mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 11:57 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
nie przyrownujmy wszystkich do kabraxisa.


nie każdy przecież się tak zna jak on na hns, mało kto, a w tym temacie oprócz niego to nikt


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 12:05 
Cytuj  
thx :D

PS. Polewka z ludzi bez wymagan. Po chuj wy wogole piszecie? geeezzz... Z grami teraz i z casualami i ludzmi bez absolutnie zadnych wymagan jest tak jakby nagle baby zaczely pisac na forach o samochodach posty 'chuj mnie obchodzi to, to i to i to o czym pisza ludzie obeznani z tematem - mnie sie to auto podoba bo jest czerwone".

OK

Ale who gives a fuck? Wasze posty (tobialex, shador czy mendol) maja zerowa wartosc dla kogos kto ma te wymagania wieksze. ZEROWA. Tak jak posty kobiety, ktorej widza o samochodach sprowadza sie do tego ktorymi drzwiami sie wsiada zeby kierowac.
I dla takich ludzi jest D3 na konsoli. Dokladnie tak jak pisze ragna.

Parafrazujac klasyka... Zrozumcie to a bedzie pokoj na swiecie.

I srsly.. podejscie 'jestem lepszy bo nie analizuje gier i jestem pro casualem z zyciem i chce tylko miec brainless fun (najsmieszniejsze w ustach mendola czy innego kolezki z 20k postow - rofl)' nie robi na mnie zadnego wrazenia i jest, jak to mowia gimnazjalisci 'so 2000'...

Ogarnijcie sie i zaakceptujcie to ze sa ludzie ktorzy rozklladaja te gry na czynniki pierwsze (min po to zebys potem jeden z drugim mogl przejsc girke z poradnikiem z gamefaqs) i beda o tym rozmawiac. Kurwa... po chuj sie wjebywac z debilna pseudo-filozofia, zlwaszcza gdy sie ma sie zielonego pojecia o czym sie pisze i o czym gadaja inni a jedyna co mozesz przekazac to to ze grales na normalu i gra jest zajebista (aka jechalem tym samochodem 2h po prostej drodze - jest super.. 10/10)? Ogolnie shador sie kloci 10 stron o grze w ktora nie gral.. LMAO. A STRIMOWALES? :roll:

Bronienie tej recenzji z Polygon i casualowych pseudo-dziennikarzy piszacych oplacone recenzje po 5h grania to juz wogle n/c. Mendol masz mozg jak rozwielitka. Sorry ale tak to wyglada. Zreszta pewnie jej nawet nie czytales tylko jak zwykle pierdolisz dla pierdolenia a nawet jakbys czytal to i tak nic by to nie dalo bo gry nie znasz i nie poznasz jak nisko merytorycznie stoi ten tekst. I tak wlasnie jest - pusty tekst dla pustych graczy.

I moglibysmy wrocic do dyskusji o kurwa GRZE? Bo mimo wszystko jest tu pare w miare ogarnietych w temacie osob i mozna by podagac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 12:49 
Cytuj  
ale to tylko ty masz problem ze zrozumieniem 'nas'.
bo ja doceniam twoja wiedze i doswiadczenie w hns, wiec nie dyskutuje na kazdym kroku co jest dobre a co zle w d3.
i jak zrozumiesz to, ze kazdy czerpie fun z czegos innego, majac w dupie twoje kolejne, identyczne posty to wtedy bedzie ok.

nikt nigdzie nie napisal, ze jest lepszy bo tak i chuj. to raczej ty probujesz co chwila udowodnic, ze sie nie mamy racji i gra nie moze nam sie podobac.
tak samo twoje posty maja zerowa wartosc dla mnie, bo nie maja nic wspolnego z wymaganiami, a raczej z niekonczacym sie pierdoleniem smutow jak to jest zle i nie ma w co grac.
jak cie dupa boli, ze mamy czas i ochote pisac sobie na forum i nie jestes w stanie dogonic nas z iloscia postow, to wez urlop i nadrabiaj. bo smieszne (o ile na powaznie) sa wlasnie takie
argumenty pisane przez ciebie. ja przynajmniej mialem czas na zrobienie dzieci.

