mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2012, 16:57 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Funcom miał nadzieje na to co zwykle. Nachapać sie na boxach a potem przejść do kolejne super-mega-mmo. Nie wyszło, bo gracze już nie są tacy durni zeby dwa razy dać sie nabrać na to samo.


Niestety jak widac, wciaz istnieja ludzie ktorzy sa w stanie zaplacic za boxa, abonament a na deser item (clothes) shop Hehe

... za pseudo MMO. Devsi beda wykorzystywac to momentu az ludzie sie zbuntuja i powiedza : WTF? Nie bede placil takiego szmalu za gowniane pseudo MMO a do tego jeszcze abonament Phii


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 08:26 
Cytuj  
Compton napisał(a):
iniside napisał(a):
Funcom miał nadzieje na to co zwykle. Nachapać sie na boxach a potem przejść do kolejne super-mega-mmo. Nie wyszło, bo gracze już nie są tacy durni zeby dwa razy dać sie nabrać na to samo.


Niestety jak widac, wciaz istnieja ludzie ktorzy sa w stanie zaplacic za boxa, abonament a na deser item (clothes) shop Hehe

... za pseudo MMO. Devsi beda wykorzystywac to momentu az ludzie sie zbuntuja i powiedza : WTF? Nie bede placil takiego szmalu za gowniane pseudo MMO a do tego jeszcze abonament Phii


Ja zapłaciłem za lifesub i nie żałuję. I przestań pierdolić już o tym pseudo mmo. Pokaż mi nie pseudo mmo... Funcom przynajmniej stworzył coś innego, niż wszystkie oklepane do granic możliwości fantasy mmo. Niestety nie przewidział, że gra będzie za trudna dla gimbusów itp. Jakby tego było mało, to nie ma elfów

http://www.youtube.com/watch?v=zxFKDzW0qdg

Cały problem polega na tym, że gra nie była reklamowana, ale na szczęście graczy i tak przybywa niż ubywa. Smutne jest to, że na metacritic to mmo ma największy user score z wszystkich mmo ostatnich lat. Niestety są ludzie, którzy patrzą na oceny prasy, a ta jak wiadomo - nie m elfów = chujowe mmo.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 2 wrz 2012, 08:35 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 08:30 
Cytuj  
Darkfall, EVE, Perpetuum itd.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 08:37 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Darkfall, EVE, Perpetuum itd.


Przepraszam, że pytam - Darkfall to to mmo, nad którym ludzie tak płaczą na tym forum, czekają na aktualizacje od iluś tam itd.? Dziękuję postoję. W EVE mogę tak samo grać solo jak w innych mmo.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 09:41 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Niestety nie przewidział, że gra będzie za trudna dla gimbusów itp.

Tak sobie to tłumacz


TobiAlex napisał(a):
Cały problem polega na tym, że gra nie była reklamowana, ale na szczęście graczy i tak przybywa niż ubywa.

Cały problem polega, że to nie jest mmo tylko single player i że devsi dodają do gier multiplayer i od razu nazywają swój produkt mmo


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2012, 11:12 
Cytuj  
Senex napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Niestety nie przewidział, że gra będzie za trudna dla gimbusów itp.

Tak sobie to tłumacz


TobiAlex napisał(a):
Cały problem polega na tym, że gra nie była reklamowana, ale na szczęście graczy i tak przybywa niż ubywa.

Cały problem polega, że to nie jest mmo tylko single player i że devsi dodają do gier multiplayer i od razu nazywają swój produkt mmo


Nie muszę sobie tego tak tłumaczyć, bo wystarczy, że wrócę do Kingsmouth i widzę, jakie pytania są na generalu. Dla mnie, jak w jednym miejscu może spotkać się bez problemu 500 osób, jest to gra mmo. I tyle w temacie. Reszta zależy i tak od sposobu grania. W chwili obecnej nie ma gry mmo, w której gracz nie mógłby grać sam. I tu też tyle w temacie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 18:48 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Cały problem polega, że to nie jest mmo tylko single player i że devsi dodają do gier multiplayer i od razu nazywają swój produkt mmo


