mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Atherius zaczyna mi przypominać Kabraxisa - ból dupy bo ludzie grają też na konsolach. Konsoli nie posiadasz, ale wypowiadasz się na tematy posiłkując się niby czym? Streamingami, youtube, czy prasowymi reckami?
Serio daj sobie kuźwa spokój..

Co do Destiny to sie zobaczy na ile gra będzie wystarczać. Całość jest poprawnie zrobiona i gra się fajnie, tylko zbyt mocno reklamowana przez co poniektórzy spodziewają się kolejnego "mesjasza". No i ta wielkość gry mnie odstrasza - raptem 3 czy 4 planety. Najwyżej popykam i sprzedam.

No na The Crew nie ma co liczyć - to coś to wygląda jak poprzednia generacja i to bardzo wczesna. Nadzieja w DriveClub..


Kilkanaście godzin gry wystarczyło, żeby wyrobić sobie zdanie.
Kupiłeś bezużyteczny mebel i desperacko szukasz gry, która przykuje do kanapy na dłużej a tu fail goni fail. Może zacznij grać na pc, trochę większy wybór. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:04 
Cytuj  
na pc wiekszy wybor? raczysz sobie zartowac :)

a co do destiny, to jest bardzo srednie.

z zakupem ps4 nie ma sie co spieszyc, bo gier faktycznie nie ma.
ale podobnie jest z x1.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:07 
Cytuj  
Oczywiście, że nie żartuję. Konsol miałem kilka, sprzedałem z braku chęci do gry, pc pozostał na piedestale jako main platform pod gry.
Gier nie ma a mimo to ludzie kupują nie wiadomo po co, kolejny mebel za 1,5k do flexowania na forum rotfl. Tyle to grafa do pc kosztuje także serious business.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na pc wiekszy wybor? raczysz sobie zartowac :)


Oczywiscie ze wiekszy wybor...

Atherius napisał(a):
Oczywiście, że nie żartuję. Konsol miałem kilka, sprzedałem z braku chęci do gry, pc pozostał na piedestale jako main platform pod gry.
Gier nie ma a mimo to ludzie kupują nie wiadomo po co, kolejny mebel za 1,5k do flexowania na forum rotfl. Tyle to grafa do pc kosztuje także serious business.


Dokładnie miałem tak samo. Przeszedłem dwa tytuły które mnie interesowały, potem bardziej z rozpędu brałem następne ale ochów i achów nie było. Fakt, konsolka przydaje się właśnie do posiadów ze znajomymi np. taki Buzz! Czy jakieś proste gierki na kinecta czy jak to się tam zwie na ps3.

Swoją drogą jak mi ciśnienie na konsolę spadło (zawsze chciałem mieć jako dzieciak) to potem było takie meh, sprzedaję.

Żeby nie było płaczu dziadków - nie twierdzę, ze PC jest lepszy. PC po prostu ma więcej do zaoferowania DLA MNIE.

Lubię sobie postreamować do tego zrobić jakiś layout streama, logo, tło itp. mam photoshop, mogę sobie sam poustawiać wszystkie konfiguracje streamingu, do tego ts3, własny serwer który mogę postawić, prowadzić ligę do SC2 np. w Excelu. Prowadzic stronki internetowe i je modyfikowac. Wszystko na jednym sprzecie. A to wszystko powyższe związane z grami które są dostępne właśnie na PC.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:24 
Cytuj  
Już nie wspominając o modach do gier itp. Jedyny minus jak dla mnie to cheaterzy, ale podobno na kąsolach też już są. :O


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:37 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Mark24 napisał(a):
No na The Crew nie ma co liczyć - to coś to wygląda jak poprzednia generacja i to bardzo wczesna. Nadzieja w DriveClub..


Wczoraj odpaliłem na pół godzinki i pograłem, w sumie dupy nie urywa. Dzisiaj potestuje sobie inne tryby jazdy.

Feeling jakiś taki... plastikowo/drewniany.


Swoją drogą apropo next-genów:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... oksie.html

Lulz - ps4 i one = 30fps a taki PC przez te gówniane sprzęty jest ciągnięty w dół. Żenada.

Dobrze że ten manager nie potrafił się ugryźć w ozor i dzięki temu wykręciła się gównoburza dzięki której na PC będzie 60fps. Eat that.

