mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 16.05.2012
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 19:40 
Cytuj  
Wystarczy polaczyc rozsadek z uzaleznieniem. Produkcja wlasnych uzywek (wino i maryh) jest duzo tansza i wbrew pozorom nie wymaga duzo pracy. Nie ma nic lepszego jak organicznie hodowana trawa i owoce pod wino. Produkcja jest nawet mozliwa w bloku, a efekty niebo lepsze od kupnego gowna !

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 13:47 
Cytuj  
Wolę zapłacić 20 funtów za torbę dobrego palenia, bez chemii, bez ,,słodzenia". Naturalna MJ, niż się pierdolić z donicami, ziemią i ślimakami. Zależy jeszcze od kogo się bierze. Jak ma się dilera, który chowa się po kiblach zamiast podjechać Ci pod dom to nie licz na jakość.

Pozdrawiam,
TheMan


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 14:14 
Cytuj  
Nie każdy zapierdala na zmywaku, aby:
1. płacić 20 funtów za jakieś zielsko
2. mj mu nie przeszkadzała w pracy

Świat opiera się na pracy umysłów ścisłych, a takowi nie mogą sobie pozwolić na palenie gówna, które na około tydzień wyklucza ich zawodowo.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 14:21 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nie każdy zapierdala na zmywaku, aby:
1. płacić 20 funtów za jakieś zielsko
2. mj mu nie przeszkadzała w pracy

Świat opiera się na pracy umysłów ścisłych, a takowi nie mogą sobie pozwolić na palenie gówna, które na około tydzień wyklucza ich zawodowo.


1. Nie każdy polak zapierdala na zmywaku za granicą.
2. MJ zwiększa moją kreatywność przy moich projektach w pracy (pracuję jako architekt-projektant wnętrz na wszelakich eventach i imprezach w restauracjach/barach/klubach).

Świat według Ciebie opiera się na pracy umysłów ścisłych, więc prowadzenie bloga to musi być istna matematyka i geometria. Nie pal gówna tczewiak, bo wnioskuję, że Ciebie do końca życia jeden lolek by wyłączył.

Bawi mnie brak wiedzy w tym temacie, ale w dalszym ciągu elita walczy i pokazuje swoje ,,udowodnione naukowo" argumenty.


Pozdrawiam,
TheMan


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 14:39 
Cytuj  
HEHEHHEHE.
kolejny projektant wnetrz :)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 14:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Świat opiera się na pracy umysłów ścisłych, a takowi nie mogą sobie pozwolić na palenie gówna, które na około tydzień wyklucza ich zawodowo.


aha, to ze ty po skrecie chodzisz caly tydzien przyjebany znaczy, ze kazdy tak ma. nigga pls

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 15:00 
Cytuj  
Ja chcailbym poznac kolesia ktory sprzdaje tzcwiakowi ziolo po ktorym chodzi przyjebany tydzien lol, musi robic interes zycia. Moze ty misiu majeranek palisz czy cos?

Ogolnie fajny temat. Nie wiem czy smiesniejszy jest tczewiak czy zangecostam co to 'nigdy nie byl pod wplywem', ktory na widok bialego proszku pewnie ucieka i ktoremu marianina zabila kolege.

Kontunuujcie. mmorpg.pl jak zawsze delivers dyskusje na poziomie.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 15:13 
Cytuj  
No nie wiem, po 4 stronach topiku nadal nie wiem czy lepiej pić czy ćpać. A może jedno i drugie :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 15:14 
Cytuj  
I pić i ćpać :D
Chyba, że jesteś inżynierem to tylko pić. Wątroba zbędna, a umysł potrzebny.
Jak jesteś projektantem wnętrz w uk to możesz ćpać do woli ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 15:32 
Cytuj  
Nie chodzę naćpany w pracy, bez przesady. Mówię tutaj raczej o wstępnym spaleniu lolka PO PRACY, jako obrzęd złagodzenia mojego absorbująco-ciężkiego dnia.

Kolejny projektant? Kto projektuje jeszcze ;)?

Pozdrawiam,
TheMan


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 15:41 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nie każdy zapierdala na zmywaku, aby:
Świat opiera się na pracy umysłów ścisłych, a takowi nie mogą sobie pozwolić na palenie gówna, które na około tydzień wyklucza ich zawodowo.


