mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 21:52 
Cytuj  
Nie udało się. :(


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 08:40 
Cytuj  
zagralem w tej open weekend becie i sie srogo zawiodlem

kilka rzeczy ktoire mi nie pasowaly:

1) walka w tej grze jest tak anemiczna ze ciekawsze jest ogladanie transmisji mszy swietej w tv trwam. no ja pierdole msyalem ze zasne od napierdalania tych firebali (no moze tez mialo znaczenie ze gralem od 2 w nocy do 9 rana ale watpie :P). w ogole kiedys gralem w 1 weekend becie chyba w marcu i pozniej wyszedl niby jakjis patch ktory kabra zachwalal o niby zwiekszeniu dynamiki walki.. yeah right...
2) poziom trudnosci - podczas marcowej wekend bety to naprawde byl zerowy teraz nie lepiej. co prawda dojechalem do konca 1 aktu na cruel czy jakos tak ale nie spotkalem sie z jakims wiekszym wyzwaniem. chyba jeden boss sprawil mi problemy. byc moze przez to ze casterowe pociski leca tak wolno ze tylko inwalida alb o noskill z apm mniejszym niz 5 moze sie na nie nadziac? a mzoe dlatego ze po inferno w diablo3 poziom wydaje sie zaden.
3) monotonnosc: poczawszy od potworow ktore sa tak malo ciekawe a co niektore to nawet odpychajace od gry jak np strusie szarrzujace czy te krabopodobne gowna co z tylka strzelaja. lokacje tez niezly ziew.. co prawda outdoorowe lokacje jeszcze ujda ale dugeony sa jak na moj gust niegrywalne. skille: nie wiem jak inni ale u mnie poszedl witchem pure fire build i jedyne co uzywalem to firebala przez cala gre praktycznie (raz na 10 min rzucalem curse of weakness). w ogole systrem skilli jest jakis popierdolony wkladasz gema ze skilla do itemu, sie pytam po chuj? i tak lvlujesz ten skill anwet jak go kurwa ani rtazu nie uzyjesz to czemu nie wlozysz i po prtostu z lewelem ci rosna jego staty? do tego jakis glupi bug sie wjebal ze mi lvlupnelo skilla ale mialem z niski lvl po zdobycui odpowiedniego lvlu juz nie moglem go wylewelowac (skilla) i muslem wyjebac.. Do tego dochodzi ten tepy dzwiek czyli fireball dzwiek + witchbitch dzwiek rzucajacy fireballa + dzwiek moba ktory dostaje kulke na klate i tak przez bite 7 godzin. mozna sie porzygac. walki z bossami to jakies nieporozumienie. myslaem ze walki z belialem diabolo czy innymi bossami z diablo3 jest chujowe ale tutaj przechodzi to ludzie pojecie.

dalem jej druga szanse bo duzo osob zachwalalo po kilku patchach w ostatnich miesiacach, jednak juz wiem ze dzisiaj to byl moj ostatni raz kiedy w nia zagralem. cos mi sie zdaje ze tej gry juz nie idzie uratowac. ta gra po propstu sprawia bol anusa.

cos czuje ze nie ma dla mnie nadziei i mainstream juz mnie w calosci pochlonal

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 09:04 
Cytuj  
Ogarnij sie, tego sie czytac nie da...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 09:09 
Cytuj  
Polecam obejrzenie end-game dungeonu ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 09:23 
Cytuj  
Postal napisał(a):
walka w tej grze jest tak anemiczna ze ciekawsze jest ogladanie transmisji mszy swietej w tv trwam...gralem od 2 w nocy do 9 rana ale watpie


albo jesteś recenzentem albo W T F


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 11:20 
Cytuj  
haha.... Jak czytam takie cos jak post kolegi postala to sie ciesze ze ta gra powstala i sprawia taki butthurt ludziom z bonusowym chromosomem. :)

Ogolnie moj komentarz to:

1. Bzdury.
2. Bzdury
3. Bzdury plus nieogar (pewnie kolega nie ogarnal innych skilli (o do cruel spokojnie gra ci rzuca do wyboru ponad 20) i support gemow. ;)

Wogole to:
Cytuj:
do tego jakis glupi bug sie wjebal ze mi lvlupnelo skilla ale mialem z niski lvl po zdobyciu odpowiedniego lvlu juz nie moglem go wylewelowac (skilla) i muslem wyjebac..


ahahah pewnie nie spelnial wymagan statow i gem nie levelowal.... /rofl.