Ile grasz w MMO? Pod avatarem masz 2008 rok, to się ogarnij trochę. Masa gier MMO staruje z minimalnym contentem(i to nie od dziś), potem dodawane są Siege, Raidy, PVP oraz nowe lokacje. Dobrze wiesz jak to działa. Ja kupiłem GW2 i TSW z czego po tym pierwszym zwymiotowałem nie dalej jak po 20 minutach i skończy w śmietniku zapewne wkrótce bo szans dla niej nie widzę. Ile można zapier**lać i zbierać kwiatki, głaskać liski, ratować jednorożce a to wszystko pod 7 kolorową tęczą...
Ktoś mi powie "pier**lnij się w łeb, po 20 minutach grania ch*j widziałeś. To ja już spieszę z odpowiedzią. Wiesz co to jest pierwsze wrażenie?
Jak podejdzie do Ciebie koleś i powie "Hej jestem Roman, maluje paznokcie i nakładam delikatny, makijaż" - to co sobie pomyślisz? Kolejny pedał nie?
Takie jest też GW2 - kolejna spedalona gra MMO fantasy (AION look a like), w ostatnich miesiącach tylko bardziej ryła bert TERA Online, ale może przypadki beznadziejne zostawmy tam gdzie ich miejsce - w kostnicy.
TSW jest dojrzałe i ma klimat jak nic innego a co do Twojego zarzutu grania solo? Popatrz co dzieje się z grami. W "NOWYM" F2P Lineage 2 solo robisz 85 w 14 dni, jednocześnie widując się ze znajomymi w realu codziennie - jeśli takowych masz. Takie zmiany Panie nadeszły. Teraz 95% nowości robione jest dla casuali, ludzi bez motywacji i ambicji w wirtualnych światach. W GW2 koleś zamknął LV Capa na headstarcie! I nie ważne czy trzaskał w party czy mu w craftcie pomagała gildia. To się właśnie dzieje z MMO.
The Secret World nie jest idealny, ale dla mnie od wielu już lat jest TYM MMO, tym w które będę koksał oby jak najdłużej i z otwartymi ramionami witał comiesięczne update!
O gustach się (niby) nie dyskutuje, ale i tak wszyscy to tutaj robimy. Każdy ma prawo do własnego zdania to jest moje. Bronię TSW bo IMO na to zasługje...

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 19:49 
Cytuj  
Kess napisał(a):
The Secret World nie jest idealny, ale dla mnie od wielu już lat jest TYM MMO, tym w które będę koksał oby jak najdłużej i z otwartymi ramionami witał comiesięczne update!
O gustach się (niby) nie dyskutuje, ale i tak wszyscy to tutaj robimy. Każdy ma prawo do własnego zdania to jest moje.
Bronię TSW bo IMO na to zasługje...


Jak to ktos madry powiedzial : Panie uchron Polske przed takimi de*** :D

Srsly Kess ogarnij sie bo zle z Toba.


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 19:55 
Cytuj  
Setnie się ubawiłem. Dobrze, że ominąłem TSW szeroki łukiem bo oszczędziło mi to gry z takimi prosami jak ty Kess


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 20:12 
Cytuj  
Na tym forum inaczej nie da się prowadzić dyskusji, bo nikt nie zawraca uwagi na posty pisane w formie prośby.


Cytuj:
Dobrze, że ominąłem TSW szeroki łukiem bo oszczędziło mi to gry z takimi prosami jak ty Kess


Za to ty senex możesz wrócić do swoich MMO, najlepiej tych bez abonamentu bo tam poziom jest zaniżony w twoją stronę. :) [pisownia celowa]

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 20:19 
Cytuj  
No rzeczywiście te kilka misji co miesiąc to zestaw warty płacenia tych kilkunastu euro. Opłaca się jak nic. Niedługo pewnie będzie F2P. :)

"TSW" ma kilka fajnych i wyróżniających elementów, ale i tak nadal tkwi swoimi nóżkami w azbeście nieciekawych rozwiązań. ;)

Zabawną ankietę ostatnio dostałem od Funcomu na maila. W ostatnich pytaniach było coś w stylu - jak "TSW" wypada według Ciebie na tle "GW2" i "MoP". Czyżby chcieli nagle wprowadzić pandy i eventy? ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 21:02 
Cytuj  
Kess napisał(a):
Za to ty senex możesz wrócić do swoich MMO, najlepiej tych bez abonamentu bo tam poziom jest zaniżony w twoją stronę. :) [pisownia celowa]

Gimme more :D


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 21:44 
Cytuj  
wodny napisał(a):
No rzeczywiście te kilka misji co miesiąc to zestaw warty płacenia tych kilkunastu euro. Opłaca się jak nic. Niedługo pewnie będzie F2P. :)


Tobi, Kess i ludzie ich pokroju sa w stanie zaplacic nawet za jedna misje na kwartal bo przeciez TSW jest takie zajebiste. Ups sry taki Tobi zaplacil im z gory :D :D :D LoL


