mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 10:11 
Cytuj  
eh.. RL RL kurde nie było mnie :sad:
no nawet się tłumaczyć nie będę...

---

ten pomysł z lochami i sprawozdaniami to cool jest
dla mnie marnego 21 przynajmniej poczytać sobie to może mnie zmotywuje
i co innego poczytać w znajomym gronie a co innego gdzieś tam w Internecie - dawajcie! niech się dowiem jak to jest!


_________________
vel Brutallus

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2002, 09:51 
Cytuj  
cholinder, czemu te drop spelle sa tak drogie??

MoS bedzie mnie kosztowac 25k?!! myslalem ze dru nie maja tak drogich spelli!

ponawiam apel:

Jesli w czasie walki bedziecie mogli rollowac nad dru spell (o ile nie ma innego dru... NBG) to plz rollujcie ja go od was odkupie.Nawet jesli bedzie to spell za 25 czy wiecj pp.
Juz moja w tym glowa jak zalatwic kase.

Bardzo ciezko jest na tarew kupic moje spelle , nie wiem czemu.
od paru tygodni siedze na auction i jak cos jest to sa to spelle ktore dostlem dzieki uprzejmosci Tuxa, a np. CoW,CoS,SoE nie ma...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2002, 09:51 
Cytuj  
Widze Zemiczq ze nie grzeszysz wiedza na temat 60 spelli... Uhm juz cie oswiecam :cool: Zacznijmy od podzialu na grupy... sa spelle kunark, velious i luclin... wiec po koleji...

Kunark-Ze smokow kunarku ktorych az tylu nie ma... moze oprocz VP ale nie za duzo osob ma klucz poza tym sa duzo lepsze miejsca teraz :razz: :razz: :razz:)

Velious-Tu sytuacja ma sie troszke inaczej, tu mamy NToV do ktorego nie potrzeba klucza... Powiedzmy ze takie ED (raczej juz im sie ntov znudzilo ale... heh), BC lub TA przeleci te ponad 10 smoczkow raz na tydzien (bez skojarzen hehehe) i ma 2+ 60 spelle na kazdym... z prostego rachunku wynika ze tych spelli jest na peczki...

Luclin-Tu sytuacja ma sie zgola inaczej, chlopaki sie tym razem popisali... zrobili nie glupie spelle jak np c3... ktory trwa 2,5 hrs albo DD dla mnie za 2100 damage, niestety stworki 60+ w luclinie nie rzucaja spelli at random... i tu sie zaczyna bol... na przyklad ten 2100 DD rzuca sie TYLKO z Emperora Sshrenza... ktorego po dlugich bolach pokonalo nareszcie ED... wiec jak to bywa w EQ nie wierze ze BC albo TA dobierze sie do niego przez najblizsze 6 miechow... chociaz, kto wie... chlopaki z TA ostatnio sobie radza nawet widze :cool: W sumie to znalazlo by sie pare miejsc gdzie single grupa by sobie poradzila, taka dobrze zbalansowana i zgrana... Ale coz, angolom ani sie chce biegac ani przezywac przygody... ci to najchetniej by siedzieli 24/7 w seb bijac prawie zielone zabki... eh... dlatego team PL to bylaby fajna sprawa... ale... eh... nic ja sobie TeamPL dawno z glowy wybilem...


PS. Ja osobiscie mam jeden DD z 60tego... ISoS i w sumie nie specjalnie narzekam chociarz z jego recastem chetnie bym lyknal sunstrike... ale do tego albo bym musial byc duzo czesciej w crypcie... albo zebrac grupe na guardian wurmy... problem w tym ze do crypty malo kto chce isc (mowia ze malo xp podczas gdy normalnych zabek jest wiecej ale te cryptowe maja wyzszy lvl, plus sa undead za tez lootu nie wspomne... ale coz widac mielenie 10k prawie green con zabek bardziej im sie podoba :razz: ) a znalezc grupe na guardian wurmy w SF to juz jest *prawdziwy* cud...

