mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 20:44 
Cytuj  
ooo, last of us 2 ma teaster https://www.youtube.com/watch?v=lCrDtACfI8M

i u4 dlc https://www.youtube.com/watch?v=V32k4ZtEsAw


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 20:54 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=aFlxrClVTmY

Persona 5 story trailer.


JAKIE TO BĘDZIE KURWA DOBRE. Szkoda, że aż do kwietnia trzeba czekać jak wersja japońska już dostępna od jakiegoś czasu.

No ale trudno.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 21:04 
Cytuj  
jest co najmniej 5 tytułów dla których warto mieć PS4 w przyszłym roku 8)

Jeszcze czekam na newsy o tej grze z plaga zombie Days Gone https://www.youtube.com/watch?v=n95IaELdWDU


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 21:23 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=aFlxrClVTmY

Persona 5 story trailer.


JAKIE TO BĘDZIE KURWA DOBRE. Szkoda, że aż do kwietnia trzeba czekać jak wersja japońska już dostępna od jakiegoś czasu.

No ale trudno.


Kurde, zawsze mnie jakoś omijał fenomen Persony czy Shin Megami Tensei. Czy dużo stracę jak zacznę teraz od 5 części? Czy lepiej sięgnąć po jakąś starszą bo inaczej chuja zrozumiem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 21:27 
Cytuj  
Mnie też ominął, Persona 5 to będzie pierwsza gra z tej serii w jaką zagram. Nie musisz po nic sięgać.

Ostatnia część wyszła chyba jakieś 10 lat temu lol.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 21:33 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Kurde, zawsze mnie jakoś omijał fenomen Persony czy Shin Megami Tensei. Czy dużo stracę jak zacznę teraz od 5 części? Czy lepiej sięgnąć po jakąś starszą bo inaczej chuja zrozumiem?


Każda część jest o czym innym i w zasadzie nie jest powiązana ze sobą, więc nic nie tracisz... ale kurwa, jak można nie grać w Persona 3 / Persona 4 czy to na PS Vita lub PS3 :o :roll:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 21:36 
Cytuj  
no persona na ps vita super.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 22:53 
Cytuj  
Hideo Kojima pozamiatał :)

https://www.youtube.com/watch?v=S6JFH8Vit3E


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 22:54 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=W2Wnvvj33Wo
The Last of Us II.

O W KURWE


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2016, 23:10 
Cytuj  
i jak żyć bez ps4 :)

"Demo Resident Evil 7 otrzymało nową zawartość
Dzisiaj, 22:11

Wersja demonstracyjna Resident Evil 7 dostępna na PlayStation 4 została zaktualizowana. Twórcy wprowadzili niedostępną wcześniej zawartość.

Otrzymujemy możliwość zejścia do piwnicy, zdobycia kolejnego klucza i dostania się do innego niż zwykle wyjścia. Jest nawet spotkanie z potworem, którego do tej pory w demie nie było.

Co ciekawe, w zależności od tego, czy monstrum nas trafi, możemy otrzymać dwa różne zakończenia historii przedstawionej w demie."


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 10:09 
Cytuj  
Można zamówić kolekcjonerkę Nier Automata w Europie?

PS. z amerykańskiej wersji strony można sobie zamówić nawet do Chile, Grenlandii etc. a nie można wybrać żadnego europejskiego kraju :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 11:42 
Cytuj  
let it die mozna ściągać jak ma sie konto us.

survival mp. zaczyna się w gaciach. https://www.youtube.com/watch?v=ZbM9_aPkCRo


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 11:47 
Cytuj  
Pytanie: czy nie posiadając TV z 4k i HDR jest sens branie ps4 pro golasa za prawie 1800 i dokupować do niego gry czy lepiej wziąć slim z bundle?

Pytam się bo brat chce kupić i wydaje mi się, że wersja pro w jego przypadku będzie bez sensu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 12:13 
Cytuj  
FFXV
Ale to brzydko wygląda.
O dziwo załatwili problem 30fps w walce, bo stosuje się warping więc wtedy nie przeszkadza.
Ale i tak bieda.
Początek to straszne gejoza do kwadratu. Bez kingsglaive jako intro bym chyba nie przebrnął.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 12:34 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Pytanie: czy nie posiadając TV z 4k i HDR jest sens branie ps4 pro golasa za prawie 1800 i dokupować do niego gry czy lepiej wziąć slim z bundle?

