mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 10:07 
Cytuj  
A jakie to ma znaczenie w tym przypadku?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 10:09 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
iniside napisał(a):
Bf3, Crysis 2.


Ale to nie MMO.

I co z tego ? Tam tez jest realistyczny art style i poprostu jest on zrobiony lepiej. TSW wyglada jak w polowe wypluty przez generator, ktoryms ktos sie nie umial poslugiwać (SpeedTree).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 10:44 
Cytuj  
Ja do dzisiaj jestem zaskoczony jak taki BF3 np na mapie strike at karkand moze wygladać. Wielka mapa, wszystko wyglada tak pięknie i chodzi bardzo plynnie przy 64 graczach.

TSW nie jest zlym produktem. Jest dretwy ale stara się nadrobić klimatem.


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 10:49 
Cytuj  
Ale grafiki takiej jak w BF3 nie zaimplementujesz do MMo najwidoczniej, gdyby było możno to na pewno takie MMo by było i oczywiście chodziło płynnie.

A klimatu w TSW kompletnie nie czuję, o dead island to miało klimat z zombiakami.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 10:58 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ale grafiki takiej jak w BF3 nie zaimplementujesz do MMo najwidoczniej, gdyby było możno to na pewno takie MMo by było i oczywiście chodziło płynnie.

A klimatu w TSW kompletnie nie czuję, o dead island to miało klimat z zombiakami.

Archeage sie z toba nie zgadza ;p.
Można zrobić gorzej wyglądajace oświetlenie, cienie etc niż w BF3 nikt nikogo za to ganić nie będzie. Ale.. Modele, tekstury itd. sa poprostu lepiej zrobione w Crysis 2 czy BF3 a do tego w dużej mierze bije.
Pomijam już fakt, ze ST wypluwa z siebie bardzo high-poly roslinnosc w porownaniu do tego co było Crysis albo na dobrą sprawe wogole ręcznie modelowanych..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 11:00 
Cytuj  
A jakie macie kompy, że Wam tak płynnie działa? U mnie naprawdę masakra na najwyższych detalach. Tnie niemiłosiernie. Tak, że nie da się po prostu grać. Przy czym grafika jest ładna, ale nie powalająca. Dziwne. :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 11:07 
Cytuj  
Mi działa płynnie ,ale na low - ale ja mam starego lapa haha

Jak na low to gra wyglada dobrze choc bez rewelacji , i jest kila irytujacych rzeczy w grafie ,jakby to na szybko robili.

Jak ci gra tnie na ultra to zmniejsz detale proste.
Ew zrób OC.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 11:19 
Cytuj  
No zmniejszę te detale. Mi "GW2" przy kilkudziesięciu graczach na ekranie chodził lepiej niż "TSW" w tym mieście startowym przy małej ilości innych graczy. Jakoś większość gier chodzi u mnie jak marzenie a tutaj taki psikus. Wymagający Świat. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 11:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Archeage sie z toba nie zgadza ;p...


Jak zobaczę na własne oczy i będzie działało płynnie to uwierzę :) na razie nie mamy takiego MMO na rynku.

@Wodny i5-2500k , 8 gb ramu i gf 570, wszystko płynnie mi działa i tu i w GW2, no sorrki w GW2 jest jedno miejsce gdzie mi tnie, w LA.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 11:53 
Cytuj  
TSW chodzi mi plynnie (dx11, max detale) tyle ze sie wywala co 10 minut. Juz tylko z tego powodu nie chce mi sie z ta gierka meczyc. GW2 plynnie nie chodzilo ale przynajmniej nie lapalo co chwile crashow. i7, 8gb, gtx 580.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 11:58 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
TSW chodzi mi plynnie (dx11, max detale) tyle ze sie wywala co 10 minut.


zrob sobie nowa postac, mi na pierwszej postaci tez ciagle crashowalo, ale zrobilem druga i juz jest ok


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 12:10 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
iniside napisał(a):
Archeage sie z toba nie zgadza ;p...


Jak zobaczę na własne oczy i będzie działało płynnie to uwierzę :) na razie nie mamy takiego MMO na rynku.