Ogolnie albo debil, ktory myslal ze PoE to kolejna gra dla gimbazy jak D3 i ze tak wlasnie powinien HnS wygladac albo nice troliing. :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 11:37 
Cytuj  
Jak ta gra nie jest trudna to "D3" jest najlepszą grą wszech czasów. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 11:56 
Cytuj  
ale oczywisicew mialem wszystkie sloty na skille zapelnione ale co z tego jak przez 99,9% czasu uzywalem tylko jednego?
fb + support gem crit albo ignite (ighnite lepsze na necromancerow, podbiegasz 2 bomby uciekasz i ignite dokancza sprawe)
rain of fire z suppoer gemem crit znerfowany i efektywniejszy dps mialem dzieki fb
aura + energy shield
teleport (nigdy nie uzyty bo "genialne" ai w tej grze pozwala na dziwne tiki ala podbiega mob, chce sie zamachnac w tym momencie odbiegasz a on stoi przez 3-4 sekundy i sie rozglada co sie stao macius, nawet te z aurami fast)
CoW

Po za tym widze masz mocne kontrargumenty :) pozwol ze odpowiem na nie w twoim toku bronienia swoich racji.


Kabraxis napisał(a):
1. Bzdury.


bzdura

Kabraxis napisał(a):
2. Bzdury


kolejna bzdura z twojej strony

Kabraxis napisał(a):
3. Bzdury plus nieogar (pewnie kolega nie ogarnal innych skilli (o do cruel spokojnie gra ci rzuca do wyboru ponad 20) i support gemow. ;)


bzdura plus tu juz w ogole sie osmieszyles


co do trudnosci to do 1 aktu na cruel to zbyt wymagajacego nie bylo, moze cos dalej skoczy z poziomem ale tego juz sie nigdy nie dowiem

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 12:04 
Cytuj  
Nawet mi sie nie chce komentowac, zreszta nie ma za bardzo czego. Wracaj do D3, czy tam innego farmville i krzyzyk na droge. I wroc do podstawowki nauczyc sie pisac.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 12:11 
Cytuj  
wiem, ciezko obronic te gre

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 12:14 
Cytuj  
Postal zostales kolejna ofiara argumentow Kabraxisa, ktorych nie da sie podwazyc. Deal with it.

Swoja droga nie wiem dokad tam kto gral, ale na ofi forach PoE jest masa topicow o tym, ze do Mercilessa gre mozna przejsc jedna reka rozdajac punkty systemem total random, a od Mercilessa moby bija jak ciezarowki i trzeba miec dobry build/gear, zeby przetrwac.



PS. Nie chce byc zgryzliwy czy cos, ale wiecie ze poziom trudnosci to pojecie wzgledne i pisanie 'Bzdura' na zarzut, ze gra sie latwo jest durny? Moze poporstu jestescie chujowi, czy cos?
Ja tez moge w kazdej chwili udowodnic, ze chodzenie jest mega trudne bo jako przyklad przedstawie kadbulka.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 12:25 
Cytuj  
Juz ci wczoraj udowodnilem jak to gra nie jest "latwa" gdy twoj idol kugen wg ciebie facerollowal gre (co bylo klamstwem bo sie meczyl siemocno) po czym piec minut pozniej zostal wtloczony w ziemie w polowie act1 normal nie dochodzac nawet do pierwszego bosa. Taka to gra jest latwiutka.

Pisalem ci rowniez, ze skoncz z tym nastawieniem "ja umiem grac a wy jestescie chujowi" bo sie osmieszasz.
Z postalem dyskutowac nie bede bo pierdoli glupoty i jest gimbusem nie potrafiacym napisac jednego zdania poprawnie.

No i chcialbym zobaczyc te tematy o ktorych piszesz. Serio dawaj je. Te w ktorych ludzie pisze ze: "ze do Mercilessa gre mozna przejsc jedna reka rozdajac punkty systemem total random, a od Mercilessa moby bija jak ciezarowki i trzeba miec dobry build/gear, zeby przetrwac."
Dawaj te thready. Tyllko ofc z biezacego patcha i bezacego balansu. Co bylo kiedys mne nie interesuje. Czekam. Jesli jest ich "masa" to z 5 znajdz.
Rozdajac pkt systemem randon atm melasem nieskonczysz normala (albo sie bedziesz MEGA meczyl) , ranged ofc jest latwiej ale tez przyjemne to nie bedzie. I takie sa fakty.

I nie pisze 'bzdura; w odpowiedzi na to ze "komus sie latwo gralo" bo CELEM HnS jest latwe i szybkie zabijanie potworow a nie meczenie sie "tiptopkami" w Inferno D3.. moze akurat zrobil dobrego builda itp... i "wygral gre". I DOBZRE. O to chodzi w HnS. Masz zajebywac masowe ilosci potworow jak najszybciej i jak nalatwiej zeby lecialo jak anjwiecej loota na godzine/minute - po to sie gra i po to sie rozwija postac. Ja wiem ze w D3 jest inaczej ale to jest jeden z elementow czyniacych D3 tak slabym HnSem.