Pytam się bo brat chce kupić i wydaje mi się, że wersja pro w jego przypadku będzie bez sensu.


na teraz nie ma - lista gier które posiadają wsparcie PS4 PRO to ok. 15 tytułów z tego 1/3 wyglada lub działa lepiej na 1080p bez HDR. A różnice i tak często są tak niewielkie, że nie warto sobie dupy zawracać.
Przyszłościowo ma, bo sporo zapowiedzianych gier będzie miało podbite framerate, lepszą grafikę etc. na PS4 PRO przy 1080p.

btw. jednak da sie zamówić kolekcjonerkę NIER-a do UK.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 12:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
FFXV
Ale to brzydko wygląda.
O dziwo załatwili problem 30fps w walce, bo stosuje się warping więc wtedy nie przeszkadza.
Ale i tak bieda.
Początek to straszne gejoza do kwadratu. Bez kingsglaive jako intro bym chyba nie przebrnął.


WTF? Co jak co, ale FF XV wygląda bardzo dobrze. Są oczywiście lokacje, które wyglądają jak z PS3, ale podczas jazdy samochodem jest SPORO pięknych widoków.
Co nie zmienia faktu, że gierka to OGROMNY zawód.
Do kolejnych wkurwiających elementów dopisuje :
-Brak możliwości słuchania własnej muzyki na Chocobo.
-Zmuszanie gracza do okazyjnego campu/nocowania. Ja pierdole, tak mnie dzisiaj rano wkurwił pewien fragment. Jest misja fabularna, gdzie trzeba zrobić atak na bazę. No to nocuje przed tym, wpierdalam najdroższy i najlepszy posiłek i jadę na miejsce. A tam co? "Słuchajcie, musimy przemyśleć plan, jedziemy rozbić obóz". I poszedł w pizdu przygotowany wcześniej posiłek dający potężne statystyki.
-polowanie na potwory podczas odpowiedniej pory dnia. Jeszcze dzień/noc zrozumiem. ALE KURWA DESZCZ? Pojechałem na miejsce za dnia, świeciło słoneczko i gówno. Nie ma przeciwników.
Wie ktoś od czego zależy fast-travel? Raz mogę tak podróżować w pewne miejsca, a raz nie. Co do chuja?
Jak wchodzę na reddita i czytam, że to NAJBARDZIEJ INNOWACYJNA CZĘŚĆ SERII I MAJSTERSZTYK to dostaje kurwicy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 12:44 
Cytuj  
Pograłem godzinę w Let It Die, polecam zagrać, bardzo rozbudowane opcje postaci, skile, mastery, bronie, craft i research. Za darmo.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 12:45 
Cytuj  
@Oyci3c: Ma sens, bo różnica w cenie to 400zł. Więc branie przestarzałego sprzętu jest bez sensu. Nowe gry będą wykorzystywać moc prosiaka i będą zgimpowane na ps4. TLoU2, Kojima Project chociażby.

@Kaban:
- włosy - chujowo to wygląda - pikseloza straszna
- samochód - rozpikselowane tekstury na refleksach
- animacje takie meh
- antialiasing chyba nie występuje


Gram przy 96" w fullHD więc to widać.

O dziwo system walki przypadł mi do gustu, a byłem sceptycznie nastawiony.
Dopiero 6h ingame także dopiję piwo i idę grać dalej.
Systemu foodów nie kumam. Jak robię campa z multiplierem do expa w przyczepie to jest kurwa kuchenka, a ten pedał nie gotuje.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 12:50 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Wie ktoś od czego zależy fast-travel? Raz mogę tak podróżować w pewne miejsca, a raz nie. Co do chuja?
Jak wchodzę na reddita i czytam, że to NAJBARDZIEJ INNOWACYJNA CZĘŚĆ SERII I MAJSTERSZTYK to dostaje kurwicy.


musisz odblokować parking w okolicy. Tzn. być na nim fizycznie, lub dostać namiary w knajpie. No i gra się gubi - bo najlepiej ustawić namiary na parking, a nie quest nawet w bezpośredniej bliskości parkingu. Po drugie ten parking trzeba wybrać z listy - klikanie na mapie nic nie daje... Za pierwszym razem dojechałem w ogóle gdzie indziej ;)
W sumie jest najbardziej innowacyjna - bo zmian jest zatrzęsienie. Co do majstersztyku to huahahaha.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2016, 13:10 
Cytuj  
Jak ja czytam i czepiacie się niektórych rzeczy w FFXV. To naprawdę Wasza pierwsza gra z tej serii? Takie questy jak polowanie np. w deszczu, od zawsze były. Jeżeli ktoś na to narzeka, to na pewno nie jest gra dla niego. Po co Wy w ogóle to ruszaliście? Bo hype?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.