i nie wiem jaki mam mozg, natomiast smiem przypuszczac, ze niestety ty masz jakies problemy (i to duze) ze soba.
nie odnosilem sie do zadnej konkretnej recenzji - tylko pisalem ogolnie o tekstach, ktore sa zamieszczane w internecie.

i co znaczy, ze nie znam gry? bo nie wyliczam % dropow i ile mi wypadlo pienknych itemkow? ty jedyne co znasz w tych grach to informacje z excela - bo to cie najwidoczniej bawi,
wedlug tego oceniasz to w co czasami grasz.

to nie jest dyskusja dla 'znawcow' zebyscie mogli przez kolejne 50 stron pierdolic jak to d3 jest zjebane. rozmawiamy sobie tutaj ogolnie o grze, wymieniajac sie doswiadczeniami.
jak chcesz sobie pogadac z osobami, ktore sie z toba zgadzaja i bedziecie plodzic same negatywne posty - to zrob sobie do tego temat i po sprawie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 12:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bo ja doceniam twoja wiedze i doswiadczenie w hns, wiec nie dyskutuje na kazdym kroku co jest dobre a co zle w d3.


Tylko inteligencji brak, bo nie bardzo rozumiał mechanikę POE. Szkoda klawiatury na baranów.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 15:19 
Cytuj  
Ostatnie strony to casuale vs hardcorowi gracze :) To musialo sie udac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 15:27 
Cytuj  
a ktory tu niby jest 'hardcorowy gracz'? :)
i co to wedlug ciebie oznacza? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 17:00 
Cytuj  
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 17:13 
Cytuj  
Ladna fotka ze szkoly. Widac ze edukacja w las nie poszla.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 21:21 
Cytuj  
Diablo w Skyrimie :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 20:28 
Cytuj  
http://www.diablofans.com/news/2052-new ... much-more/

Zapowiada się coraz lepiej.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 20:30 
Cytuj  
Będzie polew jak zrobią +/- setting z D2 i wszyscy się posrają po kątach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2013, 20:33 
Cytuj  
Cupcake Trial!


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2013, 10:51 
Cytuj  
wodny napisał(a):
http://www.diablofans.com/news/2052-new-datamined-patch-class-changes-passive-effects-character-slots-stat-caps-quests-and-much-more/

Zapowiada się coraz lepiej.


Ciekawe skille Crusader'a.. Chętnie pogram tą postacią, może być fajny sword&board class.

Cytuj:
Moo-Splat : Instead of hurling burning balls of pitch, the carcasses of dead and diseased animals (cows) are thrown.


:lol:


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 09:16 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=Yb2ZjR4wd4I

Community Made Legendary In D3 - małe podsumowanie najnowszej akcji Blizzarda względem Diablo 3. Końcówka niezwykle trafna. :D


Ps. Filmik od Kripparriana więc przestrzegam tych, co mają ból dupy na jego widok.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 10:07 
Cytuj  
Ciekawe czy na Blizzconie powiedzą kiedy wyjdzie dodatek. Fajnie by było.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 13:28 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ps. Filmik od Kripparriana więc przestrzegam tych, co mają ból dupy na jego widok.


Dla tych co mają, polecam maść.


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 14:10 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=Yb2ZjR4wd4I

Community Made Legendary In D3 - małe podsumowanie najnowszej akcji Blizzarda względem Diablo 3. Końcówka niezwykle trafna. :D


Ps. Filmik od Kripparriana więc przestrzegam tych, co mają ból dupy na jego widok.


Dobre:) Ja tam go lubie, oby więcej takich pro-playerów :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 20:32 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ciekawe czy na Blizzconie powiedzą kiedy wyjdzie dodatek. Fajnie by było.


Sporo osób obstawia datę 18 marca 2014 jako wielce prawdopodobną na premierę dodatku (równolegle z "zejściem" giełdy).


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 21:15 
Cytuj  
Kto schodzi z giełdy? Blizz? Oni tam byli?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 21:25 
Cytuj  
Giełda w sensie AH.


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.