mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 13:09 
Cytuj  
No to od poczatku..., po tym jak juz wszyscy szczesliwie dojda do kinga i zlozymy grupy zaczynamy pullowac giganty jeden po drugim i mozliwie jaknajdzybciej je tluczemy tam rownierz pullujemy priest of negafena... to szybko bo respawn gigantow tam to chyba 40 min... nie jak w Sol A 6 godzin...

Jak jest juz czysto, wtedy lecimy do Prep room, bezposrednio prze lairem... Teraz trzeba krzyknac z 10 razy (heh niestety angole nie rozumieja po angielsku raz) ze jak ktos sie wychyli nawet tylko zeby popatrzec to temu panu podziekujemy..., naprawde jak ktos zlapie agro, campowanie raidu na 5 minut jest bardzo dezorganizujace..., dalej..., tu zaczyna sie buffowanie najpierw nakladamy tkzw. trash buffy czyli takie ktore sie tu nie przydadza jak np. resist disease, fire, DMF itd itd na koniec te ktore sie licza czyli standard hp i ac, do tego najwazniejsze resist cold i magic... po co ta gimnastyka ? wiec... Oddech Vox to 800dmg cold based AE z Dispellem niestety... =/

Teraz zalecany bylby srodek w stylu valeriany lub o podobnym dzialaniu hihi...

Jestesmy juz zbuffowani, Full of Mana, Eager, ready and able... nie pozostaje nic innego jak krzyknac CHARGE!!! Co sie teraz dzieje ?

Charge grupa (przede wszystkim: MA warrior, CLR, moze nawet 2och, z tym ze zadanie jest trudne tak zeby utrzymac wszystkich a przede wszystkim MA w jaknajlepszym zdrowiu i przy okazji nie zlapac agro..., PAL tak na wrazie czego jakby trzeba bylo Lay'owac Hands na clr...) Oni dobiegna do Vox'iątka zostawiajac CLR troche z tylu aby nie zalapali sie na pierwszy oddech... jak juz wszyscy beda razem wtedy obchodzicie ja naokolo tak zeby ja odbrocic do sciany prostopadlej do tej z wejsciem i cofacie sie do niej(sciany). (Po co ta cala gimnastyka ? z dwoch powodow, pierwszy to to ze jej AE jak to zianie smoka tlucze od przodu, dzieki bogu ze verant nie mial w tym momencie zadnych niesmacznych pomyslow... :grin: a dwa to, jezeli ona wejdzie na skalki ktore znajduja sie przy wejsciu wtedy lipa... bo oprocz sciany nikt jej nie zajdzie od tylu...)

Jak juz bedzie odwrocona wtedy krzyczymy WAVE 2 and WAVE 3 !!! i wchodza grupy z reszta tankow rogue rangerow i monkow itd, wave 2 dobiera sie do niej od ogona a wave 3 wesprze charge grupe..., trzeba wave 2 i 3 wytlumaczyc ze "Vox is to stay there, where charge group has pulled them, no matter what" niech sami pomysla... fearless od czegos maja...

przy 60% jej hp wchodzi NERF TEAM skladajacy sie z shamana i encha a celem jest prosty tash i malo...

50% hp...w tym momencie wchodza casterzy...niestety na nia mozna castowac tylko w MELEE range i tu jest bol... ale coz..., podczas gdy wizie i magowie "nuke like crazy" necromanci laduja mane clr... ENCHANTERZY i to jest bardzo wazne musza podejsc i wyssac z niej mane...tak zeby sie napewno powiodlo potrzeba no niech bedzie 4ech enchanterow..., mimo enchanterow kazdy kto moze stunowac bedzie mial zaladowany stun i jakby nie uzyla wystarczajaco duzo many podczas walki i "odsysania" wszyscy zrobili stun jak ktos wychwyci moment kiedy zacznie rzucac Complete Heal...

No i w sumie po zabiegu... teraz krzyczymy MOVE AWAY FROM THE CORPSE, ona zawsze rzuca 5 rzeczy...

No i po zabiegu :grin:

PS.ustal jakas pore taka i zebysmy my nie spali no chodzaco i zeby angoli mozna dostawic w razie potrzeby... zeby byli hehe


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 15:49 
Cytuj  
Nie mam pojecia jak wyglada gra w EQ, ale jak tak patrze z zewnatrz to wszystkie posty sa napisane w zajebistym slangu. Juz chyba wiem dlaczego ludzie, czasami nie rozumieja mnie jak opowiadam o Ultimie. Hehe. :smile:

