mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2014, 06:54 
Cytuj  
The Last of Us + DLC na PS4:
http://www.dualshockers.com/2014/03/26/ ... urkeys-vp/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2014, 07:06 
Cytuj  
imho trochę przegięcie kutasa.
Z jednej strony w grę bym z chęcią zagrał, z drugiej strony grałem na tyle niedawno, że jeszcze ją pamiętam, a samo podciągnięcie grafiki to za mało. No ale są DLC a tych nie tykałem.
Za szybko - bo ma się to ukazać już tego lata.
Mogliby taką remastered edition z DLC dorzuć do do The Last of US 2 jako gratis.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2014, 11:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kup cos sobie w końcu Aldatha i zacznij się bawić. Bo obawiam się, że mój syn, który urodził się mniej więcej w czasie premiery PS4 szybciej zacznie panny do domu sprowadzać niż Ty się na cokolwiek zdecydujesz ;)


prawdopodobnie przeprowadzka do krakowa + nowa robota , wiec poki co ps4 must wait

musisz mi wybaczyc :<


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2014, 12:56 
Cytuj  
Alda popierdolil, popierdolil a i tak czestochowski zyd w nim zwyciezyl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2014, 13:25 
Cytuj  
no teraz bede centusiem wiec tym bardziej :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 08:35 
Cytuj  
Marek i jak tam ten infamous ? , ludzie mowia ze ladne ale w sumie nuda czyli jak kz shadow fall
pytam bo dzis premiera tego bundle i cena w sumie taka sama jak z KZ

moge w sumie kupic i zostawic u rodzicow , niech ogladaja bluraye a jak bede wpadal na weekendy to ponapierdalam , przynajmniej na dluzej starczy bo slyszalem ze gra na 8 h , HEHE


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 09:01 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Marek i jak tam ten infamous ? , ludzie mowia ze ladne ale w sumie nuda czyli jak kz shadow fall
pytam bo dzis premiera tego bundle i cena w sumie taka sama jak z KZ


Kupuj :) Zresztą obejrzyj:

http://www.grasz24.pl/recenzje/infamous ... ,1,1,19910

I nie słuchaj głupot :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2014, 10:52 
Cytuj  
Nie jest źle. Fajnie się w to gra po pracy, dla odstresowania. Początek to trochę monotonia, ale da się przez to przegryźć. Jedyne co mnie wkurza to niedorobione sterowanie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2014, 07:40 
Cytuj  
Infamous zawsze byl mocnym sredniakiem i mocnym sredniakiem pozostal. Ale moim zdaniem to najlepszy Infamous do tej pory. Grafika jest oczojebna, super szczegolowa, zero dropow fps, story jest dosyc ciekawe, miasto tetni zyciem.
Sterowanie zawsze bylo bolaczka tej serii - podobnie jak w AC postac jest "czepliwa" na maxa i czasami to irytuje.
Moce sa totalnie inne - kazda oferuje caly zakres mozliwosci, ale kazda tez ma unikalne przewagi - szybkosc, namiastka latania, power, zbroja.
Miasto jest male - ale zrobienie story + misji pobocznych to jakies 15 godzin.


btw. na 2015 mamy zapowiedz pierwszej gry wspierajacej Morpheusa.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 19:09 
Cytuj  
http://www.pssite.com/news-32207-kingdo ... na_pc.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 19:24 
Cytuj  
Ty no ja mogę napisać coś co na PSX będzie wyglądało ładniej niż na PC, co to zmienia? Decyzja developera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 20:25 
Cytuj  
Chcą za wszelką cenę zwabić potencjalnego klienta, nawet w tak żałosny sposób. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 20:28 
Cytuj  
Po prostu PC nie wyrabia a PS4 jest master race, pochylcie się przed Mareczkiem i legnijcie pod blaskiem jego chwały i padem, którego dumnie dzierży w dłoni.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 20:47 
Cytuj  
3 fishe złowione :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2014, 20:49 
Cytuj  
Pucharek dostaniesz. :)
A ds2 i tak nie przejdziesz.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 06:08 
Cytuj  
Bound By Flames - dno. Tak szczerze to nawet okładka tej gry jest brzydka. Sama gra jest brzydka, wygląda gorzej niż Unchartedy/Last of Us na PS3. System walki to jakaś kpina, pisitowy samograj - grasz dwoma przyciskami - atak, albo unik (który zawsze robi do tyłu), na siłę wrzucony pseudocrafting.
Jedyne co jest na plus to drzewka skilli i multiklasowość postaci.
Dialogi totalnie z dupy, story nie wiem czy jakieś jest bo nie che mi się czytać tych z dupy dialogów.
Najgorsza gra AAA na PS4 jak do tej pory.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 09:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Bound By Flames - dno. Tak szczerze to nawet okładka tej gry jest brzydka. Sama gra jest brzydka, wygląda gorzej niż Unchartedy/Last of Us na PS3. System walki to jakaś kpina, pisitowy samograj - grasz dwoma przyciskami - atak, albo unik (który zawsze robi do tyłu), na siłę wrzucony pseudocrafting.
Jedyne co jest na plus to drzewka skilli i multiklasowość postaci.
Dialogi totalnie z dupy, story nie wiem czy jakieś jest bo nie che mi się czytać tych z dupy dialogów.
Najgorsza gra AAA na PS4 jak do tej pory.


