mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 10:25 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

Kto będzie grał of dzisiaj w BF1 na PS4 podajcie namiary na PS please.


ja dzisiaj to tylko troszke, ale od jutra zaczynam maraton...masz headseta by grac w teamie ? :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 10:28 
Cytuj  
Ja. Mam słuchawki z mikrofonem takie jak do telefonu i to działa bardzo dobrze :P Wsadzam wtyk w pada. Headset to mam do PC bo jestem przekonany że duża słuchawka ciągnie z pada dużo akumulatora :P

Ale gram.pl mnie jednak załatwiło 239 zł wersja z kodem na dodatkową zawartość i steelbookiem na jutro za darmo kurierem do 12 ...
lub na Grójeckiej czyli na piechotę 2 minuty w euro zwykła wersja za 239 zł

No to jednak dziś nie pogram.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 11:06 
Cytuj  
ja bede troche pogrywal po urlopie.
Strasznie mi kupka wstydu rosnie - znow nakupowalem gier i nie mam czasu pograc. Co gorsze zaczynam kupowac na promocjach w wersji digital i potem tego nawet noe sciagam. Perfekcyjny klient - musze sie zaczac pilnowac ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 11:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Co gorsze zaczynam kupowac na promocjach w wersji digital i potem tego nawet noe sciagam.


Pecetowiejesz :)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 11:47 
Cytuj  
I jak tu teraz żyć bez odsprzedaży...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 12:03 
Cytuj  
zbieram kolekcje - przekaze wnukom. Zaloze sie, ze beda zachwyceni.
Ale pudelka sprzedaje ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 12:07 
Cytuj  
Myślałem tak samo aż doszedłem do wniosku że to jak przekazać raka... Steam WOT LoL Allegro


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2016, 12:16 
Cytuj  
to smiecie.
Albo to sprzedaz, albo za 2-3 lata wywalisz do smieci bo zona bedzie stekac ze z jakichs pudelek ktorych od lat nie ruszasz musi kurze wycierac.
Digital to jeszcze wieksze smietnisko - ale czasami sa takie promocje, ze ciezko sie oprzec wiec czlowiek glupieje i kupuje.
PCtowca ktory po dokladnym upewnieniu sie, ze tytul na pewno jest warty zakupu kupi te kilka tytulow na rok zostawilem dawno za soba. Chociaz nawet na PC, odkad wprowadzono mozliwosc zwrotu, jest coraz lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2016, 18:40 
Cytuj  
Q: Will FFXV be coming to PCs? Also, what about the PS4Pro version of the game, the improvements will consist only in 4K and HDR or there’ll be modes/configurations for the player to choose how the game looks?

HT: About the PC we’re focusing all our efforts into the console versions of the game. So we’re not looking into it right now to be honest. Making a PC version of the game would mean we’d have to readjust a lot of stuff and concentrate solely on developing it, even though the development team has shown interest in getting a PC version out at some point. About the PS4PRO, it’s basically the same thing about the PC – if we wanted to take full advantage of the new hardware that would mean putting in much effort and time to make the game look and run better…and time is something we don’t have right now neither we had foreseen the PS4Pro existence before. In the future, with some dedication and time maybe we can get a PS4Pro version of the game that can take advantage of the systems capabilities. But as of right now the game has maxed out the PS4 horsepower.


h3h3

to byloby na tyle lepszej wersji na psPro i wersji na PC w tym dziesiecioleciu :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2016, 19:17 
Cytuj  
No i dobrze (przynajmniej jeżeli chodzi o PS4Pro)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2016, 19:20 
Cytuj  
jak ktos ma ps4 to nie ma sensu kupowac ps4pro, wiec jeden chuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2016, 23:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak ktos ma ps4 to nie ma sensu kupowac ps4pro, wiec jeden chuj.