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2012, 23:22 
Cytuj  
Ja też jestem w stanie zapłacić, Comptonie.
Ale nie idzie o pieniądze, chodzi o jakość ludzi.
Cham będzie zawsze dusił grosz i starał się dokopać słabszym. A TSW jest na słabej pozycji, jak cały FC od 10 lat. Więc dla ciebie Comptonie pogarda, owinięta w twoje stringi.
Prostaku.
Ja osobiście cenię sobie wielce społeczność TSW, i jeśli mam za to płacić 50zeta, a takich wypadków podczas sexu jak Co poniektorzy nie będzie - to tak. Warto.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 08:34 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ja osobiście cenię sobie wielce społeczność TSW

Jeśli członkowie tej społeczności, nawet sprowokowani, zniżają się do obrażania innych, to nie ma za co cenić takiej społeczności.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 12:58 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Ja osobiście cenię sobie wielce społeczność TSW

Jeśli członkowie tej społeczności, nawet sprowokowani, zniżają się do obrażania innych, to nie ma za co cenić takiej społeczności.


Tylko społeczność pierwszych chrześcijan cechuje twój wyidealizowane postrzeganie świata


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 13:28 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Perrin napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Ja osobiście cenię sobie wielce społeczność TSW

Jeśli członkowie tej społeczności, nawet sprowokowani, zniżają się do obrażania innych, to nie ma za co cenić takiej społeczności.


Tylko społeczność pierwszych chrześcijan cechuje twój wyidealizowane postrzeganie świata


Ale to nie żadne moje ideały. Proste stwierdzenie faktu. Ktoś próbuje mnie przekonać o wartości ludzi tworzących community TSW, samemu jednocześnie wyzywając innych od "prostaków, chamów i skner a sześć postów wyżej jakiś zaślepiony fanatyk prowadzi dżihad przeciwko wszystkim innym, swoje niepodważalne "racje" podkreślając wulgaryzmami w niemal każdej linijce.
Rozumiem, że są ludzie ceniący sobie takie towarzystwo i akceptuję to.
Ale twierdzenie, że to community jest lepsze od innych zakrawa na hipokryzję ;).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 17:37 
Cytuj  
Compton napisał(a):
wodny napisał(a):
No rzeczywiście te kilka misji co miesiąc to zestaw warty płacenia tych kilkunastu euro. Opłaca się jak nic. Niedługo pewnie będzie F2P. :)


Tobi, Kess i ludzie ich pokroju sa w stanie zaplacic nawet za jedna misje na kwartal bo przeciez TSW jest takie zajebiste. Ups sry taki Tobi zaplacil im z gory :D :D :D LoL


PoLOLujemy jak gra przejdzie na F2P. Jak to się mówi - ten się śmieje, kto się śmieję ostatni. A zapewne wtedy ostatni będę się śmiał ja (vide ci co do dziś sobie plują w gębę, że nie kupili life do AO, LotRO itp.). To po pierwsze. Po drugie - jeżeli w grę zamierzam grać, bo mi odpowiada, to już po ok. 10 miesiącach będę do przodu, a Ty jak w grach mmo, które grasz i płacisz abonament?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 17:48 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
PoLOLujemy jak gra przejdzie na F2P. Jak to się mówi - ten się śmieje, kto się śmieję ostatni.


Z pewoscia nastapi to wkrotce ;) Obstawiam ze model F2P nie wiele bedzie sie roznil od tego co jest teraz - grasz za free a "ciuszki" kupujesz w shopie za $$$.

TobiAlex napisał(a):
A zapewne wtedy ostatni będę się śmiał ja


Ze "zainwestowales" w gre ktora ... hmm "umarla"? GOOD LUCK!

TobiAlex napisał(a):
a Ty jak w grach mmo, które grasz i płacisz abonament?


AKtualnie znajduje czas tylko na bete FireFall / moze tez dlatego ze nie ma nic ciekawego?

Oups no bylbym zapomnial jest GW2 ale jeszcze nie mialem okazji kupic.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 20:15 
Cytuj  
Tak, tyle że ja będę co miesiąc dostawał fucom points oraz miał dostęp do wszystkiego za free (vide lifetime do Age of Conan). Tyle w temacie. Gra umarła czy umrze? Nie sądzę. Age of Conan "umiera" już 4 lata i jakoś nie może kipnąć.

Btw. patrząc na Twoją stopkę jestem na 100% pewien, że zapewne grasz w LotRO (ciekawe ile już wydałeś na tę grę jeżeli nie masz lifea) i SWTOR. Czyżby hipokryzja?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.