Hahaha, gra AAA. To nie jest gra AAA! To po pierwsze. A to, że na PS4 jebneli cenę z kosmosu to możesz mieć pretensję do Sony Polska. I widać, że grasz na najniższym poziomie trudności skoro twierdzisz, że crafting wrzucony na siłę. Ustaw sobie najtrudniejszy poziom trudności i wtedy możemy gadać zarówno o "pseudocraftingu" jak i systemie walki. Btw. Spidersi to małe studio, grę robiło ok. 25 osób. O niskim budżecie nawet nie wspomnę. Ich gry zaliczają się bardziej do gier niezależnych (wcześniejsze Of Orcs and Men, Mars War Logs, maczali też palce przy Gra o Tron (rpg)). I sorry kolego, nie wiem jak gra wygląda na PS4, ale na PC na pewno wygląda (może nie wszędzie) lepiej niż Dark Souls 2.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 10:56 
Cytuj  
No lepiej niż dark Souls 2 to na pewno. W końcu gry dzieli hardwarowe dziesięciolecie, do tego DS brzydki jest jak cholera ale ma mnóstwo innych zalet. Jak na grę na PS4 gra jest brzydka i pełna graficznych niedoróbek. Nawet nie stała obok Infamousa czy Tomb Raider-a z PS4.
Co do ceny - to sorry, ale na konsolach tak jak zawsze gra wyniesie mnie te ~5GBP. Nie wiem ile tam płacicie za wypożyczenie gry na steamie - pewnie dużo drozej.
Nie zrozumiałeś też kompletnie o co mi chodziło gdy pisałem o systemie walki - walka nie jest łatwa bo przeciwnik zabiera ci 20%HP jednym strzałem jest za to kurewnie uboga. Jeden klawisz atak, jeden klawisz odskok do tyłu. Twórcy chyba chcieli zrobić coś na kształt DS-ów ale totalnie im nie wyszło. Kompletny brak jakiejkolwiek finezji i totalna nuda - spiżganie bossa któremu jednym atakiem zabieram 1% HP zajmuje wieki, do tego jedyne co robię to na zmianę klikam atak/unik. A już na max-a mnie wkurwia pisitowy myszkowy unik dający mi zero wyboru..
Z tego co piszesz to firma specjalizuje się w wydawaniu niegrywalnych gniotów. W Orcs of Man też próbowałem grać - też nie dałem rady zdzierżyć crapiszcza.
Ja tam w pełni przychylam się do tym miażdżąych suty ocen w stylu 2-4/10. Omijać crapa z daleka.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 11:12 
Cytuj  
Ciekawe, gdzie Ty wyrwałeś BbF za ~5GB. Gra nie stała obok Tomb Raidera czy inFamousa... ta, nie ma jak to porównywać gry, gdzie budżet wyniósł zapewne niezłych kilkanaście milionów dolców do gry niskobudżetowej... Reszta bez komentarza.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 12:40 
Cytuj  
tam gdzie zawsze w pierwszym lepszym sklepie z grami na rogu. hint - gry na konsole cały czas można odsprzedawać, nikt mnie nie zmusza do kolekcjonowania.

A i mnie zupełnie nie obchodzi budżet, ilość osób w studiu, doświadczenie, etc. Absolutnie nie biorę tego pod uwagę - bo nie widzę najmniejszego powodu dla którego ten tytuł miałbym traktować na preferencyjnych warunkach. Po prostu ostrzegam, że gra jest kiepska i tyle.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.