mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 17:20 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 17:48 
Cytuj  
No ja nie chce nic mowic, ale blizzardzik chyba powoli zaczyna sie ogarniac u zauwazac, ze pierdolneli niezlego faila z d3. Trzeba wyczekiwac dobrych newsow na temat zmian personalnych :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 23:06 
Cytuj  
Jest może w planach naprawa tego że w podziemiach ściany mogą wszystko zasłonić i ani siebie nie widzimy ani potworków?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 07:52 
Cytuj  
A to nie jest integralna część gry przypadkiem ? Coś jak w nox. ;>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 07:59 
Cytuj  
hehe, smiesznie tu wejsc po tym co odwalal w tematach o d3 i zobaczyc Kabraxisa lizacego z zapamietaniem jajka jakiejs firmie ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 08:54 
Cytuj  
to focio ogolnie popularnosci to fail w ch.

sry nie sadze by CSS i minecraft byl mniej popularny od PoE. I wiekszosc osob chce zobacyzc streamy gry jak jeszcze nie wyszla i gdy nie moga w nia zagrac. Ta statystyka dla mnei o niczym nie swiadczy.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 09:03 
Cytuj  
Fabuła w tej grze jakoś się rozkręca? Bo początek gry jest tak nudny że aż odechciewa mi się grać.
W Diablo to chociaż od początku coś się działo, a tutaj biegniemy przez 2 lokację po skrzynię z medykamentami i walczymy po drodze z 4 rodzajami mobków.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 09:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
sry nie sadze by CSS i minecraft byl mniej popularny od PoE. I wiekszosc osob chce zobacyzc streamy gry jak jeszcze nie wyszla i gdy nie moga w nia zagrac. Ta statystyka dla mnei o niczym nie swiadczy.

Ofc ze o niczym nie swiadczy, 2k widzow mial sam kungen gdzie pewnie z 300-400 osob moze faktycznie wbilo dla samej gry, reszta to fanboye. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 09:15 
Cytuj  
Wiadomo, że można by znaleźć taki ranking, na którym poe-ta byłby na pierwszym miejscu. ;>
W xfire w pierwszej piątce jest wow i d3 także wiecie. ;>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 11:26 
Cytuj  
Przeciez mnie nie chodzilo o to zeby pokazac jak POPULARNE jest PoE. Bo (jeszcze) nie jest (choc w kregu gatunku hnS mozna powiedziec ze jzu jest popularne i rozpoznawalne).
Chodzilo mi o pokazanie faila D3 (znikome zainteresowanie) i tego ze ludze chca ogladac POE. Bo tak to wyglada.
Ogarnijcie sie.

PS. A na streamach gra sie ludziom podobala, samemu kungenowi rowniez. Nie mowie ze to jest jakis wyznacznik ale gierka sie rozkreca, dostaje nalezne jej publicity i czy tego chcecie czy nie chcecie to za rok-poltora POE bedzie synonimem HnS i jednym z major graczy na rynku F2P.

O ile tego nie spierdola. W co watpie. :)

@Rufenku - nie, nie lize jajek zadnej firmie. Poporostu gra jest bardzo dobra czego nie mozna powiedziec o D3. A nawet jesli, to wole lizac jakka indie firmie i ja wspierac niz failowatemu Bli$$ardowi.
@Kaban - atm fabule musisz sobie przeczytac w Quest Logu i u NPCow (jak w D2). Ztym ze jest mocno niepelna i dziurawa bo kazdy na nia zlewa i bedzie to robione jako ostattnia rzecz przed Open Beta (very low priority atm). Voiceover incoming choc ja osobiscie nie wiem po chuj.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 11:32 
Cytuj  
Kabra ile milionow razy bedziesz jeszcze udowadnial jakim to d3 jest failem?
To logiczne, ze ludzie znudzili sie D3 i teraz chca oblukac PoE. Po miesiacu lub 2 od premiery PoE ci sami ludzie skieruja swoje zainteresowania na kolejny tytul.


Ostatnio edytowano 29 lip 2012, 11:39 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 11:36 
Cytuj  
Udowadniac trzeba cos co jest niepewne i dyskusyjne. Ja stwierdzam i pokazuje fakty. D3 jest failem. :)

A na pytanie nie odpowiem, bo nie wiem. Az mi sie nie znudzi a ja mam 'long attention span', wiec nie wiem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 11:41 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Fabuła w tej grze jakoś się rozkręca? Bo początek gry jest tak nudny że aż odechciewa mi się grać.
W Diablo to chociaż od początku coś się działo, a tutaj biegniemy przez 2 lokację po skrzynię z medykamentami i walczymy po drodze z 4 rodzajami mobków.


Niestety nie. Osobiscie nawet nie czytalem tych questow etc., bo sama prezentacja fabuly jest bardzo slabo zrobiona i do tego nie zacheca, ale GGG wiele razy mowilo, ze nad tym elementem beda pracowac na samiutkim koncu. Zobaczymy co z tego wyniknie jak beda wszystkie 4 akty.

