mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 16:59 
Cytuj  
Zmiana realnie praktycznie niewielka, a placza osoby ktore nie maja zamiaru z RMAH korzystac "bo to zlo wcielone".


Handel "nieosobisty" w diablo mnie jakos nie kreci, ale jak napale sie na itemek to nie bede patrzyl czy to jest za $, gold czy barter.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 18:38 
Cytuj  
Ja tam w sumie doszedłem do wniosku, że niech sobie Blizzard robi co chce. Ich gra w końcu.

DOPÓKI content w grze nie będzie zrobiony tak, że do zrobienia będzie wymagał na prawdę określonego imba itemu z niskim drop rate który będą mieli szansę wyfarmić tylko najwięksi farmerzy - droga wolna. Ktoś chce za to płacić to niech płaci.

Trochę to tylko przypomina wyjście z kolegami by pograć w piłkę, po czym już na miejscu zapłacić im by uznali wygraną twojej drużyny, but who cares.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 19:06 
Cytuj  
ROFL: http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... ot-changed

@KaivaxBlizzard: There was an error with one of the listing fees in the #Diablo III Beta auction house. It has been corrected.


We are aware that, in the Diablo III beta, a 15% transaction was previously displayed when selling items in the Beta Bucks auction house. This was a configuration error, and has been corrected.

We do not currently have plans to alter the auction house fee structure for the beta, as previously discussed here: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4062879314

As always, thank you for your feedback. This is exactly the sort of thing that makes a good beta test.


Mozna skasowac ostatnie 2 strony :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 20:36 
Cytuj  
roball napisał(a):
szkoda tbh.
Wymskło im się przedwcześnie, ale jeszcze to wprowadzą - nie ma co się martwić. :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 20:39 
Cytuj  
poszło 275000 zaproszeń do bety, mam 4 konta i nie dostałem:)

P.s. Dzięki Mendol za pożyczenie konta bo teraz to bym się wkur... :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 21:28 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
poszło 275000 zaproszeń do bety, mam 4 konta i nie dostałem:)

P.s. Dzięki Mendol za pożyczenie konta bo teraz to bym się wkur... :)

w sumie,czy dzisiaj?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 21:32 
Cytuj  
Wczoraj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 22:51 
Cytuj  
:)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 23:13 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Fajny przeglad historii w D1/D2 - http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... e=view_all Lezka sie w oku kreci jak sie pierwszego Diabelka oglada. Do dzis animacja smierci Illusion Walkerow wzbudza we mnie podziw - jest zajebiscie zrobiona, idealne polaczenie dzwieku rozpadajacego sie ciala z sama animacja.

Po obejrzeniu mam podobne odczucia .Co do nowego diablo widziałem tylko filmiki i te tragiczne armorsety. Odnoszę wrażenie że diablo 1> diablo 2 > diablo korea_edition :(.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 23:54 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=3i3gAg7v ... ture=share

Filmik ze wszystkimi tierami armorow. Generalnie barbarian wypada najlepiej, DH i WD maja ostro wykrecone armory, u maga praktycznie nic sie nie zmienia, monk jest nawet nawet.

W ruchu wyglada to ciekawiej niz na obrazkach.


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 00:02 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=3i3gAg7vP7o&feature=share

Filmik ze wszystkimi tierami armorow. Generalnie barbarian wypada najlepiej, DH i WD maja ostro wykrecone armory, u maga praktycznie nic sie nie zmienia, monk jest nawet nawet.

W ruchu wyglada to ciekawiej niz na obrazkach.

mnie to wygląd setów średnio obchodzi ale kojarzą mi się jednoznacznie:
http://www.dan-dare.org/FreeFun/Images/ ... er1024.jpg
...tyle Ci powiem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 00:14 
Cytuj  
Barbarian - do 43 sekundy wszystko gra i buczy, potem lead designer wpada do pokoju i rzuca hasło: chłopaki zmiana planów, sety bardziej w stylu koreańskich slasherów

"ale szefie, co z tymi które już zrobiliśmy?"

"chuj, niech zostaną"

Ten z 1:04 to już jest szczyt oderwania od konceptu barbarzyńcy, wygląda to jak set dla Death Knighta z WoW'a. Ostatni set z inferno - mehh...

Sety DH - to samo, widać, że do pewnego momentu (i potem jeszcze miejscowo) mają wyrobiony charakterystyczny i bardzo fajny koncept, który zostaje zaburzony poprzez przebajerowane i dziwaczne armory. Szczyt szczytów - 2:46 - no po prostu nie da się na to patrzeć. I mogliby wyjebać te płaszczyki, bo tylko tyłek dla female DH zasłaniają. Ostatni set z inferno - jestem na nie.