Alle sie rozpisalem hehe cos dzis mi tak wychodzi :cool: nic prosze panstwa, trzymka :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 05:11 
Cytuj  
Sorry Ulinq ze mnie nie bylo... ale coz trafila mi sie nawet nie glupia fucha i musialem na bank wstac o 5:50... ehhh byles ?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 07:19 
Cytuj  
heh pewnie ze byl, ale w konuc nie wiem czy zabili tego drugiego =/

co do spelli, to co mi piszesz o kunraku vel. i lucinie jak ja poprosilem o spelle

z old worlda...

ktore zreszta juz mam.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 18:19 
Cytuj  
Zem... ostrzegaj mnie kiedy zartujesz co ? bo ja juz sie nie umiem polapac... predzej znajdziesz polowe monety copperowej niz spelle 51+ ktore nie sa z kun, vel ani luc... Heh...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 07:50 
Cytuj  
co mam pisac [zart]

mam kumpla ktory mi zalatwia wszytskie spelle za free :grin:

niezle mi idzie znowu wrocilem na top eq!!!

woot!!! zamierzam sie pozbierac i szybko 54 zrobic!!!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 10:02 
Cytuj  
Poprostu original EQ byl do lvlu 50 wiec nie istnieja takie spelle :razz: 60lvl wprowadzil kunark :cool:

Nno, spelle za free ? uhm niech mi skoluje Garrisons Superior Sundering ? :razz: Zaplace :razz: hehehe

Top EQ ? Uhm... rozwin temat ? bo chyba mamy inne wyobrazenia apropos top o EQ :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 17:23 
Cytuj  
ano mamy , mysle o top jako ze gram w tej w chiwli praktycznie nonstop...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 17:57 
Cytuj  
Patrz cholera za moich czasow to byl cug :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 08:20 
Cytuj  
cug, kochany to jest na slasku w piecu...
a ja gram topowo, maxymalnie etc.

a ty mi tu z jakimis anachronizmami... ;p
_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wanderer of the 52nd season.
Member of Guardians of the Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-07-08 09:21 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 12:16 
Cytuj  
Ja tez mam piec :cool:

A cug to jest wlasnie cos co ty robisz teraz masz cug eq'owy... czyli ciąg sa tez inne... np. cug alkoholowy...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 13:46 
Cytuj  
albo cugowski z budki suflera :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 18:44 
Cytuj  
dobre Kordi!!

I czemu cie znowu nie ma? ostatnio Tux i Uli zabrali mnie do seb i velks...

Ja i Uli troche sobie poskakalismy i pobiegalismy kolo Tuxa a ten siedzial i sie modlil...

POtem podbobnie bylo w velks ;p

Zaluj ze cie nie bylo!!!

nawet troche expa zdobylem podczasc walki na slowka z Tuxem...

(z 2 zaby uciupal)

Trzeba to kiedys powtorzyc , tym razem Tux bedzie gonil.


pozdrawiam!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 22:03 
Cytuj  
Bo Zemique'czq nie idzie sie do lochu o takiej godzinie... zaufaj mi ze mam doswiadczenie... jak sie idzie za wczesnie to sie siedzi jak Mabster kiedy ameryka spi a tak jak my bylismy juz po 20stej to wiekszosc grup juz ustawiona i co lukratywniejsze campy pozajmowane =/ trzeba trafic heh to by bylo tak 16-18 chyba, nie pamietam juz specjalnie... 60-tki i rano z grupa problemow nie maja :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2002, 00:23 
Cytuj  
o rany rany ja tu chce troche pozartowac a ten juz...

ech!

;p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2002, 07:15 
Cytuj  
Cholera byłem wczoraj !!! tylko że wyszedłem tuż przes ósmą. :sad: a do seb i tak byście mnie nie zabrali :sad:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2002, 08:30 
Cytuj  
Uli , gdzie ten quest z tracza sie zaczyna a gdzie mam te czaski zbierac.

Zebralem sobie grupe pomocnikow, i zamierzam ja zdobyc. :smile:

a na sieci nie ma slowa o tym quescie , chyba dlatego to taka rzadka zabawka.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2002, 08:53 
Cytuj  
Trudne pytania od samego rana zadajesz :razz:
Jak wyszperam kartki to Ci powiem :grin:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2002, 09:11 
Cytuj  
Jak wam sie podoba moj nowy podpis ? w sumie do Barona mam jeszcze jeden AA ale... :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.