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 02:52 
Cytuj  
Hehe :smile: Swieta racja Covalq swieta racja.
Tux rozpisz mi jak grupy powinny wygladac mniej wiecej, Wave 1,2,3,4 jakie chars powinny sie w nich znalezc.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 02:55 
Cytuj  
Aha zapomnialem jeszcze sie spytac jakie gildie zorganizowac sie da? Bo nie bede postowal na eqraids poki nie bede mial pewnosci ze min 20 ppl bedzie stalo za mna twardym murem :cool:
Btw jakis koles Runed Bolster Belt za 70k OBO sprzedawal dzis na markecie LOL. Sorki za pomylke RBB jest jedna DROP :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 13:04 
Cytuj  
Cov: uhm to sa nazwy czarow hihi malo to zmniejszenie resistance na fire i ice, tash to zmniejszenie magic resistance...WAVE to sa fale ataku...MELEE to ci co tluka bronia, warrior, paladyn nazywa sie ich tez tanki od czolgow.. :razz:, move away form the corpse... no to tak dla amatorow lootu hihi tylko raidleaderzy lootuja albo osoby przez nich wyznaczone..., aaaa loot to lup czyli to co smoczek rzuci...AE to area effect no smok zieje to wszystkich przejedzie oddechem hihi by mi ktos dal kopniaka na rozruch pewnie bym w koncu opublikowal ta strone... ktora robie od przeszlo 2 lat i zrobic nie moge hihihi

PS dla uliego. tash przed malo wchodzi bo tash jest unresistable


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 13:25 
Cytuj  
Uhm ale mi dales zadanie... :razz:

napewno break grupa to wazne MA WAR, ten qmpel aziego... cala reszta grupy bedzie za nim chodzic wiec musi byc ktos zaufany..., BRD na resystancje... nie mozemy pozwolic zeby przedarl sie jej fear albo zeby ktos z tej grupy zginal za wczesnie, 2 CLR, i tu zdalbym sie na ciebie odkrecenie jej jest trudne... 2 PAL, zeby jak co ratowac sytuacje LoHem... a przede wszystkim CLR'ow jakcy co...) dalej...

WAVE 2 i 3 to grupy melee oparte na jednym CLR, bardzo chetnie tez bardow bym tam widzial... ale zobaczymy czym bedziemy dysponowac...

NERF TEAM to taki moj wymysl zeby nie debuffowac na ostatnia chwile... im tez bym dal jak co shaman moze healowac wiec... nie trzeba CLR na 2 osoby... a tak wogole nic ich nie powinno tknac...

WAVE 4 to glownie casterzy... no im tez bym dal po CLR'ze hihi ale jak nie bedzie no to coz walnie sie po 2och suport healerow sha i dru

necrosi wchodza w swojej grupie bo naprawde sie nie przydaja... no oprocz bycia pompkami many hihi no i te lifetapy... interruptuja spelle...

---------------------------------------------------------------------------------

Mysle jeszcze nad kwestia petow... znaczy w sumie nie ma nad czym myslec bo peta strasznie latwo zfearowac, ma praktycznie rzecz ujmujac 0 rezystancji... wtedy taki pet wpada w pity a tam siedzi od H 40-50 lvl mobow...i, lipa... ale uhm magician pety AIR maja stuny i tak bym chcial! uhm no szkoda =/

PS.dla niewtajemniczonych, pity-wilcze doly mozna to tak ujac...

---------------------------------------------------------------------------------

A, tak gildie, juz zapomnialem prawie...
znaczy napewno z HoE wyciagniemy przynajmniej 15 osob na lvlu ktory potrzebujemy... wiesz z Bangorem jestem na brother a z jego RL zona na hun/sweetie a to oni prowadza ta gildie :razz: z tym ze nie lubie ich prosic o przyslugi... bo potem mnie moga znowu do HoE probowac wciagnac =/ juz Rainy niedawno probowala... hmmmm kto jeszcze ? RoH moze troche... ty no ja mam tylko plecow uzywac ? sam sie postaracj troche :razz:

_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic, almost Sorcerer
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2001-11-21 13:32 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 08:39 
Cytuj  
A ja ???? co mam robić ??? stać i patrzeć ??? :wink:

Tux chciałem powiedzieć że za mało wyeksponowałeś kluczową rolę Enchanterów w tym raidzie :smile:

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 12:01 
Cytuj  
Kordian.. jaka kluczowa role... Ench to tylko support... :wink: hehe

A tak apropo to witam wszystkich serdecznie.

I mam uwage co do Twojego dylematu Tux. Co prawda moja uwaga moze byc troche out of place, bo znam sie tylko na n00bie stuff, ale na nizszych levelach (mam lvl20 mage i lvl 14 necro) NPC's nigdy nie aggro na peta, jezeli maja jakiegos PC in direct range. Tak wiec kwiestia, ze Vox zfearuje pety chyba nie istnieje... chyba, ze ma on AE fear.. jezeli cos takiego w ogole istnieje. Ponadto, pet masters moga sobie zrobic key /pet get lost i w ciagu sec unicestwic swojego pupula, jezeli ten by gdzies uciekal. Albo rzucic na siebie Invisibility i osiagnac ten sam efekt - pet zginie gdy nie widzi swojego master'a.

