mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 132  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 14:40 
Cytuj  
Przeciez te wszystkie bialka robia 3-4 fabryki, roznic (poza deklarowanymi procentami) nie ma praktycznie zadnych.
Ile bialka w bialku: https://docs.google.com/spreadsheet/lv? ... true#gid=0

i bonus
http://vimeo.com/47875656


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 14:54 
Cytuj  
Jedna fabryka przeciez moze robic kilka sortów ;)


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 17:01 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Przeciez te wszystkie bialka robia 3-4 fabryki, roznic (poza deklarowanymi procentami) nie ma praktycznie zadnych.
Ile bialka w bialku: https://docs.google.com/spreadsheet/lv? ... true#gid=0

i bonus
http://vimeo.com/47875656

Jest zawsze różnica smaku, przyswajalności, i dodatkowych amino acids.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 17:23 
Cytuj  
Smak? Kupujesz bialko dla smaku? Pomijam fakt, ze w whey z dosypanym slodzikiem jest mniej bialka. Przyswajalnosc? Co to znaczy? Dodatkowe bcaa w whey to chwyt reklamowy, w praktyce nie ma zadnej roznicy miedzy bialkiem normalnym a tym z 'dodatkowym' bcaa.
tl;dr przeplacasz za przereklamowany produkt


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 17:54 
Cytuj  
Tak, kupuje białko dla smaku, bo wole żeby nie smakowało jak gowno. A co do dodatkowych amino acids, jedne się łatwiej przyswajają a inne nie. Dodatkowo, whey i casine proteiny mają inny stosunek syntezy, więc warto brać mieszankę. Nie mam co się z tobą spierać, bo wiem co wiem, od własnego doświadczenia po paru latach próbowaniu różnych odżywek z białkiem, po opinię osób które się tym zajmują profesjonalnie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 18:06 
Cytuj  
no jebnac jakas ostrowie czy inne tego typu to lekki hardcore. Tez sie smakiem kieruje troche.

Cos polecisz cypis czy tylko bedziesz krytykowac?


_________________
.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 18:54 
Cytuj  
Aktualnie:
http://www.vitacost.com/optimum-nutriti ... 5-15-lbs-1
+
http://www.vitacost.com/dymatize-super- ... -chocolate

ii ładnie idzie masa, smak też nienajgorszy...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:09 
Cytuj  
Oczekujecie od goscia ktory ma wiekszy staz, wieksza wiedze od was zeby polecil wam cos na sile mimo ze od paru postow pisze ze whey to gowno? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:15 
Cytuj  
pooma: Żresz jedno i drugie na raz? Ile tego? Bo ten gainer to troche taki bulk, zyli zawera bialko, choc nędzne jak wszystkie bulki. Generalnie z takich bulkow to poleca sie Mass freak czy MHP up your mass. Optimum to klasa sama w sobie, choc chyba to bialko bardziej na noc (?).

Ja to pierdole gainery, zjadlemz 1 czy 2 i dupa tam a nie przyrost masy. Bialko i kreatyna sie dla mnie sprawdzila. Ewentualnie jak komus zalezy na weglach to dobry mix to vitargo/waxy maize i bialko i samemu sobie dopasowujesz co potrzebujesz.

Naucz mnie progzamrowac to naucze Cie kokswowac XD

koci - a gdzie on pisze, ze whey to gowno? po prostu nie wiem co on by polecil w takim razie ;p


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:39 
Cytuj  
Co do Highlander powiedział a propo pooma: Trochę też nie rozumiem, bo weight gainers to bierze się kiedy od początku jesteś szkieletem i masz strasznie dobry metabolizm, albo alternatywnie kiedy juz jesteś w systemie i masz za dobry metabolizm i nie możesz nabyć wagi. Oba jednocześnie nie ma sensu, ale może masz jakiś interesujący cykl?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 19:56 
Cytuj  
Bialko musi dobrze smakowac (bo po chuj sie meczyc zrac jakies gowno) i przede wszystkim sie dobrze rozpuszczac.