A teraz pozostaje czekanie na reply ;)
Obrazek


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 sie 2014, 08:41 przez ShadorVD, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:41 
Cytuj  
mnie mody nie interesuja, chce grac w dobre gry, ktore wyjmuje z pudelka.
z ps3 i x360 jestem zadowolony (niestety x360 zdechl niedawno).

pc raczej od zawsze byl do gier i excela, a konsola do grania - nie wiem wiec, czego sie spodziewales po ps4 shador.

czekam tylko, az pojawia sie nowe tytuly i sobie wezme ps4 do jakiegos lajtowego pogrania.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:43 
Cytuj  
@up

Ależ ja się niczego nie spodziewałem, przecież piszę, że dla każdego coś dobrego bo każdy chce czegoś innego i nie mam z tym całkowicie problemu.

A co do modowalnych gier - przecież lepiej mieć opcję modowania niż jej nie mieć.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:46 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Mark24 napisał(a):
No na The Crew nie ma co liczyć - to coś to wygląda jak poprzednia generacja i to bardzo wczesna. Nadzieja w DriveClub..


Wczoraj odpaliłem na pół godzinki i pograłem, w sumie dupy nie urywa. Dzisiaj potestuje sobie inne tryby jazdy.

Feeling jakiś taki... plastikowo/drewniany.


Swoją drogą apropo next-genów:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... oksie.html

Lulz - ps4 i one = 30fps a taki PC przez te gówniane sprzęty jest ciągnięty w dół. Żenada.

Dobrze że ten manager nie potrafił się ugryźć w ozor i dzięki temu wykręciła się gównoburza dzięki której na PC będzie 60fps. Eat that.

A teraz pozostaje czekanie na reply ;)


Oni i tak twierdzą, że nie odczuwają różnicy między 30 a 60 fps i jest im to nie potrzebne.
Ja PC traktuję jako konsolę ale taką lepszą jakościowo i z większymi możliwościami. Na yt, excelu to ja mogę na laptoku siedzieć.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:49 
Cytuj  
to prawda, ze z tego co czytam tutaj, niektore mody ze srednich gier robia calkiem zajebiste, a z tych dobrych jeszcze lepsze.

ja, tym razem, spodziewalem sie jednak wiekszego pierdolniecia z tytulami na poczatku, a wyszlo jak zawsze.
ale jestem juz na tym etapie, ze mam fun grajac z dzieciakami w jakies mario karts czy podobne na ps3 :)

atherius ja pc traktuje jak pc i gram na nim w gry, ktorych nie ma na konsoli.
a na konsolach gram w exclusivy, ktore nie wyszly nigdy na pc i do ktorych czesto wracam.
zreszta, majac dzieci, konsola jest bardzo dobrym zakupem :)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 09:14 
Cytuj  
ergo konsole są dla dzieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 09:25 
Cytuj  
tak samo jak pc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 09:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zreszta, majac dzieci, konsola jest bardzo dobrym zakupem :)


Tutaj przewaga konsoli nad pc jest niepodważalna.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 10:06 
Cytuj  
no , tylko nie wiem mendol po co sie tak napalasz na ps4 jak dla dzieciakow WiiU bedzie 10000 lepszym pomyslem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 10:09 
Cytuj  
nie, nie bedzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 10:53 
Cytuj  
Gry są dla dzieci - dorośnijcie - jak kogoś stać na 3 platformy to kupuje i tyle.
Na PC dla lepszej grafiki, PS4 dla wygody i w przyszłości jakiś fajnych exclusivów, a xbone dla wcześniejszego zagrania w tomb raidera jak ktoś lubi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 10:57 
Cytuj  
do tego nadaje sie ps4 teraz :)

Obrazek

Obrazek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 10:57 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Gry są dla dzieci.


Najważniejsze to nie zabić w sobie wewnętrznego dzieciaka :) Bo inaczej smuteczek :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 11:15 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
do tego nadaje sie ps4 teraz :)


Hehe, to raczej reklama tego, z jakiego dobrego tworzywa jest zrobiona konsola. Nawet nóż nie robi śladów :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 11:16 
Cytuj  
To w takim razie trzeba pomyśleć nad zakupem. ;>


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.