizzy/DH składający się na pół strzała z daleka dpsują...

Serio :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 15:31 
Cytuj  
Nasz klient nasz pannnnnn!

Kill z 16maja by Method:
http://www.youtube.com/watch?v=-ow-bmIQNgQ


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 15:58 
Cytuj  
po 1.0.3. butcher by ich zjadł. Ale ogladałem kilka filmików tego gostka z plujką-fujarką.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 16:25 
Cytuj  
@Szamotula
a kto napisał ,że jest problem z lvlingiem?
napisałem ,że coś chyba znerfili, bo 3 i 4 act z bossów NIE DROPNĄŁ żaden rare- to jest chyba 6 bossów - WSZYSCY po kolei NIE DROPNELI RARE - grałem wcześniej i z każdego bossa poleciął mi rare, dobra niech bedzie ze nie poleci z połowy , ale z 6 kolejnych?

nie wiem , nie czytam dokładnie patch notes, hotfixów itp- coś chyba się zmieniło i nie mów mi , że gdybyś za 1 razem przechodził grę bez żółtych dropów to byłbyś szczęśliwy

i skończmy tę dyskusję bo robi się głupi falme- tylko raczyłem się poskarżyć , ze wszystkie 3 i 4-actowe bosssy nie rzuciły mi rare ( ani jednego) a tu jakaś dyskusja się robi jak to lvlowac alty itp, jak to jeden zaradny a , drugi ciamajda itp- szkoda słów- zostawy temat
Blizz nie znerfił dropów na poziomach poniżej hellu- mam pecha i już

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 16:28 
Cytuj  
lordyp - poczytaj moja stare posty - żaliłem się na to jak sam levelowałem. Mi też praktycznie nigdy bossy nie dropiły żółtych itemzorów.
Z packa czasami się zdarzało, generalnie największa szansa była z zółtych i fioletowych semi-quest-bossów.

I też miałem podbity o jakąś ~100MF. Prawdopodobnie cały MF jest kompletnie zbugowany..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.