No to takie 2 grosze od n00bie... :wink:

Powodzenia w rajdzie.. napiszcie jak wam poszlo... :smile:

HeavenBringer
__________
Honorus Vengenceblade
Destiny of the Dragons
Paladin of the 25th season
Rallos Zek

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 12:15 
Cytuj  
Kordzik: ENCHANTERZY SA SUPER ! SA WSPANIALI JAK NIE WYSSA MANY TO PRZY RZUCANIU CH MOZE MIEC REGAIN CONCENTRATION I WTEDY DUPA ! starczy ? :razz: wiec naprawde bardzo ale to bardzo chcialbym zebys skolowal to manasieve bo jak nie to naprawde bedziesz stal hehehe :cool:

Honorous:Dragon Roar jest AE i naprawde tak masywny zasieg ze to szok..., i to jest ona ! nno nie zartuj sobie z mojej bylej smoczej milosci :razz: a tak powazniej, nie jestem w stanie zaufac angolom ze poznaja swoje pety... bedzie "i thought it was his pet" wtedy zajdzie nas od tylu 10k pajakow, terrorow, misiow itd... powiem ci ze ostatnia rzecza jaka jestem w stanie obdarzyc angoli to zaufanie :razz: chyba ze maja 60 lvl chociarz i tu czasem nie wiedza co zrobic hehe no coz :razz:

I wcale nie taki n00b, przecierz jestes old school :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 12:26 
Cytuj  
No to rozumiem :razz:

I nie mysl sobie że będę stał i patrzył przecie ktoś musi clarity rzucać i inne buffy, a pozatym zawsze mogę mojego DD walnąć za około 250 HP to go rozwali o ile nie rezistuje ;P


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 14:34 
Cytuj  
Enchanter DD... hmmmmmm, wuahahahaha :razz: nie wspomne o roznicy lvli... ale clarity rzeczywiscie...tyle ze lipa... a manasieve jest unresistable, tak mysle ale pewnosci nie mam tak czy inaczej z tym bys sie naprawde bardzo przydal :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 14:42 
Cytuj  
Tuxi powiedz a kiedy skombinujemy dla mnie jakiś AC stuff ?? :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 14:56 
Cytuj  
Tux, wracajac do tematu petow i angoli... to mozecie ustalic, ze po rzuceniu fearu, czy nawet w trakcie jego rzucania, wszyscy ktorzy maja pety, musza je zniszczyc... mysle, ze to by bylo pewnym rozwiazaniem... a tak na prawde to walczylem z necrosami moim necro i magician i o ile mnie fearowali, tak nigdy nie zfearowali mojego peta.. Moze petow nie da rady fearowac???

_____________________________________________
Honorus Vengenceblade
Destiny of the Dragons
Paladin of the 25th sezon
Rallos Zek

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 15:06 
Cytuj  
A Rogue to calkiem fajna postac... dzieki swoim poisonom (after lvl 20) potrafi niezla krzywde wyrzadzic... B)
Wlasnie sobie zrobilem Barbarian Rogue na Rallos Zek, ale narazie nie mam za duzo czasu zeby go podlevelowac i jest tylko na 5 poziomie.

Ale tak czy inaczej jakos najbardziej lubie postacie, ktore potrafia rzucac czary... :grin:
_____________________________________________
Honorus Vengenceblade
Destiny of the Dragons
Paladin of the 25th seazon
Rallos Zek

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 10:27 
Cytuj  
Uli, lipa, jak zpostujesz w ten weekend to przez 24 h ludzie sie nie zdazal zebrac na raid... a tak to tam od h ludzi by sie zglosilo... na eqraids... wiec nie wiem czy jest sens w tym tygodniu... nno postowac napewno nie ma sensu... mozemy sprobowac uzyskac podstawe od HoE jednak... nie wiem, co ty o tym myslisz ?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 10:45 
Cytuj  
No to może mi się uda tego Mana Sieve skompletować :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 13:09 
Cytuj  
jak ja bym tak chcial pol lvlu dziennie, hihihi

gratzy


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 13:16 
Cytuj  
OOOO wreszcie się ktoś odzywa :smile: cały dzień klikam i nic :sad:

Qrde ja to chyba musze kleryka na stałe wynająć żeby mnie rezurektował ciągle :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 16:10 
Cytuj  
Poprostu lvl up do Uliego lvlu... on cie utrzyma przy zyciu ) a z racji tego ze czeka z lvlem na vox raid campujac przy okazji kiegos parta epica to masz szanse :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 21:18 
Cytuj  
chyba jak by poczekał z trzy miesiące :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.