i jeszcze TV 4K,,,a PS4Pro nie ma nawet czytnika do obslugi tego....shit dla naiwnych IMHO. VR tez bedzie niewypalem.....i po chwilowym szalenstwie wszystko upadnie z braku chetnych na zawroty głowy :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2016, 00:41 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mendol napisał(a):
jak ktos ma ps4 to nie ma sensu kupowac ps4pro, wiec jeden chuj.


i jeszcze TV 4K,,,a PS4Pro nie ma nawet czytnika do obslugi tego....shit dla naiwnych IMHO. VR tez bedzie niewypalem.....i po chwilowym szalenstwie wszystko upadnie z braku chetnych na zawroty głowy :)


Czy VR będzie niewypałem to się jeszcze okaże. Argument o zawrotach głowy jest powielany przez ludzi, którzy nawet nie mieli okularów na głowie. Już teraz developerzy podchodzą do graczy jak do sierotek, wprowadzając systemy lokomocji, które nie wywołują mdłości. Poszperaj sobie na youtube, ile rodzajów poruszania się jest testowanych w grach na Oculus/Vive. Zaczyna to działać w tą stronę, że ludzie domagają się na /r i innych forach, aby twórcy dawali normalny system poruszania za pomocą touchpada. Jak w takim Windlands, Solus Project etc.

A co do PS4Pro. Shit dla naiwnych to raczej PS4 Slim. Pro zawsze ma jakieś tam zmiany. Dla kogoś takiego jak ja, kto swoją czarnulkę pożegnał 2 lata temu to strzał w dziesiątkę. Do tego cena nie jest jakaś popierdolona, tylko standardowe 1700~. Ja moc Pro i 4K HDR widziałem na własne oczy i zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. Z czasem tylko się okaże, ile będzie gier takich jak nadchodzący Horizon.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2016, 09:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak ktos ma ps4 to nie ma sensu kupowac ps4pro, wiec jeden chuj.

Dla wyższej ilości klatek warto - w końcu u4 przestanie wyglądać jak paralityczne w dynamicznych momentach ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2016, 09:11 
Cytuj  
Ja rozumiem że jestem stary i słabo widzę ale przeszedłem U4 jako pierwszą grę w życiu na PS4 (kupiłem dodatkowo razem z konsolą) i nie dostrzegłem żadnych problemów czy spadków klatek.
Miesiąc temu.

Zakładam że wzrost fps nie zrobi wrażenia na osobach już posiadających PS4

pro gracze z wybornym okiem to jednak nisza na PS4


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2016, 09:32 
Cytuj  
Wiesz Desh, dla jednych ważna jest świetna gra a dla innych fps i czy cienie się zgadzają. Ja przeszedłem Rise of the Tomb Raider na XBOX 360 i świetnie się bawiłem a potem się okazało, że czesto grałem w 20-25 fps (analiza digitalfoundry). Dziś mam sprzęt, który pozwala mi praktycznie we wszystko grać w fullhd na ultra w 60fps, ale jak fps spadnie do 40 fps to nie przeszkadza mi to. Jak już pisałem - jedni lubią się bawić, inni sprawdzać czy fps są dobre...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2016, 09:36 
Cytuj  
Więcej jest lepiej ale imho nie powinni wydawać slima przed pro.
Ja kupiłem slim bo chce tanio, ciche i małe. Jakbym nie miał wyboru czekałbym na pro.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2016, 11:36 
Cytuj  
To jest tak, że jak się gra cały czas na grubo ponad 60fps to 30fps staje się mocno zauważalne. W u4 i tak ładnie to rozwiązali, ale chwilami - w momentach jazdy, pościgów i ciasno labiryntowych biegów gryzie to w oczy. Kiedyś mi to kompletnie nie przeszkadzało. Teraz to jest masakra.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2016, 14:03 
Cytuj  
masakra to ty jestes tczewiak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2016, 15:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Dla wyższej ilości klatek warto - w końcu u4 przestanie wyglądać jak paralityczne w dynamicznych momentach ;)


Nie przestanie, ponieważ Uncharted 4 na PS4 Pro będzie działało w takiej samej ilości klatek, jak na zwykłej czwórce - 30 fps.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.