Sety Monka... - No tutaj ciężko przyjebać się do azjatyckości, skoro sama klasa jest w gruncie rzeczy z azjatyckiej kultury, ale te hełmy, to by mogli jednak zmienić. Ogólnie do setów nic nie mam ani na plus, ani na minus za bardzo, są ok, ale ostatni set z Inferno do klasy nie pasuje.

WD - tutaj też jest pół dobrze/pół źle... I gdzie się podział ten zajebisty set z fioletowymi piórami który mogłem podziwiać w pierwszej prezentacji Diablo 3 jaka w ogóle wyszła i który mi się strasznie podobał?

Obrazek

Ostatni set z inferno dla WD to miłe zaskoczenie - podoba mi się bardzo. Wprawdzie mógłby być mniej blaszany, ale i tak jest super zrobiony i czuć w nim klimat. Jedyny przykład gdzie udało im się połączyć tą "moc" z charakterem klasy. W innych przypadkach - not so much.

Wizard - typowe azjatyckie ścierwo, nie chce mi się nawet komentować, może po dodaniu bardziej stonowanych Dye te armory jakoś by wyglądały, ale nie podobają mi się kompletnie.

Ogólnie rzecz biorąc, poziom nierówny bardzo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 00:50 
Cytuj  
Pierwsze 3-4 sety barbarzyńcy są ok, później im dalej tym gorzej. W końcowych postać wygląda jak jakiś transformer. WD... nie chodzi tylko o sety które są brzydkie ale samą klasę. Przychodzi mi jedynie do głowy pytanie co to kurwa w ogóle jest. Czy zamiast tego gówna (szamana) nie można było zrobić nekromanty? Czemu w grze polegającej na klepaniu hord złych mobów nie ma paladyna?
W kwestie mechaniki i rozwoju postaci nie wnikam. Nie znam się, nie rozumiem o czym rozmawia tomu gdy pisze coś o itemach z D2 ;). Dla mnie diablo sprowadzało się do szybkiego klikania lpm, łykania butli itp. Tak czy owak na mnie zmiany w mechanice nie wpłyną. Wkurza mnie natomiast brak tradycyjnych klas i oprawa graficzna, która imo po prostu nie pasuje do serii. Nie i koniec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:12 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Czy zamiast tego gówna (szamana) nie można było zrobić nekromanty? Czemu w grze polegającej na klepaniu hord złych mobów nie ma paladyna?

Bo pewnie pojawią się w najblizszym dlc. Oh wait, w expansion packu...

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:27 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Havok napisał(a):
Czy zamiast tego gówna (szamana) nie można było zrobić nekromanty? Czemu w grze polegającej na klepaniu hord złych mobów nie ma paladyna?

Bo pewnie pojawią się w najblizszym dlc. Oh wait, w expansion packu...

X.
W najbliższym expansionie to będą PvP areny co najwyżej. Paladyn został sprowadzony do roli towarzysza (templar), a nekromanta widocznie był zbyt niepoprawny politycznie, więc przerobili go na WD.

Co do grafiki to znowu się potwierdza, że lepsze dobre 2D (sprite'y) niż średniawe 3D. Te armorki to za dużo poligonów nie mają. :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:29 
Cytuj  
z tego co slyszalem to z paladyna i nekromanty zrezygnowali i wstawili zastepniki.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
z tego co slyszalem to z paladyna i nekromanty zrezygnowali i wstawili zastepniki.

No przecież coś trzeba w DLC ludzią sprzedać.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:48 
Cytuj  
*ludziom

malo to skrzydelek bedzie by sprzedac? ;p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:51 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
*ludziom

malo to skrzydelek bedzie by sprzedac? ;p
Sugerujesz, że będą skrzydełka z CE sprzedawać w DLC? Przecież to by była potwarz dla tych co CE kupili... oh wait, "najlepszy deszcz w branży". :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2012, 08:54 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Highlander napisał(a):
*ludziom

malo to skrzydelek bedzie by sprzedac? ;p
Sugerujesz, że będą skrzydełka z CE sprzedawać w DLC? Przecież to by była potwarz dla tych co CE kupili... oh wait, "najlepszy deszcz w branży". :lol:

a czy specjale z wczesniejszych kolekcjonerek blizza byly potem sprzedawane? chyba nie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.