Wygrałeś temat albo pchasz to całe zielsko w odbyt albo obejrzałeś za mało filmów, żeby pozować na palacza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 15:55 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Wygrałeś temat albo pchasz to całe zielsko w odbyt albo obejrzałeś za mało filmów, żeby pozować na palacza.

Pisałem wcześniej o częstotliwości swojego palenia.
Te same problemy po paleniu ma praktycznie każdy ze znajomych programistów.
Wydajność liczona w liniach kodu i rozwiązywaniu problemów algorytmicznych spada znacząco.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 16:04 
Cytuj  
ten temat rzuca nowe światło na aferę kominkową

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 16:11 
Cytuj  
Bo to prawda co piszesz tczewiak. Jak już wspomniałem wcześniej - ja mam w dupie matematykę w jakimś znaczącym stopniu i chociaż trawa zabija część ,,liczbową" naszego mózgu i powoduje TOTALNĄ indolencję w dziedzinie matematyki to i tak kwestia kreatywności skacze o kilka lvli wyżej.

Nieraz zdarzało mi się siedzieć pod wpływem THC w domu i przeglądałem swoje prace to zazwyczaj dodawałem coś do nich, wiele rzeczy chciałem zmienić - co z racjonalnego punktu widzenia było kiepskie, ale okazało się to właśnie oryginalne.

Jak już część określiła - trawa ma swoje plusy i minusy - tak to działa.

Nie ma rzeczy idealnych, ale DOBRA MJ jest wskazana przynajmniej raz w tygodniu. Nie tyle co dodatek do życia co dodatek do imprezy/piwka ze znajomymi.

Tczewiak - jeśli piszesz tam sobie jakieś blogi, jesteś (z tego co wywnioskowałem) jakimś tam programistą to zdecydowanie Ci nie polecam, ale zapal sobie w dzień wolny, zerknij na kod, odpal wyobraźnię i zobacz jak to wszystko wygląda, co byś zmienił/dodał/odjął. Zobaczysz delikatną różnicę obierania perspektywy z różnych kątów swoich poglądów. Nazywa się to Filtrami Rzeczywistości w NLP - pobaw się trochę umysłem.

Pozdrawiam,
TheMan


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 16:16 
Cytuj  
tczewiak zapalil ostatnio na woodstocku i tak zmienilo to u niego postrzeganie rzeczywistosci, ze zaczely mu si epodobac laski z miseczkami ponizej B...


_________________
.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 16:27 
Cytuj  
Drugi Aldatha? Może też będzie walił konia pod malowane dzieci ;)


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 16:35 
Cytuj  
alda z tego wyrosl i przerzucil sie na brazilijki.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 17:03 
Cytuj  
Tsunami napisał(a):
jeśli piszesz tam sobie jakieś blogi

wtf - nie piszę żadnych blogów

Cytuj:
zapal sobie w dzień wolny

Tyle, że efekty negatywne trzymają znacznie dłużej niż dzień. Dlatego palę bardzo sporadycznie.

Cytuj:
zerknij na kod

Po thc zrozumienie najprostszych rzeczy graniczy z cudem.

Mi chodzi tylko i wyłącznie o to, jak to niektórzy twierdzą, że trwa nie szkodzi, a ma tylko i wyłącznie plusy. Tak nie jest. Szkodzi i to dość mocno. Podobnie jak i alkohol.

Highlander napisał(a):
tczewiak zapalil ostatnio na woodstocku i tak zmienilo to u niego postrzeganie rzeczywistosci, ze zaczely mu si epodobac laski z miseczkami ponizej B...

To by świadczyło o szkodliwości THC, ale na szczęście nie miałem tak skrajnych efektów. Mniej niż C nadal nie akceptuję i mi się nie podobają.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 18:21 
Cytuj  
Tsunami napisał(a):
(...)
Zobaczysz delikatną różnicę obierania perspektywy z różnych kątów swoich poglądów. Nazywa się to Filtrami Rzeczywistości w NLP - pobaw się trochę umysłem.

Pozdrawiam,
TheMan

Czytam twoje posty i zastanawiam się, czy te filtry rzeczywistości nie zostaną ci na stałe. Szczerze mówiąc to nie chciałbym spotkać np. jadąc samochodem kogoś kto "bawi się" swoim umysłem :roll:

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 18:41 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
ale na szczęście nie miałem tak skrajnych efektów. Mniej niż C nadal nie akceptuję i mi się nie podobają.


mnie tez by wkurwialo, jakby laska miala mniejsze cycki ode mnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.