Anyway, pogralem troche od piatku, mam obecnie 25lvl Shadowa i jest nawet fajnie, natomiast zaczela mi przeszkadzac mala roznorodnosc wrogow :) Ah, i gemik Clarity jest dla klas melee zajebisty :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 12:18 
Cytuj  
Nie beda pracowac nad fabula bo to jest strata czasu i dal nich i dla playerbase. To co jest atm w grze zostaje i dojda tylko VO i Akt3. MOZE dojdzie po jednym quescie na akt bo docelowo podobno ma byc po 10 ale watpie ze w ciagu nastepnych paru miechow to nastapi. A i tak beda to q poboczne.

A fabula jest taka ze rozbijasz sie statkiem na nieznamym kontynencie i go explorujesz, probujac przetrwac i pomagajac po drodze w "miastach". Zadnej mega historii w ratowanie swiata tu nigdy nie bedzie.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 26.03.2012
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 12:26 
Cytuj  
W sumie gra się całkiem przyjemnie, gdyby nie jeden szczeół: przy wejściu na nowy obszar dosyć często zostaje mi planszza z loadingu... i w zasadzie pozostaje tylko restart klienta. Od wczoraj z 5-6 razy mi się zdarzyło i niestety powoduje ze gra jest niegrywalna dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 19:08 
Cytuj  
Gralem dzis od 14 do teraz. Chyba moge stwierdzic, ze mnie wciagnelo :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 21:29 
Cytuj  
Pograłem hardkorowiej i...

Kurwa dajcie key do bety pls. :( Gram sobie meele Witch (żarty żartami, ale ona mocniej kosi niż "klasyczna" spell casterka), możliwości w tej grze powalają trochę, jest tyle świetnych rozwiązań (np. w grze nie ma złota, jest zdecydowanie lepsza waluta), że miażdży to czaszkę.

D3 może grzecznie klęknąć do miecza, obciągnąć i uciec do kąta z płaczem. Dopiero teraz zrozumiałem jak ta gra jest kurewnie płytka, na jak wielką łatwiznę poszedł Blizz tworząc ją.

PoE pokazuje, co należało zrobić z kolejną częścią Diablo. Gdzie trzeba było zmian, gdzie ulepszeń, a gdzie wszystko należało zostawić w spokoju.

D3 pokazuje, co się dzieje z legendarną serią, gdy za produkcję zabiera się banda idiotów pod dowództwem bandy idiotów chcących zarobić na kolejny jacht.

Jedyne czego mi brakuje to mocniej zarysowanej fabuły, pod tym względem gra bardzo niedopieszczona, bez voice actingu się nie obejdzie. Niby zostawiają ją na koniec ale i tak jestem pewien, że pod tym względem również Diablo 3 pobije (chociaż wiadomo, że ciężko byłoby stworzyć coś gorszego niż D3 jeżeli chodzi o aspekt fabularny).

No jestem bardzo zadowolony z gry.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 22:30 
Cytuj  
Nie badzta zydy i dajcie indie firmie sie rozwijac... klucz 'kosztuje' 10$ :)

Ja kupilem paczke supportera za 15$ (czyli 50 zlotych) i dostalem 150 pkt, kupilem za to 5 stron do skrzyni (komfort gry na lvlach pozniejszych +300%) i nie zaluje. Calkiem mozliwe ze bede kupowal nastepna paczke za 15$ bo mi sie konczy miejsce na rarki :) To wtedy bede mial dodatkowy klucz to jakby co Razoth ci oddam ale to jeszce nie pewne jest.

No i ciesze sie za nawet sceptykom zaczyna sie gra podobac :) Dopieszcza troche animacje i combat, dodadza akt 3 i VO i miod giererczka w ktora bede napierdalal conajmniej do czasu GD a pewnie i dluzej (na zmiane z T2 i z zakonczonym wreszcie DZISIAJ Diablo 2 Immortal :) - rowniez polecam). Nie wspomne juz o endgame bo nawet nie mam postaci ktora moze liznac te nowe mapy.


PS. zachecam do dzielenia sie buildami, ja zachwile linkne moj nobrainer build do farmienia dla Wiedzmy z Lukiem :) Inb4 ... tak bedzie napierdalanie jednym skillem bo build jest mocno OP ;) Ale farmi sie Felleshrine zajebiscie.

PS2 Gra pokazuje pazurki naprawde dopiero jak sie uzbiera troche currency i unikatow na wymiane i zaczynasz kombinowac z buildami pod okreslone itemy/okreslonymi itemami pod build (unikaty) - to co jest na poczatku to jest NIC. Zajebiste sa n buildy polegajace na utrzymywaniu postaci na Low Life (ponizej 35%) albo takie ktore polegaja na posiadaniu non stop Full Life (bo mamy caly czas 1 HP :)) - osiaga sie to wlasnie za pomoca unikatow i keystones odpowiednich - cuda na kiju ale juz koncze bo zaczynam sie za bardzo rozkrecac :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 lip 2012, 22:35 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 22:31 
Cytuj  
Razoth chcesz pograć na moim koncie?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 22:43 
Cytuj  
gameplay nawet spoko, fajnie powymyslany system z socketami itp - pierwsze questy w kazdej grze to nuda,wiec nie bede ocenial. nie nudzilem sie generalnie,ale grafa tak tragiczna,ze szok - dawno nie gralem w cos z tak slaba grafika (w grim dawn sie bardziej postarali).
bossowie wymagaja jakichs "taktyk", czy stoimy/kitujemy i napierdalamy(w d3 ten jeden ze slabszych elementow gry starali sie jakos urozmaicic fazami bossow-sa tu takie)?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.