W produkcji jest sporo gier MMO na CE3 (nie wszystkie ogłoszone, ale wiemy o to z ilosci licencji i nie pamiętam kto ale chyba James Ryan mowil ze wiekszosc ich sprzedanych licencji jest wlasnie na MMO). Wiec jesli CE3 by sie nie nadawał, to wąptpie zeby go masowo kupowali w tym celu ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 12:15 
Cytuj  
Sporo fakt sporo.

ArcheAge był jedną z pierwszych o ile nie pierwszą MMO i w ogóle "zewnętrznych" gier które korzystały z CE3 (a najpierw z CE2 z którego już w ogógle mało produckji korzystało) -,ale fakt CE3 się przewija dość czesto w nadchodzących mmo.
Szczególnie z Azji choć nie tylko.

Z gier zbliżonych do mmo ,ale nie mmorpg - to np. chyba Mechwarrior Online będzie na CE3 też.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 16:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Lorath napisał(a):
TSW chodzi mi plynnie (dx11, max detale) tyle ze sie wywala co 10 minut.


zrob sobie nowa postac, mi na pierwszej postaci tez ciagle crashowalo, ale zrobilem druga i juz jest ok


Nic z tego. Dopiero UC grafy lub podkrecenie napiec na niej gre stabilizuje. Zadnych wizualnych fajerwerkow ktore by takie grzebanie w sprzecie uzasadnialo nie zaobserwowalem wiec dam sobie z TSW spokoj.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 17:28 
Cytuj  
Pograłem trochę dłużej jeszcze dzisiaj aby dać grze szansę i w sumie jedyne co mi przychodzi na myśl to 'meh'.

Później coś naskrobie jeszcze na temat moich wrażeń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 19:24 
Cytuj  
Gra na dluzsza mete jest nudna


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 19:56 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Gra na dluzsza mete jest nudna


Moja przepowiednia - gra w ciagu roku przejdzie na F2P


_________________



**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 20:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Gra na dluzsza mete jest nudna


Moja przepowiednia - gra w ciagu roku przejdzie na F2P

To jest imo planowane przez Funcom.

Szkoda ,że nie mogę znaleźć wywiadu-panelu z kilkoma 'tuzami' CEO z jakiejś konferencji parę miechów temu (na massively było ,ale nawet po tagach nie umiem znaleźć za dużo tego wyskakuje), etc firm produkujących mmorpg gdzie gros tego to była gadka na temat tego ,że jeszcze model "f2p/freemium" nie został do końca wypracowany i narazie jest analizowanie tego co największy zysk przynosi.

Jedynm z wariantów podniesiony przez jakiegoś CEO było "efektywność i opłacalność / reakcji player / fanbase na wypuszczenie tytułu jako P2P i przejście na freemium po np. roku".
Szkoda ,że nie pamiętam skąd to koleś był. Nie z funcom-u oczywiście bo to by wyglądało jak obwieszczenie.

Od razu mi się skojarzyło z TSW anyway.

Przejście będzie na freemium a la AoC może lekko zmodyfikowane ,a nie F2P jednakże.

W każdym razie będzie obserwowane przez branże.

Jak się "uda" , to imo może to być jeden z głównych modeli biznesowych przyszłości mmorpg-ów.

Wypuszczenie jako P2P - nabicie kasy na boxach i subach.
Po ok roku jak boxy się przestaną sprzedawać powyżej jakiegoś założonego poziomu i suby będą spadać albo choćby nie rosnąć - to przejście na Freemium.
Poszatkowanie gry na płatne zony , zrobienie / powięszkenie sklepiku i bezpłatne 30-50% gry.
Potem płatne małe dodatki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 20:50 
Cytuj  
Tylko żeby im sie f2p sprawdzilo to gra powinna mieć w sobie to coś co by zachęciło ludzi do korzystania że sklepiku


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 20:59 
Cytuj  
To ,że 'gra musi być dobra ,żeby ludzie w nią grali i wydawali kasę' to banał - zresztą ważny przy jakimkolwiek modelu biznesowym.

Po drugie tyle crapów zarabia kasę przez sklepiki ,a TSW jak by go nie oceniać jednak od połowy f2p mmorpg crapów jednak lepsza.


Jeszcze jutro dam szansę grze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.