Kiedys kupowalem izolaty, ale szkoda kasy, lepiej zjesc 2 x wiecej wheya.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:11 
Cytuj  
Whey to głównie izolaty, albo coś takiego. Moim zdaniem najlepiej znaleźć supplement co ma mix whey i casein.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:18 
Cytuj  
No właśnie z tym mass gainerem nie dawałem rady 2x dziennie po tej szufli 330g, teraz jem tylko raz do lunchu.
Białko biorę rano i na noc, +po treningu.
Generalnie metabolizm chyba mam ok skoro potrafię jeść 3x więcej niż czuję że mi potrzeba i nie przybieram na wadze. Dopiero taka ilość jedzenia + siłownia pozwoliła mi nieco podnieść wagę, bo 76 kg przy 194 cm to trochę nie teges ;] Przed tymi suplami zyskałem 5 kg w miesiąc dzięki siłowni i diecie (do 81 kg), ale teraz 3 miesiące na delegacji siedzę i nie mam kuchni która mi pozwola komfortowo gotować.. dlatego takie suple i generalnie póki co jestem zadowolony z efektów :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:22 
Cytuj  
ja jak poszedlem na silke to tez na poczatku bez zadnych supli, czy nawet diety cokolwiek zyskalem 5kg, to normalne ;p

no ilosc ile trzeba wpierdalac tych gainerow to masakra.

Ja bialko generalnie rano i tak mniej wiecej przed i po treningu. w Dzien nietreningowy ta 2 porcja jak mi pasuje w sumie.
Kreatyna na czczo z rana i przed i po treningu po pol lub calosc po.

Spokojnie mozesz 100 kg wazyc ;]


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:25 
Cytuj  
Bialko traktuje jako to czym jest: suplement diety. Ma mi pomoc dobic do odpowiednich macro i tyle, nie kupuje go zeby mi smakowalo czy ladnie sie rozpuszczalo. Mieszam, pije, zapominam.
Tak czy siak jem wpc z myprotein, bo ma najlepszy stosunek cena/jakosc - nie wiem jak teraz w polszy wyglada ale calkiem niezle kiedys bylo UNS econo. Jak pisalem wczesniej, smak mnie nie interesuje (chociaz z mlekiem unflavoured jest calkiem si). Ogolnie polecam kupowac bialko bez smaku, bo te dodatki potrafia uszczknac z 5% bialka w produkcie. Do tego mozna sobie dokupic naturalne kakao w proszku (ktore swoja droga ma zaskakujaco duzo bialka) i problem rozwiazany.

@pooma
Za malo jesz. Uwierz mi, na poczatku mialem ten sam problem. Wydawalo mi sie ze jem tone, niby sie nie moglem ruszac a po podliczeniu kalorii wychodzilo jakies marne 2k.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:33 
Cytuj  
Dodam jeszcze prawdopodobnie że metabolizm dzieli cały temat. Jeden może jeść gowno cały czas i raz w tygodniu pograć w piłkę, i nie nabierze wagi. Z drugiej strony, człowiek może być na diecie i ćwiczyć co dziennie, ale jak przestanie to znowu nabędzie wagi. To samo ma znaczenie z odżywkami i siłownią, każdy jest inny i potrzebuje innych odżywek i reguły diety.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:42 
Cytuj  
Ja mam dobry metabolizm. I uwazam, ze powinienem jesc jeszcze wiecej, ale trudno mi to ogarnac. Ja na poczatku wazylem 70 kg przy 180 cm wzrostu. Do 75 kg na sucho. Pozniej troche supli, ale zwiekszajac caly czas ilosc jedzenia dobilem do 80k, pozniej bialko+ kreta i do 85-87kg. Obecnie wracaja mi sily ;]

Generalni uwazam jak cypis, ze te drozsze suple wcale ni sa wiele lepsze, poza smakiem, na razie wole jak mi smakuje. ;p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:49 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Dodam jeszcze prawdopodobnie że metabolizm dzieli cały temat. Jeden może jeść gowno cały czas i raz w tygodniu pograć w piłkę, i nie nabierze wagi. Z drugiej strony, człowiek może być na diecie i ćwiczyć co dziennie, ale jak przestanie to znowu nabędzie wagi. To samo ma znaczenie z odżywkami i siłownią, każdy jest inny i potrzebuje innych odżywek i reguły diety.

Pierdolenie. Tycie i chudniecie to jest prosta matematyka, a nie wygodne wymowki 'bo ojoj mam slaby metabolizm'.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:51 
Cytuj  
mimo wszystko imo latwiej schudnac niz nabrac ciala ;)

no chyba, ze ktos zre jak swinia i liczy na cud, ze schudnie czyli 5 czizów i dietetyczna cola...


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2012, 20:58 
Cytuj  
Ja tam zawsze mialem wiekszy problem z tyciem niz chudnieciem :<. Dlatego fast foody > all dla mnie


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.