Pisze "bzdura" na zarzuty ze ogolnie gra jest latwa i nie stawia wyzwan - bo nie jest i stawia. Jest duzo trudniejsza dla przecietnego gracza atm od D3. W D3 sie zginac nie da do Inferno i "mozna grac jedna reka" (o potem jest nie trudno a 'tanio' co bylo wielokrotnie udowadniane na forum D3). PoE cie zgwalci na normalu jak nie ogarniasz (jak wczoraj twojego idola prosa lol).
To samo sie dotyczy combatu itd... jak chcesz to i w D3 mozesz spamowac jeden skill (jak tka przeszedlem cala gre do inferno DH - spamujac jebany Multishot z ta sama runa non stop b byl NAJBARDZIEj EFEKTYWNY I KONIEC - FAIL walka, FAIL system trzymajac sie "argumentacji" kolegi postala). I tak jest (i bedzie) w kazdym HnS. Bo o to w tych grach chodzi i tak sa skonstruowane.
Jak ktos tego nie kupuje to nie wiem po chuj gra.

Pomine juz fakt ze to jest BETA i gra NIE JEST ZBYT DOBZRE ZBALANSOWANA min dlatego ze to nei ma sensu bo w next patchu wchodzi PvP i dopiero bedzie rozpierdol balansowy. No ale to by trzeba bylo uzyc mozgu wiec odpuszcze. Cieszcie sie ze nie gracie na 0.9.10 bo wtedy meele gineli na 2-3 hity a act2 normal od white mobow. :) True Story. Na to znajdziesz thready na furum moj drogi szamotulo.

A combat itp.. byl dyskutowany juz tu wielokrotnie i naprawde bardzo mi przykro ze gimbus z ADHD uwaza ze jest za wolny ale nie jest.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 13:56 
Cytuj  
Pograłem trochę w końcu w tą grę, ślamazarna jest i pozbawia to chęci grania a szkoda, bo animacje są bardzo płynne, żywe i gra ma potencjał w tym względzie. No i klimat, początek wyjebany.

Z tym, że nie czuję żadnej przyjemności z gry więc pozostanę przy Torchlight 2 które atm jest najszybszym H'n'S. No i czekam na Grim Dawn.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 15:20 
Cytuj  
Dobra kurwa, dalej w to gram. Odpaliłem po raz drugi bo ciągnie i w sumie na razie jakoś jestem w stanie przeżyć anemiczną animację biegu i braku tej szybkości.

Srsly, ja rozumiem, że gra stara się być trochę realistyczna, ale nawet ja tak wolno nie biegam.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 15:29 
Cytuj  
Jak dobrze ciagnie to chyba swietnie :P "slamazarnosc" da sie przezyc, jeszcze kwestia w sumie kim grasz, melasami jest (byla? ostatni raz gralem z 4-5 miechy temu) tragedia tbh, rangerem i wiedzma jest najlepiej. Dla mnie najwiekszy fun i tak byl na pozniejszych lvlach z kombinowania w passive tree i zabawy kamykami przy "craftowaniu" itemkow.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 15:32 
Cytuj  
Zainwestuj w running speed. :) Juz na lowlvl butkach mozna trafic nawet +15% no i oprocz tego ciezkie zbroje daja minus do running spedd (mozesz sprawdzic pod "C"/defense).

Ciezka zbroja w POE = Tarcza/Torso/Rekawice/Buty/Helm ze statem ARMOUR.

No i pograj do wyzszego levelu sie zdziwisz jak latwo wyciagniesz 2-4 ataki na sekunde (w zaleznosci od builda). tylko ze to przychodzi z czasem - tak jak W D2 LOD.


PS. I Kripparian i Kungen napierdalaja w PoE ;) Kripp troszke na poczatku narzekal ze gra nie jest gameplayowo i mechanicznie jak D3 (wogoel wygladal jakby wzadnego inengo HnS oprocz D3 nei gral) ale przeszlo mu chyba po rozmowie z Lead Designerem PoE. A kungen to juz jest troche zakochany. :) Az milo posluchac jego streamu... "its not like D3", "its not like WoW", "I actually find my gear", etc....

Wogole to Chris gral z oboma na streamie... kudos male indie firmy :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 15:35 
Cytuj  
Obrazek

Gra indie w zamknietej becie vs ogolnoswiatowy bestseller (7 milionow kopii) bedacy dwa miechy po premierze i reklamowany i opiewany jako odnowa gatunku HnS i gra na lata. pffff......
GG D3. Jednak ludzie wiedza co dobre. : )


PoE ma przed soba baaardzooo swietlana przyszlosc.


_________________
Obrazek

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 16:28 
Cytuj  
Mam kluczyk do oddania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 17:08 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zainwestuj w running speed. :) Juz na lowlvl butkach mozna trafic nawet +15% no i oprocz tego ciezkie zbroje daja minus do running spedd (mozesz sprawdzic pod "C"/defense).


No zauważyłem, na początku gra mnie odrzuciła ale z każdym zdobytym levelem jest ciekawiej. Dropią ciekawsze itemy, więcej możliwości jeżeli chodzi o skille, potworki też mocarne zaczynają się robić, trafiłem w prison na jakiegoś szkieleta którego za bardzo ruszyć się nie dało i mnie wyjebało z gry. :/


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 17:10 
Cytuj  
@Kabra
Wywal jednego streama z kategorii PoE i ci wyjdzie: diablo - 2000, poe - 100 ;(


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.